dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 209 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 209 ogłoszeń

5 400 000 zł4 000 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Avenue Estate przedstawia idealną działkę pod inwestycję deweloperską. Prestiżowe sąsiedztwo w najlepszej lokalizacji Wawra oraz wydane warunki zabudowy. Atuty - Jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł128 m² 8 984,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:69 m²

Nowoczesna kamienica z 2013 r. - serce Nowej Soli, dochód pasywny. Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową architekturę z nowoczesnym standardem wykonania? Na sprzedaż wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

429 360 zł180 m² 2 385,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Miejscowość Klonowa I to część gminy Klonowa w powiecie sieradzkim, licząca ok. 650 mieszkańców. Sąsiaduje z sołectwami: bogusy, morasy, górka Klonowska, pawelce, lesiaki, lipicze.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł58,30 m² 5 300,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu do kupna mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 58,30 m 2 znajdujące się na trzecim piętrze w kamienicy w centrum Gryfic. Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł500 m² 640 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Keller Williams! Twój prywatny azyl nad Jeziorem Dzierzgoń - Domek z widokiem, który zapiera dech! Czy marzysz o porankach, gdzie jedynym dźwiękiem jest śpiew ptaków,.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 000 zł22 700 m² 1 057,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

|R| Property przedstawia Państwu działkę na sprzedaż znajdującą się w Balicach. Lokalizacja: działka inwestycyjna położona w Balice, w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowy Port.

Szczegóły ogłoszenia

770 517 zł77,83 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane 4-pokojowe mieszkanie w przedwojennym budynku z cegły, o powierzchni 78m. Atuty nieruchomości: - atrakcyjna lokalizacja 5 minut do plaży, 10 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

651 040 zł4 069 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budow. u podnóża gór Złotych i Bialskich Działka budowlana w kształcie prostokąta (+ widoczny na mapce pas dojazdowy) o łącznej powierzchni 4069m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

353 821 zł47,48 m² 7 452 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska w Stargardzie! prowizja 0% - Wyjątkowa oferta sprzedaży klimatycznego, 3-pokojowego mieszkania z dużym balkonem, zlokalizowanego na Osiedlu Diamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł4 304 m² 83,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną, o powierzchni 4304m2 w Zduńskiej Woli. Brak planu zagospodarowania na tym terenie. Warunki zabudowy w trakcie uzyskiwania pod zabudowę jednorodzinną. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł180 m² 11 105,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Elegancki dom charakteryzujący się klasyczną architekturą z funkcjonalnym rozkładem, z dużym potencjałem. Tutaj każdy znajdzie miejsce. Idealny dla rodziny. Zadaszony taras zaprasza do.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł13 561 m² 6,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o atrakcyjnych parametrach w otoczeniu zielonych wzgórz! Wywłoczka, gm. Zwierzyniec Położenie i okolica: spokojna miejscowość Wywłoczka położona obok Zwierzyńca -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Bartoszów

Bartoszów,dolnośląskie

439 000 zł190,09 m² 2 309,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:264 m²

Sprzedaż lub zamiana Na Sprzedaż lub "zamianę na mieszkanie": połowa Domu w Bartoszowie. Szukasz przestronnej nieruchomości z dużym potencjałem? Ta połowa domu to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł125 m² 3 112 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:757 m²

NA sprzedaż bliźniaki W przebrodzie Zaledwie kilka kilometrów od Suwałk! To idealna propozycja zarówno dla rodzin, jak i dla osób szukających połączenia domu z działalnością.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł403 m² 86,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do odkrycia wyjątkowego miejsca na mapie wypoczynku- działka "rekreacyjna" położona w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł62,41 m² 13 940,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szukasz mieszkania W spokojnej okolicy?- trafiłeś idealnie! atuty: - bardzo kameralna okolica - Mnóstwo zieleni oraz szlaków spacerowych - Doskonały układ pomieszczeń - Mieszkanie wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł118 m² 11 864,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zakupu wyjątkowego, klimatycznego loftu z antresolą w sercu miasta Żyrardowa. Dwupoziomowy loft został zaprojektowany z myślą o estetyce i codziennym komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł50 m² 3 280 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie blisko rynku. Mieszkanie zlokalizowane na parterze w czteropiętrowej kamienicy. Sprzedawane mieszkanie składa się z przestronnego salonu, sypialni, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł2 561 m² 206,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka budowlana w Świerklańcu, ul. Górna Parametry działki: > kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach ok 17m x 142m > położona bezpośrednio przy gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 098 zł48,62 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 001 m² 104,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w doskonałej lokalizacji - Kukowo, zaledwie 3 minuty od centrum Olecka. Działki znajdują się tuż przy granicy miasta, co gwarantuje szybki dostęp do wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł64,80 m² 9 104,94 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 3 pokoje z dużym balkonem, pow. ok.65 m2., Opole ul.Ozimska Proponujemy Państwu słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 200 m² 183,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania pięknie położona działka budowlano-rolna w miejscowości Izdebnik. Działka o powierzchni 12 a, z czego około 6 a stanowi teren przeznaczony pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł50,41 m² 19 817,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 2 pokojowy |południowa strona świata Lokal o powierzchni 50,41 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój i łazienka. Okna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 000 zł40,02 m² 9 595,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Inwestycja W znakomicie skomunikowanej części miasta! połączenie tradycyjnego, ponadczasowego stylu W duchu nowoczesności! ustawny apartament w gruntownie odremontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 013 259 zł71,99 m² 14 075 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł385 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Gotowy działający obiekt pensjonat / hotelowo - konferencyjny / medyczny/ dom seniora Pokrzywna Góry Opawskie | biznes + rozwój | powierzchnia budynku: ok. 385,00 m | działka 3000 m + (2800.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 867 m² 1 339,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyremontowany, parterowy budynek biurowo-usługowy o pow. zabudowy ok 620 mkw posadowiony na działce o pow. 19 arów (działka w użytkowaniu wieczystym -opłata roczna 3 zł/m2).

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł594 m² 705,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana, objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, morzyczyn, os. Europejskie, ul. Portugalska. Działka położona w linii prostej ok. 100 m od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł240 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania budynek dwukondygnacyjny z podadaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 240 m2, położony na działce objętej Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego gminy Racibórz,.

Szczegóły ogłoszenia

745 401 zł51,26 m² 14 541,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem jasień/morena! ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 145 zł39,11 m² 12 200,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli dalej wynajmujesz i płacisz komuś ratę kredytu to warto to przeczytać! Za mniej niż 500 tys. zł masz 2-pokojowe mieszkanie w Krakowie, które realnie nadaje się do życia, a nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

842 456 zł53,32 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

English below mieszkanie Twoja enklawa w sercu Bronowic - 3 pokoje z gigantycznym ogrodem! Marzysz o mieszkaniu, które daje swobodę domu jednorodzinnego, nie rezygnując z udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł1 180 m² 254 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1180 m, położona w miejscowości Ostrzeszewo. Nieruchomość znajduje się na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych, co zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

755 250 zł7 950 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Inwestycja z ogromnym potencjałem - idealna pod hotel, pensjonat lub domki! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny, położony w malowniczej Jorze Wielkiej - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Biuro dom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Korczaka 2 na osiedlu Podgrodzie w Olsztynie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł77 m² 9 480,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

IV etap rozpoczęty Ogrody i dwa miejsca postojowe w cenie Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją w Niepołomicach. Domy w zabudowie bliźniaczej w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł215,36 m² 2 716,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do sprzedaży w ścisłym Centrum Miasta Włocławek, w budynku Centrum Handlowym victoria, powierzchnia handlowo-usługowa 215,36m2 na jednej kondygnacji, z podziałem na lokale o pow.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł53,30 m² 7 035,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie 48 m2, drugie piętro, trzy pokoje na Rubinkowie z balkonem i dużą piwnicą. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł106 m² 2 594,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 106 m2, z balkonem. Znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy w Bytomiu. Charakterystyka mieszkania: 3 duże pokoje kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 375 zł66,25 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja! Na sprzedaż: nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie w nowej kameralnej inwestycji składającej się z czterech budynków usytuowanych w Wieliczce przy ul Dębowej. Oferta kierowana jest.