dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

649 000 zł211,60 m² 3 161,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 355 m²

Na sprzedaż solidny dom jednorodzinny z lat 1993/2000, położony zaledwie 2km od centrum Andrychowa, a 3km od centrum Wieprza. Dom postawiony na ogrodzonej, w pełni zagospodarowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł151,48 m² 8 575,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Lokalizacja: inwestycja powstaje w południowo - wschodniej części Wrocławia, w Iwinach. Bardzo dobry dojazd do centrum Wrocławia czyni tę inwestycją bardzo atrakcyjną do spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł1 500 m² 426,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1500 m2 w Rozalinie koło nadarzyna/żabiej Woli. Działka przy gminnej drodze asfaltowej. Działka w kształcie prostokąta o szerokości od.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł1 828 m² 1 695,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1828 m2 z mpzp - oznaczoną symbolem mu III. Działka zlokalizowana jest 200 m od ulicy Puławskiej, blisko południowej obwodnicy S2.

Szczegóły ogłoszenia

249 800 zł5 801 m² 43,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przepięknie położona działka nad samą rzeką Utratą z aktualnie wydanymi warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Pobliska rzeka Utrata a także Puszcza Kampinoska i planowany.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł240 m² 2 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:898 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość, usytuowaną w centrum miasta Skoczowa przy ulicy Mickiewicza. W skład nieruchomości wchodzi trzykondygnacyjny budynek mieszkalny z działką.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 960 m²

Dom drewniany położony na terenie miejscowości Zawoja, w jej atrakcyjnym miejscu na szlaku Mosornego. Nieruchomość. Posiada dość obszerną działkę o powierzchni prawie 20 arów. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł83,38 m² 6 584,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

#Oława, plac Zamkowy centrum miasta 83,83 m parter kamienica możliwość funkcji usługowej -> Szukasz dużego mieszkania w ścisłym centrum Oławy? -> Myślisz o połączeniu funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł26,50 m² 4 528,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

! oferta na wyłączność! Szanowni Państwo, nieruchomości amelia zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży jednopoziomowego mieszkania położonego na parterze budynku w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 098 000 zł150 m² 7 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Parterowy dom wolnostojący na 10,5 arowej działce! Zespół Annderson przedstawia parterowy dom wolnostojący na sprzedaż w malowniczej miejscowości Krzywaczka (ok. 20 min. samochodem do Krakowa).

Szczegóły ogłoszenia

262 222 zł32,80 m² 7 994,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Małe jednopokojowe mieszkanie skierowane dla singla lub pary szukającej wygodnego gniazdka z widokiem na zieleń (nie na inne bloki). Znajduje się na 3 piętrze w wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

4 360 000 zł111,80 m² 38 998,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowoczesny apartament 100 M od plaży - gdańsk jelitkowo, neptun park 2 tarasy | 100 m od morza | Park Reagana | Miejsce w hali garażowej | Wysoki standard | Idealny jako second home *****.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł48,46 m² 5 777,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży kompleksowo wykończone mieszkanie po kapitalnym remoncie, położone na I piętrze w kamienicy. Lokal świetnie skomunikowany, w bezpośrednim sąsiedztwie mieszczą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Osówiec

Osówiec,kujawsko-pomorskie

3 299 120 zł29 992 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka usytuowana w sąsiedztwie osiedla domów jednorodzinnych, blisko drogi ekspresowej S5, bez mpzp oraz warunków zabudowy. Klasa ziemi riva, rv i N. Możliwość podziału i realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł219,70 m² 2 207,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:680 m²

Dom na sprzedaż w budowie - stan surowy zamknięty, ostrów Wielkopolski, rejon ulicy Rejtana, cena do negocjacji. Lokalizacja: ostrów Wielkopolski, rejon ulicy Rejtana opis nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 243 zł61,17 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nową inwestycję deweloperską: mieszkania położone na terenie Osiedla Como Park w Starogardzie Gdańskim. Ważne informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł6 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka rolno-budowlana z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną lub pensjonat w Kazimierzu Dolnym. W działce jest prąd, gaz i woda. Działka: -powierzchnia 6000m2.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł51 m² 16 274,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Ułanów w Krakowie świetna lokalizacja, dużo zieleni i pełna infrastruktura. Mieszkanie o funkcjonalnym, trzystronnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł22 760 m² 74,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:22 760 m²

Polecam na sprzedaż nieruchomość położoną w Drogomiłowicach, gmina Udanin, ok. 2 km od zjazdu na autostradę A4 w Budziszowie. Nieruchomość posiada dostęp do sieci wodociągowej.

Szczegóły ogłoszenia

245 440 zł1 534 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedmiotem oferty jest działka na sprzedaż w Złotorii koło Torunia. Działka, ma 1534 m2.Działka nie jesa uzbrojone ale w pobliżu znajdują się instalacje wody i energii elektrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł41,60 m² 19 951,92 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy - na Śródmiejskim Muranowie, przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł7 900 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz dużej działki budowlanej położonej w niedalekiej okolicy jeziora? Na sprzedaż działka o powierzchni 7900 m2. Najważniejsze cechy oferty: - działka z możliwością podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł75,81 m² 11 212,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Numer oferty w biurze 91- 151 Mieszkanie trzypokojowe z loggią z miejscem garażowym ze świetną lokalizacją! Lokal składający się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł28 670 m² 87,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dla klienta inwestycyjnego tylko w House Team Nieruchomości & Finanse. Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę przeznaczoną na cele inwestycyjne z pozwoleniem na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł5 582 m² 89,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 5578 m Rzakta, gm. Wiązowna Na sprzedaż duża, malowniczo położona działka budowlana o powierzchni 5578 m , znajdująca się w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

947 000 zł1 759 m² 538,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka pod nieuciążliwe usługi Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1759 m 2. Wymiary działki ok. 66 metrów od ulicy na 26 metrów. Przeznaczenie według planu miejscowego : zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł148 m² 8 716,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Wisła łabajów budynek wolnostojący na wzgórzu w sąsiedztwie lasu z pieknymi widokami na góry. Do sprzedaży nieruchomość przeznaczona na wynajem, może pomieścić 25 osób. Usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł63,23 m² 9 631,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży mieszkania dwupoziomowego/szeregówki - tychy, zawiść ostatnie 2 szeregówki dostępne! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkań dwupoziomowych.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł1 604 m² 4 675,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Pałac nad jeziorem, 4 ha terenu, gotowy do aranżacji Wyjątkowa oferta na sprzedaż: zabytkowy, neoklasycystyczny pałac z XIX wieku, zaprojektowany przez wybitnego architekta Stanisława.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

763 873 zł71,39 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na III piętrze w niskim bloku z windą. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie powierzchni: -.

Szczegóły ogłoszenia

423 990 zł57,06 m² 7 430,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,06 m , zlokalizowane na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą (od poziomu 0), w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 463 m² 224,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie natura nie jest tylko widokiem za oknem, ale częścią Twojego ogrodu? Marzysz o domu w otulinie drzew, gdzie poranną kawę wypijesz w głębokim cieniu sosny,.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł87 m² 9 413,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 936 m²

Pełną galerię zdjęć oraz dodatkowe materiały znajdą Państwo na naszej stronie. Dom Dom jednorodzinny znajdujący się na działce o powierzchni 1936m , wybudowany w latach 70.

Szczegóły ogłoszenia

672 000 zł36 m² 18 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy wyjątkowo stylowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Dickensa na warszawskiej Ochocie, jednej z najbardziej cenionych i stabilnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł2 800 m² 553,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lublin, turystyczna, 28 ar, ag, inwestycyjna, przemysłowa Działka: - 1 linia zabudowy - 2700m2 - wymiary 82/41m Lokalizacja: - lublin - bezpośrednio przy ul. Turystycznej Media: - gaz - prąd - kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł804 m² 121,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną położonej w Dziewinie, gmina Drwinia, powiat bocheński. Działka płaska, o powierzchni 8,04 ar znajduje się w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 433 m² 229,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż Baranów, błonie okolice. Do sprzedaży tylko W agencji domi oferujemy wyjątkowo ciekawą działkę budowlaną w miejscowości Bronisławów koło Bożej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł350 m² 1 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny dom wolnostojący, idealny dla rodziny dwupokoleniowej położony w spokojnej i zielonej części dzielnicy Rusinowa. Nieruchomość posadowiona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł54,22 m² 7 285,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Łódź | Centrum | ul. Wólczańska / al. Mickiewicza | blisko Politechniki Łódzkiej Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Łodzi, przy ul. Wólczańskiej w rejonie al.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł523 m² 1 300,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:21 300 m²

Na sprzedaż nieruchomość o pow.2,1302ha, z budynkiem murowanym o pow. 523m2 oraz halą blaszaną o pow.442m2. Budynek po dawnej gorzelni wymaga kapitalnego remontu. Zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

204 350 zł8 174 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli planujesz budowę domu i chcesz pogodzić bliskość miasta z miejscem przyjaznym dla twojej rodziny to zapraszam do zapoznania się z poniższym ogłoszeniem. Przedmiotem sprzedaży są.