dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 215 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 215 ogłoszeń

Rynek pierwotny

531 680 zł66,46 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesne, komfortowe apartamenty z miejscami parkingowymi, balkonami oraz komórkami lokatorskimi, zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł69,91 m² 4 706,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 69,91m2,kamienica, 2 piętro. Możliwość podziału na 2 lokale mieszkalne. Mieszkanie o powierzchni 69,91 m , zlokalizowane w Gliwicach , na 2 piętrze kamienicy Układ.

Szczegóły ogłoszenia

849 999 zł334 m² 2 544,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:272 m²

Witam serdecznie, do sprzedania: nieruchomość zabudowana jest ocieplonym budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym (jest możliwosć zamieszkania 2 rodzin)w zabudowie szeregowej wraz z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł239,12 m² 6 691,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 241 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący w Bojanie - przestrzeń i duży potencjał Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący położony w Bojanie, wyróżniający się funkcjonalnym układem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł813 m² 244,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować piękne działki budowlane położone w widokowym i malowniczym miejscu w miejscowości Suchoraba, w doskonałej lokalizacji: 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł11 576 m² 168,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlano-usługowa na sprzedaż - Wierzbica, gm. Serock Na sprzedaż wyjątkowa działka o dużej powierzchni 11 630 m , położona w powiecie legionowskim, gmina Serock ,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł9 650 m² 20,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 1 ha położoną bezpośrednio przy drodze krajowej dk94 w strefie aktywności gospodarczej gminy Strzelce Opolskie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 470 000 zł101 m² 14 554,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mamy przyjemność zaprezentować elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 97 m w Krakowie (dzielnica Bieżanów) z ogródkiem - 300 m . Lokalizacja To miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 280 m² 77,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej, ustawnej działki zlokalizowanej w miejscowości Wojewódki Górne. Wojewódki Górne to wieś położona w gminie Bielany, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł54 m² 17 685,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Więcej ciekawych ofert znajdziecie państwo na: WYJĄTKOWA OFERTA - OKOLICA BULWARÓW WIŚLANYCH I PARKU DĘBNICKIEGO NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 702 zł76,06 m² 11 776,26 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 4-pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 76,06m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rogowo

Rogowo,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł240 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 652 m²

Na sprzedaż dwa odrębne domy w Rogowie w powiecie żnińskim. Jeden dom o powierzchni około 110 mkw. jest zamieszkały przez właścicieli. Drugi dom o powierzchni około 130mkw. jest.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł195 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 612 m²

| na sprzedaż dom o pow. użytkowej ok. 170 m2 (pow. całkowitej ok. 195 m2) zlokalizowany na działce o pow. 2612 m2 w Nowych Kotlicach, gm. Sobków. W skład domu wchodzą : na.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł50,70 m² 16 568,05 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,7m2, usytuowane na 3. piętrze w 6-piętrowym budynku z lat 90. położonym przy ul. Targowej 33b na Starej Pradze w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł48,60 m² 4 835,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane przy jednej z bocznych ulic wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto. Oferowana nieruchomość składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł9 158 m² 317 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna tylko W pepper house! atuty: - miejscowy plan zagospodarowania - dostęp do jeziora - cicha i spokojna okolica - bliskość trójmiasta - regularny kształt charakterystyka: na.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł68,55 m² 10 503,28 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Lokalne Nieruchomości przedstawia ofertę pięknego apartamentu usytuowanego na czwartym piętrze kameralnego bloku zlokalizowanego w ścisłym centrum miasta przy ulicy Skłodowskiej-Curie.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 102 m² 80,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rypin działki budowlane z potencjałem machdom invest nieruchomości   Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży kompleksu 8 działek budowlanych zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł1 000 m² 1 990 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:19 800 m²

oferta sprzedaży hal magazynowo- produkcyjnych wraz z budynkiem biurowo-socjalnym, położone na działce o powierzchni 2 hektarów, obiekty całkowicie ogrodzone, z bardzo dobrtm dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

178 760 zł4 469 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy Kaczały | 4469 m Ostoja w Dolinie Górnej Narwi Szukasz miejsca na dom w ciszy, naturze i z dala od miejskiego zgiełku? Ta działka to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 472 zł41,34 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł130 m² 4 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 754 m²

Polecam do sprzedaży nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym (około 130 m2), budynkiem hali (około 300 m2) oraz budynkiem gospodarczym (około 35 m2). Nieruchomość położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

274 400 zł1 372 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są działki położone w niezwykle atrakcyjnym miejscu, na zagospodarowanym osiedlu Natura. W ofercie działki: 18/71- pow. 1397m2, 18/72- pow. 1372m2, 18/73-1426 m2, 18/77-2064.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł141 m² 51,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż przestronny dom z potencjałem. Jesteśmy otwarci na propozycje zamiany na mniejszą nieruchomość, w tym dom w zabudowie szeregowej, pół bliźniaka lub mniejszy dom. Zachęcamy.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł37,10 m² 7 412,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Komfortowe mieszkanie o powierzchni 37,10 m 2 z bal kon em , położone w ścisłym centrum Lęborka przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł42,60 m² 4 671,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 42,6 m Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego, w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 42,6 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł30,20 m² 13 079,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ustawnej i funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 30,2 m2 położonej na 2 pietrze niskiego bloku na osiedlu Stefana Batorego. Blok znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł4 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje Państwu do sprzedaży działki budowlane położone w wyjątkowej i rzadko spotykanej lokalizacji, pośród terenów zieleni i lasów. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł180 m² 5 278 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Niewielki, parterowy dom z końca lat 70-tych, w bardzo dobrym miejscu, w centrum Grodziska. Dom nadaje się do zamieszkania i jest zamieszkały, ale bez wątpienia jakiś remont by mu.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł38,20 m² 8 900,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,2 m2 usytuowana na 2 piętrze niskiego bloku zlokalizowanego przy ul. Bolesława Krzywoustego w Zielonej Górze. Mieszkanie ciepłe jasne i ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł109 m² 4 541,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ekskluzywne mieszkanie bezczynszowe o powierzchni użytkowej 76 m 2 >niskie koszta utrzymania<> ta urocza nieruchomość znajduję się przy trasie między Zduńską Wolą.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł75,20 m² 11 954,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronny apartament 3-pokojowy 75,2 m z miejscem w garażu podziemnym Międzyzdroje, ul. Zwycięstwa. Oferujemy na sprzedaż bardzo ustawny i wygodny apartament o powierzchni 75,2.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł122 m² 6 475,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą domu jednorodzinnego w Szczercowie, w województwie łódzkim. Nieruchomość usytuowana jest w dogodnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł207,78 m² 7 214,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

W cenie kompleks 6 domków rekreacyjnych W rusinowie K. Jarosławca atuty: - gotowa inwestycja o wysokiej stopie zwrotu, - obiekt ceniony i rozpoznawalny przez turystów, - pełne obłożenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł1 300 m² 1 461,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa Działka Z pnb nad Morzem z Potencjałem Inwestycyjnym w Niechorzu na Sprzedaż! Nie przegap okazji na zakup tej wyjątkowej działki z potencjałem inwestycyjnym! To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł63 m² 9 507,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Ulica Chołoniewskiego to idealna lokalizacja która pozwala zarówno korzystać z udogodnień miasta jak i cieszyć się ciszą i odrobiną zieleni dookoła bloku. Budynek został wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

3 623 620 zł139,37 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M11 z antresolą! - Na podaną w ofercie powierzchnię ( 139,37 m ) składa się pow. lokalu na poziomie "1"-.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Luszowice,małopolskie

159 000 zł7 400 m² 21,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna lokalizacja - działka Z możliwośćią uzyskania warunków zabudowy, luszowice, gmina radgoszcz! Idealna lokalizacja pod budowę domu i rekreację, jest to również znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 465 m² 63,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z pięknym widokiem na góry - na sprzedaż, kotlina Kłodzka. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę z dobrym dojazdem położoną w Kotlinie Kłodzkiej, gmina Kłodzko,.

Szczegóły ogłoszenia

623 000 zł734 m² 848,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 734 m Warszawa Aleksandrów, blisko lasu Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 734 m, położona w zielonej i dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia