dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 215 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 215 ogłoszeń

1 700 000 zł172,89 m² 9 832,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:511 m²

Wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 140.4m2, z tarasem i balkonem, podpiwniczony, z garażem (powierzchnia całkowita 172.89m2), na ustawnej działce 511m2, przy ul. Wyścigowej.

Szczegóły ogłoszenia

140 550 zł937 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 937 m , położona w miejscowości Nowa Wieś , w gminie Kęty. To doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

917 244 zł61,56 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:6/41

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpackie, ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie w inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie przy ul. Fryderyka Szopena w dużej wieży W. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł48,87 m² 6 118,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania z dobrym dojazdem do Katowic, sosnowca lub Będzina? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Czeladzi.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł1 970 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Witoszowie Dolnym przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą zgodnie z mpzp. Powierzchnia 19,70 ar idealna do odpowiedniego zaaranżowania. Sąsiedztwo domów.

Szczegóły ogłoszenia

693 000 zł1 300 m² 533,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna , foremna działka w Wolicy. Działka ma kształt lekkiego prostokąt o wym. 39m x 33,5m x 39,5m x 33 i jest płaska. Przy działce wszystkie media ( gaz ,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł50,80 m² 5 886 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! cena do negocjacji! Na sprzedaż mieszkanie w Krośnie osiedle Markiewicza, 4. piętro gotowe do wprowadzenia! Przedmiotem oferty jest przestronne i zadbane mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

353 520 zł2 946 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,29 ha. Działka o wymiarach 30x98 m z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej. Podstawowe informacje: powierzchnia: 0,2946 ha (2946m ) Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł134,30 m² 11 161,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni ok. 134 m, usytuowany na dużej działce o powierzchni ok. 1200 m, w bardzo atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł26 100 m² 11,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nieruchomość gruntową- las sosnowy o powierzchni 2,6 ha, położony w malowniczej okolicy w miejscowości Krzyżówki w powiecie Lipnowskim.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł902 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzech działek budowlanych na Osiedlu Majdan, miasto Zamość. Działki o powierzchni kolejno: - 902 m2, - 985 m2, - 904 m2.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

121 760 zł1 522 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy Państwu do sprzedaży bardzo widokową działkę budowlaną o powierzchni 1522m2 położoną w rejonie miejscowości Skrzydlna. Nieruchomość zlokalizowana na wzniesieniu z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Przestronne mieszkanie 3 pok w świetnej lokalizacji- gdynia Grabówek lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ulicy Komandorskiej. Jednej z najbardziej zielonych i najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł86 m² 10 348,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:811 m²

Numer oferty w biurze 6976 Polecamy do zakupu wolnostojący dom trzypokojowy, w pełni podpiwniczony o powierzchni użytkowej 86m2, posadowiony na działce o powierzchni 811m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 352 m² 88,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Wieprzu o powierzchni 13,52 ara. Działka w całości, mieszkaniowo usługowa. Działka w okolicach lasu i rzeki. W okolicy luźna zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł41,50 m² 15 638,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, maślice Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,48 m , usytuowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł13 100 m² 72,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna - 1.31 HA, ŚWIETNA LOKALIZACJA-W POBLIŻU AUTOSTRADY A2 GRUNT POD INWESTYCJĘ USŁUGOWĄ W MIEJSCOWOŚCI DOMANIN/DĄBIE w pobliżu Koła POLECAM! Na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 000 zł191 m² 17 225,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu handlowo-usługowego, zlokalizowanego w sercu dynamicznie rozwijającej się Pragi-Północ w Warszawie. Jest to idealna propozycja dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł486 m² 3 290,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 258 m²

Dwupiętrowy dom wolnostojący o powierzchni 486 m usytuowany w dzielnicy Grębocin nad Strugą w Toruniu. Nieruchomość podpiwniczona w całości. Zagospodarowana działka.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł171,67 m² 5 592,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 316 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wielopokoleniowy, w którym znajdują się dwa niezależne mieszkania do własnej adaptacji. Nieruchomość wybudowana w latach 80 w technologii tradycyjnej ( biała.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł836 m² 238,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu urokliwą działkę o powierzchni 8,36 ar położonej w Kraczkowej. Nieruchomość płaska, w bezpośrednim otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Olkusz,małopolskie

268 000 zł30,30 m² 8 844,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Vestalia Property prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 27,44 m , zlokalizowanego w Olkuszu przy ul. Strzelców Olkuskich. Lokal jest komfortowy, wykończony wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

773 775 zł17 195 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Trzy działki leśne położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Grabina, w gminie Łąck, powiat płocki, województwo mazowieckie. Jest to idealne miejsce dla osób szukających ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł52 m² 5 557,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1785

Nowa cena! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 52 m2. Mieszkanie znajduje się w kamienicy, na 1 piętrze. Atuty nieruchomości: - ilość pokoi 2, - oddzielna kuchnia - do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł109 m² 6 412,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Witamy na Osiedlu Zaciszna, w miejscowości Wysychy (gmina Zabrodzie) - zielonej oazie tuż obok trasy do Warszawy. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Zacisznej na działce o powierzchni 3,7 ha.

Szczegóły ogłoszenia

7 990 000 zł9 392 m² 850,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:16 752 m²

Opole, budynek biurowo - techniczny, 9392 m2, sprzedam, 7 990 000,- pln netto. Budynek na największym osiedlu miasta: - w niedalekiej odległości od centrum miasta, - w sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł49 000 m² 112,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość w Lubiczu Dolnym z mpzp składająca się z kilku działek o łącznej powierzchni 4,9 Ha. Jest to bardzo atrakcyjna część Lubicza Dolnego w dolinie rzeki Drwęcy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł236,71 m² 2 323,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:751 m²

Dla koneserów spokoju i zieleni, ale w obrębie miasta, polecamy do sprzedaży przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony na obrzeżach Brzegu Dolnego (ok.35 km od.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł456 m² 548,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dostępny również gotowy dom w stanie deweloperskim Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:   Przedstawiam ofertę działki z pozwoleniem na budowę oraz wykonanym fundamentem.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł74,38 m² 8 053,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:111 m²

= ostatni wolny lokal Z III etapu = = = zamień mieszkanie W bloku na lokal Z ogródkiem W willi miejskiej = = = = = = kupujący nie płaci 2 % podatku pcc oraz prowizji = = = = = =.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł36,68 m² 11 968,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronna, nowoczesna kawalerka w zielonej i spokojnej części Stołczyna Nieruchomość położona na nowoczesnym, monitorowanym osiedlu wybudowanym w 2024 r. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł179 m² 2 346,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:658 m²

Dom z potencjałem w spokojnej okolicy - Żory, ul. Wrzosowa Na sprzedaż dom jednorodzinny w trakcie budowy, położony w cichej i zielonej części Żory przy ul. Wrzosowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł81,50 m² 42 932,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

! przy plaży! second home! dwa balkony! kominek! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość w unikatowej lokalizacji - Jelitkowo. Jeśli marzą Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 742 m² 91,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1 742 m - Mały Mędromierz, gmina Tuchola Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 742 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł67,40 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rabat 20 tysięcy dla pierwszych 5 klientów! Oferta ograniczona czasowo. W sprzedaży przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 67m2, na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

313 560 zł1 742 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna ponad 17 arowa działka budowlano-usługowa w Sierakowie, gmina Dobczyce. Istnieje możliwość zakupu sąsiednich działek o powierzchni: - 17 ar - 17 ar - 10 ar.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł35,80 m² 9 972 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o powierzchni 35,80 m składa się z jednego przestronnego pokoju o powierzchni 20 m z wnęką, którą można zaaranżować na sypialnię, widnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 133 m² 46,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Domańscy Nieruchomości polecamy Państwu do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Zaleszany, gmina Zaleszany powiat Stalowowolski w odległości ok. 23 km od Stalowej Woli i ok. 23.

Szczegóły ogłoszenia

6 980 000 zł1 976,24 m² 3 531,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:21

 

Parking:garaż

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w Przeźmierowie przy ul. Poznańskiej, bezpośrednio przy dk92, zabudowana obiektem bankietowo - hotelowym. Charakterystyka obiektu Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł64,70 m² 6 182,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne, w pełni wyremontowane mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Połabskiej w Kłodzku. Lokal gotowy do zamieszkania od zaraz - bez dodatkowych.