dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 999 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 999 ogłoszeń

Działka rolna Tucze

Tucze,zachodniopomorskie

960 740 zł87 340 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka rolna o pow. 87340 m2 położona w miejscowości Tucze, gm Dobra nad jeziorem Woświn. Działka z linią brzegową jeziora Woświn, które jest jednym z największych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 486 zł70,27 m² 12 800,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Opis [bezpośrednio od dewelopera] Z przyjemnością pomogę dobrać mieszkanie dopasowane do Państwa potrzeb oraz przedstawię szczegóły dotyczące rabatów dla pierwszych klientów! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 504 zł41,76 m² 12 895,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 001 zł36,13 m² 13 672,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł273,88 m² 2 698,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Bytoni w gminie Zblewo w powiecie starogardzkim. Działka o powierzchni 1085 m2 uzbrojona w prąd, wodę miejską oraz szambo. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł2 520 m² 118,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o pow 25,2a posadowionej w urokliwej miejscowości Szydłów.Działka nr 293/3. Woda,kanalizacja, prąd 20 m od.

Szczegóły ogłoszenia

1 959 000 zł2 258 m² 867,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Dwie działki w prestiżowej części Trójmiasta -gdynia, ul. Wagnera Są miejsca, które od pierwszej chwili zostają w pamięci. Takie, do których chce się wracać nie tylko myślami. Ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł124,13 m² 10 472,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:52 600 m²

Nieruchomość gruntowa zabudowana Użytki występujące na działce: grunty orne - rv, powierzchnia użytku 0,1300 ha. Grunty rolne zabudowane - B-psvi, powierzchnia użytku 0,3900 ha. Lasy lsvi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 754 zł39,67 m² 16 404,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym łazienką i loggią, mieszczące się w inwestycji Apartamenty Składowa w Krakowie. Cena miejsca postojowego: 60 000,00 zł Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 170 zł39,59 m² 16 750,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 081 080 zł84,73 m² 12 759,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 83,16 m2. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Składowa w Krakowie. Podana cena 1409432,4 zł jest ceną brutto i zawiera 23% vat

Szczegóły ogłoszenia

3 195 000 zł109 m² 29 311,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1650

Ekskluzywna oferta w samym sercu Krakowa Nowe, w pełni wykończone mieszkanie w prestiżowej lokalizacji ścisłego centrum Krakowa, stworzone z myślą o najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł123,56 m² 5 495,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż Nowoczesny dom jednorodzinny, dwulokalowy o powierzchni 123,56 m z garażem stan deweloperski 649 000 zł Oferta dotyczy budowy domu mieszkalnego, jednorodzinnego, dwulokalowego.

Szczegóły ogłoszenia

849 850 zł37,50 m² 22 662,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Agencja nieruchomości lamato ma przyjemność zaprezentować nowy w pełni wykończony i umeblowany, 2 pokojowy apartament z dwoma ogródkami o powierzchni 37 m2, znajdujący się przy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł59,49 m² 13 430,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 59,49 m , położone na drugim piętrze w niskim bloku przy ul. Wędrownej. Mieszkanie składa się z : - Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł290 m² 2 241,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość komercyjna Godziszewo promocja - nowa cena! Na sprzedaż bardzo atrakcyjna nieruchomość komercyjna w świetnej lokalizacji przy głównej trasie, droga na Starogard Gdański,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 513 m² 132,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 513 m , położona w Dęblinie (powiat rycki, województwo lubelskie) przy ul. Polnej, w spokojnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł93,75 m² 9 162,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Ten dwupoziomowy lokal oferuje aż 93,75 m przemyślanej powierzchni, gdzie każdy metr kwadratowy pracuje na Twój komfort. Brak sąsiada nad głową i własny ogródek dają Ci prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł93,75 m² 9 376 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł93,75 m² 9 269,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł1 950 m² 328,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna, zagospodarowana działka rekreacyjna o powierzchni 1950 m2 z domkiem holenderskim o powierzchni użytkowej około 35 m2. Domek posiada obszerny salon, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

655 200 zł6 552 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 0,6552 ha położona w Braniewie, przy wyjeździe w kierunku Nowej Pasłęki, w bezpośrednim sąsiedztwie Sanktuarium.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Kuczek

Kuczek,kujawsko-pomorskie

400 000 zł14 696 m² 27,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż Działka Leśna o powierzchni 1,4696 ha położona w województwie kujawsko-pomorskim, w gminie Aleksandrów Kujawski, w miejscowości Kuczek. Działka zadrzewiona.

Szczegóły ogłoszenia

312 000 zł48 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje! bardzo funkcjonalny układ! balkon! Bytom Śródmieście-polecamy bardzo ładne i ustawne mieszkanie typu M4 o pow. 48 m2, usytuowane na czwartym piętrze zadbanego wieżowca przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł2 540 m² 285,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: bystre / 2 km od oleśnicy! wyjątkowa! - duża działka budowlana - 0,2540 ha parametry: 84m x 30,20M mpzp: mn cena: 724 000,00 zł (285,00 zł/m ) Do negocjacji! nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł41,60 m² 4 975,96 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Twoje Pośrednictwo Nieruchomości tpn przedstawia mieszkanie dla inwestora położone w dzielnicy Błeszno na dziewiątym piętrze. Mieszkanie o powierzchni 41,6m2 w skład którego wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 601 zł40,35 m² 15 107,83 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie inwestycyjne w centrum Wrocławia top lokalizacja! Bartosz Agent Nieruchomości Skontaktuj się (dostępny 7 dni w tygodniu) Bez prowizji! Cena: 609 601 zł Przytulne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł283 m² 4 943 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż kamienica inwestycyjna z lokalem usługowym - Skarszewy, ul. Wybickiego Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w Skarszewach przy ul. Wybickiego - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł850 m² 4 941,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:614 m²

Uroczy, działający hotel przy plaży, dobra cena Na sprzedaż hotel w wyjątkowej lokalizacji 150 m od Promenady Nadmorskiej i Plaży Wschodniej w Ustce. Pieszo 3 minuty do morza.

Szczegóły ogłoszenia

1 345 000 zł71,50 m² 18 811,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w sercu Miasteczka Wilanów! Marzysz o komfortowym mieszkaniu w prestiżowej lokalizacji, które łączy nowoczesność z zielonym otoczeniem? To 71,5.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł337,80 m² 5 772,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta sprzedaży kamienicy inwestycyjnej luboń Lokalizacja: luboń, powiat poznański, woj. wielkopolskie Opis nieruchomości Na sprzedaż kamienica o charakterze inwestycyjnym, położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł4 332 m² 436,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa nieruchomość! Na sprzedaż działka z linią brzegową i pięknym widokiem o powierzchni 4332 m2 (składająca się z 3 mniejszych działek) znajdująca się nad Jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 765 zł47,35 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację oleśnica / nowe / wyjątkowa architektura zróżnicowane powierzchnie -I podatku pcc!- polecam gorąco nowe mieszkania o zróżnicowanej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 280 000 zł255 m² 8 941,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Posh Property prezentuje wyjątkową nieruchomość komercyjną położoną w sercu krakowskiej Krowodrzy. Lokal o powierzchni 255 m znajduje się na parterze nowoczesnego apartamentowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł11 000 m² 162,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Michałowice / Masłomiąca teren inwestycyjny pod zabudowę jednorodzinną 1,1014 ha oferta na wyłączność! Do sprzedania działka budowlana o pow. 1,1014 ha położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł40 m² 4 975 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pawilon: na sprzedaż atrakcyjny pawilon handlowo-usługowy o powierzchni 40 m2, z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowany w Gdyni w dzielnicy Dąbrowa, przy ul. Rdestowej 25.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 344 m² 85,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 2344 m położona w miejscowości Miłocin, gm. Wojciechów, nr ewid. 25/7. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, przy trasie.

Szczegóły ogłoszenia

39 200 000 zł70 000 m² 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż teren komercyjny o powierzchni 70 000 m składający się z 3 działek na obszarze Wrocławia. Teren inwestycyjny położony w strategicznej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł180 m² 4 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:806 m²

NA sprzedaż dom mieszkalny położony w Jarocinie na osiedlu Ługi. Budynek wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, w całości podpiwniczony o łącznej pow. użytkowej około.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 350 m² 177,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicze działki budowlane w miejscowości Słubica Dobra gm. Żabia Wola powiat grodziski. Odległość od trasy S8 to zaledwie kilka minut samochodem, co ważne trasy nie słychać na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 725 zł78,65 m² 8 667,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Inwestycja Czarnowiejska 4 w Brzesku! Mieszkanie nr M.3.51 w nowoczesnej Inwestycji w centrum Brzeska. Mieszkanie dostępne z klatki schodowej nr I. Na piętrze znajdują się tylko 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 826 000 zł2 881 m² 980,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Marzysz o domu, w którym budzi Cię śpiew ptaków a za oknem rozciąga się zieleń? Chcesz mieć naturę na wyciągnięcie ręki nie rezygnując z szybkiego dostępu do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 000 zł10 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:100 m²

test

Szczegóły ogłoszenia

1 571 700 zł1 209 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Trójka Nieruchomości prezentuje działkę budowlaną powierzchni 1209 m2 położoną w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznaniu tj. na Podolanach. Ta oferta jest skierowana do.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł10 600 m² 98,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 1,06 ha Jeziorsko | potencjał podziału na 8 10 działek Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 10 600 m2 , położona w miejscowości Jeziorsko,.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł2 754 m² 631,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja oferta licencjonowanego pośrednika 600 metrów do jeziora kierskiego Na sprzedaż działka o powierzchni 2754 m2 położona przy ul. Szamotulskiej w Baranowie otoczona zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Przetarg

398 309 zł59,80 m² 6 660,69 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Rodzina Kolejowa w Białymstoku ogłasza aukcję nieograniczoną o ustanowienie odrębnej własności lokali mieszkalnych i przeniesienie ich własności: nr.