dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

Rynek pierwotny

620 187 zł33,89 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bunscha residence - elegancja I komfort W harmonii Z naturą Nowoczesna architektura / Kameralne budynki / Zieleń i strefy relaksu / Świetna komunikacja ***** inwestycja: bunscha.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł88 m² 7 715,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:206 m²

Zapraszam do zakupu jednorodzinnego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej ok. 88.00 m2, posadowionego na 2 arowej działce zlokalizowanego w Namysłowie. Nieruchomość budynkowa.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z możliwością zabudowy zagrodowejw Połomi, o powierzchni 1200 m2. Działka w kształcie prostokąta, o wymiarach 40x30 m. W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł110 m² 5 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:685 m²

Dwa domy wolnostojące w stanie surowym zamkniętym Szczepanowice, gmina Słomniki Na sprzedaż dwa domy jednorodzinne w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowane w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 601 m² 76,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Wymysły, gmina Zakroczym. Najważniejsze informacje: - 2601 m2 - wydane Warunki Zabudowy - prąd w drodze dojazdowej - wymiary 74x35m -możliwość podziału.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł14 983 m² 133,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż duża działka inwestycyjna w centrum Czerska! nieruchomość: działka inwestycyjna położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gzin

Gzin,kujawsko-pomorskie

580 000 zł9 656 m² 60,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mateusz Geszczyński tel:   Link do filmu: Oferuję Państwu atrakcyjną działkę, położoną w pięknej miejscowości wśród lasów!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

920 000 zł112,12 m² 8 205,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:316 m²

Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w podwyższonym standardzie deweloperskim wykończenia w świetnej lokalizacji w Dobrej. Dom oddzielony od sąsiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 001 zł250 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:952 m²

Oferujemy do sprzedaży posiadłość (pensjonat) na Mazurach, w miejscowości Ruciane-Nida, położoną w odległości ok. 200 m do Jeziora Nidzkiego, składającą się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł52,63 m² 20 900,63 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Atuty: * 10 pieszo min do fontanny Neptuna; * dostępne od zaraz; * 2 km do największej galerii w Gdańsku "forum"; * lokal wykończony w jednym spójnym stylu; * osobna kuchnia; * nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 101 096 zł89,76 m² 12 267,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie willowe realizowane jako zabudowa bliźniacza i szeregowa wybór układów to parter z ogrodem lub piętro z 3 balkonami, a może układ 2 pozimowy z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł40 m² 9 225 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 40 m w nowoczesnym bloku z windą. Lokal znajduje się na 3. piętrze. Mieszkanie w stanie deweloperskim idealne do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł535 m² 4 859,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:462 m²

Dom na Warszawskim Targówku przy ulicy Nad Potokiem. Nieruchomość z dużym potencjałem z przeznaczeniem do własnej aranżacji. Dom z lat 90-tych zbudowany na działce gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł82 m² 9 987,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż duże 3- pokojowe mieszkanie w miłej okolicy blisko centrum. Rozkład pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - Dwie sypialnie - Łazienka z wanną i wc - Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł57,46 m² 13 052,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atuty: * aneks kuchenny; * 17 min autem do Gdańskiej Starówki; * w okolicy pełna baza handlowo-usługowa; * balkon z widokiem na zieleń; * przynależna piwnica; * parking z szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

534 000 zł66,02 m² 8 088,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta W pepper house! 4pokojowe mieszkanie W niskim bloku! atuty: - 3 sypialnie! - Dwustronna ekspozycja! - Duża loggia! - Szybki termin wydania! charaketrystyka: na sprzedaż 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 078 m² 78,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura Apartament Nieruchomości Telefon   Na sprzedaż 2 działki budowlane w miejscowości Kopczyn w okolicy Mogilna o wymiarach 1078 mkw. i 1599 mkw. Dla działek.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł2 500 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: andrzej Satur E-mail:   Tel.   Nieruchomości Apartament przedstawiają działkę budowlaną o powierzchni 2500 m2 będącą w trakcie podziału.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł89,90 m² 18 909,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal handlowo-usługowy na sprzedaż | 89,9 m + 40 m piwnicy | ul. Żelazna Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 129,9 m , położony na parterze budynku z 1997 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł137 m² 7 226,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Sprzedam dom wolnostojący Dominów - Lublin. Kameralne osiedle na granicy Dominowa i Lublina. Domy są nowoczesne, energooszczędne - bardzo dobra izolacja. Rozkład budynku Na parterze (61 m2): -.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka budowlana w miejscowości Wężerów (gmina Słomniki). Działka przeznaczona do wydzielenia, wydzielana powierzchnia to ok. 10 a, teren w całości przeznaczony pod.

Szczegóły ogłoszenia

437 971 zł29,20 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się w ofertą sprzedaży nowoczesnej kawalerki z ogródkiem w centrum Szczecina na Nowym Mieście - ul. Lewandowskiego. Kawalerka znajduje się na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł500 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz miejsca blisko natury, zdala od zgiełku miasta. Oferuję na sprzedaż niezwykłe i unikatowe działki, położone w Michalicach, w gminie Namysłów - tylko 1 godzina jazdy od.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 000 zł177,64 m² 10 667,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu piętrowego w zabudowie szeregowej, urzekającego na każdym kroku wysokim standardem wykończenia. Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł925 m² 118,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki blisko natury a jednocześnie z dobrym dojazdem? To właśnie znalazłeś idealne miejsce na swój wymarzony dom. Oferowana nieruchomość to doskonała okazja pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł155 m² 5 096,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dąbrowica (gm. Bochnia) oferuję Państwu do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 115 m2 (pow. całkowita ok. 155 m2). Bardzo dobra lokalizacja. Nieruchomość położona 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł146,68 m² 10 219,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:837 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej przy ulicy Senatorskiej w Rzeszowie. To jedna z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic miasta, która.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rychnów

Rychnów,zachodniopomorskie

130 000 zł1 855 m² 70,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1855 m2 przeznaczona pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Położona w Rychnowie okolice Barlinka - dogodny dojazd 7 minut. Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł180 m² 11 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 506 m²

Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom położony w cichej, zielonej okolicy idealna propozycja dla osób ceniących spokój, prywatność i bliskość natury, bez rezygnowania.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł42,31 m² 6 972,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy Państwu okazyjną, unikatową ofertę sprzedaży lokalu użytkowego, położonego w parterze budynku mieszkalno-usługowego w samym centrum miasta Chojnowa, przy ul. Rynek. Świetne.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł53,55 m² 14 845,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na sprzedaż - Kraków, kliny Borkowskie Na sprzedaż wyjątkowe słoneczne, jasne, z otwartą przestrzenią mieszkanie o powierzchni 53,55 m , położone w lokalizacji - Kliny.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł49,64 m² 9 770,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nadmorski 2-poziomowe mieszkanie w bliźniaku z prywatnym ogrodem | Chłapowo | gotowy do zamieszkania Są nieruchomości, które pojawiają się na rynku rzadko. I są takie, które znikają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 700 zł94,40 m² 5 929,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro w-nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę domu w stanie deweloperskim zlokalizowaną w Wysokiej Głogowskiej. Inwestycja budowlana składa się z kompaktowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

681 504 zł3 100 m² 219,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cicha, zadrzewiona działka budowlana o powierzchni 3100 m2 składająca się z 3 mniejszych działek w Ojrzanowie, gmina Żabia Wola Działka przy gruntowej drodze gminnej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł144,12 m² 14 571,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Ruczaj! Lokal mieszkalny o powierzchni 144,12 m2 z balkonem, tarasem i komórką lokatorską położony na tzw. bliskim Ruczaju przy ulicy Norymberskiej. Na chwilę obecną brak możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł93,34 m² 5 142,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania! Do sprzedania mieszkanie bezczynszowe po generalnym remoncie w centrum Lublińca na I pietrze w stylowej kamienicy gdzie ściany mają 60 cm grubości z pełnej cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Jaraczewo,wielkopolskie

690 000 zł106 m² 6 877 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:970 m²

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym - funkcjonalny układ pomieszczeń Na sprzedaż dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o praktycznym i wygodnym układzie pomieszczeń. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł844 m² 118,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy wyjątkową okazję - działka z aktualnymi warunkami zabudowy, położona w malowniczej miejscowości Bobulczyn! To idealne miejsce na realizację własnego domu marzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł1 400 m² 299,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 120 m²

Do sprzedaży oferujemy obiekt znajdujący się w centrum Dobrej. Na sąsiedniej działce - market Dino. Powierzchnia budynków: ok. 1400m2 I budynek: 2 duże pomieszczenia, część biurowa na.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł35,54 m² 18 261 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji w Dziwnówku. Inwestycja ogrodzona, trzy szlabany na pilota - wjazd/wyjazd z osiedla. Na osiedlu boiska do piłki, koszykówki itp.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł125 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo, zachęcam do zakupu ślicznego apartamentu w Mirkowie, w niskiej zabudowie w budynku 4 rodzinnym. Mieszkanie jest dwupiętrowe (piętra nie są bezpośredniu połączone).