dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 312 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 312 ogłoszeń

1 244 160 zł51,84 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł3 712 m² 6,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa działka Z kawałkiem lasu cisza, natura, spokój Oferujemy na sprzedaż niezwykle urokliwą działkę rolno-leśną o powierzchni 37,12 arów, położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

908 219 zł73,54 m² 12 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja idealna dla osób ceniących komfort i wygodę. Przemyślane układy mieszkań, wysoki standard wykończenia i wszystko, czego potrzebujesz, tuż obok - sklepy, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł800 m² 398,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Dolinie Tciągowskiej (wapnica), w miejscu o wyjątkowych walorach przyrodniczych. Od północy, wschodu i południa tereny ścisłej ochrony przyrodniczej należące.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł40 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Sprzedam mieszkanie w kamienicy centrum, parter, bezczynszowe Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2, położone na parterze w kamienicy w ścisłym centrum, w okolicach placu.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł3 837 m² 119,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości kamienica , gmina Kamienica, powiat limanowski. Miejscowość położona jest miedzy pasmem Gorców, a Beskidu Wyspowego. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 695 000 zł71 m² 37 957,75 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowym obiektu Towarowa Square Wola, ul. Prosta W budynku znajduje się lobby z recepcją, całodobową ochroną oraz monitoringiem. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł14 816 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Duża działka o pow. 14816 m2 z wydaną decyzją o warunkach zabudowy (podział na osiem oddzielnych działek budowlanych z drogą wewnętrzną) w m. Grabów n/wisłą gm. Przyłęk,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł56,63 m² 8 458,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mdp Partners przedstawia: mieszkanie 56,63m2 (3 pokoje) z balkonem oraz miejscem postojowym! Koniec budowy 1 kwartał 2027 roku. Inwestycja deweloperska w Żyrardowie, gmina Żyrardów, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 000 zł48,10 m² 16 486 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży apartament w nowo zrealizowanym budynku położonym 50 m od plaży w nadmorskiej miejscowości w gminie Ustka. Kameralny budynek usytuowany w pierwszej linii brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 099 zł56,41 m² 10 389,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tereny nadwiślańskie. Nowa inwestycja na bydgoskich Fordonie została zaprojektowana z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Kaskadowy, budynek mieści 33 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

268 520 zł959 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 959 m Budy-Grzybek | Cisza i natura blisko miasta Na sprzedaż działka o powierzchni 959 m w spokojnej, zielonej części Budy-Grzybek. Idealna pod dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł21 500 m² 74,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna: ofertą sprzedaży jest działka inwestycyjna pod usługi przy głównej drodze Jarosław - Lubaczów w miejscowości Makowisko, to atrakcyjna oferta dla inwestorów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

213 500 zł610 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona we Wrocław, obręb Żar, o powierzchni 610 m .

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł46 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż duże mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46 m , zlokalizowane w centrum Wodzisławia Śląskiego przy ul. Pck. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze w czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł2 600 m² 9,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Do sprzedania działka rolna o powierzchni ok. 2600 m2, położona w drugiej linii zabudowy w niewielkiej miejscowości Borki w gminie Mrozy. Jej wymiary to 11/232 metry. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

6 510 000 zł21 000 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowa o pow. ok 2,1 ha, położona w Strefie Ekonomicznej Działka płaska w kształcie prostokąta o wymiarach ok 95/220 m, wszystkie media, w planie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł1 060 m² 1 886 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

-Działka dla inwestora- -Doskonała lokalizacja- do sprzedania działka budowlana, narożna, położona w Wawrze - Anin Sadul, w centralnej części osiedla, wśród zabudowy jednorodzinnej, 400m.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł57 m² 4 894,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania przy ul. A. Mickiewicza w Goleniowie o powierzchni 47 m2 w rewelacyjnej cenie 279 000 zł. Mieszkanie przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł997 m² 235,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Lipnik, zaledwie 20 minut jazdy od Szczecina oraz 10 minut od Stargardu. Lokalizacja: - spokojna, rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

