dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

599 000 zł54,60 m² 10 970,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Nieruchomość inwestycyjną znajdującą się przy ul. Podwisłocze, mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze wysokiego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

277 095 zł26,39 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 26,44 m2 na 3 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: - pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 17,17 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł38,70 m² 6 692,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 38,7 m2, położone na wysokim parterze w spokojnej i zielonej części Zabrze - dzielnicy Rokitnica, przy ul. Budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 000 zł17 500 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić wyjątkową działkę inwestycyjną w Miasteczku Wilanów. Atuty - atrakcyjna lokalizacja - działka budowlana objęta mpzp - idealna dla inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł1 050 m² 3 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:-

Bardzo blisko Jasnej Góry, solidnie zbudowany budynke handlowo - usługowy z możliwością prowadzenie nieuciążliwej produkcji. Ze względu na lokalizację nieruchomść doskonale nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł146 m² 6 842,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z systemem smart, budynkiem gospodarczym i przestrzenią do prowadzenia działalności Lokalizacja: białystok, osiedle Wygoda Adres: ul. Melchiora Wańkowicza Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł121,30 m² 3 042,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

CO sprzedajemy? Lokal usługowo handlowo gastronomiczny, dwukondygnacyjny (parter oraz piwnica) o pow. 121,30 m2, w którym przez 25 lat prowadzona była Restauracja Chińska. Gdzie się znajduje?.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

296 999 zł32,18 m² 9 229,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: 2 pokoje 32,18 m | gotowa inwestycja | dochód od pierwszego dnia | centrum Szukasz mieszkania, które zacznie na siebie zarabiać od razu po zakupie? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 616 zł79,84 m² 14 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż. Nowy lokal handlowo-usługowy w centrum Wrocławia. Lokal na parterze nowego budynku wielorodzinnego realizowanego przy ulicy Lelewela 9 we Wrocławiu. Najważniejsze atuty Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł825 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 825 m2 przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniacza z usługami nieuciążliwymi do 2,5 kondygnacji, położona w Gminie Wołomin.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Prądki,kujawsko-pomorskie

172 000 zł1 176 m² 146,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas Kontakt:   Dobre Nieruchomości polecają działki położone w wyjątkowym miejscu, w Prądkach pod Bydgoszczą. Piękna okolica, jeśli szukasz malowniczych terenów,.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł105 m² 7 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:528 m²

Dom bliźniak w spokojnej okolicy - Łódź Widzew, andrzejów, ul. Osterwy 2a Powierzchnia domu: 105 m | Działka: 528 m Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 1980.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Nowe Bagienice

Nowe Bagienice,warmińsko-mazurskie

1 600 000 zł200 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:31 329 m²

Bresdom Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowy miejsce nad jeziorem Sarż w Nowych Bagienicach. Oferowana nieruchomość składa się z 3 działek (oznaczone na czerwono): 1. Działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł781 m² 512,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Piękna działka w doskonałej lokalizacji nieopodal dworku w Adamowiźnie. Wszystkie media w drodze, działka budowlana, dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie budowlane. Dla działki wydana.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł261,50 m² 11 472,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek biurowy z potencjałem | Mokotów - Stegny, pomiędzy Al. Wilanowska a ul. Jana III Sobieskiego Na warszawskim Mokotowie, prezentujemy wyjątkowy budynek biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł3 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna ag - Wrocław, okolice Śródmiejskiej Obwodnicy i aow | 3000 m | mpzp 4ag Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni ok. 3000 m , zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł48,70 m² 3 080,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z bardzo dużym potencjałem w Wałbrzychu w dzielnicy Sobięcin. Forma własności: pełna własność. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

244 500 zł33,50 m² 7 298,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: nowoczesna kawalerka 33,5 m - Bydgoszcz, jachcice Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

658 999 zł85 m² 7 752,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

**home Park Nieruchomości** Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85m2, zlokalizowane na parterze w 3 piętrowym apartamentowcu na zamkniętym, spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 656 zł36,19 m² 15 049,92 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 000 zł50,06 m² 11 206,55 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 50,06 m2 Cena katalogowa: 561 000,00 zł -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- Prezentowane mieszkanie o powierzchni 50,06 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł64 m² 11 203,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Bardzo przytulne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe na parterze budynku (z roku ok. 2005) znajdującego się na Kowalach (gm. Kolbudy). Mieszkanie o powierzchni ok. 64 m2, bardzo słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł67,06 m² 21 920,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przed prezentacją zapoznaj się z wirtualnym spacerem po nieruchomości. Komfortowe 2 pokoje po generalnym remoncie | Żoliborz | Kępa Potocka Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł70 m² 8 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:740 m²

Szukasz domu letniskowego z możliwością przekształcenia na całoroczny w urokliwym miejscu? Ta oferta skierowana jest do Ciebie! Dom wolnostojący w miejscowości Łęg nad rzeką Wartą.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł104 m² 12 490,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:228 m²

Dom szeregowy z ogrodem 130 m gotowy do wprowadzenia Są miejsca, które od razu dają poczucie spokoju. Ten dom jest jednym z nich. Kameralne osiedle, zadbana przestrzeń i ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

4 080 000 zł220 m² 18 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:728 m²

Przestronny dom w zabudowie wolnostojące z dużym, prywatnym ogrodem idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej, rodzinnej przestrzeni. Nieruchomość usytuowana w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 500 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana położona w atrakcyjnej lokalizacji w Woli Krakowiańskiej. Powierzchnia: 1500m. Prąd w drodze asfaltowej w odległości 70 m. Plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł239,94 m² 4 164 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:930 m²

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży pięknego domu w Biłgoraju z cudownym ogrodem, altaną grillową oraz oddzielnym budynkiem gospodarczym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł280 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 458 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wybudowany w 2012 roku według indywidualnego projektu, łączący komfort życia prywatnego z funkcjonalnością przestrzeni biznesowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł132 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 457 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej, zlokalizowanej w Starym Mieście przy ulicy Morwowej. Nieruchomość położona na osiedlu budynków.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł166,70 m² 9 538,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 103 m²

Nowoczesny Dom w Cichej, spokojnej dzielnicy Zbrosławic - Wilkowice! Połączenie nowoczesności z komfortem w otoczeniu pięknego ogrodu, w niedalekiej odległości las. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł250 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 940 m²

Tylko W naszym biurze Oferujemy do zakupu dom wolnostojącego o powierzchni użytkowej ok. 200 m2, posadowiony na działce 19,40 ara. Dom jest w stanie idealnym gotowym do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47,60 m² 11 533,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o metrażu 47,6m2 mieszczące się na wysokim parterze przy ulicy Sikorskiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 147 zł64,90 m² 12 174,84 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie trzypokojowe 64,9m2, znajdujące się na 1. piętrze w inwestycji premium. Możliwa osobna kuchnia. Układ mieszkania z osobnym wc. Dodatkowo - ustawny balkon. ->obsługa codziennie do.

Szczegóły ogłoszenia

371 525 zł6 120 m² 60,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy 6210 m | cisza, natura, gotowa pod Twój dom! Wyjątkowa działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy, położona w spokojnej i zielonej okolicy obręb.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki przy jeziorze klimkowskim Prezentowana nieruchomość stanowi kompleks składający się z 5 niezabudowanych działek budowlanych o numerach: 205/48, 205/49, 205/50, 205/51 i 205/52,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł47,69 m² 6 814,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż - wyremontowane, przytulne mieszkanie w Chodzieży Na sprzedaż przestronne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47,69 m2, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł80 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:633 m²

Inaczej niż zazwyczaj! Sprzedajemy udział! Mamy Państwu do zaoferowania na sprzedaż udział 1/2 domu w Pile przy ul. Brzechwy. Atrakcyjna cena wynika ze stanu prawnego pozostałej 1/2 domu.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł24,50 m² 18 163,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka na Grochowie, idealna propozycja dla Singla lub pod inwestycję. Mieszkanie znajduje się w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Jego położenia zapewnia dostępność do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Przestronny lokal 100 m w centrum Częstochowy idealny na biuro lub mieszkanie Aleja Najświętszej Maryi Panny Z przyjemnością prezentuję przestronny lokal o powierzchni 100 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości domino prezentuje nowoczesne apartamenty na nowobudowanym prestiżowym osiedlu Ascana Park 2 w Stalowej Woli. Inwestycja cieszy się bardzo dobrą opinią mieszkańców, a jej.