dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radkowska

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł64 m² 10 220,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 63,5 m2 na kameralnym osiedlu "zielone wzgórze" Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Nieruchomość składa się z 4 pokoi, gdyż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świerzawska

Poznań,wielkopolskie

950 000 zł92 m² 10 361 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe o pow. 91,69m2 położone na Marcelinie przy ul. Świerzawskiej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynku z windą z 2015r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

481 572 zł53 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

>M37 >nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,92 m2 >zlokalizowane na VI piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy w skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasnodworska

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł48 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany w Warszawie (sady Żoliborskie) przy ulicy Jasnodworska. Powierzchnia 47,5 m użytkowych. Rozkład mieszkania: - salon - Sypialnia - Pokój - Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jodłówka

Jodłówka,małopolskie

135 000 zł1 580 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jodłówka (gmina Rzezawa, powiat bocheński) - na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 15,80 ar, położona w całości w terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Parcela ustawna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

462 000 zł33 m² 14 158,80 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj na Browarach Wrocławskich gdzie toczyła się historia polskiego gorzelnictwa. Mieszkanie o pow. 32,63m2 gotowe do zamieszkania. Budynek został oddany do użytku więc zapraszam Państwa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

400 000 zł33 m² 12 051,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wybierz swoje mieszkanie! W ofercie posiadamy jeszcze 3 inne apartamenty o podobnym standardzie! Mieszkanie o powierzchni 33,19 m2 I 2 pokoje | 1 piętro I Budynek 3 piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trynek

Gliwice,śląskie

370 000 zł84 m² 4 389,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

U m O W A P R Z E D W S T Ę P N A Oferujemy Państwu do sprzedaży wygodne, klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe na parterze w jednopiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lotnisko

Stargard,zachodniopomorskie

484 000 zł67 m² 7 237,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją o powierzchni użytkowej ok 67m2 zlokalizowane w Stargardzie na os Lotnisko, na które składają się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Spacerowa

Chrzanów,małopolskie

68 500 zł648 m² 105,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w spokojnej oraz zielonej okolicy. Działka ma kształt prostokąta a jej wymiary to szerokość - ok 29m2, długość ok. 22m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopycińskiego

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł68 m² 9 706 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe, nowe mieszkanie o łącznej powierzchni 68 m2 w budynku z 2021 roku na Jagodnie. Mieszkanie z dwoma tarasami i bardzo dużym ogródkiem. Zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czapelska

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł75 m² 12 827,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Agencjom dziękujemy. Sprzedam mieszkanie własnościowe 3-pokojowe o powierzchni 74,84 m2. (W budynku jest możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej. Miejsce postojowe płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jaszczurowa

Jaszczurowa,małopolskie

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam. Do zaoferowania mam działkę budowlaną o powierzchni 1000m 2, działka znajduje się w Jaszczurowej , gmina Mucharz , województwo małopolskie, zaledwie 2 km od Jeziora Mucharskiego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Błonie

Błonie,mazowieckie

139 000 zł1 097 m² 126,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zadatkowana / Na sprzedaż działka na obrzeżach Błonia , ok.2,5km od ścisłego Centrum Miasta. Dojazd do działki gminną drogą asfaltową , działka w kształcie wieloboku , średnie wymiary :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Przecław

Przecław,zachodniopomorskie

440 000 zł56 m² 7 818,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe położone na 2 piętrze 3 piętrowego budynku z 1997r. (pr. spółdzielcze własnościowe z księga wieczystą). Na powierzchnię 56,28m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

326 414 zł44 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Warszawa,mazowieckie

592 000 zł37 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam na ul. Włościańską 10, gdzie czeka na Ciebie w pełni urządzone, gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Położone jest na 7. piętrze 10-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

486 000 zł33 m² 14 817,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gdynia śródmieście ul. Władysława IV 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,80 m2 lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w centrum Gdyni w pobliżu najważniejszych atrakcji Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł53 m² 6 689,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony południowej - sypialni - kuchni - łazienki - wc - przedpokoju Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

940 000 zł56 m² 16 861 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W pełni wykończone i wyposażone mieszkanie na warszawskiej Woli w inwestycji o nazwie ,stacja Kazimierz" budynek: blok mieszkalny znajduje się przy ulicy Jana Kazimierza 31. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

698 312 zł70 m² 9 975,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Działoszyńskiej na Wrocławskich Swojczycach. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada taras, to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lema

Gdańsk,pomorskie

604 631 zł45 m² 13 362 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie: komfortowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze budynku wybudowanego w 2023 roku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z wc. Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

426 000 zł63 m² 6 740,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Świetna Lokalizacja! 3 Pokoje! Pierwsze piętro! Mieszkanie dwustronne! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głosków

Głosków,mazowieckie

1 075 000 zł166 m² 6 456,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:552 m²

* tylko u nas * Do sprzedania atrakcyjne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w zacisznym otoczeniu Głoskowa (powiat piaseczyński). Zakup zwolniony z pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garbińskiego

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł46 m² 13 913 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany w Warszawie (wola) przy ulicy Kajetana Garbińskiego 7. Powierzchnia 46 m użytkowych dodatkowo Loggia 3 m Rozkład mieszkania: - salon (wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lotnicza

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł62 m² 8 883 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, blisko centrum, o łącznej powierzchni 61,8 m2 w budynku z lat 80-tych na Pilczycach, z widokiem na zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

225 000 zł48 m² 4 673 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Wodzisławiu Śląskim na ul. Żeromskiego. Lokal o powierzchni 48,15 m2 znajduje się na 2 piętrze. Mieszkanie o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leśna Polana

Gdynia,pomorskie

472 226 zł41 m² 11 625,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 41 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł70 m² 7 108,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Dzień dobry, trafiąjąc na tą ofertę zakładam, że Cię zainteresowała. Pytanie moje brzmi pod jakim względem? Szukasz dla siebie, czy może na wynajem jako inwestycję? W każdym z tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

337 740 zł43 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji. Ostatnie dostępne mieszkania w już wybudowanej inwestycji z terminem wydania do 31.12.2022. Wydanie lokali do 31.12.2023. Możliwość bezpłatnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mierzyn

Szczecin,zachodniopomorskie

726 530 zł75 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowy 4 pokojowy apartament z tarasem (6,7m2) oraz jednostanowiskowym miejscem postojowym zlokalizowany w atrakcyjnej części Mierzyna, w kameralnej zabudowie (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Szosa Gdańska

Osielsko,kujawsko-pomorskie

584 999 zł1 882 m² 310,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości oferuje Państwu do sprzedaży działkę o powierzchni 1883 m2 zlokalizowaną w centrum Osielska, przy ul. Szosa Gdańska. Biorąc pod uwagę lokalizację, nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

693 000 zł71 m² 9 761 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie na Osiedlu Staromieście, przy ul. Lubelskiej! Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe mieszkanie przygotowane do zamieszkania. Dostępne od maja 2023 r. Opis mieszkania: - pow. 71m2, 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Poznań,wielkopolskie

375 000 zł60 m² 6 300,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Rezerwacja Szukasz mieszkania 3-pokojowego w dzielnicy Łazarz? Koniecznie zapoznaj się z tą ofertą, być może ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania. Mieszkanie zlokalizowanie jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Burzyn

Burzyn,małopolskie

350 000 zł153 m² 2 288 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedaży oferujemy dom jednorodzinny wolno stojący parterowy z poddaszem użytkowym (2 kondygnacyjny). Budynek w trakcie budowy z aktualną dokumentacją w tym dziennikiem budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

423 423 zł36 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie z tarasem w zielonej okolicy Opiekun nieruchomości: tel. Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy ponad 2000 ofert z Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Strachocińska

Wrocław,dolnośląskie

1 890 000 zł5 298 m² 357 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż we Wrocławiu, dzielnica Psie Pole, ul. Strachocińska. Działka o powierzchni 5298 mkw, w kształcie prostokąta o wymiarach 30 x 175m. Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

480 000 zł68 m² 7 090 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe 74 M2 W nowogardzie Ofertą sprzedaży jest komfortowe 3 pokojowe mieszkanie, na os bloków mieszkalnych w Nowogardzie o pow. 74 m2 położone spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

379 900 zł38 m² 9 916,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Charakterystyka >mieszkanie stan deweloperski - 38,31m2 >mieszkanie ciepłe i słoneczne Mieszkanie składa się >przedpokój 3,41 m2 >łazienka 3,79 m2 >salon + aneks 21,78 m2 >pokój 9,33 m2 razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

825 093 zł81 m² 10 150 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Charakterystyka >lokal usługowy nr.2 >powierzchnia lokalu 81,29 m2 >ilość pomieszczeń 5 >kondygnacja : parter >cena 10 150 zł za m2 >wysoki standard oraz znakomita jakość Lokal składa się >1 LOKAL.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł48 m² 11 713 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Oferuję nowe mieszkanie urządzone bardzo gustownie, gotowe do zamieszkania. W mieszkaniu o bardzo.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij