dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 245 ogłoszeń

1 269 900 zł46,67 m² 27 210,20 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywna oferta dla wymagających! Prezentujemy unikalny apartament o powierzchni 46,67 m , usytuowany na najwyższym, 23. piętrze prestiżowego kompleksu Quorum Apartments w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 840 zł61,20 m² 10 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:115 m²

Rynek pierwotny | brak pcc | brak prowizji | odbiór IV kwartał 2026 Jeżeli szukasz nowoczesnego mieszkania w spokojnej części Wrocławia, z szybkim dojazdem do centrum i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł4 200 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomośc i oferuję działkę budowlana z wydanymi warunkami zabudowy pod budownictwo siedliskowe o powierzchni 4200 m2 położona na skraju Olsztynka w miejscowości Królikowo.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł768 m² 519,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:870 m²

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: obiekt produkcyjno- magazynowy z częścią biurowo-mieszkalną Lokalizacja: złotniki, gmina Krotoszyce, województwo Dolnośląskie Powierzchnia działki: 870 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł158 m² 6 892,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży przestronny bliźniak na zagospodarowanej działce w Osowcu, gmina Żabia Wola Wybudowany w 2019r. Rozkład pomieszczeń w parterze: - wiatrołap - salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Buk

Buk,zachodniopomorskie

799 000 zł2 566 m² 311,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność do zaoferowania Państwu działkę budowlaną (2566m2) w świetnej lokalizacji, położonej na pograniczu Dobrej i Buku. Działka jest świetnie skomunikowana dojazd zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Pietrzwałd

Pietrzwałd,warmińsko-mazurskie

82 500 zł1 100 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

malownicza miejscowość Pietrzwałd na Mazurach, gmina Ostróda 2 km do Jeziora Francuskiego oraz Góry Dylewskiej położonych w Rezerwacie Przyrody Dylewo 2,4 km do spa Dr. Ireny Eris 19 km do.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł1 427 m² 11,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1427 m Rdziostów, osiedle Łęg Biuro az Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1427 m , położonej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł5 750 m² 45,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 7 działek siedliskowych w miejscowości Srokowo w powiecie kętrzyńskim w okolicach jeziora Rydzówka oraz jeziora Silec. -wodociąg w drodze -prąd w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł32,97 m² 13 315,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty nowoczesne osiedle z prywatnym lasem bliskość obwodnicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Husów

Husów,podkarpackie

75 000 zł2 800 m² 26,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 28 ar, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Husów. Nieruchomość idealna zarówno dla osób prywatnych szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 208 zł70,83 m² 16 238,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,95 m² 7 926,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z dużym potencjałem inwestycyjnym w dobrej lokalizacji blisko centrum Gdańska? Ta nieruchomość może być idealną okazją. Agencja Harmony Homes & Development prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

449 036 zł55,26 m² 8 125,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam! Zakup bezpośrednio od dewelopera * brak pcc * bez prowizji Szukasz innej lokalizacji ? Zadzwoń i umówmy się na spotkanie - posiadam bogatą ofertę rynku pierwotnego na terenie całego.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł313 m² 447,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka W górkach noteckich + budynek po sklepie Na sprzedaż działka przy ul. Kolejowej 16a w Górkach Noteckich w gminie Zwierzyn - ok. 22 km. od Gorzowa Wlkp. Na działce zbudowa -.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł250 m² 5 480 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 215 m²

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny budynek komercyjny z 2014 roku, położony w samym centrum Oświęcimia, w otoczeniu sklepów handlowych i budynków usługowych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł93,72 m² 7 682,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedsprzedaż! promocja! Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w Wilkszynie, 200m od Lasu. Atuty inwestycji: bardzo funkcjonalny układ - 40-metrowy salon i 3 sypialnie z łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł42,63 m² 14 895,61 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim, położony w nowej ikonie Szczecina budynku Sky Garden przy ul. Niedziałkowskiego. To propozycja dla osób, które szukają prestiżu,.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł8 000 m² 96,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 80 arów, trątnowice, gmina Słomniki cena: 769 000zł. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Trątnowice, która oddalona jest około 23km od centrum Krakowa. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

1 200 000 zł303 m² 3 960,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 811 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż hale magazynowo- produkcyjną, usytuowaną na terenie przemysłowym o powierzchni 3811 m2 w mieście Trzebiatów, oddalonym o 10 km od najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 726 zł48,14 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament O najlepszej ekspozycji południowej Z widokiem na góry, dostępny od zaraz! funkcjonalny, z garderobą, o pow. 48,14 m2! doskonała inwestycja W przyszłość! gwarancja.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 587 m² 945,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przy jednej z głównych arterii Bydgoszczy, znakomicie zlokalizowana nieruchomość gruntowa objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Intensywność zabudowy od.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł56 m² 7 053,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie ma bardzo praktyczny układ pomieszczeń, który.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 400 m² 61,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bardzo Ładna i cicha okolica, działka przy drodze gruntowej, zjazd z asfaltowej publicznej. W odległości tylko 9 km od trasy S8 zjazd Zawady. Wydane są warunki zabudowy na dom.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł57,70 m² 9 168,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

***jeśli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w świetnej lokalizacji blisko centrum ta oferta jest właśnie dla Ciebie!*** ***tylko W naszym biurze*** Prezentujemy funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł500 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Na sprzedaż unikalna nieruchomość o charakterze wypoczynkowo-eventowym, położona w malowniczej miejscowości Zajki (gmina Trzcianne, woj. podlaskie), w otoczeniu natury i w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Szczecin,zachodniopomorskie

940 000 zł110,30 m² 8 522,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 110.3 m2 w dzielnicy Płonia. Garaż znajduje się w bryle budynku, działka o powierzchni 280 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 499 000 zł222 m² 11 256,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom w stylu skandynawskim w sercu Wilanowa - Twoje wymarzone miejsce do życia zakup bezpośrednio od dewelopera - kupujący zwolniony Z 2% podatku pcc Lokalizacja: dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 855 350 zł54 m² 34 358,33 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Klimatyczne mieszkanie W mennica residance Balkon | Klimatyzacja | Wysoki standard | Miejsce parkingowe | Centrum miasta ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z wyjściem na prywatny balkon, * aneks.

Szczegóły ogłoszenia

12 771 600 zł63 858 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przemysłowo - usługowa Teren o powierzchni ponad 6,3 ha, z możliwością powiększenia do ponad 14,5 ha Wymiary działki 104x614 m , dojazd asfaltem z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł53,80 m² 9 832,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,80 m2 przy ulicy Eugeniusza Nazimka. To wygodna i dobrze skomunikowana lokalizacja z mieszanką zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Brzozie

Brzozie,kujawsko-pomorskie

540 000 zł160 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Kontakt: marta Wolf Tel.   Mam przyjemność zaprezentować Państwu Dom w cichej i spokojnej miejscowości Brzozie oddalonej od Tucholi o 18km, cekcyna 5km ( miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł3 977 m² 218,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Choczni 39,77 ar z bezpośrednim zjazdem z krajowej trasy 52 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 39,77 ar, zlokalizowana w Choczni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł182,60 m² 6 018,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 314 m²

Oferujemy dom wolnostojący z ogromnym potencjałem, położony w Głoskowie na przestronnej działce o powierzchni 2314 m2. Układ domu: parter: wysoki salon, przedpokój, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł83 m² 6 867,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:606 m²

Oferta biura The House Nieruchomości. Oferta bez prowizji Szukasz idealnego miejsca na wypoczynek w otoczeniu przyrody, z dala od miejskiego zgiełku? Możesz zostać Właścicielem całorocznego.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł58,50 m² 15 367,52 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż lokal o powierzchni 58,50 m2 znajdujący się na Wrocławskim Starym Mieście. Opis nieruchomości: * Pokój * Aneks kuchenny * Łazienkę z wc * Przedpokój Elementem konstrukcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł43,10 m² 16 937,35 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Zwięźle I na temat: dobra lokalizacja, charakterystyczny budynek i mieszkanie, które można urządzić dokładnie po swojemu. Jeśli zależy Ci na wygodzie Ursynowa, bliskości metra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 195 zł72,10 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Faryny

Faryny,warmińsko-mazurskie

800 000 zł121,69 m² 6 574,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 912 m²

Oferujemy na sprzedaż posiadłość położoną na skraju lasu, z domem z 2015 roku i obszernymi zabudowaniami gospodarczymi, idealną zarówno do zamieszkania, jak do prowadzenia gospodarstwa.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł1 520 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-budowlana w miejscowości Milanówek, pow.Grodzisk Mazowiecki o powierzchni 1520m2 o wymiarach ok 30 x 50 m. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł294,66 m² 2 782,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro Nieruchomości Dudek zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowo wybudowanego domu jednorodzinnego, dwulokalowego, o powierzchni całkowitej 294,66 m2, umiejscowionego na działce.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij