dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 211 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 211 ogłoszeń

800 000 zł36 340 m² 22,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka inwestycyjna 3,63 ha | Aleksandria I | gm. Konopiska Na sprzedaż duża działka o położona w miejscowości Aleksandria I, gmina Konopiska, przy ul. Modrzewiowej. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 432 m² 41,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przemków, fabryczna, działka budowlana 1432m2, sprzedam, cena 60 000zł. Na sprzedaż działka budowlana przy ulicy fabrycznej i od tej strony oznaczony na mapkach wjazd do działki. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł937 m² 208,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nr ewid. 5535/11 i 5563/4. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Prąd na działkach sąsiednich. WZ - w trakcie realizacji (etap końcowy). Spokojna okolica, brak ciasnej zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł300 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:695 m²

Na sprzedaż dom z dużym potencjałem! Idealna propozycja dla dużej rodziny, jak również do prowadzenia firmy. Budynek wolnostojący w stanie deweloperskim w doskonałej lokalizacji. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Konin,wielkopolskie

3 500 000 zł838,91 m² 4 172,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem sprzedaży jest działający obiekt medyczny - Klinika Gastroenterologiczna z jednodniowym oddziałem szpitalnym (pozabiegowym). Przychodnia funkcjonuje, posiada obszerną bazę pacjentów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Jaźwiny,dolnośląskie

250 000 zł40 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Powiat Trzebnicki gmina Trzebnica przy trasie Trzebnica - Milicz w okolicach wsi Jaźwiny, ładnie położona działka rolna o pow 40 000m2 Grunt kl V i IV Dojazd drogą asfaltwą ok. 200m.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł45,92 m² 15 135,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament inwestycyjny nad morzem pogorzelica ogródek 40 m gotowy biznes Na sprzedaż w pełni wyposażony, całoroczny apartament inwestycyjny klif położony w nowoczesnym kompleksie Blue.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł512 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Atrakcyjna oferta sprzedaży budynku mieszkalno -usługowego w Centrum Barlinka! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży budynku usługowo mieszkalnego w zabudowie zwartej, podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł327 m² 2 415,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oświęcim stare miasto - teren pod zabudowę Świetna lokalizacja. Oferujemy do sprzedaży jeden z ostatnich niezabudowanych terenów, zlokalizowany przy ulicy Zamkowej w części starego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł714 m² 2 100,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 565 m²

*oferta na wyłączność tylko W naszym biurze* Oferujemy na sprzedaż wolnostojący budynek usługowy o powierzchni całkowitej ok. 71 4 m2 usytuowany na działce o pow. 3565 m2, wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł42,77 m² 6 523,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 42,77 m położone przy ul. Woronicza, na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. Nieruchomość jest w pełni rozkładowa składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 248 000 zł3 200 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w zalesionej części Nadarzyna. Cicha i spokojna okolica oraz nowe domy w pobliżu tworzą niepowtarzalny klimat. Nieruchomość można przeznaczyć na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Grabina

Grabina,wielkopolskie

265 000 zł16 609 m² 15,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z ogromnym potencjałem - Grabina, gmina Ostrowite, powiat słupecki Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 1,66 ha, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł95 m² 5 473,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch bezczynszowych mieszkań znajdująca się w jednopiętrowej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 308 240 zł54,51 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W CENTRUM NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 588 250 zł147,90 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż najlepszy apartament w inwestycji Diasfera Łódzka ze świetnym widokiem na Centrum Łodzi! Apartament w stanie deweloperskim o pow. 147,9 m2 z 2 tarasami i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

356 000 zł6 493 m² 54,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Ptaszkowej gm. Grybów Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną (mieszkaniowo-usługową) o powierzchni 65 a zlokalizowaną bezpośrednio przy drodze krajowej nr 28.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł250 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 765 m²

Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość tj działka w północnej części miasta zabudowana dwoma budynkami z 1914 r. Teren na którym znajduje się działka objęty jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł27,88 m² 12 912,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,88 mkw, położona na parterze kameralnego, dwupiętrowego budynku z 1910 roku na osiedlu Mirków w Konstancinie-Jeziornie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł180 m² 10 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Dom w Stylu Rezydencji Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem usytuowany w kameralnym, spokojnym rejonie na monitorowanym, zamkniętym osiedlu. Idealny dla Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

41 841 000 zł2 324,50 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podstawowe informacje: powierzchnia biurowa 2.324,50 m2, położona na 4 kondygnacjach nowoczesnego budynku biurowego, na warszawskim Żoliborzu. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

352 625 zł28,21 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 5 , Białystok Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. Białystok Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł950 m² 1 157,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Z mpzp W wygodnej lokalizacji ząbek Działka położona w centralnej części Ząbek w II linii zabudowy. Posiada bezpośredni wjazd z głównej drogi za pomocą drogi.

Szczegóły ogłoszenia

137 922 zł1 086 m² 127 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł85 m² 4 235,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Duże mieszkanie z możliwością powiększenia w centrum miasta Głubczyce. Lokal mieszkalny położony w zabytkowej kamienicy w centrum miasta. Usytuowany na II piętrze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł110 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (obecnie lewy/prawy do wyboru) zlokalizowany blisko centrum Głogowa Małopolskiego przy ulicy Partyzantów. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,90 m² 8 821,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje: przestronne mieszkanie z doskonałą lokalizacją na osiedlu Południe z widokiem na las. Jest to piękne mieszkanie o powierzchni 50,9m położone.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł961 m² 154,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu nr 58/10, położona w obrębie 0011 w miejscowości Drawsko Pomorskie, gmina Drawsko Pomorskie. Działka w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł86,25 m² 6 840,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:429 m²

Atrakcyjny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, piętrowy o powierzchni użytkowej 86,25 m2, znajdujący się w Częstochowie, w dzielnicy Stradom. Działka o powierzchni 441 m2.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł160 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Do sprzedaży siedlisko (działka rolna zabudowana) znajdujące się w miejscowości Wola Szydłowiecka w gminie Bolimów. Działka o powierzchni około 9000m2 na której znajdują się 2 domy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł46,40 m² 17 220 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedaż | 799 000 zł | 46,4 m2 | mieszkanie | 3 pokoje | Krasiczyńska 2 | Warszawa Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze 10 piętrowego budynku z 1975 roku.

Szczegóły ogłoszenia

5 606 240 zł30 304 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 30 304 m2 zlokalizowana w miejscowości Milejowice (gm. Zakrzew, powiat radomski). Prężnie rozwijająca się okolica. Dobry dojazd do trasy E77. Do Radomia 7.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł110 m² 4 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje ofertę domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Mogielnica pod Rzeszowem, spokojnej i malowniczej okolicy. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

102 060 zł1 134 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana, znajduje się w okolicy miejscowości Pałubin, gmina Stara Kiszewa, w odległości 60 km od Gdańska. Wokół malownicze tereny, lasek, łąka i bardzo czysta.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł2 044 m² 537,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie usytuowana działka o powierzchni 1643m2 + prawo do wyłącznego korzystania z 401m2 lasu - ul. Jaśminowa w Smolcu. Otoczona lasem i zabudową jednorodzinną. Sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł67,11 m² 13 336,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe | 67,11 m | ogród 39 m | kraków - prądnik biały (tonie) Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 67,11.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł20 700 m² 12,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*** 80-letni las *** 15 km od białegostoku*** Na sprzedaż: urokliwy las w pobliżu Dobrzyniewa Dużego Oferujemy Państwu wyjątkową okazję nabycia działki leśnej o łącznej powierzchni 2,07.

Szczegóły ogłoszenia

5 595 000 zł669 m² 8 363,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 586 m²

Wysokiej klasy budynek biurowo-magazynowy Z własnym parkingiem na sprzedaż W zaściankach! Prezentujemy na sprzedaż budynek magazynowo-biurowy o powierzchni użytkowej 489 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Smólnik

Smólnik,kujawsko-pomorskie

599 000 zł110 m² 5 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż nowoczesny i komfortowy dom wolnostojący w miejscowości Przerytka, poczta Smólnik, 15 min od Włocławka, 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł100 m² 9 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Cena podana w ogłoszeniu jest ceną orientacyjną stanu deweloperskiego bez centralnego ogrzewania, uzależnioną od sposobu wykończenia domu i zagospodarowania terenu oraz od kosztów działki na.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł449 m² 501,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 213/3 o powierzchni 449m2 , położona w Wołczkowie w dynamicznie rozwijającej się, prestiżowej okolicy. Działka posiada wydane warunki zabudowy (wz), co.