dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 211 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 211 ogłoszeń

815 000 zł91,93 m² 8 865,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:922 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość na wyłączność, położoną w cichej i spokojnej okolicy. Dom wolnostojący o powierzchni 92m2 w konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł159 m² 4 144,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 405 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego położonego w miejscowości Borowa, ul. Wesoła 5, gmina Miedźno. Działki nr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 171 zł71,57 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 71,57 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

230 685 zł1 183 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane W otulinie lasów! Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane położone w Gościcinie, przy ul. Pomorskiej. Teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową, kształt.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 949 m² 148,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie u nas. Działka budowlana, w otoczeniu zamieszkałych domów jednorodzinnych, położona na rogu ulic Polonii Gdańskiej i Rzemieślniczej. Lokalizacja: działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł532,50 m² 6 009,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 868 m²

Polecam do sprzedaży nieruchomość komercyjną, która w tej chwili spełnia funkcję handlową ale ma też możliwości, wolne powierzchnie i przystosowanie do działalności usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł123 m² 7 317,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Oferujemy Państwu piękny dom na sprzedaż, usytuowany w malowniczym mieście Płońsk. To wyjątkowa oferta dla osób szukających komfortowego miejsca do życia w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych położonych w Uciechowie w gminie Dzierżoniów. Atutem działek, oprócz położenia w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37,70 m² 7 931,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Komfortowe, dwustronne mieszkanie po remoncie Braniewo, ul. Traugutta Na sprzedaż oferujemy wyjątkowo zadbane i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 37,70 m, zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł2 000 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piotrowice - działka budowlana 20 arów w doskonałej cenie! Właściwości: wymiary: 25 m x 75 m Działa płaska, przy drodze asfaltowej Lokalizacja: - piotrowice, gmina Nałęczów -.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł81,24 m² 10 709,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowa, niższa cena - oferta ważna tylko do 15.maja! Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie / inwestycja Petrażyckiego residence / miejsce parkingowe naziemne Możliwość wydzielenia dodatkowych 2 pokoi Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 611 zł39,66 m² 15 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Gostomia,zachodniopomorskie

447 000 zł124,31 m² 3 595,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 805 m²

Na sprzedaż dom w Powiecie Wałeckim. To malowniczy region o bogatych walorach przyrodniczych i turystycznych. Jego krajobraz charakteryzują liczne jeziora, rozległe lasy oraz malownicze.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł64 m² 6 078,13 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Świętochłowice ul. Beskidzka 3 pokoje, balkon, osobna kuchnia Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie z balkonem, położone w świetnie skomunikowanej części Świętochłowic, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

855 200 zł1 069 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| nieruchomość w miejscowości Koczargi Stare. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jest to teren pod zabudowę mieszkaniową, z przeznaczeniem podstawowym pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 399 000 zł147 m² 9 517,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:301 m²

Oferta sprzedaży: 2 Nowe bliźniaki w stanie deweloperskim w Mierzynie Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu nowoczesnych bliźniaków w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł140 m² 4 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Sprzedam dwa atrakcyjne domy w miejscowości Łopiennik Dolny-Kolonia, oba z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Dom nr 1 (40 m ) W jego skład wchodzą : - 2 nieprzechodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 972 zł60,34 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na I piętrze Z ogólnodostępnym miejscem postojowym , komórką lokatorską W nowym bloku Z windą W margoninie. ani podatku pcc! blok.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł1 578 m² 899,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 961 m²

Budynek biurowo-mieszkalny w Suchej Beskidzkiej, w pobliżu dworca kolejowego. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 1 961 m 2. Na ogrodzonym terenie mieści się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 846 000 zł88,10 m² 20 953,46 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament o powierzchni 88,10 mkw. z balkonem (12,4 mkw.) i piwnicą (5 mkw.), położony na 4. piętrze w budynku z windą, na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł73,50 m² 6 517,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości najnowsza inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowana w Tyczynie! Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Rączna,małopolskie

1 040 000 zł104,24 m² 9 976,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Osiedle 7 domów jednorodzinnych w Rącznej (kaszów) - komfort, spokój i zieleń! Na sprzedaż oferujemy domy w nowo powstającym kameralnym osiedlu 7 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 805 m² 221,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka, która łączy w sobie to, co w Lipowej najcenniejsze - przestrzeń, widok i świetną lokalizację. To miejsce, gdzie każdego dnia możesz podziwiać panoramę gór,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł165 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:993 m²

Wiosna, wiosna, czas na zmianę adresu! Szukasz wyjątkowego domu w Bełchatowie? Zapraszam! Kup przytulny ale równocześnie przestronny i nie wymagający wkładu finansowego budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

882 092 zł62,01 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 248 000 zł85 m² 14 682 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Koniecznie obejrzyj prezentację video! Ta oferta tylko u nas! Więcej informacji marek   Mail:   Jeśli szukasz wygodnego mieszkania z 2 tarasami,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z loggią

Rząska,małopolskie

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom pod krakowem - rząska - ul. Akacjowa - 250 m2 - działka 6 arów lokalizacja Rząska niewielka miejscowość leżąca tuż przy granicy z Krakowem, terytorialnie należąca do gminy Zabierzów.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł56 000 m² 12,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana w urokliwym miejscu. Kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach: 195x183m. Media: woda i prąd w drodze asfaltowej. Pozostała część to nieruchomość rolna.

Szczegóły ogłoszenia

196 280 zł701 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, tarnowskie Góry - Pniowiec. Na sprzedaż działka o powierzchni 701 m2, zlokalizowana w spokojniej i zielonej okolicy Tarnowskich Gór- pniowiec. Wymiary: 23 m (front).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 480 zł104,40 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:395 m²

gm. Strzelin Gęsiniec - ul. Jarzębinowa > malownicza inwestycja W gęsińcu oferta budynek A1 i A4 termin zakończenia budowy inwestycji - II kwartał 2026 Willa Natura to nazwa naszej najnowszej.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł92,50 m² 19 243,24 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy, narożny apartament z ogromnym balkonem - blisko centrum Szukasz przestrzeni, która łączy nowoczesny design z funkcjonalnością i świetną lokalizacją? To 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł158 m² 7 594,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom jednorodzinny na pięknie zagospodarowanej działce Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości Wirtualny spacer po nieruchomości, obejrzyj koniecznie.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł441 m² 224,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka (udział) w miejscowości Ostrowo przy ul. Wczasowej Działka   m2 działka ma powierzchnię 441 m2 - Idealna na własny domek letniskowy, holenderski lub.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł34 m² 14 705,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 34 m2, położone na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym w Centrum Opola. Mieszkanie w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł90,50 m² 19 325,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ciekawą ofertę inwestycyjną. Oferowane dwa mieszkania znajdują się w prestiżowej części Sopotu, oddalonej o zaledwie kilkadziesiąt metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł20 156 m² 89,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Urokliwe siedlisko z małym domkiem. Dom jest po generalnym remoncie. Przyłączona jest energia elektryczne, woda z ujęcia własnego oraz internet. Nieruchomość pokrywają trzy połączone.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł800 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 800 m - Lutynia, 3 km od granic Wrocławia Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 800 m , położona w Lutyni - zaledwie 3 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

108 360 zł840 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy działki w Studziankach - Otulina Puszczy Knyszyńskiej Każda z działek ma powierzchnię od 840 m2 , otrzymane warunki zabudowy zapewniają 29% pow. zabudowy działki, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł28 800 m² 3,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki leśnej lewiczyn, gmina lipowiec kościelny, powiat mławski, woj. Mazowieckie Informacje podstawowe: numer ewidencyjny działki: 92 Obręb: lewiczyn Powierzchnia działki: 28 800.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł15 000 m² 196,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Konstancinie 15 000m2 Polecam działkę częściowo leśną, w połowie budowlaną. Na działce stoi dom mieszkalny 180 m2: 3 sypialnie, salon, kuchnia, łazienka. Dom oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł73,91 m² 8 104,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe i przestronne mieszkanie z balkonem oraz własnym garażem, zlokalizowane przy ul. Matejki 3D, na spokojnym osiedlu Lipowy Dwór w Iławie! Mieszkanie o powierzchni.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij