dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 987 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 987 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Michałki

Michałki,warmińsko-mazurskie

800 000 zł52 307 m² 15,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Możliwość zakupu przez osoby nie posiadające uprawnień rolnych. Położenia: michałki, gm. Kozłowo, pow. nidzicki, woj. warmińsko-mazurskie. Okazja- bardzo atrakcyjny, grunt rolny, pow. 5,2307 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Gliwice,śląskie

334 112 zł38 m² 8 848 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję do sprzedaży ostatnie mieszkania inwestycji Osiedle Parkowe. Ceny promocyjne! 0% prowizji! 0%pcc! w cenie miejsce postojowe naziemne oraz smart home premium! Wyjątkowa oferta na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

490 000 zł53 m² 9 193 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3 pokojowe Z garażem I dużym balkonem idealne dla pary, małżeństwa z dziećmi ale także inwestycyjnie pod wynajem! Nowe budownictwo, niskie piętro, duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wrotków

Lublin,lubelskie

542 000 zł51 m² 10 573,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przytulne, trzypokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 51,26m2 na II piętrze / z V w bloku z 2023 r. na Wrotkowie, okolice Zalewu Zemborzyckiego. Opis mieszkania: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Kozłowska

Dąbrowa Kozłowska,mazowieckie

380 000 zł80 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 100 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Dąbrowa Kozłowska k. Radomia W skład nieruchomości wchodzi dom o powierzchni ok. 80 m2 oraz garaż wolnostojący ok 60 m2 (garaż + 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł63 m² 10 244,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania W wysokim standardzie Z dużym balkonem? dobrze trafiłeś! atuty: - niezwykle funkcjonalny układ (odpowiednie proporcje między przestrzenią dzienną, a nocną) - Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Nowe Guty

Nowe Guty,warmińsko-mazurskie

485 000 zł54 m² 8 981,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Na sprzedaż zabudowana dwoma domkami mobilnymi nieruchomość gruntowa o powierzchni 1042 m2 usytuowana w Nowych Gutach nad jeziorem Śniardwy o nr geodezyjnym działki 486 obręb Nowe Guty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł49 m² 12 456,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą mieszkania na warszawskim Wawrze! To urocze mieszkanie położone jest w kameralnym i nisko zabudowanym osiedlu, które oferuje plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lipinki Łużyckie

Lipinki Łużyckie,lubuskie

184 500 zł19 631 m² 9,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość zlokalizowana w Lipinkach Łużyckich (powiat żarski, województwo lubuskie). Lokalizacja w odległości ok.60 km od Zielonej Góry, ok. 10 km od Żar, ok. 35 km do przejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

589 509 zł59 m² 9 989,98 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Funkcjonalne dwustronne mieszkanie z balkonem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chełm

Gdańsk,pomorskie

320 177 zł30 m² 10 794,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Ostatnia gotowa kawalerka z balkonem! Cena po rabatach z systemem inteligentnego sterowania mieszkanie smart w cenie. Możliwość zakupu miejsca parkingowego w cenie 10.000zł Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł119 m² 4 189,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 119,12m2 z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kowary

Kowary,dolnośląskie

318 000 zł49 m² 6 476,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w kamienicy w centrum Kowar. Nieruchomość o powierzchni całkowitej ok.50m2 składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

440 000 zł67 m² 6 526,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż szeregówka na nowej inwestycji przy dzielnicy Staroniwskiej. Niewątpliwym atutem jest lokalizacja - niespełna 7 km od centrum Rzeszowa oraz szybki dojazd do Drogi Ekspresowej S19 a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

520 000 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję nowe, nieużytkowane mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w Krakowie przy ulicy Czeczów. Opis Lokalizacja: kraków, prokocim, ul. Czeczów Powierzchnia: 52m2 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

65 000 zł16 m² 4 029,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż garaż o powierzchni 16.13 m2 w nowej inwestycji deweloperskiej przy ul. Koncertowej w Lublinie. Garaż zamykany bramą z możliwością zamontowania mechanizmu na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Markowszczyzna,podlaskie

219 000 zł879 m² 249,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wygodny dojazd do Białegostoku, spokojne sąsiędztwo, cisza i natura wokół to właśnie charakteryzuje ofertę sprzedaży 6 działek budowlanych zlokalizowanych w Markowszczyźnie (niespełna 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

829 580 zł81 m² 10 190,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i pcc! możliwość wykończenia pod klucz Na sprzedaż nowe mieszkanie 4-pok. Za realizacje przedsięwzięcia odpowiada jeden z najbardziej doświadczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Paczoskiego

Poznań,wielkopolskie

1 050 000 zł320 m² 3 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:312 m²

Dzień dobry, na sprzedaż oferujemy Państwu przestronny dom w zabudowie szeregowej na Umultowie. Cicha i zielona okolica, pośrodku Północnego Klinu Zielni, w sąsiedztwie Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

845 700 zł50 m² 16 914 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opis nieruchomości Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Lazurowej przy Metrze Zachód. Mieszkanie znajduje się na 4 pietrze w 4 - piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dąbie

Szczecin,zachodniopomorskie

319 000 zł48 m² 6 640,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie położone na prawobrzeżu w Dąbiu, w okolicy dużo zieleni, budynek kilku rodzinny. Lokal słoneczny, o funkcjonalnym układzie wnętrza. Istnieje możliwość łatwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stary Lubin

Lubin,dolnośląskie

430 000 zł117 m² 3 675,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Domy w zabudowie bliźniaczej z garażem i własnym ogródkiem o łacznej powierzchni 117m2, dodatkowo poddasze uzytkowe o pow. 30m2. Domy podzielono na dwie strefy: strefa dzienna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

227 500 zł35 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe mieszkanie o pow. 75,32 m2 + 2 balkony podzielone na dwa 2 pokojowe mieszkania z niezależnymi wejściami zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Myśliwskiej (boczna ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Konikowo

Konikowo,zachodniopomorskie

121 000 zł809 m² 149,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Konikowie. Prezentujemy 2 działki na nowo powstałym osiedlu zamkniętym w Konikowie. Każda działka ma kształt prostokąta o wymiarach ok.14,50m x 28m, obie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szamotuły

Szamotuły,wielkopolskie

399 000 zł69 m² 5 784,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Osiedle Szafirowe to 24 domy w zabudowie szeregowej o powierzchni od 57 - 89 m2. Każdy dom jest dwupoziomowy i posiada niezależny ogród o powierzchni 100-300 m2. Przed domem znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Sopot,pomorskie

617 000 zł38 m² 16 236,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 38m2, zlokalizowanego na 4 piętrze w zadbanym wieżowcu w malowniczej dzielnicy Kamienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bociana

Kraków,małopolskie

559 600 zł44 m² 12 598 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

660 000 zł56 m² 11 864,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż wyjątkową propozycję mieszkania w nowoczesnym wydaniu, które jest gotowe do zamieszkania na osiedlu Botanik Park. Mieszkanie położone w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

599 000 zł83 m² 7 182,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni całkowitej 83,40 m2 położone na parterze w domu wielorodzinnym wybudowanym w 1970 roku. Nieruchomość położona w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Poznań,wielkopolskie

255 938 zł22 m² 11 849 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szukasz atrakcyjnej inwestycji? Ta oferta jest dla Ciebie. Dlaczego warto inwestować w nasze lokale? - Nieruchomość w centrum = stabilny wzrost wartości = dobrze ulokowany kapitał -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Daszyńskiego

Myślenice,małopolskie

249 000 zł3 458 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, oferujemy działkę z dobrym dojazdem do Zakopianki, położoną przy lokalnej drodze asfaltowej - ulicy Daszyńskiego w Myślenicach (p.s. dojazd nie tylko Jeepem :) ) Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

609 400 zł40 m² 15 163 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Podstawowe informacje: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40 m2 z ogródkiem nowej prestiżowej inwestycji przy ul. Sienkiewicza. Otoczenie nieruchomości: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

316 790 zł40 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż bez prowizji i bez pcc! Super lokalizacja w Fordonie przy Wiśle! Obsługujemy wiele inwestycji, poznasz je wszystkie w jednym miejscu! Proponowane mieszkanie dwupokojowe świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

580 000 zł3 067 m² 189,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Burmistrz szczawna-zdroju na podstawie ustawy z dnia 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz.344 ze zm.) oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zakrzów

Wrocław,dolnośląskie

553 976 zł60 m² 9 187 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc! 3/4 pokoje na osiedlu zakrzów W dzielnicy psie pole Opiekun Oferty: kom. Mieszkanie o powierzchni 60,25 m2 znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Brochów

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł81 m² 7 530,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na Brochowie. *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Mieszkanie o powierzchni 81 m2, składa się z czterech pokoi,kuchni i łazienki. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bitwy pod Płowcami

Sopot,pomorskie

798 000 zł60 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Jasne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60m2 W skład mieszkania wchodzi salon (18 m2) z wyjściem na słoneczny balkon, średni pokój o powierzchni 12m2 , ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 900 zł57 m² 7 540,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie czteropokojowe mieszkanie na trzecim piętrze o powierzchni 57m2 na Kapuściskach W skład mieszkania wchodzi: - salon 16m2, -trzy sypialnie: 9 ,9 i 11m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jadwigi

Poznań,wielkopolskie

448 000 zł60 m² 7 467 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w przestronnym 4-pokojowym mieszkaniu w centrum Poznania przy ul. Królowej Jadwigi! Nie martw się o miejsca parkingowe! Ciesz się świetnym dostępem do pełnej infrastruktury! Tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

502 875 zł44 m² 11 416 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania kraków-czyżyny ok. Galerii handlowej "M1" please scroll down for english version. Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to sześć 5-piętrowych budynków (I etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Szamotuły,wielkopolskie

285 000 zł54 m² 5 311,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przy tej ofercie iuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie nieruchomościami. Bezpiecznie sprzedasz I kupisz nieruchomość tylko.