dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

589 000 zł2 000 m² 294,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaz przepieknie polozona, widokowa działka budowlana 1. **lokalizacja:** - Działka położona na malowniczej górze Barutka. - przepiękny, niczym nie przysłonięty widok na góry. - spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bartężek

Bartężek,warmińsko-mazurskie

699 000 zł125 614 m² 5,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: wyjątkowa działka 12,56 ha w otoczeniu przyrody - tylko 170 metrów od jeziora Bartężek, tuż przy lesie państwowym Jeśli szukasz miejsca z duszą - dużej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

171 477 zł21,11 m² 8 123,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości, która nie czeka na najemcę , tylko szybko zaczyna zarabiać? L32 to 21,11 m w centrum Koszalina, gdzie liczy się prostota: niski próg wejścia, łatwe wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł71,60 m² 5 432,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w centrum Malborka ul. Sienkiewicza Podstawowe informacje: lokalizacja: malbork, ul. Sienkiewicza Powierzchnia mieszkania: 71,6 m Piwnica: ok. 3 m Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

114 900 zł999 m² 115,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana nieuzbrojona znajdująca się w pięknym, zielonym zakątku Starych Bogaczowic. Działka znajduje się na nowo budowanym osiedlu domków jednorodzinnych. Wyjątkowy widok.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł2 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2000 m2, położona w Zaborówku w drugiej kolejności zabudowy od ulicy Stołecznej. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 700 m² 88,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Nowy Świat, w gminie Lubsza. Nieruchomość ma powierzchnię 17 arów i bardzo ustawny, regularny kształt zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

283 470 zł859 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana W cichej spokojnej okolicy - wilkowice, przy Lesie! Do sprzedania atrakcyjna działka w malowniczej okolicy - Wilkowice w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł127 m² 3 858,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący 106 m + 21,06 garaż Stan surowy zamknięty | Działka ponad 1000 m2 Spokojna okolica Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 106.

Szczegóły ogłoszenia

107 450 zł1 535 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pokrzywno ok 4km od Grudziądza - oferujemy Państwu kompleks działek budowlanych o pow. od 1535m2 do 2090m2. W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł700 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu piękne działki w miejscowości Górzyniec dzielnica Piechowice. Idealne pod inwestycję lub pod Twój wymarzony dom w Górach Izerskich. Działek jest 6, powierzchnie od 700.

Szczegóły ogłoszenia

189 200 zł946 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: 9 działek budowlanych z wz Żukowo, ul. Pod Elżbietańską Lokalizacja: żukowo, gmina Żukowo, powiat kartuski, woj. pomorskie Spokojna okolica, bardzo dobra dostępność komunikacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł51,50 m² 8 543,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przytulne 3 pokoje z widokiem na góry Twoja enklawa na Osiedlu Beskidzkim Szukasz miejsca, w którym po pracy odetchniesz pełną piersią, patrząc na szczyty Beskidów? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 599 000 zł360,70 m² 7 205,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 157 m²

Czy chcesz zostać właścicielem najpiękniejszego domu W elblągu ? taaak! to jest taaa niepowtarzalna okazja! Marzysz o zamieszkaniu w najbardziej prestiżowym i unikalnym elbląskim.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł127 m² 7 480,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie w domu czterolokalowym, 5 pokoi, 127 m2, 2 poziomy, 2 łazienki, 2 balkony, garaż, teren ogrodzony, bezpośrednio przy lesie, cisza, zieleń, dobry punkt komunikacyjny, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

444 371 zł41,53 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji, II etap - gotwy Budynek C Lokal nr 38, balkon: 3,84 m, do lokalu przypisana komórka lokatorska o pow. 3,oo m ( koszt dodatkowy: 9,234 zł ) zestawienie oferowanych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł61 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do sprzedania lokal/mieszkanie blisko ścisłego centrum, w okolicy ul. Nowy Świat. Lokal złożony z 2 pokoi, oddzielnej kuchni (aktualnie przerobionej na gabinet), łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie

Myki,warmińsko-mazurskie

318 000 zł15 900 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna w Mykach położona bezpośrednio przy drodze powiatowej, naprzeciwko terenu objętego miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Atrakcyjna lokalizacja z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł39,38 m² 13 077,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio - Oferta prywatna , bez prowizji, nie współpracuje z pośrednikami. Jeżeli nie odbieram tel to prośba o sms Lokalizacja ul. Wodna 17, łódź (śródmieście / Widzew) - Deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł34,68 m² 17 589,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Przestronna kawalerka przy Fortach Bema. Ustawny pokój dzienny z dwoma oknami, widna kuchnia (aneks), łazienka z wanną oraz przedpokój z dużą garderobą. Możliwość podzielenia na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł40 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą z 2015 roku przy ul. Rolnej na poznańskiej Wildzie. Na powierzchnię 40 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł948 m² 242,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 948 m2 zlokalizowana w spokojnej i cichej okolicy w miejscowości Bielkowo. Działka posiada wydane warunki zabudowy, co umożliwia szybkie rozpoczęcie.

Szczegóły ogłoszenia

4 635 378 zł3 426 m² 1 353 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3 426 m2 zlokalizowana w Busku Zdroju, w okolicy ulic 1 Maja i Grotta. Działka płaska, w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

396 090 zł1 467 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu budowlaną działkę w miejscowości - Michałowice - część zachodnia. W okolicy znajdują się domy jednorodzinne. Położenie działki zapewnia spokój, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

493 000 zł30,60 m² 16 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania z klimatem i ogromnym potencjałem w jednej z najlepszych lokalizacji w Krakowie? Prezentujemy ustawne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,6 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł14 700 m² 4,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: grunty rolne i rolno budowlane (mpzp!), miejscowość Złotniki, gmina Małogoszcz, powiat jędrzejowski, woj, świętokrzyskie: działka nr ew. 2205 - 1,47 ha - 59'000 pln (rolna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 744 zł52,89 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe Osiedle nowoczesne mieszkania w Bydgoszczy- osiedle Bartodzieje Małe. Kupując z nami nie ponosisz dodatkowych kosztów nasze biuro nie pobiera prowizji od kupujących. Osiedle Filmowe to.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł48,50 m² 15 463,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Warszawa, włochy, ul. Aleja Dwudziestolatków - 48,5 m2 / 3 pokoje + balkon francuski + piwnica we speak english Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł81 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²

Ogłoszenie dotyczy budynku nr 2 Dębova Park 15 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej pod Słupskiem Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję Dębova Park kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

5 982 300 zł332,35 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:-

Pakiet 4 loftów z wysokimi sufitami inwestycja premium [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować unikatowy pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł196,70 m² 4 550,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Twój dom z ogrodem w Tczewie - przestrzeń dla rodziny i spokój na lata Oferuję Państwu na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 196,7 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł305,46 m² 12 112,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:560 m²

Na sprzedaż kamienica mieszkalna z dużym potencjałem inwestycyjnym, przygotowana pod finalny etap realizacji projektu. Nieruchomość idealna pod: wynajem długoterminowy, wynajem krótkoterminowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł17 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki przeznaczone w planie zagospodarowania pod usługi oraz przemysł w miejscowości Będgoszcz. Najważniejsze założenia planu: a) wskaźnik intensywności zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł121,39 m² 1 812,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Zapraszam Cię na prezentację nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym, położonej przy ul. Korczaka w Jeleniej Górze. To budynek o powierzchni 121,39 m , stanowiący dołączoną.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł244 m² 2 151,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:590 m²

Na sprzedaż posiadamy budynek mieszkalny, warsztatowy oraz garaż w samym centrum Pasłęka przy zbiegu ulic Marii Konopnickiej oraz Władysława Jagiełły. Dom skład się z dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 670 000 zł330 m² 8 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 679 m²

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Absolutnie nietuzinkowa nieruchomość położona w spokojnej części bydgoskiego Opławca. Na ustawnej działce zaprojektowano bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 3. piętrze w spokojnym i zielonym otoczeniu przy ul. Księcia Janusza I w Łomży. Opis mieszkania: powierzchnia: 56.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 707 m² 82,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu płaską działkę budowlaną o powierzchni 1707m 2 w kształcie prostokąta w Mnichu. Dojazd do działki drogą asfaltową. Wymiary działki 35x43x37x52 Media:woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

1 488 960 zł62,04 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Stare miasto - kamienica po generalnym remoncie - 3 pokoje! Do zaoferowania mamy mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62,04 m2 zlokalizowane na 4 piętrze przepięknej, odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł45,90 m² 8 061 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Oferuję 3-pokojowe mieszkanie położone w budynku po termoizolacji, w dogodnej lokalizacji blisko centrum. Mieszkanie polecane szczególnie osobom, które często podróżują przy wykorzystaniu.

Szczegóły ogłoszenia

137 500 zł1 375 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy na sprzedaż nieruchomość inwestycyjną - działkę usługowo-budowlaną położoną bezpośrednio przy drodze krajowej nr 28 w miejscowości Gruszowiec. Parametry działki powierzchnia:.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij