dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

Działka, ul. Lechicka

Koszalin,zachodniopomorskie

2 000 000 zł13 979 m² 143,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość położona przy drodze z Koszalina do Niekłonic, 150 metrów po prawej stronie drogi za przejazdem kolejowym (jadąc od Koszalina). Nieruchomość w Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł148 m² 7 364,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej 6 pokoi, garaż, mini osiedle legionowo Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na kameralnym mini osiedlu składającym się.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 000 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną - Kalinowa gm. Turek Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m (0,1000 ha), zlokalizowana w urokliwej wsi Kalinowa, gmina Turek. Doskonała okazja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 800 zł43,30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 844 500 zł3 689 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działka inwestycyjna w pełni uzbrojona o powierzchni 3689 m2 położona na granicy dużego osiedla mieszkaniowego w trakcie budowy w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 570 m² 101 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1570 m2 oraz dziewięć innych działek o pow. od 1308 m2 do 1802 m2 połączone wspólną drogą wewnętrzną z ustalonymi warunkami zabudowy i zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Pilchowo,zachodniopomorskie

1 960 000 zł340 m² 5 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:871 m²

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą domu wolno stojącego w Pilchowie. Nieruchomość znajduje się w cichej, zielonej okolicy w pobliżu puszczy Wkrzańskiej, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

549 000 zł87,78 m² 6 254,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 846 140 zł4 244 m² 435 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka 4244mkw w pięknym otoczeniu lasu sosnowego. Położona na rozwojowym terenie w Dziwnowie. Dojazd do działki utwardzony. 15 min do morza i 5 min do najbliższych sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł59,40 m² 5 707,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży atrakcyjnie położone, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym ( i możliwością wykonania trzeciego pokoju) mieszkanie w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł166 m² 21 626,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:135 m²

Przedstawiam Państwu nieruchomość zlokalizowaną w Gdańsku Śródmieściu. Kamienica znajduje się na terenie Głównego Miasta przy ulicy Straganiarskiej. Według mpzp znajduje się w strefie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł130,40 m² 6 127 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowy bliźniak ok.130 m2 z piękną działką, w spokojnej okolicy pod Mszczonowem. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 575 000 zł200 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:460 m²

Zapraszamy! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w prestiżowej dzielnicy pogodno/łękno przy ul.Jacka Soplicy. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł170 m² 4 112 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:31 019 m²

Na sprzedaż pięknie położone gospodarstwo w Marcyporębie, gm. Brzeźnica. Nieruchomość składa się z działki rolno-leśnej o łącznej powierzchni 3,1 ha - ok. 30 arów terenu.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł37,08 m² 11 569,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,08 m , położone na spokojnym osiedlu w bardzo dobrej lokalizacji blisko stacji pkp. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł64,90 m² 11 540,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz.

Szczegóły ogłoszenia

147 250 zł589 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

MW Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwóch atrakcyjnych działek budowlanych, zlokalizowanych w Inowrocławiu przy ulicy Leona Sobierajskiego. Każda.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szukasz kompletnie wyposażonego mieszkania w centrum miasta z pięknym widokiem na jezioro Jeziorak? Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m 2 zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł115 m² 7 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 115 m , 3 pokoje z możliwością aranżacji poddasza, bełcz Wielki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł45,92 m² 17 203,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy na warszawskiej Pradze-Południe. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1956 roku, bez windy. Budynek jest zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 026 574 zł118,58 m² 33 956,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne apartamenty nad Motławą w sercu Gdańska, łączące prestiżową lokalizację, widok na wodę i dostęp do atrakcji kulturalnych. Idealne miejsce dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł60,60 m² 5 115,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 60,60 m , położony na 2 piętrze w kameralnym budynku w Kępicach. To idealna propozycja dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł48 m² 12 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowe, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie z kojącym widokiem na las, położone w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 278 m² 85,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka zalesiona z dostępem z drogi asfaltowej. Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową (urząd Gminy w Pomiechówku mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

1 782 000 zł96,37 m² 18 491,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1874

Do sprzedania lokal mieszkalny podzielony na 4 odrębne jednostki, aktualnie wynajmowane w systemie krótkoterminowym. Każde z mieszkań posiada łazienkę oraz miejsce na aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 102 zł61,36 m² 10 643,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Wrocław - ul. Kazimierza Bieńkowskiego Najważniejsze informacje: cena: 653 102,34 pln (10 643,78 pln/m ) Powierzchnia: 61,36 m Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

73 040 zł1 328 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niemianowice, gmina Gózd Jeśli kochasz przyrodę i męczy Cię miejski zgiełk to miejsce jest dla Ciebie! Działka 1328 m2 budowlano-rekreacyjna, atrakcyjnie położona w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w malowniczej miejscowości Bukowiec gm. Korzenna Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczona symbolem: 33MM -.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł165 m² 6 515,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:899 m²

Budować czy kupić? Jeśli marzysz o własnym domu, nie musisz przechodzić przez nerwy związane z budową. Dokumentacja, czas, dobór solidnej ekipy budowlanej czy nieprzewidywalne koszty,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł47,37 m² 8 233,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja - Najlepsza lokalizacja w Białymstoku, ścisłe centrum miasta ul. Nowy Świat. Mieszkanie o powierzchni 47,37 m2 znajduje się w niskiej kamienicy z cegły, po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 162 090 zł96,60 m² 12 029,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

1lokalizacja: inwestycja przy ulicy Konduktorskiej to kameralne osiedle, zaprojektowane z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie zaledwie kwadrans od wypełnionego atrakcjami serca Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,40 m² 9 472,57 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferta dostępna tylko w Pepper House! Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkania o powierzchni 47,4 m , zlokalizowane w centurm Katowic przy al. Korfantego - w kultowej.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł37,60 m² 9 521,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Oferuję na sprzedaż kawalerkę w Poznaniu, na Jeżycach, w kamienicy przy ul. Staszica. Lokal składa się z dużego pokoju z osobną kuchnią, łazienki oraz korytarzu, wysoki sufit.1.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł62,50 m² 15 840 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament 3-pokojowy o powierzchni 62,5 m2, jest możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej i dwa pomieszczenia zamykane( boksy na rowery) za cenę 50 000 zł, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł9 158 m² 98,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Z nami kupisz bezpiecznie. Działka inwestycyjna, w kształcie trapezu o powierzchni 9158 m2. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł78 m² 8 910,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:735 m²

Dom wolnostojący w spokojnej okolicy Jaktorów Na sprzedaż dom wolnostojący z lat 80., położony w cichej i zielonej części miejscowości Jaktorów. Dom wymaga remontu, co stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł1 229 m² 797,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Polecamy działkę o pow. 12,29a, położoną w Wieliczce. Kształt zbliżony do trójkąta o wymiarach ok 35m x 58m x 70m. Teren delikatnie nachylony w kierunku południowym.

Szczegóły ogłoszenia

742 000 zł50 m² 14 840 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł61,68 m² 9 079,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,68 m , położone na 2 piętrze w klimatycznej kamienicy we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, niedaleko ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 999 zł185 m² 9 189,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedmiotem oferty jest wyjątkowy, klimatyczny dom wolnostojący położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Psary (gmina Wisznia Mała), przy ul. Długiej, w pierwszej linii.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij