dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 207 ogłoszeń

450 000 zł160,70 m² 2 800,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:616 m²

Rezerwacja Nowa cena tylko U nas! Na sprzedaż dwa domy, które są połączone, mogą zamieszkać a nich dwie rodziny lub może być w jednym z nich prowadzona działalność gospodarcza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-14

669 000 zł50,85 m² 13 156,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży nowego apartamentu zlokalizowanego przy ul. Winnica w Toruniu, w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2025 roku. Nieruchomość położona jest na parterze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł600 m² 16 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 420 m²

W stylu hygge! Nie, nie! Nie będzie lekcji od projektanta, przecież zaczęły się wakacje! I jeśli to właśnie w nie postanowiłeś znaleźć dla siebie i swojej rodziny nowe lokum, to mam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

738 000 zł40,90 m² 18 044,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament premium w sercu Podhala | Tatra View - Apartamenty Papieska, bańska Niżna. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł215 m² 6 930,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do zakupu niezwykle atrakcyjny obiekt handlowo - usługowy zlokalizowany w samym centrum Opola. Wolnostojąca, murowana nieruchomość z możliwością rozbudowania kolejnego.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 000 zł121 847 m² 59,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości obejmują niezabudowane działki gruntu (14) o łącznej powierzchni 12,1847 ha. Położone są w Brzeszczach w woj. małopolskim. Łączny kształt działek tworzy nieregularny.

Szczegóły ogłoszenia

135 450 zł3 010 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane na granicy Tolkmicka. Oferuję dużą, piękną i wyjątkowo ustawna działkę położoną na granicy malowniczego Tolkmicka. Nieruchomość ma płaską.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 668 774 zł85,14 m² 19 600,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament na ostatnim piętrze Ostatnie piętro | Taras | Kameralna inwestycja | Blisko plaży | Idealny jako second home nad morzem To propozycja dla osób, które szukają komfortowego apartamentu nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 742 000 zł67 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł3 011 m² 109,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w bardzo malowniczej miejscowości Koleczkowo (gmina Szemud, powiat wejherowski). Oferta obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł61 m² 7 786,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! wyłączność! Marzysz o własnym miejscu na ziemi w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Pierwotnie jest to 3 pokojowe mieszkanie, w którym właściciel przenosząc.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł42,27 m² 11 000,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2- pokojowy lokal mieszkalny / usługowy wraz z ogródkiem. Nieruchomość usytuowana jest na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł73 m² 3 287,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Na Sprzedaż działka z domem. Miejscowość - Górki Grubaki gm. Korytnica, pow. węgrowski Cena: 220 000 zł do negocjacji! Działka 1024m2 ogrodzona metalową siatką, pełna zieleni, zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

12 850 000 zł25 700 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

2,57 ha | mpzp 2zp Nieruchomość położona w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Kultury w Powsinie, jednego z najczęściej odwiedzanych terenów rekreacyjnych w Warszawie. - ogromny ruch.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł839 m² 83,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

na sprzedaż dziłąka budowlana 840m2 media woda ,kanalizacja ,prad w drodze Blisko do Bolesławca i atrakci zamek grodziec ,dobrze funkcjonujaca wieś Raciborowice tereny zielone spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

406 904 zł2 677 m² 152 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam dużą działkę z wydanymi warunkami zabudowy na budowę 2 domów jednorodzinnych, wolnostojących, położoną w podbydgoskich Przyłękach , zaledwie 15 km od Bydgoszczy.Dogodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł62,30 m² 7 704,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 62,3 m2 przy ul. Chopina - idealne pod własną aranżację! Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 62,30 m2, położone na 4. piętrze w niskim, cztero-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł380 m² 3 289,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Szukasz przestrzeni, która łączy funkcję mieszkalną z możliwością prowadzenia biznesu? A może marzysz o przestronnym domu dla dużej rodziny w świetnej lokalizacji? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł51 m² 4 901,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedanie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2. Mieszkanie położone w dzielnicy Chorzowa Batorego. W pobliżu: - szkoły - przystanek autobusowy, tramwajowy - liczne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł120 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:562 m²

Dom wolnostojący Biuro Miller prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący w gminie Mieroszów. Dom usytuowany w pobliżu centrum miasta z pięknymi widokami na góry. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł948 m² 105,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! ostatnie działki! najbliżej centrum miasta! Działka budowlana położona w centrum miasta o pow. 948 m2. Dogodny dojazd drogą utwardzoną. Działka położona przy osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

767 520 zł49,20 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

152 300 zł900 m² 169,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 900 m położona w Kamienicy Królewskiej (gm. Sierakowice). Teren objęty jest Miejscowym Planem Ogólnym przeznaczenie na strefę wielofunkcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 000 zł54,26 m² 16 771,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,26 m , położone na 3. piętrze 3 piętrowego budynku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Dostępne również inne mieszkania od 25 do 55.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł7 486 m² 399,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie płaci prowiji Działka 7474m2 położona w Otominie. Teren objęty mpzp. Mn/us - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usług sportu i rekreacji Maksymalna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł110,40 m² 6 240,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

W sprzedaży szeregówka o funkcjonalnym układzie, z garażem w bryle budynku, oddawana w stanie surowym zamkniętym w III kwartale 2024r. Szeregówka o powierzchni 110,42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł152 m² 1,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:330 700 m²

Na sprzedaż gospodarstwo rolne oddalone od głównej drogi w otulinie drzew. Miejsce ma bardzo duży potencjał do wykorzystania. Na chwilę obecną gospodarstwo jest w programie botanicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł160 m² 10 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Marzysz o nowoczesnym, luksusowym domu, gotowym do wprowadzenia się? Ta oferta jest stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach! Na sprzedaż dwa eleganckie domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 485 000 zł68 m² 21 838,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Są mieszkania poprawne. Są też takie, które robią wrażenie od pierwszego kroku. To jest zdecydowanie to drugie. Na sprzedaż wyjątkowe, zaprojektowane przez architektów mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

669 900 zł34,48 m² 19 428,65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34,48m2, na piętrze 4. z 6 w bloku z 2021 roku na osiedlu Browary Wrocławskie (archicom). Zalety: - funkcjonalny projekt architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł40,72 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania w spokojnej i zielonej ale rozwiniętej okolicy? Chciałbyś mieć własny ogródek? To może być to, czego szukasz. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł137,04 m² 5 545,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:386 m²

Nowoczesne i energooszczędne domy z widokiem na panoramę Piekar Śląskich! Na pograniczu Piekar Śląskich i Bobrownik, w malowniczej i spokojnej okolicy, powstaje kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 195 000 zł122,80 m² 9 731,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

! 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! 2 miejsca postojowe W cenie! Do sprzedania atrakcyjne pięciopokojowe, dwupoziomowe mieszkanie F2 zlokalizowane na nowo budowanym osiedlu w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 469 m² 271,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana/usługowa o powierzchni 1500 m (15 ar) położona w Kozubszczyźnie gm. Konopnica Lokalizacja i dostępność - Położona w centrum Kozubszczyzny.

Szczegóły ogłoszenia

1 637 000 zł500 m² 3 274 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:7 873 m²

Proponujemy Państwu wyjątkową zabytkowej Willi Pruskiej, położonej w malowniczej miejscowości Zachełmie, gmina Podgórzyn. Obiekt o powierzchni 500 m2 usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 900 zł44,13 m² 11 214,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż posiadam nowe 2 - pokojowe nowe mieszkanie o pow. 44.13 m2 , położone na 2 piętrze , w budynku II piętrowym z windą i podziemną halą garażową. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 390 000 zł300 m² 11 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Ekskluzywna willa w Swoszowicach [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę sprzedaży ekskluzywnych domów w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł48,50 m² 18 762,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą sprzedaży apartamentu położonego w samym sercu uzdrowiska Kołobrzeg. Apartament znajduje się w obiekcie Olimp I, który posiada strefę basenową.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł240 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:677 m²

Szukasz domu, w którym Twoja rodzina znajdzie przestrzeń, komfort i spokój, a jednocześnie będziesz blisko morza? atuty: - przestronny dom, - duża działka, - bliskość morza, - garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł95,80 m² 4 164,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1948

Oferta na wyłączność! Sprzedaż przez Nasze biuro! Zapraszamy:) Marzysz o przestrzeni, komforcie i miejscu, w którym od razu możesz zamieszkać - ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł39 m² 6 794,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Przedstawiamy ofertę sprzedaży przytulnego, funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 38,9 m , położonego na trzecim piętrze w zadbanym,.