dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

Rynek pierwotny

360 000 zł87 m² 4 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - okolice Korytowa! duża działka 1600 M2! do sprzedaży dwie połówki W cenie 360.000 ZŁ KAŻDA! Dom w stanie surowym otwartym, położony w niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł125,30 m² 7 182,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka w świetnej lokalizacji Grodziska Maz. wśród nowej zabudowy! Blisko do wkd oraz autobusu. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Parter: -wiatrołap -korytarz -wc -.

Szczegóły ogłoszenia

4 850 000 zł8 535 m² 568,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli jesteś inwestorem ta oferta może Cię zainteresować. Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki na terenach zabudowy techniczno produkcyjnej zlokalizowanej na ul. Szkolnej.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 324 m² 165,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działki budowlane - kłodawa 1200 M od plaży lokalizacja: do sprzedania 4 działki budowlanych o powierzchniach od 1 324 do 2 062 m2 zlokalizowane w miejscowości Kłodawa okolice.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł100 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:923 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny na sprzedaż w Lęborku - ul. Kolejarzy, po generalnym remoncie! Szukasz domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Trójmiasta? Oferujemy wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł800 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną, która znajduje się w spokojnej dzielnicy Orzesza, wśród luźnej zabudowy domów jednorodzinnych i działek niezabudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł52,94 m² 7 159,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | 52,94 m | balkon | Os. Zachód | Stargard Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,94 m , położone na 3 piętrze na popularnym i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

857 100 zł52,30 m² 16 388,15 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, garażem i komórką lokatorską zlokalizowane na Bronowicach Małych w Krakowie. Powierzchnia: 52,3 m Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł56,31 m² 14 118 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Sadybie do wprowadzania, albo do własnej aranżacji Budynek po termoizolacji, z 1977 Rama H Klasyczny funkcjonalny rozklad mieszkania Ekspozycja wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł41,75 m² 18 898,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam nowoczesne i przestronne mieszkanie o powierzchni 41,75 m , położone na parterze kameralnego budynku z 2021 roku. To jasna, funkcjonalna przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł64,90 m² 8 844,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Przestronne mieszkanie dwupoziomowe - komfort i funkcjonalność Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe z balkonem o łącznej powierzchni 64,9 m . Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł2 628 m² 2 245,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2628 m 2 , zlokalizowana przy ulicy 11 Listopada w centrum Jędrzejowa. Wymiary działki to około 21 m (front) x 125 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

621 000 zł44,42 m² 13 980,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie z pięknym ogrodem 69,91 m | Strachocin Zagrodnicza Żadne zdjęcia nie pokażą, jak to wygląda na żywo to trzeba zobaczyć, żeby poczuć klimat. ** Cena: 621 000 zł, **.

Szczegóły ogłoszenia

2 045 000 zł355 m² 5 760,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dom przy lesie na ogromnej działce przestrzeń, cisza i komfort blisko Warszawy Józefin gm. Halinów Są nieruchomości, które po prostu się ogląda. I są takie, które się czuje już od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

393 741 zł48,61 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży Dewelopera w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4 oferuje: już w sprzedaży V z VI etapów nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej na Osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł107 m² 22 897,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Apartament na terenie Starych Włoch, w granicach przedwojennego urbanistycznego założenia Miasta-Ogrodu Włochy. Jego najbliższe otoczenie to głównie niska zabudowa jednorodzinna. Lokalizacja jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł115 m² 11 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 905 m²

Opiekun oferty: patrycja Górska tel :   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w spokojnej i zalesionej okolicy na pograniczu z południowo - wschodnią częścią.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł24 m² 6 958,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w trakcie remontu o powierzchni 24 m2 zlokalizowane w Gliwicach, usytuowane na 1. piętrze w oficynie z niskimi kosztami utrzymania. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł45,91 m² 5 881,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie w Sejnach usytuowane przy ul. Piłsudskiego 20 jednej z głównych i dobrze skomunikowanych ulic miasta. Przytulne dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,91.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł85,45 m² 4 786,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 85,45 m | 1 piętro | Czerwieńsk | ul. Składowa Na sprzedaż przestronne mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone na 1. piętrze budynku z windą w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

783 974 zł38,17 m² 20 539,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

2 480 000 zł54 800 m² 45,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Potencjał Skali: 5,48 ha pod Przemysł i Fotowoltaikę w Sobinie k. Polkowic Przedstawiamy jedną z najbardziej perspektywicznych ofert gruntowych w regionie - strategicznie położoną.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł2 500 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości: na sprzedaż działka o powierzchni 25 arów z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Lokalizacja: racławówka Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

529 074 zł44,46 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Komfortowy apartament w nowoczesnym obiekcie noclegowym - Czarna Góra resort Przedstawiam Państwu komfortowy, funkcjonalny 2 pokojowy apartament o powierzchni 44,46 mkw , położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 000 zł128,31 m² 10 357,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Wolnostojący dom w spokojnym, zielonym otoczeniu niedaleko Wrocławia Położony wśród zieleni oraz kameralnej zabudowy domów jednorodzinnych, ten komfortowy dom wolnostojący znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł38,21 m² 13 059,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna tylko W pepper house! Szukasz mieszkania, które łączy spokój, zieleń i miejską wygodę? Ta wyjątkowa nieruchomość na parterze w Gdańsku jest stworzona właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł2 642 m² 223,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dwie, sąsiadujące ze sobą działki, pierwsza o powierzchni 465 mkw, kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach około 14,5 m x 32 m i druga, również prawie prostokąt,.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł3 658 m² 478,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bielsko biała, lipnik grunt dla inwestora projekt budowlany! wydana decyzja O warunkach zabudowy! Proponuję na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 3658 m2 z wydaną decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

104 000 zł1 300 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** 1300 M2 *** wszystkie media *** piękne widoki na całą panoramę *** Jeśli poszukujesz działki w małej i spokojnej miejscowości w otulinie natury - sprawdź tę ofertę! Działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł162 m² 6 172,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:801 m²

Dla osób, które szukają pewnej inwestycji przynoszącej dochód od pierwszego dnia, dla przedsiębiorców chcących rozszerzyć portfel nieruchomości, a także dla tych, którzy cenią solidną.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł100 m² 9 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:62 m²

Lokalizacja: dom znajduje się na kameralnym osiedlu domów szeregowych w Straszynie, w otoczeniu lasów oraz licznych ścieżek pieszych i rowerowych, zaledwie 10 minut od jeziora. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł12 000 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Unikalna Nieruchomość na Białołęce. Powierzchnia Gruntu: 12 000 mkw = 1,2 ha Doskonała Lokalizacja na Białołęce: bliskość Głównych Dróg Krajowych oraz łatwy dostęp do lotnisk i stacji.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł57,77 m² 14 696,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować stylowe, przestronne mieszkanie, położone w starej części Krowodrzy. Nieruchomość mieści się w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł85 m² 14 094,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Gotowiec inwestycyjny Mieszkanie o powierzchni 84,84m2 - pełna własność, składające się z 5 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, wc, balkonu, znajdujące się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł117 m² 8 538,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Luksusowy unikalny apartament o powierzchni 117 m2, położony na ostatnim - czwartym piętrze w budynku z roku 2013 r., zlokalizowany na prestiżowym zamkniętym osiedlu nieopodal Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł36 m² 18 861,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje po remoncie | balkon | blisko morza | top lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe, położone w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł240 m² 10 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta Premium, wawer - Las, bliźniak, duża działka, wysoki standard budowy. ul. Papierowa blisko Gocławia, na działce tylko jeden budynek, to nie jest osiedle! Zakup od Dewelopera - brak podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł3 200 m² 34,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę działki budowlanej o powierzchni 0,3200 ha położoną w miejscowości Banica, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki, woj. małopolskie. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł4 247 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ostatnie 3 działki Działka budowlana znajdująca się w malowniczej miejscowości Wilcza, w powiecie Kłodzkim, o powierzchni 4247m2 jest wspaniałą okazją dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

136 000 zł823 m² 165,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż grodzisk wielkopolski Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 823 m , położona w spokojnej okolicy Grodziska Wielkopolskiego zaledwie 2 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 891 zł45,67 m² 11 098,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kameralna inwestycja mieszkań w niskim bloku z windą położona w dzielnicy Wilkowyja w Rzeszowie - ul. Olbrachta. Opis nieruchomości: - pow. 45,67m2 - miejsce parkingowe zewnętrzne.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij