dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

1 250 000 zł125,30 m² 9 497,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Budynek wykończony! Potrzebujesz budynku do którego możesz się wprowadzić bez konieczności prowadzenia prac wykończeniowych ? Ta oferta jest dla Ciebie! Developer wychodząc na przeciwko potrzebom.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł62 m² 5 952 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie ul. Władysława Stanisława Reymonta 65, powierzchnia 62 m, 3 osobne pokoje: 2 sypialnie + przestronny salon z wyjściem na duży balkon. Łazienka z wanną, wc.

Szczegóły ogłoszenia

596 000 zł10 000 m² 59,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert w konkursie ofert, którego przedmiotem jest prawo własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, działki o numerze ewidencyjnym nr 262/2.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 400 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko U nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej na sprzedaż z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w Goleniowie przy ul. Żniwnej.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł63,40 m² 4 495,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Przestronne mieszkanie z potencjałem w sercu Słupska z widokiem na rzekę i prywatnym parkingiem Komfort, widok, lokalizacja - mieszkanie z potencjałem w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł248,80 m² 10 008,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowa cena Na sprzedaż bardzo nowoczesny i duży ( 248,84m2) dom w zabudowie bliźniaczej w Bezrzeczu. Nieruchomość z 2019r została posadowiona na działce 750m2, teren płaski, zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł49,90 m² 15 030,06 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Nie pobieramy prowizji od kupującego zapraszamy do współpracy inne agencje Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 49,9 m 2 zlokalizowane na Mokotowie, przy ul. Czerniakowskiej 26.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł9 476 m² 36,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka rolna o powierzchni 9 476 m , położona w miejscowości Ośniki, gmina Leoncin, powiat Nowy Dwór Mazowiecki. Nieruchomość zlokalizowana jest w wyjątkowym miejscu -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł10 600 m² 47,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuje atrakcyjna działkę inwestycyjna idealna pod działalność usługową, produkcyjną lub magazynową, zlokalizowaną przy głównym skrzyżowaniu drogi w Jabłowie. Parcela.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł7 985 m² 41,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż oferujemy działkę rolną zlokalizowaną w miejscowości Dobrzyniewo Kościelne, należącej do gminy Dobrzyniewo Duże, w powiecie białostockim. Działka ta jest idealną propozycją.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł58 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka inwestycyjna o pow. 5,8ha w doskonałej lokalizacji przy autostradzie A2 blisko węzła Grodzisk Mazowiecki. Wymiary 180m X 340m. Na część nieruchomości zostały wydane.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł900 m² 132,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 900 m2, zlokalizowanej w Czechowicach-Dziedzicach. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł110 m² 5 908,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Duże mieszkanie z balkonami i poddaszem - 110 m ! 4 pokoje, krzyszkowice k. Myślenic - idealne dla rodziny Szukasz przestronnego mieszkania z klimatem domu? Ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

476 850 zł5 610 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w malowniczej miejscowości Domasławice, administracyjnie połączonej z Ruskiem, w pobliżu Darłowa, zaledwie około 7 km od morza. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł160 m² 8 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż komfortowy, w pełni umeblowany dom jednorodzinny położony w Przedewsiu, na granicy z Jakubowem o powierzchni użytkowej ok 160 m2, na działce 3000m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł113,19 m² 5 919,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Przestronny dom jednorodzinny w Ulanowie ul. Sikorskiego To miejsce łączy spokój natury z wygodą życia w niewielkim mieście. Jeśli szukasz domu z potencjałem, który urządzisz po.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł5 700 m² 23,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz ciszy, przestrzeni i natury, ale nie chcesz rezygnować z wygody i możliwości rozwoju? Te trzy działki budowlane w malowniczym Burzynie to propozycja właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł5 172 m² 65,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 5172 m2 Prąd, woda w działce, gaz przy ulicy Druga linia zabudowy Działka w kształcie prostokąta, płaska, obecny właściciel posiada i oferuje w tej.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł53,10 m² 9 209,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu zadbane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na osiedlu Piasta przy ul. św. Wojciecha. Nieruchomość położona jest na parterze w niskim, ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 715 zł57,35 m² 9 707,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł119 m² 6 966,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:89 m²

