dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 207 ogłoszeń

109 000 zł1 387 m² 78,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert Oferuje Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Dębska Wola, gmina Morawica powierzchni 1387m. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł57,26 m² 5 221,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe w kamienicy przy ul. Wolności 32, ostrów Wielkopolski Zapraszam do poznania oferty mieszkania o wyjątkowym położeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestrzeń dla wymagających, funkcjonalność i jakość dla tych, którzy doceniają najwyższe standardy oferta tyko W biurze kb nieruchomości-nie szukaj więcej! W Radlinie - dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł50,50 m² 10 495,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 50,5 m , położony w prestiżowym budynku z 2017 roku przy ul. Pow - głównej i prestiżowej ulicy w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł80 m² 9 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Witam. Do sprzedania jest dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni 120 m2 leżący na działce o łącznej powierzchni 0,18 ha. Jest to dom w pełni wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł44,72 m² 16 324 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania w stanie deweloperskim w dzielnicy Prądniki Biały. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł7 998 m² 100,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz gotowego biznesu, lub nowej lokalizacji dla rozwinięcia swojej sieci handlowej? Mamy coś dla Ciebie! Na sprzedaż: budynek biurowy, handlowy, wraz z magazynem i gruntem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł48,50 m² 14 824,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,36 m , położone na wysokim parterze nowoczesnego budynku na cenionym osiedlu Królewskie Wzgórze w Gdańsku. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 200 zł46 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja mieszkanie z dużym balkonem na Mokotowie Harmonogram płatności 20/80 *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy-.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 900 zł59,12 m² 20 296,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament marzeń przy ul. Zdrojowej w Świnoujściu. Wyobraź sobie poranek z kawą na słonecznym balkonie i spacer po najszerzej, naturalnej plaży w Polsce. 4,5-metrowa wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł170 m² 10 582,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Dom wolnostojący w Kaniach, zaledwie kilka minut spacerem od stacji wkd Piękny wolnostojący dom w Kaniach, z dużą działką o pow. 1233 m2. Powierzchnia całkowita około 170 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 050 m² 252,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kącie w spokojnej i przyjemnej okolicy? Przedstawiamy wyjątkową działkę budowlaną, która z pewnością spełni Twoje oczekiwania! Znajduje się ona.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł38 m² 15 526,32 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Atuty nieruchomości: - funkcjonalny układ pomieszczeń, - balkon, - kapitalna lokalizacja blisko morza, - prosta droga do plaży, - pełne zaplecze handlowo usługowe w najbliższej okolicy, -.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł30 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje: przestronne mieszkanie z doskonałą lokalizacją. Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękne mieszkanie o powierzchni 30m położone.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł22,60 m² 3 982,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż na sprzedaż - Słupsk, ul. Ogrodowa | Centrum miasta Na sprzedaż garaż o powierzchni 22,60 m , położony w budynku mieszkalnym przy ul. Ogrodowej w Słupsku. To bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 407 570 zł75,63 m² 18 611,27 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prestiż, komfort, wygoda -apartament 3 pok I podatku pcc 2% Lokalizacja: - znakomita komunikacja - 15 minut do centrum Warszawy - Naprzeciwko Westfield Mokotów - Blisko parki, tereny rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59,80 m² 6 672,24 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe | 59,8 m | tarnów os. Zielone Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,8 m, zlokalizowane na parterze w jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

774 681 zł38,44 m² 20 152,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

995 000 zł103 m² 9 660,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję - Osiedle Domów Bliźniaczych w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł2 707 m² 1 108,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Strategiczna działka usługowa | modlniczka | mpzp | top lokalizacja inwestycyjna Działka usługowa | mpzp | Doskonała ekspozycja | Dynamicznie rozwijający się korytarz biznesowy | Blisko S52 i A4 |.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 221 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt do agenta: agnieszka   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej w miejscowości Kcynia przy ulicy Witosa. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

99 999 zł2 700 m² 37,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej - Rogoźno, gm. Rogoźno, pow. grudziądzki, woj. kujawsko-pomorskie Numer ewidencyjny działki: 434/32 Obręb: rogoźno Powierzchnia: 2700 m Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł125 m² 16 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Klimatyczny dom w Owczarni 125 m na pięknej działce 1880 m Oaza spokoju wśród starodrzewia, blisko Milanówka, podkowy Leśnej i trasy S8 To nieruchomość z prawdziwym.

