dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 175 ogłoszeń

190 000 zł2 074 m² 91,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka W jaśle Na sprzedaż działka z możliwością uzyskania decyzji o warunkach zabudowy o powierzchni 0,2074 ha. Działka objęta jest studium uwarunkowań.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł64 m² 7 328,12 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga obniżka ceny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow. 64 m2 usytuowanego na Vp. w Legnicy. Nieruchomość usytuowana w dogodnej lokalizacji, wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł77 m² 7 129,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom Grzędzice 71m2 | Ogród | Gotowy pod klucz! Szukasz nowego domu, do którego możesz wprowadzić się niemal od razu? Na sprzedaż bezczynszowy segment o powierzchni 71 m z działką 250.

Szczegóły ogłoszenia

439 999 zł52,09 m² 8 446,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Jeśli masz dość słuchania kroków sąsiada z góry, mamy dla Ciebie rozwiązanie idealne. Prezentujemy mieszkanie przy ul. Wielkopolskiej, położone na 4. piętrze w niskim bloku. Dlaczego to.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 178 m² 97,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowe działki budowlane w otoczeniu natury | Chwarzno, gm. Stara Kiszewa Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Chwarzno (gmina Stara Kiszewa),.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł140 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom Wałdowo k. Pruszcza | kujawsko-pomorskie | 140 m | po generalnym remoncie | bliźniak | garaż | działka 600 m | 3 pokoje | 2 piętra! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 206 m² 232,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż doskonale zlokalizowana, uzbrojona działka budowlana w Bielsku-Białej, idealna pod budowę Twojego wymarzonego domu. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł62 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Centrum Wołomina - 3 pokoje, 62m?, loggia 5m? oferta dostępna tylko W indepro nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m2 , położone w centrum Wołomina, w lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł97 m² 5 360,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1920

Inwestycyjny Gotowiec lub Przestronny Apartament Łódź, ul. Kilińskiego 47 Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 97 m , położone na 3. piętrze w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Świetna kompozycja działek - oferta, która daje możliwość wyboru położenia oraz wielkości własnego podwórka! A w ofercie 10 działek o regularnych kształtach czterokąta, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł111,80 m² 2 593,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania pół domu w Dziwiszowie. W skład powierzchni 112m2 wchodzą: *parter - pomieszczenie gospodarcze *piętro - część mieszkalna 65m2: - korytarz -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Piskajny,warmińsko-mazurskie

112 950 zł12 550 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka, piskajny, powiet elbląski, gmina godkowo, powierzchnia 12 550M2. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu działkę w miejscowości Piskajny obok Pasłęka, 9zł/m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł185,98 m² 5 694,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:362 m²

Ostatni! Piękny Dom w zabudowie bliźniaczej 6 pokoi / 3 kondygnacje/ powierzchnia użytkowa 144,67mkw+ poddasze 41,31mkw / działka 362mkw / Doskonałe wykonanie budynku / piękne położenie. Atut:.

Szczegóły ogłoszenia

817 950 zł36,68 m² 22 299,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc. 0% prowizji. Gotowe i wykończone pod klucz apartamenty inwestycyjne klasy premium w Gdańsku, zaprojektowane z myślą o najmie krótko i długoterminowym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł28 m² 17 821,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament typu studio z loggią - Kołobrzeg, ul. Reymonta To przytulne mieszkanie zostało urządzone w klasycznym stylu, utrzymane w tradycyjnej aranżacji. Jego wnętrze jest.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł96,23 m² 4 155,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Przestronne mieszkanie z ogrodem w Grudziądzu - Tarpno Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na parterze domu wielorodzinnego, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł73,36 m² 9 405,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwa lokale mieszkalne w cenie jednego? To nie sen! To idealna propozycja dla inwestorów, którzy szukają pewnego i dochodowego biznesu w urokliwym Bolesławcu. Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł27 377 m² 54,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o pow. 27377 m2 w kształcie prostokąta. Media w odległości 30m. Bardzo dobrze usytuowana, przy drodze krajowej nr 19. Cena podlega negocjacji. Licencja zawodowa.

