dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kazimierza Wielkiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

375 000 zł48 m² 7 760,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości skn prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie 48,32 m2 na osiedlu Kazimierza Wielkiego we Włocławku. Mieszkanie jasne, dwustronne, rozkładowe w stanie do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Radzionków

Radzionków,śląskie

645 000 zł120 m² 5 367,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:339 m²

Oferujemy na sprzedaż nową inwestycję domów szeregowych w Radzionkowie klient nie płaci pcc! Nieruchomość sprzedawana w stanie deweloperskim. Ogłoszenie dotyczy skrajnego szeregu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gombrowicza

Mosina,wielkopolskie

1 099 000 zł153 m² 7 168,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

0% kupujący Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący w spokojnej okolicy z zagospodarowanym ogrodem i widokiem na las (niecałe 150 m od lasu). Budowa domu została zakończona w 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łowiecka

Leszno,wielkopolskie

239 850 zł32 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania z balkonami w czteropiętrowym, nowo budowanym budynku z windą i garażami w dzielnicy Leszna -gronowie przy ul. Łowieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kupały

Gdańsk,pomorskie

3 500 000 zł634 m² 5 523,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:690 m²

Na sprzedaż duża i atrakcyjna nieruchomość położona w pięknej dzielnicy Przymorza Niespotykana nieruchomość z dużym potencjałem w super lokalizacji Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł46 m² 10 326,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli poszukujesz mieszkania w bliskości bogatej infrastruktury miasta, a zarazem cenisz sobie ciszę - to mieszkanie idealnie wpasuje się w te potrzeby! Do sprzedania rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

950 000 zł112 m² 8 512,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

- oferta developerska - Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Polecam do kupna nowoczesne lokale w zabudowie szeregowej znajdujące się na kameralnym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marki

Marki,mazowieckie

729 000 zł109 m² 6 689,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Do sprzedaży 5-pokojowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 108,98 m2, zlokalizowany na działce o pow. ok. 220 m2, w pobliżu jeziora Kruczek w Markach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piekary C

Legnica,dolnośląskie

329 000 zł63 m² 5 213,95 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie (63,1m2) w bloku na 10 piętrze w wiezowcu. Blok w bardzo dobrym stanie technicznym, ocieplony. Klatka schodowa czysta i zadbana, posiada 2 windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Huta Dłutowska

Huta Dłutowska,łódzkie

154 600 zł1 546 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki o powierzchni 1546m2 położonych w Hucie Dłutowskiej województwo łódzkie, gmina Dłutów. Wymiary przybliżone: ( szer/dł: 59m/26m) - kształt prostokąta. Grunty :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

1 980 000 zł3 142 m² 630,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Działka inwestycyjna- teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, usługowej, zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z usługami; usługi nieuciążliwe, nie zakłócające funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

1 429 000 zł112 m² 12 744,10 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Apartament z wielkim balkonem na najwyższym piętrze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł27 m² 15 925,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie położone na Śródmieściu-Powiśle w bliskości doskonałej komunikacji, ciszy i zieleni. Stan widoczny na zdjęciach. Standard mieszkania i rozkład są idealną ofertą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bagrowa

Kraków,małopolskie

890 000 zł59 m² 15 161,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Victoria Estate prezentuje słoneczne mieszkanie z dwoma balkonami w inwestycji Bagry Park. Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze z czterech w świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

370 734 zł38 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy mieszkanie o klasycznym rozkładzie, położone na I piętrze od strony południowej. Lokalizacja: łazarz - Górczyn - przystanek tramwajowy ul.Głogowska 5 min - sklep spożywczy 2min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

661 760 zł60 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania deweloperskie kraków - podgórze ok. UL. Myśliwskiej | bezpośrednie sąsiedztwo parku Pragniemy zaprezentować Państwu urokliwą inwestycję deweloperską składającą się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Garwolińska

Warszawa,mazowieckie

326 000 zł18 m² 18 111,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 18 m ,7 piętro w bloku z windą-Warszawa, praga-Południe. Blok po remoncie klatek Mieszkanie w wysokim standardzie po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

2 950 000 zł288 m² 10 243,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 976 m²

Atuty nieruchomości Willa z klimatem, wykończona w wysokim standardzie I 288 m2 I Działka o powierzchni ok 2000 m2 I Cisza i spokój I Blisko lasu Młochowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiśniowa

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

629 000 zł128 m² 4 907,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Nieruchomość w Ostrów Wielkopolski ul. Kanarkowa 9 - rej. Ul. Wiśniowej. funkcjonalny garaż pompa ciepła spokojna okolica wykończenie w standardzie premium Przedmiotem sprzedaży jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Linneusza

Warszawa,mazowieckie

481 000 zł37 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Do sprzedaży mieszkanie 37 m2 na parterze w niskim bloku cegły zlokalizowane w dzielnicy Praga Północ - Nowa Praga. Doskonała lokalizacja jednocześnie cicho i zielono. Budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

649 000 zł79 m² 8 215,19 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Emmerson prezentuje Przestronne mieszkanie o powierzchni ok 79 mkw (powierzchnia użytkowa ok 59 mkw), położone na 7 pietrze w siedmiopiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciszewskiego

Warszawa,mazowieckie

960 160 zł60 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

za zakup. Planowane oddanie inwestycji: III lub IV kwartał 2024r. Prezentuję Państwu 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane zaledwie 900 metrów od stacji Metra Stokłosy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osiedle Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

330 000 zł42 m² 7 819,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

1-pokojowe mieszkanie na Os. Na Wzgórzach z potencjałem! lokalizacja: mieszkanie położone przy Szpitalu Okulistycznym, 2 min Pętla Tramwajowa "wzgórza Krzesławickie", nieopodal ul. Architektów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maklakiewicza

Warszawa,mazowieckie

498 000 zł38 m² 13 105,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania wygodne 2pokojowe umeblowane mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie w dobrej lokalizacji, ciche i zarazem doskonale skomunikowane (autobus 200 m przy ulicy Woronicza., tramwaj 700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dębina

Dębina,mazowieckie

277 000 zł1 262 m² 219,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1262 m2, w Dębinie gmina Czosnów. Według M.P.Z.P działka oznaczona symbolem 2 MN. Przeznaczenie terenu: podstawowe - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jaroszowice

Tychy,śląskie

1 800 000 zł160 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Do sprzedania piękny, nowy dom wolnostojący, parterowy położony w enklawie zieleni, na cichym spokojnym osiedlu, w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych. Dom składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

370 000 zł27 m² 13 703,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zalety nieruchomości: 25 minut pieszo do plaży; 5 minut pieszo do przystanku autobusowego (227); 5 minut pieszo do przystanku tramwajowego (2, 4, 8, 12); 20 minut pieszo do stacji skm (gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

345 000 zł63 m² 5 458,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie z Ogromnym potencjałem inwestycyjne lub do własnego użytku w samym sercu Głogowa - Stare Miasto. Rynek. Mieszkanie usytuowane na III piętrze o powierzchni 63,20m2 + piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

620 206 zł59 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Buszkowiczki

Buszkowiczki,podkarpackie

168 000 zł25 000 m² 6,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknie usytuowanej działki budowlanej uzbrojonej o numerze 346/187 w Buszkowiczkach pod Przemyślem. Działa jest usytuowana w przepięknej okolicy zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

425 000 zł54 m² 7 870 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czecha

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł53 m² 6 689,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie w świetnie skomunikowanej części Fordonu! Nieruchomość położona jest na trzecim piętrze niskiego bloku. Budynkiem zarządza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Topolowa

Wieliczka,małopolskie

428 800 zł53 m² 8 091 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Lublin,lubelskie

339 900 zł38 m² 8 944,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy lsm. Bliskie sąsiedztwo uczelni wyższych, dobra infrastruktura (sklepy, galeria, przystanki autobusowe). Prezentowane mieszkanie to 37,6 metrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

569 000 zł39 m² 14 601 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Podgórzu Duchackim ul. Walerego Sławka, zakup od dewelopera Przy zakupie nie występuje podatek pcc/ 0% prowizji Odbiór mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 900 zł70 m² 6 279,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży komfortowe mieszkanie usytuowane na pięrwszym piętrze w 3-pietrowym bloku z 2000r, w spokojnej części Fordonu. Mieszkanie zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

411 000 zł54 m² 7 588,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ostatnie gotowe w stanie deweloperskim mieszkania, w inwestycji realizowanej przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wzgórze Barbary

Wilczyn,dolnośląskie

143 080 zł1 022 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na wyłączność w Naszym biurze opis nieruchomości: na sprzedaż działka budowlana w Wilczynie, na północ od Wrocławia, 1,5 km od Obornik Śląskich o powierzchni łącznej 1022 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wólka Kosowska

Wólka Kosowska,mazowieckie

170 000 zł1 054 m² 169,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w miejscowości Wólka Kosowska, w okolicy centrów handlu hurtowego i domów jednorodzinnych. Działka przy drodze asfaltowej, szerokość od ulicy 20 m, potem działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czynu Społecznego

Sulejówek,mazowieckie

420 000 zł46 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Housing Market przedstawia Państwu mieszkanie na zamkniętym, kameralnym osiedlu, w przepięknej, cichej i zielonej okolicy, w domu w niskiej dwupiętrowej zabudowie, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

231 000 zł42 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości prezetuje nowoczesny apartament z tarasem w Boguszów Gorce - Gorce o powierzchni użytkowej 42m2 oraz tarasem 25m2. Mieszkanie po generalnym remoncie. Składa się ono.