Szczegóły ogłoszenia

69 900 zł532 m² 131,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych na terenie miasta, w krajobrazie Warmii i Mazur, gdzie natura łączy się z historią. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze dostępność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł1 117 m² 66,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Budne, gmina Troszyn o powierzchni 1117m2. Działka znajduje się na terenie na którym.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł447 m² 355,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w cichym i spokojnym miejscu tuż przy rzece Motławie. Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo ciekawą działkę nr 49/127 o powierzchni całkowitej 447 m kw, która.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł58,30 m² 13 550,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie z ogródkiem 1 minutę od lasu to rzadkość w Warszawie. Ta wyjątkowa propozycja znajduje się w zielonej i spokojnej części Wesołej, gdzie codzienność to spacery wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Mierzyn,zachodniopomorskie

337 480 zł1 298 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna działka w Mierzynie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Powierzchnia 1292 m2, możliwość dokupienia również działki obok. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

289 340 zł1 702 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przepiękna i widokowa działka o powierzchni 1702 mkw położona jest w urokliwym zakątku w Porąbce, miejscowości położonej niedaleko jezior żywieckiego i międzybrodzkiego,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł117 m² 5 555,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal użytkowy o łącznej powierzchni 117 m2, zlokalizowany w Lublinie w dzielnicy Śródmieście. Wykorzystywany na działalność biurową, kancelarię. Lokal składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł130 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny budynek dwulokalowy Mościska | 130 m | działka 750 m | 1 170 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy budynek dwulokalowy położony w spokojnej, zielonej części Mościsk, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł700 m² 855,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta sprzedaży nieruchomości hala 700 m za 599 000 zł - gotowa baza pod twój biznes! okazja inwestycyjna | blisko A1 i S8 | duży potencjał, zlokalizowana w powiecie łódzkim.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł33 m² 5 727,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 33.00 m2. Lokal mieszkalny usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł3 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000m2 - Kazimierzówka Działka mieszkaniowo-usługowa, (u/mn) Działka płaska, prostokątna, wymiary działki : 75m x 40m Proponowana cena 240zł brutto / m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł1 079 m² 225,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kompleks 11 uzbrojonych działek budowlanych w Rusinowie - promocja sezonu 2025! Lokalizacja: rusinowo, gm. Postomino, woj. zachodniopomorskie Odległość od morza: ok. 1300 m (spacer przez sosnowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł160 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Ten dom w miejscowości Staw, zaledwie 5 minut od Chełma, to połączenie skandynawskiej prostoty, nowoczesnych technologii i bliskości natury. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 168.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 200 zł44,40 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Pałacowe Stajnie to bazująca na historycznym obiekcie przypałacowym, inwestycja obejmująca 24 apartamenty o powierzchni od 29 m2 do 66,5 m2, w Trzęsaczu, w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł156 m² 5 698,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:614 m²

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 5 pokojowego domu wolnostojący w Luboniu. Powierzchnia nieruchomości to ok 156 m2 plus garaż 43m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 470 000 zł181 m² 13 646,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

Oferuję do sprzedaży nowoczesny dom w Szałszy w stanie do zamieszkania, bez żadnych nakładów finansowych. Budynek i wnętrza ukończone w 2021r., wybudowany z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł92,86 m² 9 261,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment zewnętrzny ok.93m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter : ok 44,97m2 - wiatrołap 4,99m2, - korytarz 2,98m2, - łazienka 6,71m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł49,95 m² 34 034,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Royal Space ma przyjemność zaprezentować unikatowy apartament o powierzchni 50 m2 w nowej inwestycji na Bronowicach. Inwestycja Przestrzeń wykreowana z myślą o tych, którzy.