Szczegóły ogłoszenia

49 900 zł300 m² 163,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy zadbaną działkę rekreacyjną o powierzchni 300 m , położoną na terenie rod w Łapach, w otulinie Narwiańskiego Parku Narodowego. Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł1 470 m² 394,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Okazja inwestycyjna- działka deweloperska W centrum tucholi Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł3 680 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka usługowa zlokalizowana w niewielkiej odległości od centrum Wodzisławia Śląskiego (cyganek) o powierzchni 3680m2. Działka znajduje się w pobliżu drogi Wodzisław.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł48,10 m² 7 380,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 48,10 m2, usytuowane na jednym z najpopularniejszych osiedli w Gliwicach - Trynek. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 931 m² 388,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz działki w Lublinie, w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do centrum? Ta nieruchomość w dzielnicy Dziesiąta, w pobliżu ulicy Stefana Roweckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 092 000 zł36 400 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gutowo położone jest dokładnie w jednakowej odległości pomiędzy Toruniem a Bydgoszczą .Działka którą powierzono nam do sprzedaży ,to ziemia rolna V i VI klasy. Doskonałe miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł10 223 m² 391,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę nr 148 w miejscowości Janczewice, poniżej parametry oferty : Możliwość również dokupienia działki obok nr 147. 1. Informacje podstawowe Numer działki: 141803_2.0004.148.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł40,70 m² 10 786,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym na nowo powstałym osiedlu bloków wielorodzinnych w Goleniowie. Osiedle składa się z trzech budynków jednoklatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

385 000 zł54,92 m² 7 010,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze kamienicy, w samym centrum Szczecina. Wszędzie blisko, liczne lokale gastronomiczne, banki, apteki. W skład mieszkania wchodzą : -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł2 500 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 2495 m . Nieruchomość położona jest w prestiżowej i bardzo cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł46,80 m² 7 670,94 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,8 m , zlokalizowane w Katowicach w Superjednostce, w samym sercu miasta. Nieruchomość znajduje się na 9 piętrze, co zapewnia ładny widok.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 933 m² 255,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka: lokalizacja: toruń, rudak, ul. Gliniecka Powierzchnia: 2933m2 Kształt: prostokąt Wymiary: 38,5m x 76,5m x 38,5m x 74,5m Plan miejscowy : tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł250,05 m² 1 919,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 068 m²

Biuro Nieruchomości bmc ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie surowym zamkniętym! Lokalizacja: myślina, ul. Zielona - woj. opolskie, powiat oleski, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł1 150 m² 84,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka ze ścianą lasu - 1150 mkw | Warunki zabudowy Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1150 mkw, położona w spokojnej i zielonej okolicy, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł140 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:140 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 140 m2, sprzed 1939 roku, zmodernizowany w latach 60-tych, obecnie do remontu, położony w centrum, wsi Drygały (powiat Biała Piska) przy asfaltowej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł1 978 m² 755,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o atrakcyjnym potencjale zabudowy idealnym dla dewelopera lub inwestora. Działki zlokalizowane są w miejscowości Iwiny gmina Siechnice- tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 636 zł35,40 m² 14 227 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Perłowa Przystań Luksusowe Apartamenty w Górach Odetchnij od cywilizacji i zadbaj o swoje zdrowie. Przedstawiamy naszą najnowszą inwestycję Perłowa Przystań w Szklarskiej Porębie,.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł25,80 m² 18 953,49 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

ℹ klimatyczna kawalerka z klimatyzacją - Serce Starego Mokotowa, ul. Wiktorska róg Puławskiej. Szukasz gotowej inwestycji lub idealnego startu w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł1 605 m² 411,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 1605 m2 położone w malowniczej części Szczecina dzielnica Klucz. Działki znajdują się bezpośrednio przy utwardzonej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 823 zł36,49 m² 15 149,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania z ogródkiem o powierzchni 36,49 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł185 m² 10 648,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

NIeruchomość - dom wolnostojący wybudowany w 2023 roku i oddany do użytku w 2024 roku - wykończony I gotowy do zamieszkania.Działka płaska, ogrodzona, 1048 m2. Parter - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł2 562 m² 193,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowość tej lokalizacji to : Wjazd i wejście od strony wschodniej z drogi asfaltowej, wszystkie media umiejscowione w granicy działki ,powstające bardzo nowoczesne osiedle , do.