dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mirków

Mirków,dolnośląskie

395 000 zł57 m² 6 921,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja na ukończeniu świetna lokalizacja! parking podziemny bez prowizji bez pcc zakup od dewelopera! Gorąco polecam inwestycje w Mirkowie. Świetna lokalizacja. W ofercie mieszkania od 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Hutnicze

Kraków,małopolskie

685 000 zł65 m² 10 579,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Z przyjemnością prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie na Nowej Hucie, które idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i w celu inwestycyjnym - wynajem zarówno na pokoje jak i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poranna

Oława,dolnośląskie

575 000 zł76 m² 7 552,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wszystko mające mieszkanie w świetnej dzielnicy Oławy z pełnym wyposażeniem! Bardzo popularna i wygodna lokalizacja: nowy Otok koło Quick Parku, w budynku dwupiętrowym, na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakrzewko

Zakrzewko,wielkopolskie

175 000 zł34 m² 5 147,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:182 m²

Przy tej ofercie biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie nieruchomościami. Bezpiecznie sprzedasz I kupisz nieruchomość tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

670 100 zł64 m² 10 488,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Kupujący nie płaci podatku pcc! oraz prowizji do biura! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,93m2, na parterze nowo powstałego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balicka

Kraków,małopolskie

570 000 zł46 m² 12 514 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży ustawny pokój z wyjściem na balkon - drugi pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

530 000 zł63 m² 8 399,37 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 63,1 m2 usytuowane na 10 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku przy ul. Poznańskiej w Ożarowie Mazowieckim. Stan lokalu po remoncie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nowa Krępa

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

730 000 zł119 m² 6 113,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Zapraszamy do zakupu domu w zabudowie szeregowej na Osiedlu Krępa Park, zlokalizowanym u zbiegu ulic Kaliskiej i Nowej Krępy. W pierwszym etapie oferujemy do sprzedaży osiem domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Opatowice

Tarnowskie Góry,śląskie

530 000 zł130 m² 4 074,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowo powstająca zabudowa 3 domów szeregowych w pięknym nowoczesnym stylu. Środkowy szereg! Domy z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku, na parterze wc doświetlone oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piastów

Piastów,mazowieckie

1 140 000 zł135 m² 8 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Skrajny segment dla wymagajacych klientów do wprowadzenia. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń Nieruchomość złożona z: pokój dzienny 35 m.kw kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sielec

Sosnowiec,śląskie

210 000 zł46 m² 4 565,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m2 w skład którego wchodzą: - 2 pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc - ogrzewanie miejskie Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

276 080 zł35 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Kosieczyn,lubuskie

539 000 zł230 m² 2 343 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 695 m²

Biuro lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjny, funkcjonalny dom mieszkalny wolnostojący znajdujący się we wsi Kosieczyn z widokiem na pola i lasy. Usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 168 960 zł73 m² 16 013,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3pokojowe mieszkanie na Górnym Mokotowie. Nieruchomość ma 73 m2 a w jej skład wchodzą: - duży pokój z wyjściem do loggi - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

499 000 zł53 m² 9 487 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy przy ulicy Szwoleżerów w Ząbkach. Mieszkanie całość 58,88 m2, w tym: - lokal mieszkalny 52,60 m2, - piwnica 6,28 m2, zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Błonie

Błonie,mazowieckie

220 000 zł999 m² 220,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 999m2 , objęta mpzp - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - możliwość wybudowania dwulokalowca. Wszystkie media miejskie - tj. wodociąg , kanalizacja ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lodowa

Łódź,łódzkie

447 000 zł64 m² 6 984,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przedstawiam Państwu lokal o powierzchni 63,5m2 zlokalizowany na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ulicy Lodowej 56 na Widzewie-Wschodzie w Łodzi. Mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skrajna

Ząbki,mazowieckie

702 000 zł78 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

- gotowe do wprowadzenia - możliwość wydzielenia 4 pokoju - cicha zielona okolica - lokalizacja na granicy Z warszawą Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Luboszyce

Luboszyce,opolskie

899 000 zł170 m² 5 288,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 275 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy z mieszkalnym poddaszem, o powierzchni użytkowej ok. 170 m2, bez podpiwniczenia, z garażem w bryle budynku, powierzchnia działki 1275 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nadrzeczna

Wiązowna,mazowieckie

485 000 zł1 297 m² 373,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wiązowna - działka położona wśród sukcesywnie zabudowywanych działek. Działka ma już nadany numer adresowy - 38b. Jest w trzeciej linii od ul. Nadrzecznej. Obok nowe domy. Woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dominów

Dominów,lubelskie

566 685 zł90 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Uwaga Mieszkania dostępne w programie rządowym mbww (mieszkanie bez wkładu własnego) Zobacz jak może wyglądać to mieszkanie Budynek wyposażony zostanie w instalację fotowoltaiczną, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Majora

Kraków,małopolskie

392 000 zł28 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż ustawne 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Jakuba Majora w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży pokój - aneks kuchenny - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zawale

Strzyżów,podkarpackie

199 000 zł37 m² 5 387,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

1 pokojowe | 36,94 m2 | ul. Zawale | Stzyżów Do sprzedaży mieszkanie usytuowane na parterze niskiego bloku w centrum Strzyżowa przy ulicy Zawale. Mieszkanie o powierzchni 36,94 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Borowina

Borowina,mazowieckie

390 000 zł1 200 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1200 m2 w kształcie prostokąta tuż przy Chojnowskim Parku Narodowym. Prąd doprowadzony do działki, woda i kanalizacja w drodze przy działce, gaz w odległości 100 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dworcowa

Młynary,warmińsko-mazurskie

529 982 zł388 m² 1 364,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:807 m²

Dom wolno stojący ( była restauracja warmianka), o powierzchni użytkowej 388,5 m2 z działką 807 m2. Nowa niższa cena! Stylowy, wybudowany na kamiennym fundamencie budynek z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

579 993 zł50 m² 11 514,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Jagodno- krzyki Kajdasza/2022/3 pok + garaż!. Polecam na sprzedaż mieszkanie własnościowe- znajduje się na 1.piętrze w budynku wielorodzinnym 4-kondygnacyjnym (z windą) przy ul.Kajdasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szczygłów

Szczygłów,małopolskie

599 000 zł3 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Twój Dom oferuje dużą działkę budowlaną blisko Krakowa Gm. Biskupice - Szczygłów. Oferujemy na sprzedaż piękną, dużą, płaską działkę w miejscowości Szczygłów 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czarny Dunajec

Czarny Dunajec,małopolskie

530 000 zł80 m² 6 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:716 m²

Ucieknij do spokojnej oazy z tym uroczym, zadbanym domem drewnianym w malowniczej miejscowości Podszkle. Zbudowany w 1999 roku, ten przytulny dom posiada uroczy kominek. Sam dom jest otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budy

Brzeszcze,małopolskie

495 000 zł180 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:856 m²

NA sprzedaż dom dwurodzinny wraz Z sąsiednią działką brzeszcze, ul. Budy (na granicy Brzeszcz i Rajska) cena 495.000 zł Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gabrysiak

Gdańsk,pomorskie

523 318 zł58 m² 8 963,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 58 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

803 026 zł56 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zalety: -Lokalizacja inwestycji w atrakcyjnej okolicy blisko Opływu Motławy i Wisły -malowniczy krajobraz związany z żeglugą i portem -bliskość wyspy Spichrzów i fontanny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawada

Zawada,wielkopolskie

855 000 zł133 m² 6 443,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:457 m²

Rezerwacja! Cena do końca czerwca: 855 000 zł Nowa Zawada Dom jednorodzinny, wolnostojący, w pełni urządzony. Zaplanowany każdy detal i wykonany z niebywałą starannością. Godny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Inwalidów Wojennych

Gliwice,śląskie

385 000 zł55 m² 7 026,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Witaj, szukasz klimatycznego i nietuzinkowego mieszkania w samym sercu miasta, bezpośrednio przy Gliwickiej starówce? To mieszkanie jest dla Ciebie! Zapraszam do opisu, zdjęć oraz kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

438 000 zł61 m² 7 133,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Brak podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera. Ostatnie wolne mieszkanie w inwestycji lokal B3 Apartamenty Bliżej Natury to kameralne osiedle eleganckich domów w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Stołężyn

Stołężyn,wielkopolskie

169 000 zł57 m² 2 959,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

ul. Nowa - wapno, stołężyn 57,1 m2! - mieszkanie rozkładowe - wysoki parter - 3 pokoje z oddzielna kuchnią - ogródek przed budynkiem - garaż oraz 2 piwnice lokal: powierzchnia użytkowa mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł46 m² 13 090 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Możliwy rabat nawet 30000 zł Cena transakcyjna 569000 zł Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakopiańska

Gdańsk,pomorskie

769 000 zł78 m² 9 884,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Główne atuty: 15 min spacerem do Centrum Gdańska 3 min do przystanku tramwajowego 240m. W bliskiej odległości szpital, urząd, przychodnia, szkoły Mieszkanie mieści się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł47 m² 7 425,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Błonie. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon. Bezpośrednio przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł40 m² 14 577 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Możliwy rabat nawet 30000 zł Cena transakcyjna 549000 zł Idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł47 m² 9 554,14 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie o pow. 47,1 m2 na ul. Bajana we Wrocławiu. media miejskie, blok po termoizolacji, blisko przystanek autobusowy. Skład mieszkania Pokój dzienny, sypialnia, kuchnia, łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

525 000 zł84 m² 6 216,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:232 m²

Na sprzedaż mieszkanie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 84,45 m2 w Rzeszowie na ul. Jana Pawła II. Składa się z 4 pokoi (3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym). Usytuowane.