324 000 zł58 m² 5 586,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie z balkonem w topowej lokalizacji Bełchatowa idealne pod remont i własną aranżację! Bełchatów, os. Budowlanych | 3. piętro z 4 | 58 m Uwaga, pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

569 000 zł112 m² 5 080,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:141 m²

Dom - segment środkowy na nowym osiedlu w Jagodowie w deweloperskim stanie. Powierzchnia użytkowa domu to 90.3 m2. Na tę powierzchnie składają się 4 sypialnie, salon z otwarta kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł7 400 m² 12,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży działkę rolną zlokalizowaną w miejscowości Barcza gmina Masłów. Nieruchomość o powierzchni 74 ary. Istnieje możliwość przekształcenia działki z rolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 000 zł57,34 m² 8 406 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferujemy mieszkanie 3- pokojowe nr A5 o powierzchni 57,34 m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

137 160 zł1 143 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, które łączy spokój wiejskiego życia z łatwym dostępem do miejskiej infrastruktury? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Poznań,wielkopolskie

667 500 zł78,53 m² 8 499,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Ostatni wolny lokal w I etapie inwestycji. Bliźniak na sprzedaż - Poznań, szczepankowo, ul. Biesiadna Marzysz o własnym domu z ogrodem w spokojnej, dobrze skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł51,60 m² 7 344,96 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne 52 m przy lesie Częstochowa, północ Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane na 5 piętrze w zadbanym wieżowcu. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł65 m² 11 061,54 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości na osiedlu Leśnym. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia oraz świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 730 zł68,74 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Solnik Residence Zamieszkaj w kameralnej willi miejskiej na Krakowskich Dębnikach, i Etap inwestycji na ukończeniu. Widok na zieloną część Krakowa Zapraszamy do odkrycia Solnik Residence.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

280 000 zł56 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny lokal na os. Zawiszów, położony na parterze w bloku, wejście bezpośrednio od ulicy. Lokalizacja: lokal znajduje się na osiedlu Zawiszów w dogodnej lokalizacji idealny.

Szczegóły ogłoszenia

310 750 zł1 243 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: stegna dzięki atrakcyjnemu położeniu, wyjątkowemu mikroklimatowi i wspaniałym krajobrazom jest idealnym miejscem do wypoczynku. Jest to jeden z najchętniej odwiedzanych.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł1 166 m² 333,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną zlokalizowaną w Lublewie Gdańskim. Wokół pełna infrastruktura handlowo usługowa, przedszkole, szkoła, sklepy. W najbliższej okolicy przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 076 m² 68,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana na Mazurach w wyjątkowej miejscowości Rydzewo gm. Miłki. Działka znajduje się w wytyczonym kompleksie 6 działek budowlanych, na ulicy Mazurskiej, przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł5 800 m² 163,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Funkcjonalny obiekt produkcyjno - magazynowo - mieszkaniowy w m. Pluskowęsy gm. Kowalewo Pomorskie w sąsiedztwie Drogi Krajowej nr 15. Kowalewo Pomorskie to gmina bardzo dynamicznie rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 173 zł44,11 m² 15 147,88 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Lutyków

Białogard,zachodniopomorskie

1 198 000 zł142 m² 8 436,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny, położony w spokojnej i cichej części Białogard ul. Lutyków. Dom wybudowany w 2019 roku, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

83 330 zł1 282 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1282 m2 położona w malowniczej miejscowości Borsuki, w gminie Sarnaki, powiat łosicki, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł33 105 000 m² 0,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Gospodarstwo rolne 33,1 ha Głażewo-Święszki, gm. Młynarze Powierzchnia: ok. 33,105 harodzaj oferty: sprzedaż gospodarstwa rolnego z zabudowaniami i gruntem Lokalizacja Głażewo-Święszki,.

Szczegóły ogłoszenia

598 999 zł53 m² 11 301,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta sprzedaży mieszkania Podwale, stare Miasto ,wrocław Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w samym sercu Wrocławia na Podwalu. Lokal znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł160 m² 4 531,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Oferuję na sprzedaż dom w stanie deweloperskim. Nieruchomość ma ok. 160 m powierzchni i znajduje się na działce o powierzchni 1270 m . W skład domu wchodzą: piwnica:.