dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

Rynek pierwotny

2 076 000 zł85 m² 24 423,53 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartamenty w Standardzie Premium z Widokiem na Odrę Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł1 035 m² 85,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Raszowej z widokiem na las Powierzchnia 10,35 ara. Prąd, gaz oraz woda w drodze tuż przy działce. Położona przy drodze asfaltowej , w malowniczym miejscu z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł76 m² 5 644,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 055 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni 3055 m , z możliwością własnej aranżacji i rozbudowy. To idealna propozycja dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł1 500 m² 573,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko w naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa działka budowlana 1500 m Piaseczno, ul. Marii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Bibice,małopolskie

959 000 zł116,38 m² 8 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Jeśli szukasz domu z garażem w stanie deweloperskim, gdzie dojazd do centrum Krakowa jest szybki i sprawny to ta alternatywa spełni Twoje oczekiwania. Komfortowy, przestronny i cichy.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł1 547 m² 99,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

* wyjątkowa oferta na wyłączność dostępna tylko W mika partners * Na sprzedaż atrakcyjne działki w Płoskiem (kolonia Trzecia) | blisko Zamościa Oferuję na sprzedaż wyjątkowe działki.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł8 130 m² 98,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka inwestycyjna o pow. 8130 m2 w Lubsku. Działka leży na terenie oznaczanym na wypisie z rejestru gruntów jako Ba, tereny przemysłowe. Na działkę zostały wydane.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł400 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:773 m²

Chciałabym zaprezentować do sprzedaży dom z olbrzymim potencjałem, położony przy jednej z głównych ulic w Grodzisku Mazowieckim! Dom dwurodzinny o łącznej powierzchni 400m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł8 100 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 8100 m2. Położona w miejscowości Niedźwiedź, w gminie Strawczyn. To kameralna, zielona okolica z zabudową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł85,60 m² 9 521,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wysoka jakość wykończenia - apartament pod klucz Opatowice kupujący nie płaci pcc! bezczynszowe! doskonała lokalizacja! Do sprzedania nowe, wykończone mieszkanie w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 961 m² 458,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kowary, obiekt, sprzedaż. Inwestycja zlokalizowana w Kowarach, 4,5 km od ścisłego centrum Karpacza. Grunt inwestycyjny położony w Kowarach na nowym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 10ar położona w Wielogłowach- około 700m od drogi głównej Nowy Sącz- kraków. Działka widokowa o wymiarach około 37m x 28m- dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł50,73 m² 15 750,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalny układ - wygodna okolica - połączenie dostępności infrastruktury usługowej Z terenami chronionymi (dolina prądnika) optymalny metraż W korzystnej cenie: 3-pokojowe / 50,73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 323 700 zł1 891 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - Działka budowlana 1891 m | Warszawa Ursynów, ul. Trombity | Blisko Jeziora Zgorzała Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł9 041 m² 652,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż działka mieszkaniowo-usługowa w drugiej linii od Zakopianki w miejscowości Gaj gm.Mogilany. Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona jest wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Słomin,mazowieckie

1 037 220 zł105,49 m² 9 832,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:223 m²

Dostępność: dni robocze, weekendy i wieczory Oszczędzasz już na starcie - kup bezpośrednio od dewelopera Ten dom w zabudowie segmentowej położony w okolicy 20 km od centrum Warszawy to.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł75 m² 1 533,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: oferuję mieszkanie o powierzchni 75 m , usytuowane w klimatycznej kamienicy. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestronnych wnętrz z potencjałem do.

Szczegóły ogłoszenia

726 450 zł2 505 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich o pow. 2505 mkw, z asfaltowym dostępem z dwóch stron , co pozwala na podział działki na dwie niezależne. Według.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł320 m² 6 246,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

-nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Willa Nadbuże zabytkowa rezydencja w sercu Milanówka Ponadczasowa elegancja, historia miejsca i nieograniczony potencjał W jednej.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł419 m² 381,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Domek własnościowy na terenie Ogrodów Działkowych oaza Perfekt Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę o pow.419 m2 zabudowaną domem wolnostojącym o powierzchni 54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł76,74 m² 10 802,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:33 m²

Nowoczesny 4-pokojowy apartament z Widokowym Balkonem na zieleń i stryszkiem - Wieliczka, bogucka 10 Szukasz przestrzeni, która łączy wygodę mieszkania z atutami domu? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Jenkowice,dolnośląskie

899 000 zł86,53 m² 10 389,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupoziomowe z dużym ogrodem i kominkiem. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży komfortowego, dwupoziomowego mieszkania w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 000 zł1 490 m² 4 697,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:50

 

Powierzchnia działki:3 495 m²

Dom Weselny Dom Weselny to wyjątkowe miejsce na zorganizowanie wesela oraz wszelkich imprez okolicznościowych, położony w Grzybowie 500 metrów od Morza Bałtyckiego, otoczony pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

223 000 zł44,49 m² 5 012,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Nowym Czarnowie. Dobry dojazd do gryfina/szczecina w tym komunikacją miejską. Budynek w którym znajduje się oferowany lokal mieszkalny jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł57,27 m² 6 967 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cena promocyjna do 08.04.2026R. NA mieszkania O powierzchni 57,27M 2 , które usytuowane są na II piętrze. O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowopowstały,.

Szczegóły ogłoszenia

2 460 000 zł200 m² 12 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowy Atrakcyjny Dom Pewel Wielka k/ Żywca położony w widokowej okolicy Beskidu! Jedyny taki na widokowej działce w Beskidach Dom piętrowy jednorodzinny w technologii szkieletowej.

Szczegóły ogłoszenia

997 640 zł4 072 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 4072 m2, położona w malowniczej i spokojnej części miejscowości Kębłowo, w otulinie lasu. To wyjątkowe miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł1 300 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży piękne, widokowe działki położone w Chmielniku koło Rzeszowa. Wszystkie działki maja powierzchnię około 13 ar. Na działki uchwalony jest plan miejscowy pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 800 zł125 m² 6 398 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom w pięknym rejonie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 125 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

788 200 zł56,30 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł230 m² 12 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:821 m²

Na sprzedaż kameralny pensjonat z płazów drewnianych o pow. 230 m2 w Zakopanem przy ul. Harenda na działce o pow. 820 m2. Dom posiada 7 pokoi pod wynajem i niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł909 m² 219 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka orna Na sprzedaż działka orna znajdująca się przy ul. Daniela w Dołujach. Powierzchnia działki 909 m2. Nr działki 102/3 Kanaliza: szambo Woda: studnia Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

362 500 zł1 450 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki budowlanej położonej na malowniczym Śląsku, w urokliwym Cieszynie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł9 869 m² 28,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

***działka rolna *** 9869 m 2 ***hażlach*** Prezentuję do sprzedaży Działkę zlokalizowana w oznaczona w planie jako teren rolny. Powierzchnia nieruchomości to 9869 m 2 , kształt.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł58 m² 13 620,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Atrakcyjny apartament po generalnym remoncie o powierzchni 58 m2 , znajdujący się w samym centrum Wadowic przy Rynku Głównym. Lokal składa się z przedpokoju, z 2 lokali, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł101,12 m² 6 912,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Komfort, przestrzeń i bliskość natury zamieszkaj z widokiem na Zalewem Zegrzyński! ? Zamieszkaj w sercu Serocka komfort, natura i nowoczesna architektura ? ? Lokalizacja Witaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 776 zł44,30 m² 18 934 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 2-pokojowy apartament o powierzchni 44,30 m2 w stanie deweloperskim, usytuowany na czwartym piętrze budynku zlokalizowanego w Gdyni, witomino. Nowoczesny budynek o ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 057 zł72,85 m² 8 415,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

We speak english! Dodatkowo, jako wyjątkowy bonus, otrzymasz pobyt na 3 dni w Juracie tuż przy samej plaży. Idealna okazja, by połączyć doskonałą inwestycję z chwilą relaksu nad morzem.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł60,10 m² 23 793,68 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Piękne, 3 pokoje w nowym budownictwie na Mokotowie. Mieszkanie położone w drugiej linii zabudowy przy ul. Komputerowej, na 7 piętrze, 62m2, z ładnym widokiem z okien na niczym nie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 299 000 zł95,81 m² 13 558,08 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicy, zlokalizowane przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic Starego Miasta w Toruniu - ul. Szerokiej. Powierzchnia mieszkania: 95,81.

Szczegóły ogłoszenia

2 435 130 zł83,97 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Długa to.