dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyczółkowskiego

Zabrze,śląskie

269 000 zł43 m² 6 255,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie świeżo po generalnym remoncie. Mieszkanie o powierzchni 43m2, na które składa się: - 2 pokoje - osobna jasna kuchnia (bez sprzętu agd) - nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

698 000 zł56 m² 12 453 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w apartamentowcu przy ul. Klimeckiego w Krakowie (dzielnica Zabłocie). Możliwość kupna lokalu w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Arbuzowa

Warszawa,mazowieckie

3 250 000 zł280 m² 11 607,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:367 m²

Avenue Estate prezentuje urokliwy dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim, zlokalizowany na Błoniach Wilanowskich! lokalizacja Prestiżowa oraz spokojna lokalizacja. Błonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Sławin

Lublin,lubelskie

620 000 zł91 m² 6 790,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 91,30 m2, położone na III i IV piętrze w niskim budynku z 2004 roku, w północno-wschodniej części Lublina - Sławin, os. Botanik. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiosenna

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

515 000 zł101 m² 5 099,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:174 m²

Wille Nadgoplańskie to nowa inwestycja zaledwie 200m od jeziora Gopło w Kruszwicy. Proponujemy wyjątkowe dwupiętrowe domy w zabudowie bliźniaczej o unikalnej i dopracowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

1 600 000 zł280 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:667 m²

Na sprzedaż dom z 2002 roku, znajdujący się w prestiżowej lokalizacji Opola - Kolonii Gosławickiej, w zabudowie szeregowej, parterowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony, wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Małdyty

Małdyty,warmińsko-mazurskie

290 000 zł4 388 m² 66,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka na Pojezierzu Warmińsko-Mazurskim Działka położona jest w miejscowości Małdyty nieopodal kanału elbląskiego, którym funkcjonuje żegluga ostródzko-elbląska. Nieopodal działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ujeścisko-Łostowice

Gdańsk,pomorskie

441 200 zł51 m² 8 573,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Promocje do końca tygodnia - na mieszkania oraz miejsca postojowe - Rabaty >50.000 PLN Pomagamy w uzyskaniu finansowania dotyczącego kredytu 2%: 1. Bezpłatne spotkanie z doradcą kredytowym ws.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł43 m² 16 046,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Doskonała propozycja inwestycyjna pod najem krótko lub długoterminowy. Świetna lokalizacja, nieopodal Plac Unii Lubelskiej. Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 na Mokotowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztynek,warmińsko-mazurskie

290 000 zł59 m² 4 931,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na parterze w niedużym, dwupiętrowym bloku. Blok ma osobne zamykane podwórko, gdzie można parkować samochód lub po prostu posiedzieć. Jest świeżo ocieplony i ma wymieniony dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

250 000 zł45 m² 5 555,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy zlokalizowany w pasażu A-Z, na I piętrze. Jedno duże pomieszczenie z witrynami na korytarz. Wykończone jak lokal biurowy i wyposażone w meble. Na podłodze kafle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Maćkowy

Gdańsk,pomorskie

490 000 zł60 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

488 268 zł50 m² 9 796,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~53 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - 3-pokojowe mieszkanie - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mycyny

Mycyny,warmińsko-mazurskie

455 000 zł195 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękny domek na Mazurach, z uroczą działką i z dwoma pomieszczeniami gospodarczymi oraz garażem. Nieruchomość pochodzi z 1900 roku ale została odnowiona, nie wymaga nakładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rybacka

Jantar,pomorskie

585 000 zł39 m² 14 908 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż nowoczesny, klimatyzowany w pełni wyposażony nadmorski apartament w Jantarze przy ul. Rybackiej. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze /ostatnim, na ogrodzonym i monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Głogów Małopolski,podkarpackie

595 000 zł134 m² 4 433,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:278 m²

Gotowe w stanie deweloperskim! Bez prowizji i podatku pcc! Oferuję Państwu do sprzedaży nowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, wybudowane w Głogowie Małopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 199 000 zł1 200 m² 999,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Makler Poleca do sprzedaży działkę o pow.1168m2 z aktualnym pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego o 1588 PUM. Budynek mieszkalny składający się z 35 mieszkań,oraz 24 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

569 000 zł39 m² 14 687,70 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie C   zł 14 687 zł/m2 Parametry mieszkania w prezentacji zdjęciowej >typ kuchni: aneks z oknem >okna: pcv >parapet : pcv >ogrzewanie: miejskie >powierzchnia dodatkowa: ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł48 m² 11 390 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko w Mio Casa! Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na gdańskiej Zaspie, jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wrocławska

Gdynia,pomorskie

1 155 000 zł99 m² 11 714 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliżniaczej, zlokalizowany na jednej z centralnych ulic Gdyni Orłowa - ul. Wrocławskiej. Lokalizacja gwarantująca powodzenie inwestycji zarówno do zamieszkania "dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makuszyńskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

219 000 zł40 m² 5 475 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 40 m2, położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji, wyremontowane, wyposażone i umeblowane. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł41 m² 1 097,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 41 m na parterze z oddzielną kuchnią w centrum Wrocławia. w 4-piętrowym bloku z 1950 roku Wrocław, południe, przy ul. Tadeusza Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bułgarska

Kraków,małopolskie

580 000 zł47 m² 12 282,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 3-pokojowe z dużym tarasem, wykończone. Idealne dla rodziny z dziećmi lub na wynajem. Mieszkanie usytuowane jest niedaleko nowo budowanej trasy Łagiewnickiej. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

499 000 zł4 660 m² 107,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Kamieniu Pomorskim Pow 4660 Na sprzedaż duża działka w Kamieniu Pomorskim. Działka na dzień dzisiejszy ma status dzialki rolnej na którą można otrzymać warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 034 000 zł79 m² 13 135,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferuję do sprzedaży przestronny apartament O pow. 79M2 usytuowany na drugim piętrze nieruchomości posadowionej W znakomitej lokalizacji prestiżowej dzielnicy mokotowa. Atrakcyjne, kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

572 500 zł68 m² 8 445,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż od dewelopera, bez prowizji Miejsce w hali garażowej W cenie mieszkania! Możliwość kontaktu telefonicznego w godzinach 8:00 20:00 oraz umówienia się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

520 000 zł53 m² 9 889,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność przedstawić Państwu fantastyczną ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z balkonem znajdującego się na prestiżowym osiedlu jakim jest osiedle Piernikowe. Nieruchomość: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Chełm

Gdańsk,pomorskie

633 782 zł63 m² 9 999,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam do zaoferowania komfortowe, dobrze doświetlone mieszkanie 3 pokojowe w dzielnicy Chełm w Gdańsku. Osiedle położone w świetnej lokalizacji, w pobliżu osiedla znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bratysławska

Łódź,łódzkie

279 000 zł43 m² 6 488,37 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na 7 piętrze w 11 piętrowym ocieplonym budynku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dominów

Dominów,lubelskie

358 479 zł50 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Uwaga W inwestycji dostępne są również mieszkania z dofinansowaniem rządowym - program mbww (mieszkanie bez wkładu własnego) Budynek wyposażony zostanie w instalację fotowoltaiczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

566 200 zł50 m² 11 290 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! promocja - kupując z nami mieszkanie do końca maja, otrzymujesz zwrot części kosztów notarialnych w wysokości 500 pln! Zwrot następuje już przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Siedlce

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł52 m² 10 291,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Gdańsk siedlce Na sprzedaż oferujemy słoneczne dwupokojowe mieszkanie mieszczące się w wyremontowanej kamienicy. Nieruchomość znajduje się w centrum Gdańska - Śródmieście. Idealne lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Filipinów

Filipinów,mazowieckie

195 900 zł3 000 m² 65,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana z zaczętą budowa (wylane fundamenty, ułożona instalacja sanitarno-kanalizacyjna). Na działkę zostało wydane pozwolenie na budowę domu nazwa projektu Cimonega Due.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Kielce,świętokrzyskie

312 000 zł54 m² 5 778 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą mieszkanie o powierzchni 54 m2 Centrum W skład mieszkania wchodzą: -3 pokoje jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

439 000 zł38 m² 11 552,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz 2-pokojowego mieszkania 10 minut od morza? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: -500 m do morza, -Samo serce Przymorza, -Pełne zaplecze usługowo- handlowe, -Dobra komunikacja (do autobusu 2min,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane w Rzeszów ul. J. Dąbrowskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Michałowo

Poznań,wielkopolskie

850 000 zł143 m² 5 944,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Osiedle "nowe Michałowo" to idealna propozycja dla wszystkich ceniących spokój, bliskość przyrody oraz możliwość aktywnego spędzania czasu. Najbliższe otoczenie stwarza mnóstwo możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gliwicka

Tarnowskie Góry,śląskie

369 000 zł72 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartament na pierwszym piętrze 57 m2 + antresola 15m2 + Działaka 70m2 - gwarancja zadzwoń: boss House - biuro nieruchomości działającym na terenie Śląska oferta na wyłączność. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

534 000 zł46 m² 11 506 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie o powierzchni 46,41 m2 mieści się na drugim piętrze w 9-cio piętrowym budynku przy ul. Gnieźnieńskiej. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lipki Wielkie

Lipki Wielkie,lubuskie

220 000 zł220 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt pod halę magazynową, warsztat! Przedmiotem oferty jest hala o łącznej pow. 220 m2 położony na działce o pow. 2100 m2 zlokalizowany w gminie Santok, oddalonej o około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa

Roztoka-Brzeziny,małopolskie

1 849 000 zł90 m² 20 544,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:20 400 m²

Szukasz spokojnego, cichego, pachnącego lasem, łąkami i kwiatami miejsca do zamieszkania? Do zamieszkania na stałe, lub tylko do weekendowego oderwania się od wielkomiejskiego zgiełku? Zamykasz.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij