dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

440 000 zł52,90 m² 8 317,58 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w pełni rozkładowe mieszkanie w Kudowie-Zdrój przy ul. Mariana Buczka Cena do negocjacji! Dostępne od zaraz Mieszkanie znajduje się nieopodal Parku Zdrojowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł110 m² 13 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Twój Dom, twoja Przestrzeń. Szukasz miejsca, gdzie nowoczesna technologia spotyka się z sielskim krajobrazem? Biuro Nieruchomości Nettdom z dumą prezentuje wyjątkową posiadłość.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł3 000 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj pośród natury, zaledwie kilka minut od Grójca. Oferujemy działkę budowlano-rolną o powierzchni 3 000 m , z idealnym dostępem do mediów, w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 999 zł159 m² 11 320,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

U nas Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony dom w zabudowie bliźniaczej położony w centrum Kosakowa przy ul. Jaśminowej. Nieruchomość o powierzchni 141 m2 (plus ok. 18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł53,48 m² 8 582,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w spokojnej, cichej i zielonej lokalizacji, na południu Rzeszowa - osiedle Biała. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł89,10 m² 14 141,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż przestronny i rozkładowy lokal użytkowy, położony na parterze nowoczesnego bloku z 2012 roku w Śwonujsciu. Opis nieruchomości: - lokal o łącznej powierzchni 89,10.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł51,61 m² 4 785,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, słoneczne, dwustronne, położone na 1 piętrze w kamienicy na ul. Szerokiej. Mieszkanie do remontu, do własnej aranżacji. Tylko 4.785 zł za m2. Okna drewniane skrzynkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 572 zł61,93 m² 13 799 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Nowoczesne osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa, w bliskiej odległości od drugiej linii Metra.

Szczegóły ogłoszenia

337 500 zł7 500 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają grunt rolny o powierzchni 7 500 m , 20 km od centrum Bydgoszczy przy dk nr 80 między Bydgoszczą a Toruniem. Zapraszam! Tomasz   To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 843 zł96,21 m² 9 727,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:74 m²

Lokalizacja Nowe Falenty to jedna z najbardziej pożądanych miejscowości pod Warszawą spokojna, zielona, a jednocześnie świetnie skomunikowana. Blisko stąd zarówno do Warszawy, jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł53,21 m² 14 283,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W nowym bloku z 2025r., WYKOŃCZONE, NIGDY DOTĄD NIE ZAMIESZKAŁE - Rzeszów Zelwerowicza (Zalesie) Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53.21m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

524 000 zł49,97 m² 10 486,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjny, komfortowy apartament z dużym balkonem o powierzchni całkowitej 49,97m 2 , użytkowej 45,70m 2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł265 m² 18 490,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Konstancin-Jeziorna | Dom 265 m | Działka 1 500 m | 5 sypialni | Basen | Garaż na 2 samochody : Dla kogo? Dla rodziny 2+2 lub 2+3. Dla osób poszukujących nowoczesnego domu w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł230 m² 3 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 970 m²

Zapraszam do zakupu domu jednopiętrowego, podpiwniczonego, za lat 70 w kształcie kwadratu, z niezależną klatką schodową co przekłada się na bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Czaple

Czaple,pomorskie

1 600 000 zł151,25 m² 10 578,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m , zlokalizowany w miejscowości Czaple, w bezpośrednim sąsiedztwie Gdańska. To.

Szczegóły ogłoszenia

551 152 zł49,21 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 152 m² 169,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu do sprzedaży działkę o powierzchni 1252 m zlokalizowaną w Manieczkach na Osiedlu Słowiańskim, w bliskiej odległości od Śremu. Oferta jest bardzo ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł75 m² 6 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 335 m²

Dom nad rzeką dodatkowe informacje: typ zabudowy: letniskowy Typ własności: zarząd miasta Stan domu: bardzo dobry Materiał budowlany: pustak Technologia wykonania: murowana Elewacja: tynk Standard: dobry.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł105,37 m² 9 480,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 105,37 m , zlokalizowane w samym centrum Grójca na ul. Bankowej. Nieruchomość idealna dla dużej rodziny, ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 500 000 zł456 m² 7 675,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bronowice | projekt 2 budynków (gotowy + pozwolenie) Elastyczność | Możliwość adaptacji | Projekt biznesowy | Potencjał rozbudowy | Świetna lokalizacja | Gotowy produkt inwestycyjny Wyjątkowa okazja.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł1 436 m² 199,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobranowice- polecamy - Urocza, bardzo ładna działka budowlana o pow. 14,36a położona w Dobranowicach, tylko 8 km od Wieliczki. (W ofercie również sąsiednie działki, zestawienie działek na.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł620 m² 153,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 620 m2, nr ew. 453/54 położona w centrum miasta przy ul. Dworcowej. Działka jest pochyła i posiada kształt prostokąta. Wokół zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł52 m² 15 769,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Atrakcyjne Mieszkanie w Doskonałej Lokalizacji Opis Nieruchomości: powierzchnia: mieszkanie na drugim piętrze Okna: duże okna wychodzące na dwie strony budynku. Sypialnie z widokiem na spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 589 zł46,94 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

2.A.1.04 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 3 pokojowe 46,94 m2 - Kraków Podgórza, ul.Agatowa Osiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł11 000 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Zgierzu Działka rolna o powierzchni 1,1ha Proboszczewice, nieogrodzona Cena: 12zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł327 m² 9 785,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Dom, który daje poczucie bezpieczeństwa, komfortu i prywatności - Gorzów Wielkopolski Są domy, które od pierwszego kroku dają poczucie spokoju. Gdzie wszystko ma swoje miejsce, a każdy detal.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro gethouse Estate oferuje na sprzedaż kompleks 14 pięknych działek budowlanych położonych w Majdach (gmina Stawiguda) w drugiej linii zabudowy od Jeziora Wulpińskiego. Majdy to malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 000 m² 59,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż idealna działka budowlana położona w Zabratówce blisko Rzeszowa z widokiem na okoliczną panoramę. Na działkę zostały wydane Warunki Zabudowy na budownictwo mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł1 800 m² 215,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Słoneczna d ziałka zagrodowa w Modlniczce Oferujemy pięknie nasłonecznioną działkę zagrodową o powierzchni 18 a i wymiarach ok. 17 x 105 m. Działka o ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-22

420 700 zł48,50 m² 8 674,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 48,5 m po generalnym remoncie | 3 pokoje | 2 piętro | ul. Lgom, ustronie Lubin Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i od razu mieszkasz, bez remontów.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł121 m² 4 289,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży przestronne mieszkanie 4 pokojowe, położone na 1 piętrze kamienicy, w pobliżu centrum Jeleniej Góry Mała Poczta. Na powierzchnię 120,81 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 375 zł41,74 m² 10 790,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jar | watzenrodego 47 | 2 pokoje | 41,74 m 2 Przekazanie lokalu mieszkalnego do użytkowania na Grudzień 2026 roku. Bez prowizji, bez podatku pcc! Dostępne również oddzielne garaże z własną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 832 zł55,89 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dni Otwarte Tarasów Śląskich zapraszamy! Zapraszamy na Dni Otwarte inwestycji Tarasy Śląskie w Chorzowie. To najlepsza okazja, aby zobaczyć inwestycję na własne oczy, porozmawiać.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł400 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, wolnostojąca rezydencja o powierzchni ok. 400 m (308 m powierzchni użytkowej), położona na pięknie położonej działce o powierzchni 1200 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 429 zł60,39 m² 8 684,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz gotowego mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta propozycja może Ci się spodobać. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

1 445 850 zł13 770 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu działkę inwestycyjno - mieszkaniową o powierzchni 13770 m 2 w doskonałej lokalizacji przy głównej trasie Jelenia Góra - Szklarska Poręba. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 650 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży ostatnią w tej lokalizacji działkę o powierzchni 1650 mkw. położoną w Koszycach Małych ok. 5 km od centrum Tarnowa. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł879 m² 318,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

| działka budowlana Z widokiem na góry Na sprzedaż widokowa działka budowlana w woj. śląskie, powiat żywiecki, gmina Ujsoły, miejscowość Glinka o nr 16287/12 z widokiem na góry.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł189 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duże siedlisko okolice starej kiszewy atuty duża powierzchnia działki. dwa oddzielne domy oraz piękne położenie.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł18,55 m² 9 649,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż wysoki lokal z witryną, znajdujący się przy jednej z głównych ulic miasta, z wejściem z chodnika, po kilku schodkach. Stan bardzo dobry. Powierzchnia wynosi 18,55m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł190 m² 13 152,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:203 m²

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Mam przyjemność zaoferować Państwu segment znajdujący się na Warszawskiej Sadybie. Nieruchomość znajduje się przy cichej ulicy, w sąsiedztwie domów.