cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
199 977 ogłoszeń
Od najnowszych
199 977 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska
Elbląg,warmińsko-mazurskie
199 000 zł44 m² 4 544 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona Pobierowo
Pobierowo,zachodniopomorskie
1 667 700 zł981 m² 1 700 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona, ul. Szreniawska
Wiry,wielkopolskie
539 000 zł1 001 m² 538,46 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopcińskiego
Warszawa,mazowieckie
734 900 zł60 m² 12 248,30 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piekary
Szczecin,zachodniopomorskie
530 000 zł74 m² 7 154,43 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem, Dzielnica VI Bronowice
Kraków,małopolskie
1 499 190 zł102 m² 14 750 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa
Biała Podlaska,lubelskie
229 000 zł46 m² 5 000 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona Święta Katarzyna
Święta Katarzyna,dolnośląskie
450 000 zł1 075 m² 418,60 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, Staszica
Gorzów Wielkopolski,lubuskie
269 000 zł52 m² 5 129,67 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
484 000 zł45 m² 10 653,80 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa
Olsztyn,warmińsko-mazurskie
469 000 zł62 m² 7 540,19 zł/m²
Archiwalne
Apartament 2-pokojowy, ul. Tektoniczna
Kielce,świętokrzyskie
420 000 zł40 m² 10 442,60 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności
Warszawa,mazowieckie
699 000 zł39 m² 17 923,10 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krajobrazowa
Rzeszów,podkarpackie
585 000 zł62 m² 9 512 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki
Toruń,kujawsko-pomorskie
281 840 zł43 m² 6 500 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asfaltowa
Wrocław,dolnośląskie
560 000 zł46 m² 12 144,90 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia