dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

220 000 zł46 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż duże mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46 m , zlokalizowane w centrum Wodzisławia Śląskiego przy ul. Pck. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze w czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł2 600 m² 9,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Do sprzedania działka rolna o powierzchni ok. 2600 m2, położona w drugiej linii zabudowy w niewielkiej miejscowości Borki w gminie Mrozy. Jej wymiary to 11/232 metry. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

6 510 000 zł21 000 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowa o pow. ok 2,1 ha, położona w Strefie Ekonomicznej Działka płaska w kształcie prostokąta o wymiarach ok 95/220 m, wszystkie media, w planie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł1 060 m² 1 886 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

-Działka dla inwestora- -Doskonała lokalizacja- do sprzedania działka budowlana, narożna, położona w Wawrze - Anin Sadul, w centralnej części osiedla, wśród zabudowy jednorodzinnej, 400m.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł57 m² 4 894,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania przy ul. A. Mickiewicza w Goleniowie o powierzchni 47 m2 w rewelacyjnej cenie 279 000 zł. Mieszkanie przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł997 m² 235,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Lipnik, zaledwie 20 minut jazdy od Szczecina oraz 10 minut od Stargardu. Lokalizacja: - spokojna, rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

324 000 zł58 m² 5 586,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie z balkonem w topowej lokalizacji Bełchatowa idealne pod remont i własną aranżację! Bełchatów, os. Budowlanych | 3. piętro z 4 | 58 m Uwaga, pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

569 000 zł112 m² 5 080,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:141 m²

Dom - segment środkowy na nowym osiedlu w Jagodowie w deweloperskim stanie. Powierzchnia użytkowa domu to 90.3 m2. Na tę powierzchnie składają się 4 sypialnie, salon z otwarta kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł7 400 m² 12,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży działkę rolną zlokalizowaną w miejscowości Barcza gmina Masłów. Nieruchomość o powierzchni 74 ary. Istnieje możliwość przekształcenia działki z rolnej.

Szczegóły ogłoszenia

137 160 zł1 143 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, które łączy spokój wiejskiego życia z łatwym dostępem do miejskiej infrastruktury? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 000 zł57,34 m² 8 406 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferujemy mieszkanie 3- pokojowe nr A5 o powierzchni 57,34 m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Poznań,wielkopolskie

667 500 zł78,53 m² 8 499,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Ostatni wolny lokal w I etapie inwestycji. Bliźniak na sprzedaż - Poznań, szczepankowo, ul. Biesiadna Marzysz o własnym domu z ogrodem w spokojnej, dobrze skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł51,60 m² 7 344,96 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne 52 m przy lesie Częstochowa, północ Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane na 5 piętrze w zadbanym wieżowcu. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł65 m² 11 061,54 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości na osiedlu Leśnym. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia oraz świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 730 zł68,74 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Solnik Residence Zamieszkaj w kameralnej willi miejskiej na Krakowskich Dębnikach, i Etap inwestycji na ukończeniu. Widok na zieloną część Krakowa Zapraszamy do odkrycia Solnik Residence.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

280 000 zł56 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny lokal na os. Zawiszów, położony na parterze w bloku, wejście bezpośrednio od ulicy. Lokalizacja: lokal znajduje się na osiedlu Zawiszów w dogodnej lokalizacji idealny.

Szczegóły ogłoszenia

310 750 zł1 243 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: stegna dzięki atrakcyjnemu położeniu, wyjątkowemu mikroklimatowi i wspaniałym krajobrazom jest idealnym miejscem do wypoczynku. Jest to jeden z najchętniej odwiedzanych.

Szczegóły ogłoszenia

3 180 000 zł341 m² 9 325,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ekskluzywna Willa Miejska w stylu Modern Classic Wilanów, ul. Bruzdowa 79. Oferta skierowana do wymagających klientów poszukujących domu o ponadczasowej architekturze, wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł1 166 m² 333,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną zlokalizowaną w Lublewie Gdańskim. Wokół pełna infrastruktura handlowo usługowa, przedszkole, szkoła, sklepy. W najbliższej okolicy przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 076 m² 68,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana na Mazurach w wyjątkowej miejscowości Rydzewo gm. Miłki. Działka znajduje się w wytyczonym kompleksie 6 działek budowlanych, na ulicy Mazurskiej, przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł5 800 m² 163,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Funkcjonalny obiekt produkcyjno - magazynowo - mieszkaniowy w m. Pluskowęsy gm. Kowalewo Pomorskie w sąsiedztwie Drogi Krajowej nr 15. Kowalewo Pomorskie to gmina bardzo dynamicznie rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 173 zł44,11 m² 15 147,88 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Lutyków

Białogard,zachodniopomorskie

1 198 000 zł142 m² 8 436,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny, położony w spokojnej i cichej części Białogard ul. Lutyków. Dom wybudowany w 2019 roku, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

83 330 zł1 282 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1282 m2 położona w malowniczej miejscowości Borsuki, w gminie Sarnaki, powiat łosicki, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł33 105 000 m² 0,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Gospodarstwo rolne 33,1 ha Głażewo-Święszki, gm. Młynarze Powierzchnia: ok. 33,105 harodzaj oferty: sprzedaż gospodarstwa rolnego z zabudowaniami i gruntem Lokalizacja Głażewo-Święszki,.

Szczegóły ogłoszenia

598 999 zł53 m² 11 301,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta sprzedaży mieszkania Podwale, stare Miasto ,wrocław Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w samym sercu Wrocławia na Podwalu. Lokal znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł160 m² 4 531,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Oferuję na sprzedaż dom w stanie deweloperskim. Nieruchomość ma ok. 160 m powierzchni i znajduje się na działce o powierzchni 1270 m . W skład domu wchodzą: piwnica:.

Szczegóły ogłoszenia

453 900 zł1 513 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę położoną w okolicach nadmorskich. Nieruchomość w kompleksie 24 działek, o zróżnicowanej powierzchni od 974 m2 do 3193 m2. W tej ofercie polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł44,58 m² 6 258,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 44,58 m2, położone na 3 piętrze w kameralnym, spokojnym osiedlu przy ulicy Władysława Łokietka , a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł49 296 m² 60,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie kościerskim, w gminie Liniewo. Nieruchomość o powierzchni prawie 5ha składająca się z trzech działek.Tereny objęte MPZP. Na.

Szczegóły ogłoszenia

176 700 zł1 245 m² 141,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Kobiernice - spokojna, zielona miejscowość położona blisko gór, posiada doskonałą komunikację w kierunku Bielska-Białej i Kęt oraz w kierunku Porąbki i Jeziora Międzybrodzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

150 000 zł1 001 m² 149,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks działek pod zabudowę jednorodzinną cena 150 zł / M2 Polecamy Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 1001 m2 w kompleksie 12 działek położonych w Gryficach niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 987 zł68,88 m² 10 467,29 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 68.88 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł70 m² 7 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 240 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę działki budowlanej o powierzchni 0,9240 ha zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 74 m2 oraz dwoma budynkiem gospodarczymi :.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł64 m² 4 515,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem przy ulicy Małopolskiej, znajdujące się na IV piętrze niskiego bloku. Lokal składa się z czterech pokoi, otwartej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

52 425 zł699 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działki znajdujące się w miejscowości Markosice (gm. Gubin) blisko niemieckiej granicy! 5 działek O powierzchni od 699M2 do 1035M2! Możliwość negocjacji ceny przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Borzyszewo

Borzyszewo,zachodniopomorskie

106 610 zł871 m² 122,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 871 m 2 w bardzo przepięknej i spokojnej części Gryfic w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

383 122 zł1 700 m² 225,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe działki rekreacyjne Z linią lasu - kamionki małe / nad jeziorem Blue-Home Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę zakupu działek rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł943 m² 4 559,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość komercyjną o przeznaczeniu produkcyjno-usługowo-mieszkalnym, położoną w prestiżowej i doskonale skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 020 zł74,54 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Deweloper Projekt Jantar rozpoczął budowę chyba najciekawszej inwestycji na terenie miasta Malborka "tarasy Belvedere". Pozwolenie na budowę - Decyzja nr 60/2025 z dnia 21.03.2025. Inwestycja.