Nowoczesny dom idealny dla Twojej rodziny To propozycja dla osób ceniących funkcjonalność, która realnie ułatwia życie. Dom łączy przestronną strefę wspólną z zacisznym piętrem, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 000 zł450 000 m² 16,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży gospodarstwa rolnego w gminie Sośno powiat sępoleński o powierzchni 45 ha (III, IV klasa ziemi). Oprócz ziemi w skład gospodarstwa wchodzi: dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

466 200 zł1 332 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania kompleks działek budowlanych zlokalizowanych w pierwszej linii zabudowy w Siadle Górnym. Wszystkie media w drodze głównej. Kompleks działek o wielkości od 1332m do.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł132 m² 17 803,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom 132 m | działka 260 m | sauna | wysoki standard | Villa Bukowska Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 132 m , położony na terenie kameralnego i cenionego osiedla Ville.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł9 636 m² 62,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjny teren inwestycyjny położony w pobliżu trasy dk1 ( 500 m w prostej lini ). Całość składa się z czterech działek ewidencyjnych, o łącznej szerokości 30.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

297 000 zł1 020 m² 291,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowo atrakcyjną ofertą działki inwestycyjnej z mpzp. Obniżka ceny o 64 000 zł.! kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa. Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł540 m² 7 405,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż

Opis Lokalizacji: strategicznie usytuowana w centrum Grajewa, ta nieruchomość oferuje niezrównane możliwości dla przedsięwzięć biznesowych. Zlokalizowana w centrum Grajewa, tuż przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł6 694 m² 149,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chełmek, ul. Na Skałce | piękna, widokowa duża działka na sprzedaż Do sprzedaży oferujemy wyjątkowy kompleks działek położony w Chełmku przy ul. Na Skałce i Piastowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł2 002 m² 77,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem ogłoszenia jest duża działka pod zabudowę mieszkaniowo - rekreacyjną w miejscowości Buniewice na wyspie Chrząszczewskiej. Działka o pow. 2002 m kw i kształcie kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł110 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:12 100 m²

Oferta na wyłączność! Do sprzedania dom jednorodzinny (do remontu) o pow. całkowitej ok. 110m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi, położony w okolicy miejscowości Zagorzyn w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł177,43 m² 7 603 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Sprzedajemy nie tylko dom na dużej działce; sprzedajemy spokój, ciszę i przestrzeń. Sprzedajemy też prywatność, wygodę i funkcjonalność. Wszystko to znajdziemy w przytulnym, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

270 360 zł3 004 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Piaski około 10 km od Ełku/15 minut jazdy samochodem. Działka położona w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 179 zł27,77 m² 13 006,08 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł124,27 m² 6 027,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:530 m²

Wyjątkowy dom W zabudowie bliźniaczej - stan prawie deweloperski - załom Na sprzedaż nowoczesny, rozbudowany dom w zabudowie bliźniaczej (prawy segment) położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł130,94 m² 6 720,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:464 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe domy typu bliźniak w stanie deweloperskim na osiedlu, zlokalizowanym w urokliwej miejscowości pod Krakowem a dokładniej w Przegini.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł59,53 m² 7 458,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dopracowane w każdym detalu - komfort, który czuć od pierwszego kroku ul. Wrębowa 16C | Rybnik | 59,53 m | parter | 3 pokoje | wchodzisz - mieszkasz Koniecznie czytaj cały opis -.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł40 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Zielenieckiej budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł4 462 m² 2 129,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 517 m²

Oferujemy na sprzedaż niepowtarzalny pensjonat położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Wiśle perle Beskidów. To doskonała okazja dla inwestorów lub osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł50,11 m² 22 949,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

| zarezerwowana do 15 maja 2026r Przestronne, ciche, klimatyczne mieszkanie, położone w prestiżowej lokalizacji, przy Trakcie Królewskim, w zadbanej, kamienicy odbudowanej po II wojnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Szczecin,zachodniopomorskie

265 265 zł1 001 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Zamieszkaj na Prawobrzeżu Szczecina- świetnie skomunikowana, otoczona lasami dzielnica Sławociesze : Działka o powierzchni 1001 m2 w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł55,30 m² 5 045,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Szprotawa, mieszkanie 3 pokoje, 55,30 m2, sprzedam, cena 279 000 zł. Oferta wyłącznie w wgn Nieruchomości. Sprzedam ładne mieszkanie w śródmieściu Szprotawy. Nieruchomość mieści się na.