dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Lębork,pomorskie

380 000 zł63 m² 6 075,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

O% - oraz podatku pcc! Etap II Kompleks mieszkalny Mieszko to cztery wolnostojące budynki trzypiętrowe z nowoczesnymi mieszkaniami z balkonami, zlokalizowane w Lęborku przy ul. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Lębork,pomorskie

410 000 zł69 m² 5 900,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Lębork,pomorskie

300 000 zł46 m² 6 533,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Lębork,pomorskie

300 000 zł46 m² 6 535,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Lębork,pomorskie

380 000 zł63 m² 6 023,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Lębork,pomorskie

269 000 zł39 m² 6 922,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Lębork,pomorskie

300 000 zł46 m² 6 584,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Lębork,pomorskie

300 000 zł46 m² 6 538,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Olszyniec

Olszyniec,dolnośląskie

155 000 zł1 631 m² 95,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuje wyjątkową , pięknie położoną działkę w Olszyńcu w gminie Walim w powiecie wałbrzyskim. Działka na kameralnym osiedlu domków jednorodzinnych. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

699 900 zł61 m² 11 473,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferujemy na sprzedaż przestronne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1935r na Warszawskiej Woli przy ul. Żytniej. Atuty nieruchomości: - świetny punkt komunikacyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słoneczna

Mokronos Górny,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 956,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Na sprzedaż prestiżowa inwestycja zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Składa się z 36 lokali o zróżnicowanych układach pomieszczeń i powierzchniach ogrodów, a w jej zespół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kręta

Porosły,podlaskie

795 000 zł100 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bezczynszowego dwupoziomowego mieszkania w zabudowie szeregowej z własnym miejscem postojowym. Mieszkanie zlokalizowane jest w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

369 000 zł42 m² 8 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2 pokoje | centrum miasta | Z widokiem na las | wejherowo lokalizacja: nieruchomość położona jest w centrum Wejherowa. Charakteryzuje się bliskim dostępem do całego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kartograficzna

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł42 m² 11 309,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

*oferta dostępna wyłącznie U nas** Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą rozkładowej 2 - pokojowej, funkcjonalnej oraz jasnej nieruchomości położonej w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Maślice

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł33 m² 11 734,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

2021 r /33m2 / kawalerka z balkonem 7,81m2/maślice Na sprzedaż piękna kawalerka o powierzchni 32,81 m2. Mieszkanie ma wizualnie wydzieloną część sypialnianą. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabskiego

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł35 m² 12 257,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie położone na oś.Grabskiego Mieszkanie jest wykończone pod klucz w bardzo wysokim standardzie z nową kuchnią w zabudowie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

152 000 zł607 m² 250,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 6,07 arów w Tyczynie, blisko Rzeszowa. Dojazd do centrum Rzeszowa 12 min. Na działkę zostały uzyskane wz. Droga dojazdowa do działek jest utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje małe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

383 989 zł52 m² 7 401,48 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł36 m² 20 277,80 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum Warszawy Mieszkanie położone na 11 piętrze w 12-piętrowym budynku z 1962 r. 2 windy. Klatka schodowa i mieszkanie są po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

632 764 zł32 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3.B.1.10 632 764 zł 19 700 zł/m2 Parametry mieszkania w prezentacji zdjęciowej >terrmin oddania: 2025-01-30 >komórka lokatorska: tak >miejsce parkingowe w garażu podziemnym: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kwiatowa

Kotla,dolnośląskie

80 000 zł1 200 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości 67-240 kotla- województwo dolnośląskie, powiat głogowski. Malownicza i pękna gmina Kotla z licznymi szlakami rowerowymi, turystycznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kelles-Krauza

Radom,mazowieckie

214 000 zł36 m² 5 879,12 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe 36.4m, w samym centrum miasta. Położone na siódmym piętrze wysokiego bloku. Dogodny rozkład pomieszczeń, z balkonem w pokoju dziennym oraz sypialni. Wnętrze wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

503 900 zł62 m² 8 166,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Skorzystaj Z programu bezpieczny kredyt 2.0 - ZAREZERWUJ CENĘ DO KOŃCA WRZEŚNIA NIE RYZYKUJĄC UTRATĄ ŚRODKÓW!= zwrot 100% wpłaconych środków w przypadku nieuzyskania finansowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Irydiona

Lublin,lubelskie

440 000 zł61 m² 7 201,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu duże, rozkładowe mieszkanie 61,10m2, w którego skład wchodzą: 4 nieprzechodnie pokoje, kuchnia, łazienka, balkon Do mieszkania przynależy piwnica o wymiarach 7,34m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Południe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

209 000 zł37 m² 5 648,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku na osiedlu Południe. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Lokal o powierzchni 37 m kw usytuowany jest na 4-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Puszkarska

Kraków,małopolskie

602 400 zł49 m² 12 229 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! promocja - kupując z nami mieszkanie do końca maja, otrzymujesz zwrot części kosztów notarialnych w wysokości 500 pln! Zwrot następuje już przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

845 700 zł50 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

** bemowo I wysoki standard I metro zachód I 49,75 I balkon ** Oferuję nowe, jasne, przestronne i komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie 49,75 m2 z balkonem 6,72 m2 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Chopina

Stare Budy,mazowieckie

495 000 zł1 800 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o powierzchni 1800m2 i wymiarach 30,5m (szerokość-od ulicy)x68,68m2(długość-bok)x24m(szerokość-tył)x 71m(długość-bok) położona we wsi Stare Budy, gmina Jaktorów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kutrzeby

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

294 000 zł51 m² 5 730,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferta nieaktualna - mieszkanie sprzedane! gratulujemy stronom transakcji! Pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja nr 16178 I piętro w budynku IV - piętrowym* oddzielna kuchnia* duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł49 m² 13 040,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

**nowe cena!** Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe z garderobą 49m2, po gruntownym remoncie (2023), urządzone w wysokim standardzie z pałnym wyposażeniem agd. Mieszknie jasne, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Maćkowy

Gdańsk,pomorskie

481 900 zł57 m² 8 454,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł38 m² 9 395,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,21 m2 w nowym budownictwie - Fordon Pod Skarpą - z ogródkiem! Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wola Łącka

Wola Łącka,mazowieckie

3 200 000 zł4 500 m² 711,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż Stacji Paliw, sklep, magazyn na działce o powierzchni 4500 m2 - istnieje możliwość dokupienia większej ilości ziemi wokół tej sprzedawanej nieruchomości. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Załęże

Rzeszów,podkarpackie

486 382 zł58 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,56 m2, na 1 piętrze z dwoma miejscami postojowymi w zielonej okolicy. Nowoczesna architektura, ciekawe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ryżowa

Warszawa,mazowieckie

655 000 zł50 m² 13 032,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

** mieszkanie ursus I 50,26m2 I stan deweloperski I nowe I balkon 6,95m2 I eolian park ** Oferuję

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Puszkarska

Kraków,małopolskie

602 200 zł47 m² 12 813 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stefanowo

Stefanowo,mazowieckie

1 050 000 zł180 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż połówka bliźniaka w Stefanowie. Dom wykończony w bardzo dobrym nowoczesnym standardzie, do zamieszkania. Funkcjonalny układ pomieszczeń. Media miejskie: kanalizacja miejska, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mikołaja

Lubań,dolnośląskie

914 620 zł65 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lubań - centrum - lokal o pow. 65,33m2 - przeznaczenie lokal handlowy, usługowy - duża witryna - ustawny - możliwość przepisania umowy najmu na nowego właściciela - doskonała inwestycja Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

2 970 000 zł150 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

** wola I nowoczesny apartament Z tarasem 150m2 ** Przedstawiam Państwu piękny, nowoczesny, 4-pokojowy apartament 150m2. Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Radom,mazowieckie

320 000 zł60 m² 5 289,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na Gołębiowie 1. Dzięki temu , że mieszkanie wymaga remontu możemy dostosować je do własnych potrzeb. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malachitowa

Kraków,małopolskie

549 000 zł52 m² 10 525,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Doradcy Sage Home mają przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż bardzo przestronne 52,16 m2, jasne mieszkanie znajdujące się przy ulicy Malachitowej na osiedlu Złocień, dzielnica.