dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 312 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 312 ogłoszeń

Rynek pierwotny

546 380 zł37,82 m² 14 446,85 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowy apartament blisko starego miasta kupujący nie płaci podatku pcc I prowizji do biura! Na sprzedaż komfortowy apartament zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 945 zł37,33 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 37,33 m w Centrum Lublina - ul. Peowiaków | Kameralny budynek premium Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37,33 m , położone w nowoczesnym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł288 m² 3 732,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta w przygotowaniu Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł92 m² 7 282,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Ładne, duże mieszkanie 4-ro pokojowe usytuowane na czwartym piętrze w cztero-piętrowym budynku w samym centrum Kołobrzegu - "nowa Starówka" Budynek bardzo dobrze zarządzany - odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł4 466 m² 33,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Malownicze siedlisko o powierzchni 4 466 m Żelichowo, gm. Krzyż Wielkopolski Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w urokliwej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł225 m² 1 106,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam budynek w Czchowie przy ul. Sądeckiej. Obiekt o pow. użytkowej 225 m2, parterowy, częściowo podpiwniczony, wybudowany w latach 60- tych, rozbudowany w 70-tych, gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

147 480 zł1 229 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana z warunkami zabudowy Jastkowice, spokojna okolica, blisko lasów Biuro bip Smart prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 1229 m położoną w Jastkowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł273,40 m² 3 365,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:418 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkowy dom położony na przestronnej, pięknie zagospodarowanej działce w spokojnej, zielonej okolicy. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, prywatność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 655 000 zł24 632 m² 188,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki w Skowarczu (obok Pszczółek). Prawie 2,5 hektara terenu przylegającego do strefy zabudowy jednorodzinnej (działka nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł9 050 m² 37,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż na wyłączność: przestronna działka budowlano-leśno-rolna (0,905ha) Maszków, gm. Iwanowice Na sprzedaż atrakcyjna działka o charakterze budowlano-rolnym, zlokalizowana w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

553 500 zł26 m² 21 288,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczawnica - dochodowy lokal mieszkalny o pow. 26,35 m2. Zostań właścicielem apartamentu w tej pięknej inwestycji! zainwestuj I zarabiaj! - Szczawnica przepiękne miasto uzdrowiskowe na.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł230 m² 9 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nieruchomość: atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 130 m2, działka o łącznej powierzchni 3000 m2, położony w Bojanie, w spokojnej okolicy. Jednocześnie blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

887 700 zł35,65 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,65 m2, położone na Solcu w Śródmieściu, kamienica z 1932r, odrestaurowana w 2017r (z windą). Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł49 m² 9 693,88 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Olimp nieruchomości piękne, zaaranżowane przez dekoratora wnętrz mieszkanie, po kapitalnym remoncie. 49m kw., 3 pokojowe , każdy z osobnym wejściem z przedpokoju. Osobna.

Szczegóły ogłoszenia

227 292 zł1 209 m² 188 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż działka budowlana o pow. 1209m2, pod budownictwo mieszkalne jednorodzinne z dopuszczeniem usług do 30%,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł120 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Domy wybudowane wg projektu Dom w zimokwiatach 2 (b) - powierzchnia użytkowa 120,13 ( całkowita 129 - skosy minimalne przekrój budynku w galerii zdjęć). Domy na działkach 4 arowych.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł100 m² 4 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 399 m²

Dom jednorodzinny w miejscowości Ignaców, w Gminie Rozprza, 8 km od Piotrkowa Trybunalskiego. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Dom parterowy o powierzchni użytkowej ok 80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49,60 m² 8 044,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w centrum Chełma- ul. Kolejowa Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł210 m² 5 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 492 m²

Dom wolnostojący 210M2/ Z dużą działką 1492M2/ wiązowna/ boryszew Idealna propozycja dla osób szukających nowego miejsca do zamieszkania w spokojnej okolicy, nie tracąc tym samym dogodnego.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł90 m² 7 744,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 696 m²

Widok na góry wart miliony dom Z piękną działką budowlaną W jaworzu górnym koło bielska-białej cena: 697 000 zł Na sprzedaż nieruchomość położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł17 800 m² 11,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż oferujemy malowniczo położoną działkę rolną o powierzchni 1,78 ha, zlokalizowaną w spokojnej i zielonej miejscowości Bierkowice, w gminie Kłodzko. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł4 400 m² 28,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z mpzp - symbol 20.8.MZ,MJ - zabudowa zagrodowa, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, w kształcie prostokąta, o wymiarach 55 m x 80 m. Na działce znajduje się sieć wodno -.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł8 500 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedania działkę z ogromnymi możliwościami, która w miejscowym planie zagospodarowania widnieje jako działka o symbolu mn pod zabudowę mieszkaniową i bliźniaczą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Zduny,wielkopolskie

680 000 zł95,91 m² 7 089,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:536 m²

Nowoczesny, przemyślany w każdym detalu dom, który łączy funkcjonalność z komfortem codziennego życia, położony w spokojnej, zielonej okolicy idealnej dla osób ceniących ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Rybnik,śląskie

165 000 zł28,06 m² 5 880,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe w świetnej lokalizacji, zaledwie 4 minuty autem od centrum Rybnika. Mieszkanie składa się z: 1 pokoju z balkonem, kuchni z oknem łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł57,60 m² 6 076,39 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, na parterze w Głogowie, przy ul. Oriona Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na zabudowany balkon, - dwóch pokoi, - kuchni ( na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 409 m² 152,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 1409m2, działka znajduje się na obrzeżach Chwalęcic w sąsiedztwie lasu ( ok 250m ). Działka na bardzo praktyczny kształt prostokąta ,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł33 m² 6 939,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Kawalerka położona na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Mieszkanie wymaga odświeżenia lub remontu i urządzenia według własnego gustu. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł850 m² 147,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana, położona w miejscowości Wydra w pobliżu lasu. Działka przy drodze asfaltowej, prąd i woda w ulicy. Dużym atutem jest bardzo fajna.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł3 400 m² 161,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana 3400 m | mn-U | media | spokojna lokalizacja |.

Szczegóły ogłoszenia

106 250 zł850 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Gruszewnia koło Częstochowy. Działka położona jest spokojnej miejscowości z szybkim dojazdem do Częstochowy. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 530 000 zł8 432 m² 300,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 8432 m kw w Białymstoku przy ul. Produkcyjnej. Nieruchomość gruntowa, niezabudowana położona jest na terenie, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł521 m² 748,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:521 m²

Biuro Nieruchomości komfort przedstawia do sprzedaży dom wolnostojący w Wilkowie Zapraszamy na bezpłatną prezentację tel.   Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45,80 m² 6 528,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy 2-pokojowe mieszkanie, położone na 3 piętrze w bloku mieszkalnym przy ul. Wańkowicza. Osiedle Przylesie to najchętniej wybierany rejon do zamieszkania, tutaj znajdziesz wszystko, co.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł117 m² 2 726,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:467 m²

Sprzedaż dotyczy udziałów. Udziały wynoszą 1/2 w nieruchomości (kamienicy oraz działki gruntu) : Lokalizacja: frampol, ul. Rynek 12 gmina Frampol, powiat biłgorajski : W kilku słowach: na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 294 zł30,91 m² 21 103,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Starym Podgórzu I kwartał 2026 Jasne dwa pokoje z balkonem 4,6m2 * pokój.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł117,20 m² 8 353,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom szeregowy z garażem i ogródkiem Podlesie Katowice Lokalizacja: katowice, ul. Zaopusta Powierzchnia działki: 215 m Powierzchnia domu: 117,20 m (2 kondygnacje: parter, poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

2 460 000 zł3 000 m² 820 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rzeszów ul. Warszawska 30 ar. Mpzp tylko U nas oferta na wyłączność OPIS NIERUCHOMOŚCI : Planem zagospodarowania przestrzennego U.2 (tereny przeznaczone pod usługi.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł29,50 m² 6 779,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 29,5m2, znajdujące się na 3 piętrze w niskim bloku. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł1 800 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1800 m2 znajdującą się w miejscowości Karolina gm. Baranów powiat Grodziski. Szerokość działki wynosi 43,5 m. Media: wodociąg, prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł5 946 m² 65,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki : nieruchomość niezabudowana przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną położoną w miejscowości Gałęzinowo, gm.Redzikowo, pow.słupski. Nieruchomość składa się.