dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 209 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 209 ogłoszeń

269 000 zł103,70 m² 2 594,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Życie w ciszy i w zgodzie z naturą, harmonia i spokój, oddychanie świeżym powietrzem od zawsze były Waszym marzeniem? Zrealizujcie je, już czas! Macie dość tłoczenia się.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł25,20 m² 16 865,08 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o pow. 25,2 m2, położona na 3 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą na poznańskim Sołaczu,przy ul.Sokoła Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 040 zł72,13 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z zielonym tarasem na nowoczesnym osiedlu zlokalizowane w Rzeszowie na ul. Technologicznej ( Zachodnia część Rzeszowa) oferta bez prowizji oraz pcc! opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 700 000 zł1 200 m² 1 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:7 941 m²

Budynek w budowie stan surowy, zamknięty. Duży budynek mieszkalny o pow. całkowitej 1.200 m2. Posiada ok. 30 pomieszczeń różnej wielkości. 2-piętrowy z pełnym podpiwniczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł2 644 m² 26,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Idealne miejsce na Twój dom w otoczeniu natury! Działki budowlane na malowniczym Roztoczu Kol. Teodorówka, gm. Frampol Lokalizacja Działki usytuowane w spokojnej okolicy, w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

99 360 zł6 837 m² 14,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoja wymarzona działka w Zygrach - 6837 m powierzchni. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą na sprzedaż - przestronna nieruchomość gruntowa niezabudowana położona.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł109,75 m² 3 453,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący oraz zabudowy gospodarcze posadowione na dużej, równej działce zlokalizowanej w powiecie gryfickim, w spokojnej miejscowości Ościęcin. Nieruchomość: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 880 zł55,25 m² 15 472,94 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,25 m2 w nowej inwestycji na Podgórzu Duchackim przy ulicy Bochenka. 11 piętro! Ekspozycja południowa! od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Ulesie

Ulesie,dolnośląskie

475 000 zł68 m² 6 985,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecamy nowoczesne mieszkania na kameralnym osiedlu powstającym w zachodniej części miasta. Do dyspozycji naszych klientów będą mieszkania o powierzchni 68 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł202,17 m² 9 892,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:490 m²

Dom z potencjałem 202,17 m garaż działka 490 m Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 202,17 m , usytuowany na działce o powierzchni 490.

Szczegóły ogłoszenia

482 400 zł1 206 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę w miejscowości Pogorzelica. Nieruchomość o łącznej powierzchni 22614 m2 podzielonej na 13 działek typowo wypoczynkowych które znajdują się w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

270 000 zł33 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płacą prowizji. Mieszkanie w nowym budownictwie z balkonem-33m2. Ta oferta dotyczy mieszkania o pow. 33m2 składającego się z: salonu z aneksem, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł2 800 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości nexthome przedstawia Państwu na sprzedaż atrakcyjnie położoną działkę w miejscowości Krogulec. Teren bardzo dobrze nasłoneczniony o powierzchni 2800 m 2. Media : -.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł43,90 m² 7 266,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | po remoncie | spokojna okolica Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,90 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł53,17 m² 20 688,36 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na Bemowie na strzeżonym osiedlu w bloku z 2018 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53.17m2 przy ul. Chrzanowskiej składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu kuchennego Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł3 800 m² 87,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 845 000 zł291,38 m² 6 331,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Budynek usługowy w wysokim standardzie - Gotowy do wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł49 m² 18 346,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 49 M2 / dwa pokoje / aneks kuchenny na bunscha park. Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Z balkonem I podziemnym miescem parkingowym blisko galeri atut ruczaj. Być.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 313 zł31,25 m² 12 650,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| pierwsza linia zabudowy | gąski | goose bay goose bay to nowoczesny budynek położony bezpośrednio przy plaży. Cesja apartamentu 0.L15, położonego na parterze od strony wschodniej z dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł175 m² 13 708,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

__________ biuro 4 K Ą T Y N I E R U C H O M O Ś C I __________ ma przyjemność zaprezentować niskoenergetyczny, komfortowy, parterowy dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

330 410 zł1 429 m² 231,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W gowinie lokalizacja: działka położona jest w Gowinie - spokojnej, nieustannie rozwijająca się wsi w powiecie wejherowskim- na zachodnich obrzeżach Trójmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł7 033 m² 98,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***duża działka*** atrakcyjna lokalizacja tylko 5 km od białegstoku*** Zapraszamy na bezpłatną prezentacje działki w okolicy miejscowości Karakule. Nieruchomość o powierzchni 7033m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł62,01 m² 10 965,97 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Pulse nowoczesne mieszkania blisko centrum Bydgoszczy bez prowizji i bez podatku pcc pulse to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana na Wzgórzu Wolności jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Olszyna

Olszyna,dolnośląskie

420 000 zł218,50 m² 1 922,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 209,2 m położony w miejscowości Olszyna (woj. dolnośląskie) na działce ok. 5 arów. Nieruchomość jest podzielona na 4 mieszkania, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł700 m² 712,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. 30 minut jazdy samochodem od Grudziądza Na posesji znajduje się murowany budynek gospodarczy o pow 411 m2 wybudowany w 1970 roku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Mostki

Mostki,świętokrzyskie

490 000 zł366 m² 1 338,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Na sprzedaż, budynek produkcyjny - przemysłowy (tak ma w papierach!) Zobacz film na youtube, wyszukaj: " na sprzedaż budynek produkcyjny przemysłowy Mostki Suchedniów Skarżysko Kamienna ".

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł69,07 m² 5 718,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Jeśli szukasz mieszkania z balkonem, windą i przestrzenią, w której każdy domownik znajdzie swój kąt ta oferta może Cię pozytywnie zaskoczyć. To 69,07 m dobrze rozplanowanego.

Szczegóły ogłoszenia

67 900 zł501 m² 135,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł993 m² 604,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

U nas Działka budowlana w Barniewicach, gmina Żukowo - 993 m2 Cena: 600 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 993 m2, położona w atrakcyjnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł5 300 m² 52,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę rolną położoną w Ratowicach, gmina Czernica przeznaczoną w studium pod teren zieleni nieurządzonej. Dojazd droga asfaltową. + nowo powstały zespół.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 007 m² 248,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Gminie Przytoczna, działka położona jest na obrzeżach Gminy Przytoczna, bezpośrednio przy drodze dojazdowej,.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł6 399 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Hit inwestycyjny. Działka położna w atrakcyjne lokalizacji około 400 metrów od asfaltowej drogi. Bardzo dobrym dojazdem do Centrum miasta, zaledwie 15-20 minut samochodem. Klasy ziemi Ł IV,R VI.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł38 m² 11 447,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,90 mkw + użytkowana piwnica, położone na 2. piętrze bloku 4-piętrowego , z cegły, przy ul. Jagiellońskiej w Centrum Włocławka. Tradycyjne M-3.

Szczegóły ogłoszenia

1 433 190 zł8 686 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Żory | ul. Wrzosowa | 8 686 m | bezpośrednie zaplecze A1 i stref ekonomicznych Są lokalizacje, które nie potrzebują reklamy - bronią się położeniem, dostępnością i potencjałem. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 640 zł58,30 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania od 53m2 do 64m2 Rzeszów ul. Sikorskiego. 0% prowizji od kupującego. Budynek oddany do użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 900 zł150 m² 9 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:951 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom Wolnostojący gotowy do zamieszkania po kapitalnym remoncie o powierzchni ok. 150 m, na bardzo ładnej działce ok. 960 m. Nieruchomość położona w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł176 m² 7 948,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:895 m²

1590 000 zł teraz 1 399 000 zł Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nowoczesny, przestronny, gotowy do zamieszkania dom zlokalizowany w Pieńsku. Wolnostojący budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 702 m² 126,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o budowie wymarzonego domu w spokojnej, malowniczej lokalizacji, z dala od miejskiego huku? Ta oferta jest stworzona dla Ciebie! Prezentujemy niepowtarzalną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł43 m² 5 093,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe położone na 6 tym piętrze w bloku 10 piętrowym. Lokal powierzchni 43 m2. Mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu Szombierkach. Dobra inwestycja do zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

590 062 zł78,92 m² 7 477 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kup bez prowizji! Przedstawiamy atrakcyjny apartament zlokalizowany w samym sercu Radomia, w nowoczesnym budynku z 2009 roku. Osiedle jest ogrodzone i wyposażone w szlaban, co.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 000 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks uzbrojonych działek budowlanych na granicy Przodkowa! lokalizacja: nieruchomość znajduje się na granicy miejscowości Przodkowo we wsi Młynek. Lokalizacja ta łączy ze sobą wszystkie elementy.