dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 213 ogłoszeń

Hala ogrodzona Kętrzyn

Kętrzyn,warmińsko-mazurskie

2 900 000 zł2 253,28 m² 1 287,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 967 m²

Nieruchomość zabudowana budynkami produkcyjno- magazynowymi znajduje się na obrzeżach Kętrzyna w otoczeniu obiektów o funkcji przemysłowo- składowej. Na nieruchomość składają się: -hala.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł4 639 m² 128,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana 4639 m2 atrakcyjna lokalizacja, spokojna okolica Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 4639 m2, obejmującą trzy przylegające.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,72 m² 9 648,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe, z balkonem i piwnicą o powierzchni 51,72 m2 , położone na 4 piętrze budynku bez windy Budynek IV kondygnacyjny, rok budowy lata 90-te , położony.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł56,59 m² 9 719,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie Z balkonem I widokiem na góry szczawnica | 56,59 m | pieniny funkcjonalna przestrzeń W uzdrowiskowej lokalizacji idealne do aranżacji lub inwestycji Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł16 700 m² 119,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Doskonała inwestycja, super lokalizacja-Sobolewo Powierzchnia 1 6700 m2 Wymiary ok: 121mx168mx117mx125m Działka z wydanymi warunkami zabudowy na 10 domów jednorodzinnych. Idealna oferta na inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł80 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:949 m²

Nie każdy dom daje możliwość stworzenia przestrzeni od podstaw ten daje Ci dokładnie taką szansę. Na sprzedaż oferujemy dom o powierzchni ok. 80 m2, położony w miejscowości Srebrzyszcze.

Szczegóły ogłoszenia

439 100 zł63 m² 6 969,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Zarzecze! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem z ładnym widokiem, dwie sypialnie, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł5 200 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gmina Zabierzów, radwanowice 52 ar działka rolna Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni około 52 ar w, znajdującą się w gminie Zabierzów, z dojazdem od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł231 m² 2 813,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:478 m²

| szukasz domu blisko centrum Sulejowa miasta w okazyjnej cenie Mamy coś wyjątkowego! Proponujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość zabudowaną domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł240 m² 4 162,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dom w zabudowie szeregowej z lokalem usługowym w centrum Żor idealny na biznes i do zamieszkania! Lokalizacja: żory ścisłe centrum miasta Powierzchnia użytkowa: 168.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł488,07 m² 4 303 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo - usługowy położony na Osiedlu Młodych! tylko U nas! idealny pod inwestycję - możliwość zakupu Z najemcą! Lokal położony w budynku użytkowym, usytuowanym na działce.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł22,90 m² 17 030,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Mint Property prezentuje na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 22,9 m2 położone w dzielnicy Podgórze Duchackie, przy ul. Powały z Taczewa. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł1 144 m² 415,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1144 m2, zlokalizowana w Świdniku przy ulicy Słonecznikowej. Nieruchomość charakteryzuje się regularnym kształtem o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł35 m² 23 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mam do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe w apartamentowcu Z 2004 r w inwestycji karlikowski młyn dewelopera invest komfort lokalizacja I komunikacja - 6 minut Bohaterów Monte Cassino -.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł957 m² 109,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Podwilk (gmina Jabłonka) Powierzchnia działki: 957 m2 Wymiary: 46.5 x 21.8 x 43.9 x 20.7 Położona na lekkim wzniesieniu, pochyła.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł47 m² 13 617,02 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m przy ul. Obrzeżnej na Mokotowie. Lokal położony na drugim piętrze w zadbanym, 9-piętrowym budynku z 1965 roku. W bloku są.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł458 m² 20 742,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Niektóre domy przyciągają wzrok tylko na zdjęciach. Ten zachwyca, gdy przekraczasz próg - przestrzeń, światło i układ wnętrza tworzą naturalną harmonię, od salonu, przez taras, aż po.

Szczegóły ogłoszenia

2 359 000 zł170,30 m² 13 852,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:276 m²

English below Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej i zielonej części Krakowa - przy ul. Brogi. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł102,20 m² 14 667 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowy apartament - penthause z tarasem 27 m2 zaprojektowany w nowoczesnym stylu elegancki i ponadczasowy na nowej inwestycji mazowiecka park w Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

150 350 zł3 007 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położone działki w miejscowości Kawęczyn, gmina Obrowo o powierzchni 3007m2 każda. Działka przeznaczona pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Dojazd do działki: drogą.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł41,08 m² 17 405,06 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Szanowni Państwo, zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkanie o powierzchni 41 m2 z oddzielną kuchnią, które znajduje się w kamienicy. Lokal usytuowany jest na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł47,85 m² 14 629,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż dwupak inwestycyjny o łącznej powierzchni 47,85m2. Dwie niezależne kawalerki w nowym budynku z 2024 roku, zlokalizowanym przy ul. Firlika 7 na poznańskich Podolanach.

Szczegóły ogłoszenia

1 067 925 zł73,65 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę czteropokojowego mieszkania o powierzchni 73,65 m , położonego na szóstym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 995 zł59,31 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł9 600 m² 286 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka o powierzchni 96arów z pozwoleniem na budowę. Wyjątkowy projekt w wyjątkowym miejscu. Pozwolenie dotyczy obiektu o powierzchni całkowitej 1238,96 m2. Przewiduje 38 łóżek.

Szczegóły ogłoszenia

60 600 zł1 347 m² 44,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bobrzany, działka budowlana, powierzchnia 1347 m2, cena 60 600 zł, sprzedam. Na sprzedaż 6 atrakcyjnych działek budowlanych w cenie 45 zł za m2 w miejscowości Bobrzany w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł63 m² 7 904,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiamy lokal mieszkalny położony przy głównej ulicy w centrum nadmorskiej miejscowości Dziwnów 400 metrów od zejścia na plaże. Lokal o statusie lokalu mieszkalnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł500 m² 4 998 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Borzechowo w której zamieszkasz z historią! Jest to wyjątkowa nieruchomość o niepowtarzalnym ,bardzo przyjemnym klimacie. Ofertę stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

131 000 zł1 630 m² 80,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Trzemiętowo - działka W pobliżu jeziora I lasu. Polecam do sprzedaży działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 895 zł56,42 m² 9 746,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 040 000 zł104 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²