dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

388 000 zł1 800 m² 215,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Słoneczna d ziałka zagrodowa w Modlniczce Oferujemy pięknie nasłonecznioną działkę zagrodową o powierzchni 18 a i wymiarach ok. 17 x 105 m. Działka o ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-22

420 700 zł48,50 m² 8 674,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 48,5 m po generalnym remoncie | 3 pokoje | 2 piętro | ul. Lgom, ustronie Lubin Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i od razu mieszkasz, bez remontów.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł121 m² 4 289,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży przestronne mieszkanie 4 pokojowe, położone na 1 piętrze kamienicy, w pobliżu centrum Jeleniej Góry Mała Poczta. Na powierzchnię 120,81 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 375 zł41,74 m² 10 790,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jar | watzenrodego 47 | 2 pokoje | 41,74 m 2 Przekazanie lokalu mieszkalnego do użytkowania na Grudzień 2026 roku. Bez prowizji, bez podatku pcc! Dostępne również oddzielne garaże z własną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 832 zł55,89 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dni Otwarte Tarasów Śląskich zapraszamy! Zapraszamy na Dni Otwarte inwestycji Tarasy Śląskie w Chorzowie. To najlepsza okazja, aby zobaczyć inwestycję na własne oczy, porozmawiać.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł400 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, wolnostojąca rezydencja o powierzchni ok. 400 m (308 m powierzchni użytkowej), położona na pięknie położonej działce o powierzchni 1200 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 429 zł60,39 m² 8 684,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz gotowego mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta propozycja może Ci się spodobać. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

1 445 850 zł13 770 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu działkę inwestycyjno - mieszkaniową o powierzchni 13770 m 2 w doskonałej lokalizacji przy głównej trasie Jelenia Góra - Szklarska Poręba. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 650 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży ostatnią w tej lokalizacji działkę o powierzchni 1650 mkw. położoną w Koszycach Małych ok. 5 km od centrum Tarnowa. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł189 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duże siedlisko okolice starej kiszewy atuty duża powierzchnia działki. dwa oddzielne domy oraz piękne położenie.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł879 m² 318,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

| działka budowlana Z widokiem na góry Na sprzedaż widokowa działka budowlana w woj. śląskie, powiat żywiecki, gmina Ujsoły, miejscowość Glinka o nr 16287/12 z widokiem na góry.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł18,55 m² 9 649,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż wysoki lokal z witryną, znajdujący się przy jednej z głównych ulic miasta, z wejściem z chodnika, po kilku schodkach. Stan bardzo dobry. Powierzchnia wynosi 18,55m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł190 m² 13 152,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:203 m²

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Mam przyjemność zaoferować Państwu segment znajdujący się na Warszawskiej Sadybie. Nieruchomość znajduje się przy cichej ulicy, w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

397 210 zł1 727 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja! Działka budowlana w Łagodzinie z warunkami zabudowy, powierzchnia 1727 m2. Regularny kształt, cicha i spokojna okolica. Media w okolicy. Szybki dojazd do Gorzowa. Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 376 m² 174,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod radzyminem # Działka jest objęta planem miejscowym, # Dogodne wymiary- umożliwią Ci one bezproblemowe posadowienie Twojego domu marzeń, # W odległości 180m wszystkie media ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 208 000 zł172,49 m² 7 003,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal użytkowy 172,49 m2 na sprzedaż, ul. Strzałowa, poznań Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą zakupu lokalu użytkowego o powierzchni 172,49 m2 położonego w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom o powierzchni użytkowej ok. 70m2 znajdujący się w Opatowie, usytuowany na działce o powierzchni 3700m2 W skład domu wchodzi: parter: cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 849 250 zł148,75 m² 32 600 zł/m²

 

Piętro:33/37

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Pionowa prywatność. Perspektywa. Czystość formy. Apartament 148 m na 33. piętrze w inwestycji Quorum we Wrocławiu. Przestrzeń z pełną infrastrukturą prywatną, concierge.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł47,14 m² 5 706,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Bardzo ładne mieszkanie dla osób ceniących ciszę i spokój z dala od zgiełku miejskiego położone w Lęborku przy.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł49,75 m² 7 618,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Bielsko-Biała - Centrum - wolne od zaraz, duże dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,75 m . Mieszkanie na parterze czteropiętrowego bloku w zielonej i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł66,50 m² 11 112,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Słoneczne 3 pokoje z balkonem, garaż w bryle budynku i dwa miejsca parkingowe przed garażem, mierzyn. Oferujemy na sprzedaż bardzo słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,5.

Szczegóły ogłoszenia

2 804 200 zł28 042 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy na sprzedaż dużą, atrakcyjną działkę inwestycyjną nr   _5.0007.29/6) o powierzchni niemal 2,8 ha i działkę nr   _5.0007.55/6) o powierzchni 0,02 ha.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł48,65 m² 5 940,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48,65 m , położone w kameralnej i spokojnej części Rudy Śląskiej Bykowina, przy ul. Pośpiecha. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł45,50 m² 12 747,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Flisaków budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Czernin

Czernin,zachodniopomorskie

160 000 zł1 450 m² 110,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna z Warunkami Zabudowy o powierzchni 1450 m2, położona w Czerninie (gm. Dygowo, pow. Kołobrzeski) opis nieruchomości: na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1450.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł57,38 m² 8 347,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 57,38 m2 + balkon + poddasze w nowej inwestycji mieszkań w zab. szeregowej w Zaczerniu. Osiedle składa się z 8 dwulokalowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł72,30 m² 6 307,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Szukasz przestronnej nieruchomości dla siebie i swojej rodziny w Śródmieściu? To mieszkanie o powierzchni 72,30 m2 usytuowane na 1 piętrze w kamienicy w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł66,71 m² 4 347,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zmiana ceny z 300 000 zł na 290 000 zł oferta bezpośrednia koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży bezczynszowego.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 188 m² 92,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz spokojnego miejsca na swój wymarzony dom, wśród zieleni, luźnej zabudowy, śpiewu ptaków, a jednocześnie w odległości kilku kilometrów do miasta (rydułtowy 5km, rybnik 12.

Szczegóły ogłoszenia

2 195 000 zł277,16 m² 7 919,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 009 m²

Ta wyjątkowa, wolnostojąca rezydencja została zaprojektowana z myślą o osobach, które poszukują komfortowego, gotowego do zamieszkania domu, nie rezygnując przy tym z elegancji,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł35,78 m² 12 157,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Karpacz, lokal niemieszkalny z miejscem garażowym | gotowy pod inwestycję | Serafin Nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalny i w pełni wyposażony lokal niemieszkalny o powierzchni 35,78.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł168,60 m² 5 901,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy o powierzchni użytkowej 168,60 m2 położony w Łańcucie przy ul. Podzwierzyniec. Bardzo atrakcyjna lokalizacja w najszybciej rozwijającej się części Łańcuta.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł985 m² 355,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Zapraszamy na bezpłatną prezentację nieruchomości budowlanej w miejscowości Niewodnica Kościelna. Działka w kształcie trapezu, o powierzchni 985 m2 i wymiarach ok 31 x28 x 30.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł41,09 m² 9 613,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

2 pokoje | 41 m | Kamienica | Duży potencjał inwestycyjny | Łukasińskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,09 m , położone na 2. piętrze w kamienicy z 1903 roku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 500 m² 186 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1500 m 2 położona w miejscowości Szydłowo, 4 km od Piły. Uzbrojenie: prąd, woda Dojazd: - 10 minut od centrum Piły drogą asfaltową, - wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł50 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry, na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa - w centrum Krowodrzy, przy al.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł46 m² 9 891,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na parterze budynku przy ul. Chrobrego w jednej z najbardziej praktycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 090 000 zł97 m² 11 237,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom zamiast mieszkania - ogród, taras, 2 garaże | Szczecin Dąbie - przestrzeń, której szukasz Są miejsca, do których po prostu chce się wracać. Gdzie rano wychodzisz na taras z kawą,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Piła

Piła,wielkopolskie

1 500 000 zł5 181 m² 289,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonała lokalizacja dla twojego biznesu Na sprzedaż działka o powierzchni 5181 m 2 znajduje się w Pile, przy ulicy Przemysłowej. Ta wyjątkowa lokalizacja sprawia, że jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 000 zł64,80 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nakło -nowoczesne mieszkania w zabudowie bliźniaczej! Blisko miasta, blisko natury! Kupujący jest zwolniony z prowizji i podatku pcc! 4 bliźniaki na dużej, kameralnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

254 999 zł48,61 m² 5 245,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie i lokal na jednej księdze wieczystej o powierzchni 48,61 m2. przy ulicy Władysława Łokietka w Inowrocławiu. Mieszkanie ma powierzchnie 35,54 m2, w mieszkaniu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij