dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

568 000 zł38 m² 14 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nowoczesne, przemyślane mieszkanie po generalnym remoncie | Pruszków Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu poczuć, że wszystko ma sens? To miejsce zostało zaprojektowane tak,.

Szczegóły ogłoszenia

945 210 zł64,30 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Radzikowskiego 98 w Krakowie oddanej do użytkowania w 2025 roku świetna propozycja dla osób ceniących widok,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł4 043 m² 96,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę nr 473/13 o powierzchni 4043 m2, położoną w miejscowości Dźwierzuty - powiat Szczytno. Razem z działką zbywane są udziały w działkach 473/27.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

282 900 zł26,84 m² 10 540,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w nowym budownictwie w Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na parterze, składa się z salonu z aneksem , sypialni, łazienki,oraz balkonu. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł70,90 m² 6 064,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 70,90 2 z dużym ogrodem Piła - Kalina Mieszkanie usytuowane w klimatycznej kamienicy otoczonej lasem. Do dyspozycji nowych właścicieli duży zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł150,30 m² 9 980,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 100 m²

Proponujemy Państwu do zakupu dom w stanie surowym zamkniętym położonym na ponad hektarowej, wyjątkowo zagospodarowanej działce w najbliższym sąsiedzie Pobiedzisk, 30 km od Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

102 230 zł1 169 m² 87,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 1169 m2, działka budowlana w miejscowości Ulim. Nieruchomość znajduje się na obszarze objętym miejscowym planem zagospodarowanie przestrzennego -.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł43 m² 4 186,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Lokalizacja Mieszkanie w Uchorowie znajduje się około 10 km od Murowanej Gośliny, 15 km od Rogoźna i 9 km od Obornik. Najbliższe otoczenie W najbliższej okolicy znajduję się sklep.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przestrzeń, światło i funkcjonalność Piła, os. Zielona Dolina, ul. Kazimierza Wielkiego Są mieszkania, do których wchodzi się i od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 000 zł47,07 m² 11 620,99 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Termin oddania: listopad 2026 Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa-.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł40 m² 2 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki rod w miejscowości Żurczyn gmina Szubin. Rod Nad Notecią. Działka ma powierzchnię ok 350 m2. Teren działki bardzo zadbany, na działce liczne.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł72 m² 5 972,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| lokal w dh Mister do sprzedania w centrum Piotrkowa Trybunalskiego przy ul. J. Słowackiego 87/89 Lokal o pow. 69,65 m2. Poczekalnia z której wchodzimy do gabinetów (18 i 23m2).

Szczegóły ogłoszenia

6 950 000 zł598,80 m² 11 606,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

- wyjątkowa rezydencja z prywatną strefą spa w sercu Chyb - Na jednym z najbardziej prestiżowych i spokojnych osiedli w Chybach, znajduje się niezwykła posiadłość - dom.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 400 m² 99,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1400 m , położona w miejscowości Charnowo, gmina Ustka, zaledwie 6 km od morza! Miejsce znajduje się w otulinie lasu i natury, co.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 684 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o Pow około 150m2 , oraz budynkiem gospodarczym wolnostojącym o pow. 158 m2 , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 082 m² 276,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o malowniczo położonej działce pod budowę swojego domu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Najważniejsze atuty: działka budowalna objęta mpzp Powierzchnia działki budowlanej 1082m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 770 m² 106,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży działki o powierzchni 17,70 ara, położonej w malowniczej miejscowości Wola Zgłobieńska, w sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 858 zł54,24 m² 9 990,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko Teraz! super Oferta! Przedstawiam wyjątkową ofertę - oferta dotyczy mieszkania.nr 44 - 3 -pokojowego o powierzchni 54,24 m2 i podatku PCC Zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł95,48 m² 3 979,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 972 m²

| na sprzedaż dom o pow. użytkowej 95,48 m2 , położony na działce o pow. 1 972 m 2 w miejscowości Czarna, gm. Stąporków. Dom parterowy, z poddaszem do adaptacji, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Poznań, łazarz | 85 m | 3 pokoje | 1. piętro Na sprzedaż przestronne mieszkanie z charakterem, położone w solidnym budynku w jednej z najbardziej stabilnych i lubianych.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł3 500 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3500 m2 w Władysławowie koło Grodziska maz/żabiej Woli. Działka przy gminnej drodze utwardzonej. Działka w kształcie trapezu (kształt.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł178 m² 5 044,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:279 m²

Funkcjonalny i Przytulny Dom w Promnicach - Idealna Oferta dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością - pięknym, zadbanym domem w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 200 zł48,40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 404 m² 163,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie. Twoje wymarzone miejsce, do którego wracasz po intensywnym dniu i już po kilku chwilach czujesz, jak napięcie znika, oddech się uspokaja, a ciało wraca do naturalnej równowagi.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł126,58 m² 5 016,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Do sprzedaży segment przy ulicy Górnej w Starachowicach, w bardzo dobrej lokalizacji, w osiedlu domów jednorodzinnych i bloków mieszkalnych. W pobliżu las oraz niedaleko rzeka.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39,10 m² 10 204,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 39,10 usytuowana na II piętrze w budynku wielorodzinnym w Sobótce, przy ul. Warszawskiej. W cenie mieszkania jest miejsce postojowe naziemne na.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 599 m² 178,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z pozwoleniem na budowę - spokojna okolica z widokami Szukasz gotowej działki pod wymarzony dom z uzbrojeniem? Ta nieruchomość łączy piękną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

166 000 zł1 667 m² 99,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Masz marzenie o własnym domu, ale portfel mówi spokojnie? Jest na to rozwiązanie. Na sprzedaż działka budowlana z własnym kawałkiem lasu idealna dla tych, którzy chcą budzić się przy.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł57,60 m² 6 493,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w Katowicach przy ul. Obroki 61c, usytuowanego na IV piętrze (w budynku czteropiętrowym) o powierzchni 57,60 m . Dla lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł101 m² 9 851,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Lokalizacja Lokal użytkowy położony w Gdyni przy ul. Wolności 21. Bardzo dobrze skomunikowany zarówno z Gdynia, jak i Sopotem i Gdańskiem, dzięki bliskości skm. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 000 zł112,43 m² 6 955,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż szeregówka skrajna o powierzchni 112,43 m2 z przynależnym ogrodem ok 125 m2 i garażem w bryle budynku. Szeregówka zlokalizowana w sąsiedztwie Al. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

542 800 zł1 180 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1180m2 zlokalizowaną w samym centrum miejscowości Dobra. Aktualna decyzja o warunkach zabudowy na 4 budynki mieszkalne jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł55,20 m² 10 960,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Przestronne, słoneczne mieszkanie położone na I piętrze w cichej części miasta, w sąsiedztwie parku. Na powierzchnię mieszkania składa się z salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

376 000 zł48,50 m² 7 752,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie M-3 o powierzchni 48,5 m , położone na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Raków. Lokal składa się z: dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł10 000 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka inwestycyjna położona w Jaworze przy skrzyżowaniu ul. Kuzienniczej z ul. Żwirową. Nieruchomość składa się z działki o numerze ewid. 29/2.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł72,56 m² 4 479,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Jasne I przestrzenne mieszkanie na parterze Z balkonem - szczucin, blisko centrum! Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 72,56 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł50,27 m² 8 533,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mdp Partners przedstawia: osiedle Lawendowe - nowoczesne mieszkania z ogródkiem lub balkonem | Wiskitki, powiat żyrardowski Szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł3 769 m² 113,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlano-usługowa 3769 m Kotorydz, gm. Tarczyn Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 3769 m , położoną w miejscowości Kotorydz, w gminie Tarczyn,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł1 775 m² 377,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 17,75 ara położona w miejscowości Przybysławice, gm. Zielonki. w malowniczej okolicy - nieopodal Zamku w Korzkwi. Działka lekko.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł47,69 m² 23 485,01 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 47,69 m2 w prestiżowej inwestycji "novum IV" przy ulicy Rakowicka 20L w centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł8 300 m² 50,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sieradzice gmina Kazimierza Wielka. Działka o pow. 8300 m2 zabudowana dwoma domami mieszkalnymi. Przedmiotowa działka leży w terenie nieobjętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.