dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 311 ogłoszeń

189 000 zł85 m² 2 223,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1921

Nowa cena! tylko W home expert super oferta! Do sprzedania mieszkanie willowe w małej miejscowości niedaleko Ziębic. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w willi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 080 zł65,28 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja deweloperska przy granicy Z krakowem (czarnochowice) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł65,60 m² 9 435,98 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie przestronne mieszkanie o powierzchni 65,6 m , położone na 5. piętrze 8-piętrowego budynku z windą przy ul. Matejki w Świnoujściu. Lokal jest zadbany, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bartoszyce,warmińsko-mazurskie

719 000 zł272,44 m² 2 639 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom wolnostojący, energooszczędny, położony przy prywatnym lesie o pow. 3,45h (istnieje możliwość dokupienia) znajdujący się w granicach Bartoszyc.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł9 400 m² 55,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł61,60 m² 7 305,19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią, windą, piwnicą i klimatyzacją | 61,60 m | Słupsk, ul. Szczecińska Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne i rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł2 367 m² 142,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: modliszów; atrakcyjne położenie w malowniczej wsi, z dogodnym i szybkim dojazdem do Świdnicy (10km) oraz Wałbrzycha (10km). Wspaniałe widoki na pasmo Gór Wałbrzyskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł65,50 m² 22 748,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Podstawowe zalety: mieszkanie przytulne, ciepłe, z wyjątkowym klimatem, idealnie ciche, jasne, dwustronne, wysokie (ponad 3 m), salon z kominkiem i wyjściem na balkon, po remoncie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł110 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:713 m²

Dom wolnostojący w Świeradowie-Zdroju, położony 700m od centrum/deptaku, 800m od Kolei Gondolowej, 600m od lasu. Dom znajduję się na końcu ślepej, asfaltowej ulicy, na osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 666 m² 84,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości. Na sprzedaż działka budowlana w Złejwsi Małej przy ulicy Wschodzącego Słońca. Działka o płaskim ukształtowaniu. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł159,29 m² 9 102,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:564 m²

Różanka bliźniak 5 pokoi _ 2 łazienki oddzielne mieszaknie 2 pokoje 49M działka 564m Polecam do kupna dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106,29m , posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł56 m² 15 160,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowość! Atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Białołęce - idealne dla rodziny. Mieszkanie jest bardzo zadbane, umeblowane- zostaje większość mebli. Nie wymaga wkładu finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł39 m² 9 205 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy, zlokalizowane na 2 piętrze- tuż przy Galerii Świdnickiej. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki z wanna.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł1 594 300 m² 5,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż wyjątkowa nieruchomość leśna O powierzchni 159,43ha Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 159,43 ha, położona w miejscowości Borucza,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł193 m² 4 611,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Atrakcyjna oferta - nowoczesny dom w Ciechocinku Oferujemy gotowy do zamieszkania dom o powierzchni całkowitej 193m2, użytkowej 147m 2 usytuowany na ogrodzonej i zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł120 m² 5 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prawa strona sprzedana Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej okolicy w Jeleńskiej Hucie (woj. pomorskie). Kameralna inwestycja - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 001 m² 229,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* Proponujemy Państwu do zakupu: - przestronną - o bardzo korzystnym parametrze szerokości (stwarzającym możliwość opcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł800 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę, usytuowaną w Simoradzu koło Skoczowa. Cała nieruchomość ma powierzchnię 1.0686 ha. Oferta dotyczy możliwości wydzielenia działki budowlanej lub budowlano-rolnej.

Szczegóły ogłoszenia

996 739 zł48,53 m² 20 538,62 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie w centrum warszawskiej Woli przy stacji pkp promocja * Bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja Mieszkanie położone jest na Warszawskiej Woli, gdzie dominują nowe apartamentowce, restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł849 m² 116,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż 12 działek niezabudowanych o powierzchni od 706m2 do 836m2 znajdujące się w Toporzysku, gminie Nowa Wieś Wielka zaledwie 9 km od granicy Bydgoszczy (fordon) oraz w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł61,54 m² 6 906,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe z garderobą o łącznej powierzchni 61,54 m . Nieruchomość znajduje się na jednym z pięter.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł174 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Wyjątkowy apartament o powierzchni 174 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

11 000 000 zł3 447,50 m² 3 190,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:13 009 m²

Obiekt biurowo-magazynowo-produkcyjny na sprzedaż Grudziądz, ul. Magazynowa 14 - osiedle Mniszek Działka zabudowana: 5 117 m oraz działka niezabudowana: 7 892 m Cena: 11 000 000 zł netto.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł60 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Dom + 3 działki 4400 m fotowoltaika 5 kw Świrna blisko Ostrowca opis nieruchomości Master House Nieruchomości prezentuje dom jednorodzinny na sprzedaż położony w miejscowości Świrna,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł22,49 m² 14 673,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament Biała Perła Czarna Góra Wysoki standard, pełne umeblowanie, prywatne miejsce parkingowe cena: 360 000 zł sprzedaż Z fakturą vat kupujący nie płaci pcc! Prezentujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł415 m² 5 539,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:4 199 m²

Gotowy, dochodowy pensjonat w sercu Bieszczad Berezka, gm. Solina 400 m | 4 niezależne apartamenty | 41,99 a Z ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł24,50 m² 21 632,65 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż lokal niemieszkalny typu studio z przeznaczeniem na wynajem krótkoterminowy ( , airbnb itp). Założona osobna księga wieczysta. W chwili obecnej mieszkanie jest zarządzane.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł87,40 m² 8 810 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w Platinum House! uwaga nowa cena! Było 799 000,00 zł -> Jest 770 000,00 zł Oferuję wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 87,40m2 położone w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł128,81 m² 1 552,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy położony w Sulechowie gm. Malechowo. Nieruchomość znajduje się przy drodze krajowej nr 6. Na sprzedaż lokal usługowy, zlokalizowany na parterze budynku, od frontu. Idealny do.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł7 000 m² 15,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa Mozgawa, gmina Pińczów Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Mozgawa, w gminie Pińczów, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna o pow 1000 m2 w malowniczej i spokojnej części jeziora Sumin Lokalizacja i dostępność Działka usytuowana jest w spokojnej okolicy Sumin, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 428 000 zł1 534 m² 930,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt z przeznaczeniem na produkcję/składy/magazyny (w mpzp oznaczona symbolem "ag"- hale, magazyny, składy, produkcja), o powierzchni około 1534m2 - Lublin, zadębie. Wymiary działki: około.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł154,30 m² 7 446 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1995

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nietuzinkowego, przestronnego, dwupoziomowego mieszkania położonego w prawobrzeżnej części Szczecina na osiedlu Bukowym. Niski budynek (4 piętrowy).

Szczegóły ogłoszenia

1 416 100 zł119 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy, niezwykle klimatyczny apartament z antresolą w Kielcach na oś. Ślichowice. To propozycja dla osób, które szukają mieszkania innego niż wszystkie przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki rekreacyjnej w własną linią brzegową o pow. 1500 m2 (15 ar) nad jeziorem Sumin gm. Urszulin. Lokalizacja: sumin gm. Urszulin Powierzchnia: 1500 m (15 ar) Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 000 zł2 755 m² 6 533,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:5 961 m²

Chłopy, ośrodek wypoczynkowy, powierzchnia użytkowa obiektu 2755m2, 58 pokoi, sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Grupa wgn Koncern Obrotu.

Szczegóły ogłoszenia

1 359 000 zł133 m² 10 218,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 133 m , położony przy ul. Przytulnej w poznańskiej dzielnicy Spławie-Szczepankowo cichej, rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł80 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Dom z bala położony w malowniczej podlaskiej wsi w gminie Orla. Dom składa się z sieni - wiatrołap, dużej kuchni z piecem kaflowym oraz 4 pokoi. Wymaga generalnego remontu ale.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł43,50 m² 20 114,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 43,5 m, położone na 5. (ostatnim) piętrze budynku z windą na nowym osiedlu przy ul. Papierni Prądnickich w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

620 975 zł2 105 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie usytuowana,na lekkim wzniesieniu działka budowlana.W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne,dużo zieleni.W pobliżu szkoła,przedszkole,przystanek autobusowy.Działka będzie zaopatrzona w sieć.

Szczegóły ogłoszenia

343 000 zł34,40 m² 9 970,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005