dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

799 999 zł53,70 m² 14 897,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy jasne i przestronne mieszkanie w samym sercu Gdyni! Nieruchomość położona jest na 2. piętrze kamienicy z lat 60. Budynek po termomodernizacji, z odświeżoną elewacją,.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł200 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:782 m²

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą sprzedaży, która stanowi doskonałą inwestycję dla osób poszukujących domu gotowego do wprowadzenia się, z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł92,40 m² 21 634,20 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Luksusowy apartament z widokiem na Zatokę | Modern Tower | Gdynia Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży luksusowego, 4-pokojowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł231,30 m² 4 971,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 205 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjny dom na działce o wielkości 1205 m2 w Toporzysku. Budynek został wykonany w całości z materiałów najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 858 000 zł190 m² 9 778,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:914 m²

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący położony w Krakowie w dzielnicy Skotniki. Nieruchomość Z duzym potencjałem inwestycyjnym. Dzięki 2 niezależnym wejściom.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł40 m² 12 875 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie na ul. Borowskiej - Krzyki / Gaj Polecamy mieszkanie o łącznej powierzchni 40 m2 w atrakcyjnej lokalizacji. Opis: dwustronne, jasne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł46,17 m² 6 714,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

46 m w centrum Łodzi | Parter | Spokojna ulica | Żelazna 17 Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 46,17 m , zlokalizowane przy ul. Żelaznej 17 w Łodzi (śródmieście). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł56,10 m² 24 064,17 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 56,10 m , położonego na Mokotowie w rejonie Ksawerowa. Nieruchomość dostępna jest w formie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł165,50 m² 9 667,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom położony w malowniczej miejscowości Bramki koło Błonia idealny dla rodzin oraz osób, które cenią spokój, prywatność i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł61,53 m² 12 270,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujesz bez podatku pcc 2 %! Dojlidy to przyszłość Białegostoku - tu znajduje się siedziba Parku Naukowo-Technologicznego i uczelnie wyższe. W sąsiedztwie Pałacu Lubomirskich i Pałacu.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 479 m² 168,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

- obniżka ceny! - W naszej ofercie - wyjątkowa działka z możliwością zabudowy w niedalekiej odległości od centrum Pyrzyc przy ul. Ciepłowniczej. Lokalizacja: działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł71 m² 22 535,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 71m2 znajdujące się na ul. Jesionowa na Woli Justowskiej. Lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Jesionowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł364,50 m² 3 429,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:378 m²

Spichrz z XV wieku, na wprost rynku z widokiem na Wisłę. Spichrz pięciokondygnacyjny o łącznej powierzchni użytkowej 364,50 mkw., każda kondygnacja o powierzchni 72,90 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 225 m² 151,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka w Rybakowie ok 18 km od centrum Gorzowa Wlkp Powierzchnia działki 12 arów(1225m2), działka jest w kształcie prostokąta. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł795 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Super oferta! Pięknie położona działka w Podjuchach, pośród zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki 795 m2, udział w drodze dojazdowej. Wszystkie media w drodze dojazdowej/.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 070 000 zł206,47 m² 5 182,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 206,47m zlokalizowany w cichej, spokojnej dzielnicy Lisiniec.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł40,96 m² 4 516,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przytulnego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 40,96m2, położonego w Chojnowie w samym centrum miasta, na I piętrze kamienicy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł32,70 m² 10 703,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie w stanie do generalnego remontu o powierzchni 32,70 m , położone na 9. piętrze w wieżowcu przy ul. Górskiej 1 (czechów Południowy, lublin). Na 32,70.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 999 zł89 m² 12 921,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować przestronny i jasny apartament zlokalizowany w Ząbkach przy ul. Andersena 30. Lokal wykończony w wysokim standardzie, który jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł58 m² 6 465,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy , w dzielnicy Osiedle Kopernik. Budynek jest rodzaju: wieżowiec. Powierzchnia nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł211 m² 4 260,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2 mieszkania na jednym piętrze 211 m | Jelenia Góra, śródmieście Oferuję na sprzedaż przestronny lokal o łącznej powierzchni 211 m , składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

246 000 zł4 921 m² 49,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o powierzchni 4921m2 każda (nr ewidencyjny 3573;3574), zlokalizowana w malowniczym otoczeniu przyrody, przy ul. Spacerowej ,z dala od zgiełku miasta gdzie znajdziesz ukojenie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł157,16 m² 5 720,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Szukasz nowego domu w spokojnej okolicy, z dużym ogrodem i wygodnym układem pomieszczeń? Ten bliźniak w stanie deweloperskim przy ul. Bajkowej w Rybienku Nowym daje Ci gotową.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł271,50 m² 9 208,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 478 m²

Domy nad Jeziorem Lubie Twój azyl spokoju i gotowy pomysł na inwestycję Marzysz o ucieczce od zgiełku miasta? A może szukasz miejsca, które połączy komfort życia z realnym.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 745 m² 131,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 17,45 ar Spytkowice, powiat nowotarski Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 17,45 ar, położonej w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 125 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gotowa pod zabudowę świetna okolica. Zapraszam do kontaktu. Atrakcyjna działka - Roskosz gmina Biała Podlaska , płaska, nie ogrodzona, dobra inwestycja zarówno jako lokata kapitału lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

800 000 zł372 m² 2 150,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:879 m²

N sprzedaż kamienica ul. Widok. Kamienica o powierzchni 372 m2 - składa się z z 11 mieszkań od 27,2 m2 do 53,40 m2 oraz komórki lokatorskiej - 40 m2. Kamienica wybudowana z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł1 279,20 m² 3 126,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie nieruchomość inwestycyjną zlokalizowaną w Częstochowie w dzielnicy Wyczerpy. Lokal o powierzchni 1279,20 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł245 m² 5 506,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:946 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Lisim Ogonie k. Bydgoszczy Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego w malowniczej miejscowości Lisi.

Szczegóły ogłoszenia

2 097 000 zł220 m² 9 531,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 862 m²

Opiekun oferty: robert Kordowski tel:   Otoczenie nieruchomości: pasikurowice to niewielka miejscowość położona w jednej z szybciej rozwijających się stref podmiejskich - położona.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł1 240 m² 119,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

A może to Twoje miejsce? Parcela o 1240 m2, oddalona 1250 m. od Jeziora Powidzkiego w cenie 124 000 zł.Działka położona w Kosewie, historycznej wsi, sięgającej korzeniami XIV wieku.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 390 m² 215,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze - kupujący nie ponosi kosztów agencyjnych Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1390 m , położona w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 652 m² 108,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości działka idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Jest to teren o lekkim spadku, w zielonej okolicy, 750 m od centrum miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 716 m² 142,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Cegielnik o pow. 1683 m2 położona na terenie nowo powstającego Osiedla. Działka o wymiarach 23m x55m , objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 360 zł62,45 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Oferuję mieszkanie w eleganckim kompleksie, usytuowanym w cichej i zielonej okolicy, zapewniającej wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł39,68 m² 10 307,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Cesja umowy deweloperskiej. Odbiór czerwiec 2026 roku. Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 39,68 położone w nowej Inwestycji Szumilas Robyg, położonej.