dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 306 ogłoszeń

820 000 zł115 m² 7 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 115 m , 3 pokoje z możliwością aranżacji poddasza, bełcz Wielki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł45,92 m² 17 203,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy na warszawskiej Pradze-Południe. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1956 roku, bez windy. Budynek jest zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 026 574 zł118,58 m² 33 956,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne apartamenty nad Motławą w sercu Gdańska, łączące prestiżową lokalizację, widok na wodę i dostęp do atrakcji kulturalnych. Idealne miejsce dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł60,60 m² 5 115,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 60,60 m , położony na 2 piętrze w kameralnym budynku w Kępicach. To idealna propozycja dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł48 m² 12 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowe, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie z kojącym widokiem na las, położone w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 278 m² 85,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka zalesiona z dostępem z drogi asfaltowej. Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową (urząd Gminy w Pomiechówku mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

1 782 000 zł96,37 m² 18 491,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1874

Do sprzedania lokal mieszkalny podzielony na 4 odrębne jednostki, aktualnie wynajmowane w systemie krótkoterminowym. Każde z mieszkań posiada łazienkę oraz miejsce na aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 102 zł61,36 m² 10 643,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Wrocław - ul. Kazimierza Bieńkowskiego Najważniejsze informacje: cena: 653 102,34 pln (10 643,78 pln/m ) Powierzchnia: 61,36 m Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

73 040 zł1 328 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niemianowice, gmina Gózd Jeśli kochasz przyrodę i męczy Cię miejski zgiełk to miejsce jest dla Ciebie! Działka 1328 m2 budowlano-rekreacyjna, atrakcyjnie położona w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w malowniczej miejscowości Bukowiec gm. Korzenna Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczona symbolem: 33MM -.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł165 m² 6 515,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:899 m²

Budować czy kupić? Jeśli marzysz o własnym domu, nie musisz przechodzić przez nerwy związane z budową. Dokumentacja, czas, dobór solidnej ekipy budowlanej czy nieprzewidywalne koszty,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł47,37 m² 8 233,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja - Najlepsza lokalizacja w Białymstoku, ścisłe centrum miasta ul. Nowy Świat. Mieszkanie o powierzchni 47,37 m2 znajduje się w niskiej kamienicy z cegły, po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 162 090 zł96,60 m² 12 029,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

1lokalizacja: inwestycja przy ulicy Konduktorskiej to kameralne osiedle, zaprojektowane z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie zaledwie kwadrans od wypełnionego atrakcjami serca Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,40 m² 9 472,57 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferta dostępna tylko w Pepper House! Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkania o powierzchni 47,4 m , zlokalizowane w centurm Katowic przy al. Korfantego - w kultowej.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł37,60 m² 9 521,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Oferuję na sprzedaż kawalerkę w Poznaniu, na Jeżycach, w kamienicy przy ul. Staszica. Lokal składa się z dużego pokoju z osobną kuchnią, łazienki oraz korytarzu, wysoki sufit.1.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł62,50 m² 15 840 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament 3-pokojowy o powierzchni 62,5 m2, jest możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej i dwa pomieszczenia zamykane( boksy na rowery) za cenę 50 000 zł, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł78 m² 8 910,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:735 m²

Dom wolnostojący w spokojnej okolicy Jaktorów Na sprzedaż dom wolnostojący z lat 80., położony w cichej i zielonej części miejscowości Jaktorów. Dom wymaga remontu, co stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł9 158 m² 98,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Z nami kupisz bezpiecznie. Działka inwestycyjna, w kształcie trapezu o powierzchni 9158 m2. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł1 229 m² 797,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Polecamy działkę o pow. 12,29a, położoną w Wieliczce. Kształt zbliżony do trójkąta o wymiarach ok 35m x 58m x 70m. Teren delikatnie nachylony w kierunku południowym.

Szczegóły ogłoszenia

742 000 zł50 m² 14 840 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł61,68 m² 9 079,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,68 m , położone na 2 piętrze w klimatycznej kamienicy we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, niedaleko ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 999 zł185 m² 9 189,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedmiotem oferty jest wyjątkowy, klimatyczny dom wolnostojący położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Psary (gmina Wisznia Mała), przy ul. Długiej, w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

527 240 zł53 m² 9 947,92 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na wynajem 3pok mieszkanie na Jeżycach w Poznaniu Na sprzedaż wygodne, 3-pokojowe mieszkanie na Jeżycach o pow. 53 m2. Świeżo wyremontowane, bardzo jasne, częściowo urządzone, do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł90,98 m² 6 803,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta tej wyjątkowej i wyróżniającej się inwestycji robi się coraz szczuplejsza - jeśli się zastanawiasz to jest to odpowiedni moment, aby umówić się na prezentację lub zadzwonić po.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł75 m² 4 667 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Dębicy w kamienicy w centrum miasta! Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia na sprzedaż komfortowe mieszkanie w kamienicy w samym sercu Dębicy (woj.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł48 m² 12 395,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż stylowe i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na cenionym, cichym osiedlu, w otoczeniu mnóstwa zieleni. Idealna propozycja dla osób poszukujących spokoju, komfortu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Zabrze,śląskie

399 000 zł270 m² 1 477,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 318 m²

Idealna nieruchomość pod inwestycję co jest ofertą sprzedaży ? budynek Z dużym potencjałem. Budynek gospodarczy / magazyn / hala działka przy strefie ekonomicznej. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł33,86 m² 7 353,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Jasna kawalerka o powierzchni 33,86 m 2 znajdująca się na osiedlu Lechitów W skład której wchodzi: - pokój z balkonem francuskim - kuchnia z oknem - duża łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 127 517 zł74,67 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami ,widok na zieleń! I podatku 2%pcc Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na sprzedaż narożne 3 pokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł70,20 m² 16 096,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Komfortowe z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń mieszkanie o powierzchni użytkowej 70,2 m2 w pięciopiętrowym, nowoczesnym bloku z windą i hala garażową z 2013 r.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł341 m² 13 196,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: nowa inwestycja z 2024 roku świetna lokalizacja opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 000 zł46,96 m² 8 816,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferujemy mieszkanie 3- pokojowe nr E18 o powierzchni 46,96 m2 zlokalizowane na II piętrze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 975 000 zł732,38 m² 2 697 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:1 876 m²

Zaproponuj swoją cenę. Kamienica na sprzedaż idealna dla osoby czy firmy poszukującej gotowego biznesu. Przedmiotem sprzedaży jest duża kamienica, w dobrym stanie, położona przy ul. Dworcowej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł33,23 m² 24 044,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie wykończone W wysokim standardzie * * Kupujący nie płaci podatku pcc * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,23 m2 na 2 piętrze w czteropiętrowym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 314 m² 51,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka rekreacyjna przy ulicy Składowej w Starachowicach. Działka o powierzchni 2314m2 usytuowana jest przy terenie przemysłowym i przy rzece Kamiennej. Brak miejscowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

999 000 zł136,60 m² 7 313,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 136,6 m . Jednym z jego głównych atutów jest niewielka ilość skosów , co zapewnia pełen komfort.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł893 m² 414,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jaworze widokowa działka budowalna Prezentuję do sprzedaży piękna i widokową działkę budowlaną o powierzchni 893 mkw., usytuowaną w Jaworzu w okolicach ulicy Panoramicznej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł137 m² 3 642,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:318 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 90m2 w skład którego wchodzą: parter: - przedpokój - kuchnia - salon - łazienka - wc piętro I: - 2 sypialnie poddasze: do dowolnego zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł79,33 m² 7 374,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyobraź sobie poranek w miejscu, gdzie każda trasa zaczyna się od spokoju. Ten apartament to Twój prywatny port startowy, gotowy na każde życiowe wyzwanie. Poczuj zapach świeżo parzonej kawy.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł101,40 m² 6 213,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1981

Tylko W naszym biurze! atrakcyjny układ pomieszczeń! 2 poziomy! 5 pokoi! możliwość podzielenia mieszkania na dwa lokale! 2 piękne balkony! okna do ziemi - przesuwne hs! 2 kuchnie, 2 łazineki!.