dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł63 m² 10 317,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Gotowe do zamieszkania 3 pokojowe mieszkanie z pełnym rozkładem blisko rynku Psiego Pola (nie wymaga remontu, z widokiem na zieleń, miejsce postojowe w zamykanym garażu podziemnym) Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

367 288 zł59 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie , 3 - pokojowe, o powierzchni 59,24 m2 z tarasem! Mieszkanie usytuowane jest na piętrze w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

465 000 zł142 m² 3 270,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,77m2 w Jeleniej Górze! świeżo po remoncie, bezczynszowe osobne wejście łazienka z wc, przedpokój, kuchnia po remoncie wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Wójtostwo

Wójtostwo,wielkopolskie

800 000 zł11 258 m² 71,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Pięknie położona działka rolna w miejscowości Wójtostwo, gmina Pobiedziska - nr działki 82/2, woda i prąd przy działce. Działka ma powierzchnię 11.258m2, nieregularny kształt (długość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

739 068 zł71 m² 10 390,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i pcc! możliwość wykończenia pod klucz Na sprzedaż nowe mieszkanie 3-pok. Za realizacje przedsięwzięcia odpowiada jeden z najbardziej doświadczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżyny

Kraków,małopolskie

494 313 zł43 m² 11 416 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania kraków-czyżyny ok. Galerii handlowej "M1" please scroll down for english version. Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to sześć 5-piętrowych budynków (I etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

568 200 zł40 m² 14 198 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

552 000 zł79 m² 7 005,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartemnet na osiedlu Bukówka 78,8m2 - nr 13 - 4 pokoje - mieszkanie dwupoziomowe - piętro III i IV - budynek apartamentowy W skład pomieszczeń kondygnacji I wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Słupy,warmińsko-mazurskie

301 600 zł38 m² 8 040,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkania w Słupach- ok 3 km od Olsztyna. W ofercie mieszkania od 37,51m do 69,62m, w tym lokale dwu-poziomowe. Za oferty tych mieszkań kupujący nie płaci pośrednikowi prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Czułówek

Czułówek,małopolskie

1 360 000 zł6 800 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka usługowa o pow. 68 ar w Czułówku k/krakowa. Nieruchomość zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania, teren przeznaczony pod zabudowę usługową, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wierzawice

Wierzawice,podkarpackie

140 000 zł70 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 448 m²

Szukasz domu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum miasta? Cenisz sobie spokój ? Jeśli tak? To ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie? Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Lubenia,podkarpackie

499 000 zł135 m² 3 694,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:815 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości prezentujemy dom w trakcie budowy wg projektu: dom w Malinówkach 4 o powierzchni użytkowej 135,07 m2. Dom położony jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szumleś Szlachecki

Szumleś Szlachecki,pomorskie

95 500 zł1 100 m² 86,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka położona w malowniczym otoczeniu kaszubskich łąk i lasów we Wsi Szumleś Szlachecki, jedynie 30minut drogi od Gdańska. Przedmiotem sprzedaży jest 1/3 z działki nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobre Miasto

Dobre Miasto,warmińsko-mazurskie

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 138 m²

Nowa cena 499000zł./ nie podlega negocjacji DOM WOLNOSTOJĄCY Z 2009r. W świetnej lokalizacji Z piękną działką W okazyjnej cenie 499000zł.! Położony w miejscowośc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Seledynowa

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł189 m² 6 349,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Avenue Estate prezentuje Państwu segment środkowy o powierzchni 189 m2 zlokalizowany na działce 160 m2 przy ul. Seledynowej, 750 m od stacji metra Zacisze. Lokalizacja Atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górne

Piła,wielkopolskie

265 000 zł38 m² 7 036,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piła oś. Górne 2 pokoje z balkonem, pow. 37,66 m 2 , III piętro w bloku ivp. z zasobów psm L-W, ogrzewanie i ciepła woda z sieci. - widna i oddzielna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł32 m² 13 104,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja Na sprzedaż studio zlokalizowane na osiedlu Miasto Moje (białołęka) - ulica Marywilska 68b Budynek oddany do użytku we wrześniu 2022. Mieszkanie jest w pełni wykończone, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

599 000 zł74 m² 8 095 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetny układ mieszkania na dwie strony świata południowo północny. Mieszkanie w bardzo dobrej cenie jak na trzy niezależne pokoje. Bezpieczny i zielony rejon. Idealny układ dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Skowarcz,pomorskie

415 000 zł85 m² 4 870,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom zostanie wybudowany w Skowarczu. Koszt działki wliczony w cenę 415.000zł. Termin realizacji: 6 miesięcy Przedstawiam projekt deweloperski, który może zostać zrealizowany w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

719 900 zł198 m² 3 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:504 m²

Przestronny Dom ok. 200m2. Bardzo Ładna Okolica. Przedstawiamy dosprzedaży Wolnostojący Dom usytuowany na peryferiach Grodziska, w bardzo dobrej lokalizacji. Dom idealny dla większej rodziny/2 rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrzei

Rumia,pomorskie

670 000 zł106 m² 6 320,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Na sprzedaż nowowybudowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 106 m2, na działce o powierzchni 205 m2, położony w Rumi w centrum miasta. Dom usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebińska

Młoszowa,małopolskie

212 286 zł30 m² 6 992,29 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w Młoszowej 2 pokojowe z balkonem - 30,36 m2 w cenie 212 286 zł. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - 18,20 m2 - sypialnia - 8,38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

552 000 zł79 m² 7 005,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Junikowo

Poznań,wielkopolskie

655 000 zł65 m² 10 076,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe w Apartamentowcu, zlokalizowane na poznańskim Grunwaldzie. Mieszkanie składające się z: pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

14 920 000 zł37 300 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka komercyjna położona bezpośrednio przy głównej drodze dojazdowej do północnych dzielnic miasta. Bezpośredni zjazd na teren nieruchomości z głównej drogi, przylegającej do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarbinowska

Wrocław,dolnośląskie

492 307 zł53 m² 9 241,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Brak podatku pcc - 2% Bez prowizji - zakup bezpośrednio od dewelopera! Szukasz gotowego mieszkanie do własnej aranżacji? Nie chcesz czekać, aż inwestycja zostanie zakończona? Chcesz zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zachód

Stargard,zachodniopomorskie

530 000 zł78 m² 6 794,87 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest gustowne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w wieżowcu na os. Zachód w Stargardzie. Mieszkanie pierwotnie składało się z 4 pokoi, ale po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Tulipanowa

Rogowo,zachodniopomorskie

439 392 zł22 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Świetny lokal inwestycyjny w Shellter Hotel & Apartments w Rogowie k. Kołobrzegu Jedynie 2 minuty spacerem od plaży. Lokalizacja I opis inwestycji Shellter hotel&apartments to kompleks 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sonaty

Warszawa,mazowieckie

618 000 zł43 m² 14 372,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

English below. Oferuję mieszkanie do lekkiej i sprawnej sprzedaży piękne mieszkanie 2 pokojowe, 43 m2, na które składa się: duży salon z kuchnią, sypialnia z szafą w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mała

Marki,mazowieckie

999 000 zł145 m² 6 889,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:627 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w Markach na osiedlu Struga. 3 sypianie na piętrze i duży salon z wyjściem na ogród na parterze! Cisza i spokój nawet przy otwartych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

650 000 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

W swojej ofercie posiadamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w Wieliczce. Kilka informacji o mieszkaniu: - 65m2 - ok.40m2 ogródka OSIEDLE - 2 miejsca parkingowe pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Gdynia,pomorskie

359 000 zł32 m² 11 118 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż! Przestronna Kawalerka 32.29m2 położona w Gdyni, dzielnicy Witomino-Leśniczówka. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze, czteropiętrowego bloku, zlokalizowana przy ulicy II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koralowa

Lublin,lubelskie

458 000 zł35 m² 12 941,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci pcc! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Koralowej w dzielnicy Węglin w Lublinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Jana Pawła II

Białystok,podlaskie

579 000 zł57 m² 10 157,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy na prezentację nowoczesnego, 3 pokojowego mieszkania w wysokim standardzie z pięknym 42 metrowym ogródkiem w części zadaszonym. Mieszkanie znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

582 000 zł60 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie z dużą loggią w centrum Piaseczna. Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie z dużą loggią w centrum Piaseczna. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jarosławice

Jarosławice,mazowieckie

390 000 zł106 m² 3 679,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 100 m²

Sprzedam dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 90 m2, na działce o powierzchni 9100 mkw. Nieruchomość położona w miejscowości Jarosławice Gm. Wolanów. Dom składa się z: - 3 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

373 000 zł42 m² 8 832,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży uroczego mieszkania położonego w spokojnej, zielonej okolicy Łodzi, na Retkini. To idealne miejsce dla osób poszukujących cichego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawiszy Czarnego

Wrocław,dolnośląskie

1 500 000 zł220 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:841 m²

Wrocław wojszyce / dom wolnostojący / działka 841 M2 Przedstawiam dom jednorodzinny, wolnostojący położony we Wrocławiu - Krzyki, wojszyce okolica ul. Zawiszy Czarnego. Dom o powierzchni 220 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł36 m² 23 677 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferujemy do sprzedaży elegancki apartament składający się z 2 pokoi o powierzchni 35,9m2, położony przy ulicy Biały Kamień w bezpośrednim sąsiedztwie Pola Mokotowskiego. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

555 750 zł58 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Idealne mieszkanie dla rodziny w zielonej okolicy, z pełną infrastrukturą dookoła. Otoczenie nieruchomości: nowoczesne osiedle zlokalizowane na wrocławskich Maślicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Suchań

Suchań,zachodniopomorskie

30 000 zł530 m² 56,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość położona w samym sercu Suchania. Działka o powierzchni 530 m.kw. położona jest na terenie dla którego brak jest obowiązującego planu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij