dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

285 000 zł10 006 m² 28,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam, na sprzedaż nieruchomość gruntową o charakterze rolno-budowlanym zlokalizowaną w miejscowości Łęki w gminie Kotuń. Całą nieruchomość tworzą trzy działki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

35 880 zł138 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:138 m²

Witam serdecznie. Do sprzedania działka budowlana ok. 138 m na Białym Kamieniu w Wałbrzychu, istnieje możliwość posadowienia garażu. Blisko miejscowości uzdrowiskowej Szczawno-Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 200,06 m² 54,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W ofercie biura działka położona w malowniczej miejscowości Dylaki, gmina Ozimek. Działka przepięknie zlokalizowana, idealna dla osób pragnących spełnić swoje marzenia o życiu na wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 053 m² 237,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka niezabudowana o powierzchni 1053 m2 położona w Zamku Bierzgłowskim, w gminie Łubianka, w wojewodztwie.

Szczegóły ogłoszenia

416 400 zł13 880 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Ładna działka w 2/3 części zalesiona/las/, odalona o 5 km. od Mszczonowa , położona w bliskiej odległości oddrogi Mszczonów - Skuły, dojazd drogą asaltową. Przy działce jest woda.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł158,11 m² 5 995,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do sprzedaży lokal o powierzchni 158,11 m2 zlokalizowany w Piasecznie. Na terenie osiedla budynki mieszkalne oraz punkty usługowe. W promieniu 800 m Urząd Miasta i Gminy, sąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł160 m² 11 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 986 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, klimatyczny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 160 m , z dodatkową przestrzenią na strychu o powierzchni ok. 80 m . Sercem domu jest imponujący.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł3 235 m² 138,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Super oferta! Oferujemy do sprzedaży przestronną działkę budowlaną o pow. 3235 m2 urokliwie zlokalizowaną w Międzyrzeczu Górnym przy ul. Rzemieślniczej. Działka o południowo-.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł354,20 m² 6 747,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Mam przyjemność zaprezentować duży, wolnostojący dom o całkowitej powierzchni 354,20 m , położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 1700 m , w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł47,87 m² 6 872,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Forma własności - możliwość zakupu przez obcokrajowców Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez księgi wieczystej - możliwość zakupu przez obywateli Ukrainy. 3 pokoje | 47,87 m | 4.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł53 m² 6 207,55 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chorzów Chorzów II ul. Katowicka - 53 m2 / 3 pokoje + balkon we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą interesującej nieruchomości zlokalizowanej w dzielnicy Chorzów II przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

412 000 zł81,47 m² 5 057,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

*** Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość! *** 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży lokali.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł51,20 m² 9 941,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam nowe, wykończone mieszkanie z dużym balkonem przy ul. Sendlerowej 11 w Kutnie. Osiedle "zielone zacisze". Powierzchnia mieszkania 51,2 mkw. II piętro, salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł365 m² 298,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, w ofercie Jagła Nieruchomości działka rekreacyjna na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych na Miedzyniu. Działka o powierzchni 365 m2 mieści się w środkowej części.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł388 m² 770,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 286 m²

Budynek z czerwonej cegły - Łowicz Wałecki Na sprzedaż budynek z czerwonej cegły w Łowiczu Wałeckim (gm. Mirosławiec) Atuty: budynek z czerwonej cegły z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł3 450 m² 197,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Łężyce to miejscowość położona w samym środku lasu, na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dogodny dojazd do Rumi oraz Gdyni. 10 minut do centrum Rumi 25 minut samochodem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł517 m² 2 512,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna Suwałki, ul. Noniewicza 75 Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 517 m w samym sercu Suwałk! Lokalizacja przy jednej z głównych ulic miasta ul.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 300 m² 145,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 13 arów za cenę 189 000,00 zł, położona w malowniczej miejscowości Tokarnia w województwie małopolskim. Działka stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 264 480 zł90,32 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupujących Osiedle Horizon Gdańsk Nowoczesne mieszkanie w szybko rozwijającej się dzielnicy Letnica! Szukasz nieruchomości w Gdańsku? Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 632 708 zł73,50 m² 22 213,72 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie Z tarasem oraz ogródkiem W prestiżowej inwestycji Bliskość Starówki | Portier | Siłownia | Sauna | Biblioteka | Fitness | Brak podatku pcc przy zakupie Duże przeszklenia salonu.

Szczegóły ogłoszenia

71 000 zł3 589 m² 19,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Jankowicach przy ul. Świerklańskiej która stanowi niezabudowaną działkę o numerze geodezyjnym 2236/155 o powierzchni 3589 m2 zapisaną w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

833 595 zł102,18 m² 8 158,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Mieszkaniowe combo! w cenie mieszkania we Wrocławiu! 102,18 m | 2 poziomy I 5 pokoi | 2 łazienki | Ogród | Balkon | Miejsce Postojowe Os. Rumiankowe_ul. Rumiankowa_św. Katarzyna_2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł55,02 m² 7 633,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie na Przylesiu, ul. Leśna Powierzchnia mieszkania 55 m , składa się z salonu z wyjściem na balkon, 2 pokoi, przestronnej samodzielnej kuchni, łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł6 300 m² 79,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Adamowice wieś w Gminie Mszczonów - działka rolno - budowlana o powierzchni 6300 m2 - na sprzedaż. Działka składa się z czterech odrębnych działek o łącznej powierzchni 6.300.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 120 zł41,18 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończony pod klucz apartament W sercu kurortu Jurata | Prestiżowa lokalizacja | 250 m od plaży | Nowoczesny Kompleks 4* z basenem i spa | Inwestycja idealna jako wakacyjny second-home.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł68,77 m² 10 164,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty: renata Mayer tel.   Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą trzypokojowego mieszkania z dodatkową z nyżą o metrażu 68 m2, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł7 479 m² 26,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

!oferta dostępna tylko U nas! Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 7479 m , położoną w miejscowości Wygoda, zaledwie kilkanaście minut jazdy od centrum Łomży. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł1 050 m² 847,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Góry 1050m2 w ząb/zakopane. Lokalizacja: wieś leży na Pogórzu Gubałowskim i jest jedną z najwyżej położonych miejscowości w Polsce. Od strony.

Szczegóły ogłoszenia

86 900 zł1 404 m² 61,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działki budowlane z projektem budowlanym w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 zł7 247 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Malownicza Działka Leśna 7815m2/sobolew, powiat garwoliński, idealna propozycja dla aktywnych osób, które chcą zachować teren w jego naturalnym stanie, np. w celach rekreacyjnych, ochrony.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 065 m² 93,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja oferty /oferta na wyłączność/ Szanowni Państwo! Nieruchomości amelia zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezabudowanej działki, położonej w turystycznej.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł4 002 m² 1 049,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w centrum Kielc - ul. Grochowa 10 Koncepcja osiedla z zieloną strefą relaksu Adres: ul. Grochowa 10, kielce Nr działki: 1756 Kształt: nieregularny - część główna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł115,06 m² 8 247,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Nowoczesny dom w miejscu, gdzie codzienność staje się przyjemnością Narama | 115,06 m | Garaż Ogród 4 sypialnie Szukasz domu, który daje spokój, komfort i przestrzeń dla rodziny? To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

8 605 332 zł667,08 m² 12 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

|R| Property prezentuje lokal handlowo - usługowy w dzielnicy Ruczaj przy ulicy Kobierzyńskiej w Krakowie. Lokalizacja: lokal znajduje się jednej z głównych arterii dzielnicy Ruczaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł107,90 m² 5 273,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować na Sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z poddaszem w północnej części Rzeszowa przy ul. Warszawskiej. Szczegóły mieszkania: powierzchnia użytkowa: 66,99 m +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 048 814 zł62,06 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł56,65 m² 12 886,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nieruchomość Na sprzedaż jasne funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,65 m2 położone na ostatnim piętrze w 4 piętrowym budynku z windą w Grodzisku Mazowieckim Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gozdowice

Gozdowice,zachodniopomorskie

50 000 zł1 100 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 1100 m2 położona w miejscowości Gozdowice. Wieś położona jest na terenie Cedyńskiego Parku Krajobrazowego i jego części Lasów Mieszkowickich. U jej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł71,40 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem + garaż dwustanowiskowy+ pomieszczenie gospodarcze w Ścinawie. Nieruchomość o pow. 71,4 m2, składa się z : - dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł17,55 m² 12 478,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Planujesz skredytować tę nieruchomość-zadzwoń. Polecam na sprzedaż mieszkanie idealne jako inwestycja na wynajem. Nieruchomość do wprowadzenia, niewymagające nakładów finansowych. Mieszkanie.