dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

Rynek pierwotny

481 100 zł56,60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją realizowaną niespełna 6 km od Centrum Rzeszowa. Mamy przyjemność przedstawić 3 pokojowe mieszkanie w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Piaseczno

Piaseczno,zachodniopomorskie

1 200 000 zł9 300 m² 129,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Unikalna działka nad jeziorem - 100 m linii brzegowej - wz - Pojezierze Drawskie 0% prowizji od kupującego Koszty pośrednictwa pokrywa tylko Sprzedający lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł178,47 m² 4 034,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, murowany dom jednorodzinny wybudowany metodą tradycyjną, położony w spokojnej, zielonej okolicy - bezpośrednio naprzeciwko lasu, z dogodnym dojazdem do Augustowa (ok.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł145 m² 4 827,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zgrabny, wolnostojący dom na 7 ar działce w atrakcyjnej, cichej lokalizacji w pobliżu Książańskiego Parku Krajobrazowego. Wybudowany w 1985 r., uzbrojony we wszystkie media,.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł200 m² 4 145 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Jedyna taka oferta! Niezwykle atrakcyjna lokalizacja - tuż przy głównej jezdni, wjazd na posesję z możliwością parkowania, dostęp i widoczność od ulicy. Oferta dostępna tylko u nas.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł29,50 m² 7 118,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż przytulne I zadbane mieszkanie 2 pokojowe na parterze W szczytnicy, gmina warta bolesławiecka. Wgn Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł78 m² 16 282,05 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Centrum park | kołobrzeg Penthouse z dużym tarasem dachowym w centrum Kołobrzegu Na sprzedaż przestronny apartament o komfortowym układzie pomieszczeń (2 sypialnie) Najwyższe - 7 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł15 539 m² 154,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane okazja inwestycyjna cena do negocjacji - zapraszamy! *zawiercie Skarżyce | Jura Krakowsko-Częstochowska Masz pomysł na inwestycję? To może być gotowy projekt pod mini osiedle 8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Ludwinów,świętokrzyskie

459 000 zł82 m² 5 597,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:260 m²

Tylko U nas! >nowoczesne mieszkanie Z ogródkiem oraz miejscem postojowym przed budynkiem >inwestycja pod wynajem >funkcjonalność I jakość W każdym detalu! >nowe.

Szczegóły ogłoszenia

5 899 000 zł2 500 m² 2 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyłączny Opiekun oferty: jakub Wantrych   *oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Podstawowe informacje: działka przemysłowa oznaczona symbolem Ba - tereny przemysłowe, położona.

Szczegóły ogłoszenia

5 350 000 zł767,96 m² 6 966,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż dobrze zlokalizowany teren inwestycyjny w gminie Piaseczno objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem ps/u - teren obiektów produkcyjnych, składów,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł167,60 m² 5 065,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 074 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 121,3 m2, położony na przestronnej działce o powierzchni 1074 m2 w spokojnej części Białej Podlaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 049 zł72,23 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie, które znajduje się na I piętrze nowego kameralnego apartamentowca zlokalizowanego w Piekarach Śląskich. Miejsce postojowe W cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

958 640 zł41,68 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy nowoczesny apartament o powierzchni 41,68 m , usytuowany na 2 piętrze kameralnego budynku zlokalizowanego w Gdyni - Orłowie. Mieszkanie składa się z dwóch funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł142,61 m² 6 030,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez Prowizji i podatku pcc. Oferta bezpośrednia od dewelopera Z przyjemnością prezentujemy nową ofertę nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł140 m² 9 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Nowa inwestycja wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Odrębny lokal mieszkalny w zabudowie dwu-lokalowej. Oddany będzie w stanie deweloperskim w IV kwartale 2026 z instalacją co,.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł47,62 m² 15 014,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Kraków, os. Żabiniec - ul. Frycza Modrzewskiego - do sprzedania 2 -pokojowe mieszkanie z 2 balkonami, miejsce garażowe pod budynkiem, komórka, winda. Niedaleko tramwaj, opis mieszkania Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 232 zł37,32 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecamy Państwu apartament położony w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Trzęsacz. Budynek znajduje się zaledwie ok. 500 m od pięknej plaży. Idealna oferta dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł380 m² 3 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:866 m²

Wstęp: na sprzedaż duży dom w Skorzewie koło Kościerzyny. Piękny ogród i dużo miejsc postojowych. Dla kogo?: -Dla rodziny szukającej ciszy, przestrzeni, wygodnego życia Opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł243,76 m² 4 512,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:791 m²

Nowa niższa cena! Do sprzedania budynek mieszkalno-pensjonatowy, położony nad jeziorem Białe w Okunince pod Włodawą. Budynek o powierzchni użytkowej 243,76 m2, składa się z: przyziemia 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł80 m² 18 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Biuro Nieruchomości imperium oferuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położona w pierwszej linii brzegowej Jeziora Rożnowskiego - idealne miejsce dla osób szukających ciszy, natury.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 079 m² 216,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu niezwykłą ofertę działki rekreacyjnej, która jest prawdziwym klejnotem dla miłośników przyrody. Ta malownicza nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł350 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom we Włocławku, osiedle Zawiśle. Dom o powierzchni całkowitej 348,3 metrów kwadratowych pow. użytkowej 214,7m zapewnia wystarczająco przestrzeni dla.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszanie (łatwa możliwość uzyskania 3 pokoju) w kameralnym budynku z cegły z 2000 roku przy ulicy Pogodna 37 A na Osiedlu Nowe Miasto, bardzo blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany

Ełk,warmińsko-mazurskie

135 000 zł47,68 m² 2 831,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal w ścisłym centrum Ełku o pow. 47,68 m2 zlokalizowany w piwnicy pięknie odrestaurowanej kamienicy, w której siedzibę mają liczne firmy i instytucje,.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł1 000 m² 147 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko las moim sąsiadem Zapraszamy na prezentacje budowlanej działki w otulinie lasu w uwielbianej przez turystów Wysowej-Zdrój Prezentowana nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł83 m² 18 060,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Prezentuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne. Mieszkanie jest obecnie wynajmowane, istnieje możliwość przejęcia umów najmu. Lokalizacja ul.Dobrego Pasterza - dzielnica Prądnik Czerwony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 090 zł86,22 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja w Wieliczce w otoczeniu zieleni Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc 2% Kameralna inwestycja - tylko 40 mieszkań Taras 20m2 Garaż indywidualny w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł27,50 m² 9 087,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w samym sercu Łodzi, położony w pięknie odrestaurowanej, secesyjnej kamienicy. To stylowe wnętrze łączy w sobie historyczny charakter budynku.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł738 m² 392,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane w miejscowości Kobylanka na Osiedlu Zielonym - spokojnej, lecz stale rozwijającej się wsi w gminie Kobylanka: lokalizacja: gmina Kobylanka, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

259 791 zł973 m² 267 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Kędzierówce w gminie Prażmów. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, symbol M. Obowiązuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna: parter.

Szczegóły ogłoszenia

1 228 899 zł88,41 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:15/41

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 88,41m2 zlokalizowane przy ulicy Szopena w Rzeszowie. Inwestycja Olszynki Park.

Szczegóły ogłoszenia

3 430 960 zł131,96 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Luksusowy apartament o powierzchni 131,96m2 przy Daszyńskiego w Krakowie mint Property prezentuje na sprzedaż apartament położony na IV piętrze budynku z ochroną, garażem podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł7 066 m² 22,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

! oferta dostępna wyłącznie w Pepperhouse! Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 7.066m2 Świerznica to piękna wieś położona w sercu Żuław Wiślanych, w pobliżu popularnych.

Szczegóły ogłoszenia

890 500 zł1 781 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Szerokie, lublin | Pozwolenie na budowę | Willa Julia 5 Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę budowlaną położoną w prestiżowej dzielnicy Szerokie w Lublinie jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł74 m² 8 094,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Kielc - os. Ślichowice, ul. Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Gniew,pomorskie

141 000 zł940 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

<!-startfragment-> Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 940 m , położoną na terenie nowo powstającego osiedla w miejscowości Gniew, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Brzeźno,wielkopolskie

138 000 zł1 725 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Brzeźnie (powiat czarnkowsko - trzcianecki) o powierzchni 1.725 m 2. Bardzo korzystna oferta! Polecam na sprzedaż atrakcyjnie położoną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł799 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa