dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Willa Witoszewo

Witoszewo,warmińsko-mazurskie

2 800 000 zł1 200 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:-

Idealne miejsce na agroturystykę, ośrodek wypoczynkowy, dom opieki, spa itp. Nieruchomość położona w otulinie Parku Krajobrazowego Pojezierza Iławskiego, obszaru specjalnej ochrony ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

457 725 zł61 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! gotowe do wykończenia! M1.7 dwustronne środkowe 4 pokoje! BEZ PROWIZJI ORAZ BEZ PODATKU PCC! MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEJ REZERWACJI APARTAMENTU POD NUMEREM MIESZKANIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Ochodza

Ochodza,małopolskie

189 999 zł1 800 m² 105,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w podkrakowskiej gminie Skawina - miejscowość Ochodza. Opis: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 18ar ( 9ar budowlanej i 9ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

689 088 zł70 m² 9 842,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy nową ofertę sprzedaży 3 nowych apartamentów w centrum Mierzyna o powierzchni od 66 do 74,5 m2. Zdjęcia prezentują stan rzeczywisty. Mieszkania całkowicie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielonki

Zielonki,małopolskie

999 000 zł173 m² 5 774,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:434 m²

Oferta bezpośrednio od właściciela, bez prowizji, bez pcc W cenie: ogrzewanie podłogowe, rekuperacja, klimatyzacja, alarm, brama garażowa sterowana pilotem, brama wjazdowa, rolety elektryczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

399 888 zł38 m² 10 424,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wygoda? Komfort? Usługi na wyciągnięcie ręki? Dodatkowo w przystępnej cenie? Ta oferta jest dla Ciebie! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,36 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmunta Starego

Bakałarzewo,podlaskie

180 000 zł50 m² 3 578,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bakałarzewo, króla Zygmunta Starego, na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,3 m2 położone na parterze budynku mieszkalnego. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

720 000 zł130 m² 5 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Okazja -ostatni wolny dom W stanie deweloperskim Z możliwością wykańczania gotowyna już! możliwość wzięcia W rozliczeniu państwa nieruchomości.(działki,domy,mieszkania,lokale).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jesienna

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

480 000 zł1 500 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

* oferta bez prowizji kupującego** Prezentujemy urokliwą działkę budowlaną w prężnie rozwijającej się miejscowości Żerniki Wrocławskie, tuż nieopodal południowej granicy z miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Neonowa

Łódź,łódzkie

359 000 zł53 m² 6 755,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Zawada,małopolskie

250 000 zł1 542 m² 162,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działkę budowlaną o powierzchni 15,42 ara w miejscowości Zawada, gmina Myślenice. Miejsce zapewnia cisze oraz widoki w okolicach pól uprawnych. Lokalizacja Zawada,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konarowa

Poznań,wielkopolskie

390 000 zł45 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania dla siebie i rodziny? Marzy Ci się nieruchomość położona w zielonej, malowniczej okolicy, ale z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej? bingo! Serdecznie polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

748 000 zł120 m² 6 233,33 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Sprzedam bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 120m2 (po podłodze). Mieszkanie mieści się na 7 piętrze 7-piętrowego budynku. Lokal składa się z: -salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

1 914 333 zł113 m² 16 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w Bronowicach Małych Termin realizacji: gotowe Pięknie doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Oleśnica,dolnośląskie

350 000 zł49 m² 7 154,54 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w Oleśnicy na ulicy Klonowej na szóstym piętrze , dziesięcio piętrowego bloku z windą. Mieszkanie w pełni rozkładowe dwustronne o ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mieleszyn

Mieleszyn,wielkopolskie

797 617 zł151 489 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: miejscowość: 62 212 Mieleszyn, borzątew Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

435 618 zł54 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA zdjęciach pierwszy etap osiedla! zakup od dewelopera świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wejherowska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie ,w pełni rozkładowe, położone na parterze 4-piętrowego budynku przy ul.Wejherowskiej. Budynek zadbany, ocieplony. Wkoło dużo zieleni. Na całość składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małachowskiego

Łomża,podlaskie

370 000 zł60 m² 6 115,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie w Łomży przy ul.Małachowskiego o powierzchni 60,5 m2. Lokal mieszkalny położony jest na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym. Na powierzchnię nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jastrzębia

Radom,mazowieckie

318 000 zł49 m² 6 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49m2 położone w niskim bloku na parterze na os. Planty. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, który objął m.in -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

335 000 zł38 m² 8 815,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu mieszkanie położone w rozwijającej się dzielnicy Gdańska, położone na niewielkim wzgórzu, dzięki temu mamy gwarancję widoku z okna, którego nie zasłoni nam żaden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa

Gdańsk,pomorskie

609 999 zł52 m² 11 730,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przu ulicy Jesionowej w Górnym Wrzeszczu. Mieszkanie jak i kamienica (klatka schodowa, ocieplona elewacja) jest po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 399 995 zł158 m² 8 860,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Parterowy Luxusowy dom pod Świdnica! Przedstawiamy Państwu parterowy dom W miejscowości burkatów pod Swidnica Dom usytuowany na bardzo ładnej dużej działce Składa się z salonu , kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Chorzów,śląskie

215 000 zł36 m² 6 035,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

agencyjnej! Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Nieruchomość o powierzchni 35,62m2 znajduje się w Chorzowie i składa się z: przedpokoju; dwóch pokoi;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

505 360 zł63 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji nad zalewem o powierzchni 63,17 mkw. w skład którego wchodzi: salon o powierzchni ok 17,27 mkw. z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Mały Kack

Gdynia,pomorskie

1 199 000 zł100 m² 11 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:998 m²

Szukasz domu w spokojnej okolicy przy samym lesie z piękną, dużą działką? Ta oferta jest dla Ciebie! Duże możliwości przebudowy domu oraz aranżacji działki! atuty: - piękna, duża,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rolnicza

Tarnów,małopolskie

229 999 zł49 m² 4 694 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 49m2 w bloku 4 piętrowym na 4 piętrze na ul. Rolniczej w Tarnowie Mieszkanie składa sie z 3 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Opatowice

Tarnowskie Góry,śląskie

510 000 zł98 m² 5 204,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe osiedle ekskluzywnych domów I apartamentów! znakomita lokalizacja! kupujący nie płaci pcc! Nowa inwestycja składać się będzie z 10-ciu domów w zabudowie szeregowej oraz 10- ciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

459 000 zł56 m² 8 185 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpinalskiego

Lublin,lubelskie

440 000 zł46 m² 9 606,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8m2 na Czechowie. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku na zielonym i spokojnym osiedlu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

369 000 zł34 m² 10 749 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kazimierza Wielkiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

268 000 zł38 m² 6 961,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości skn prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie 38,5 m2 na osiedlu Kazimierza Wielkiego we Włocławku. Mieszkanie po kapitalnym remoncie gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Arciszewskiego

Poznań,wielkopolskie

365 000 zł38 m² 9 605,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dzień dobry, mam na imię i jestem Specjalistą ds. Sprzedaży Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł50 m² 6 952,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu urokliwe mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się na 2p./2 w kameralnym budynku z lat 60-tych, przy ul. Bema 3. Dużym atutem mieszkania jest możliwość wykupienia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sobieszów

Jelenia Góra,dolnośląskie

405 000 zł55 m² 7 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe osiedle W jeleniej górze-sobieszów. Planowane zakończenie budowy to grudzień 2023r Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego w stanie deweloperskim położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola Duchacka

Kraków,małopolskie

917 088 zł82 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu Duchackim Termin realizacji: gotowe Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sobieszów

Jelenia Góra,dolnośląskie

399 000 zł56 m² 7 119,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim w Sobieszowie. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 68,05m2 położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Piastów

Wodzisław Śląski,śląskie

375 000 zł86 m² 4 360,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Witam, sprzedam mieszkanie M-5 w Wodzisławiu Śląskim o powierzchni 86m2. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku o kordynacji 4/4. Nie dawno mieszkanie przeszło kapitalny remont od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rajszew

Rajszew,mazowieckie

350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1000m2 w miejscowości Rajszew. Wymiary 23,8m x 42m. Media: prąd, gaz. Droga do działki ma szerokość 8m, jest utwardzona- szutrowa. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

545 000 zł51 m² 10 686,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Siechnice / wrocław / 3 pokoje / balkon / komórka Polecam piękne rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 mkw. Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Niska zabudowa z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kazimierz

Kazimierz,łódzkie

990 000 zł290 m² 3 413,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 488 m²

Oferujemy atrakcyjny, zadbany dom jedno lub dwurodzinny w Kazimierzu, gmina Lutomiersk. Dom posiada dwa niezależne wejścia, w bryle budynku znajduje się garaż natomiast kolejne dwa garaże są.