dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 175 ogłoszeń

3 990 000 zł250 m² 15 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:796 m²

Ultranowoczesna bryła, najwyższy standard - stan deweloperski - dom dla wymagających Nowoczesna, luksusowa willa w stanie deweloperskim - do własnej aranżacji, w zabudowie bliźniaczej -.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł2 100 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nowa niższa cena! Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w Korczynie. Działka o powierzchni 21ar. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 100 m² 214,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

biuro nieruchomosci Mały Domek poleca: na sprzedaż 2 piękne, widokowe działki budowlane w Marczycach Oferujemy na sprzedaż dwie duże, płaskie działki budowlane położone w wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł3 808 m² 139,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Wyobraź sobie letni poranek, krople rosy migoczące na soczyście zielonej trawie, a Ty z kubkiem ulubionej kawy w dłoni spoglądasz na cichy staw otulony malowniczą kompozycją brzóz,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł60,20 m² 13 272,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Nieduży dom po kapitalnym remoncie nad Jeziorem Kobyleckim sauna, stacja ładowania samochodów elektrycznych, sąsiedztwo lasu i jeziora Przedmiotem oferty jest działka o pow. 241m 2 zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł3 459 m² 196,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz wymarzonej działki nad jeziorem? Zapraszam! Chciałbym zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę zlokalizowaną przy samym Jeziorze Rajgrodzkim. Teren idealny do odpoczynku i wyciszenia.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł44 m² 15 659,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na krakowskim Płaszowie przy ul. Lipskiej. Mieszkanie: - salon, sypialnia, osobna jasna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł336 m² 5 297,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:831 m²

Na sprzedaż budynek użytkowy 2-kondygnacyjny, o powierzchni zabudowy 336 mkw., o przeznaczeniu usługowo-mieszkalnym, położony w Zagórzu, w sąsiedztwie Straży Pożarnej. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

132 660 zł990 m² 134 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 990m2 w miejscowości Gruszewnia koło Częstochowy. Działka położona jest spokojnej miejscowości z szybkim dojazdem do Częstochowy. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł70,96 m² 5 622,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

70,96 m | Garaż 17,5 m | Piwnica 24,20 m | 399 000 zł Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70,96 m , położone na komfortowym parterze w Nakle nad.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł37 m² 20 810,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Miasteczku Wilanów, przy ulicy Adama Branickiego. To wyjątkowe lokum znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł35 m² 15 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Wysokie mieszkanie 1-pokojowe z widną, dużą kuchnią, która może służyć jako drugi pokój. Dwustronne, w budynku z lat 50-tych z cegły, 1 piętro z windą. Okolica cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł84,39 m² 7 820,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Osiedle Willa Park położone jest w malowniczej części Zamysłowa w Rybniku. Osiedle znajduje się przy użytku ekologicznym Okrzeszyniec zwanym perełką przyrody w Rybniku. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł140 m² 7 492,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Wyjątkowy dom W czarnowąsach - gotowy do zamieszkania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 8-letniego domu wolnostojącego, położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 780 000 zł79 914 m² 47,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka Premium z Prywatnym Lasem - 7,99 ha Na sprzedaż unikatowa nieruchomość na terenie aglomeracji śląskiej - prawdziwa perełka dla wymagających! Lokalizacja: nieborowice, ok. 10 km od Gliwic.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51 m² 19 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Krechowieckiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł98 m² 12 744,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowa przestrzeń z duszą przy Parku Kochanowskiego elegancja, styl i komfort 98 m Jeżeli szukasz miejsca, które od pierwszej chwili zachwyca to mieszkanie jest stworzone dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

116 000 zł1 004 m² 115,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnie usytuowanej działki, zlokalizowanej w Koninie, obręb Starówka. Powierzchnia i kształt działki: działka o nr ewidencyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Czarnowo

Czarnowo,kujawsko-pomorskie

850 000 zł155 m² 5 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży funkcjonalny dom parterowy, położony w Czarnowie. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł3 000 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** działka na koloni malowniczej wsi soce *** Zapraszamy serdecznie na bezpłatną prezentację działki położnej na kolonii wsi Soce. Działka będzie wydzielana z większej powierzchni, według.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł63,74 m² 19 610,92 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bez prowizji i podatku pcc 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa Odkryj miejsce, gdzie funkcjonalna nowoczesność Służewca spotyka się z domowym spokojem i klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł123,20 m² 6 485,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Zapraszamy do sprawdzenia kameralnej inwestycji domów szeregowych i bliźniaków w Jeszkowicach. Nowoczesne domy o podwyższonym standardzie. Prezentowany dom o pow. 123.2 mkw składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

960 000 zł127,89 m² 7 506,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:121 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł88 m² 8 693,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:436 m²

Nowa, niższa cena! atrakcyjny dom W zabudowie bliźniaczej -janczewo Przedmiotem oferty jest 4 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej położony na zagospodarowanej, ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dąbie,wielkopolskie

600 000 zł400 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 114 m²

Do sprzedania dom o pow. 370 m2 z garażami o pow. 1300 m2 w Dąbiu w odległości 1,5 km od zjazdu na A2, 1,3 godz. jadąc samochodem do Poznania, 50 min do Łodzi 50 km. Same.

Szczegóły ogłoszenia

386 800 zł1 934 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa - Będzin, grodziec, ul. Górnicza Numer działki: 1864/24 Powierzchnia: 1 934 m Forma własności: użytkowanie wieczyste do 2089 roku Cena: 386 800 zł (200 zł/m ).

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł35,77 m² 3 885,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przytulne, dwupokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w zielonej i cichej okolicy, posadowionej na uboczu i pośród nielicznej zabudowy. Wokół liczne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kompleks 7 działek budowlanych w miejscowości Kamień, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł3 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   ciekawa działka inwestycyjna przeznaczona pod obiekty magazynowe, usługi handlowe, parkingi bazy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 861 zł31,80 m² 13 328,96 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 31,8 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 807 zł58,15 m² 7 099 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania z ogródkami na parterze, a na piętrze z balkonami Bezczynszowe Bez pcc Bez prowizji Z naszą pomocą - możliwość zakupu na kredyt bez wkładu własnego!.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Brzezie,małopolskie

2 500 000 zł250 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Wyjątkowa posiadłość w Brzeziu - dwa domy w sercu natury, wokół Puszcza Niepołomicka Na sprzedaż niezwykła nieruchomość położona w malowniczym Brzeziu, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł230 m² 8 691,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Polecam wyjątkowy dom o powierzchni całkowitej około 270m2 z pięknym ogrodem zimowym, podwójnym garażem i w pełni zagospodarowaną działką. |Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 522 zł29,01 m² 10 083,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 108 m² 80,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3108 m2, położona w miejscowości Potok, gm. Jedlicze, pow. krośnieński. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów- prąd, gaz, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

419 900 zł35 m² 11 997,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż w naszym biurze w pełni umeblowana i przygotowana do zamieszkania kawalerka o powierzchni 35 metrów. W skład oferowanej nieruchomości wchodzą: - numerowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł128 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Z przyjemnością prezentujemy dom na sprzedaż w miejscowości Tryszczyn, 15km od Bydgoszczy! Dom parterowy z poddaszem nieużytkowym, jest w stanie surowym zamkniętym, budowany metodą.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł3 715 m² 188,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna z możliwością uzyskania decyzji o warunkach zabudowy z możliwością prowadzenia nieuciążliwych usług! Oferujemy Państwu na sprzedaż działki zlokalizowane w Gminie.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł9 900 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne działka budowlana z potencjałem inwestycyjnym w Krzywnicy: - 225/3 o powierzchni 9900 m2 Działka posiada wydane warunki zabudowy na 1 budynek.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 180 m² 105,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 0,118 ha, położona w malowniczej miejscowości Zawada w gminie Mstów zaledwie kilkanaście kilometrów od Częstochowy. To idealne.