dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 311 ogłoszeń

358 000 zł62,70 m² 5 709,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Zobacz video! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż trzypokojowe, wyremontowane dwa lata temu, jasne mieszkanie z balkonem i garażem!.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł2 016 m² 227,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Katarzyna kortyczko-talik Agent prowadzący   Widokowa działka budowlana w Lipowej ul. Piwniczna | 2016 m | pełne media | możliwość podziału Na sprzedaż piękna, płaska działka.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 951 m² 358,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w urokliwej okolicy przy lesie o powierzchni 1951m2. W drugiej linii zabudowy. Wymiary ok 37x49m plus droga dojazdowa. Cisza i piękne otoczenie. Dojazd asfaltem W uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł26,30 m² 9 125,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu do zakupu zgrabną kawalerkę położoną w centrum Pobiedzisk blisko galerii "różanej". Mieszkanie składa się z pokoju dziennego w aneksie kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł942 m² 528,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najnowsza oferta działki ul. Kajzara Niezwykle urokliwe miejsce - jedna Z ostatnich działek W tym miejscu świetna lokalizacja blisko centrum - dzielnica złote łany nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł89,67 m² 10 003,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Jeżeli szukasz miejsca gdzie dzika natura graniczy z miejscem Twojego zamieszkania ta oferta sprzedaży mieszkania nie może umknąć Twojej uwadze. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

875 420 zł33,80 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 33 m , położone w prestiżowej inwestycji Steam Park firmy Bryksy jednej z najbardziej cenionych realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł13 500 m² 51,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie wyjątkowe działki w Rogalowie, gmina Wąwolnica Oferuję na sprzedaż dwie wyjątkowe działki budowlano-rolne, znajdujące się obok siebie, o powierzchni 0,57 ha i 0,78 ha, położone.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł54,20 m² 7 287,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż - klimatyczny lokal mieszkalny w centrum Karpacza Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal mieszkalny położony w samym sercu Karpacza - przy ul. Kościelnej , w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana dla osób szukających ciszy i spokoju w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego. Lokalizacja: - nowe Grochale 4km do centrum Leoncina i 42 km od centrum Warszawy. Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Woryty,warmińsko-mazurskie

1 890 000 zł120 m² 15 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Komfortowy dom W worytach na warmii! Do sprzedaży komfortowy dom, wybudowany w nowej technologii w Worytach, w gminie Gietrzwałd, w powiecie olsztyńskim. Woryt to mała warmińska.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł35,25 m² 12 170,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Ustawne 1-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Gdynia Grabówek Idealne dla wszystkich ceniących sobie świetną komunikację oraz dostęp do bogatej infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 743 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż komfortowy i energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 108,50 m2, położony na działce o powierzchni 2743 m2, w gminnej miejscowości Kowale.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł280 m² 16 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:489 m²

Wyjątkowa rezydencja miejska w sercu Starego Sołacza jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji Poznania Na sprzedaż prezentujemy niezwykle rzadko spotykaną nieruchomość dom.

Szczegóły ogłoszenia

918 000 zł5 100 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Idealne miejsce na inwestycje, nieuciążliwą działalność usługową. 51 ar na terenie tarnowskiego klastra przemysłowego w kształcie trapezu, druga linia zabudowy, zapewniony dojazd z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł50,20 m² 8 764,94 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Świdniku ul. Kopernika Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,20 m , położone na 2. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł140 m² 11 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 492 m²

Ogłoszenie Sprzedaży Działki - Lisi Ogon Na sprzedaż dom - Lisi Ogon | 140 m | działka 3492 m | blisko S10 Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 140 m położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł630 m² 4 603,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży działka na gocławku pod zabudowę wielorodzinną. W obowiązującym planie zagospodarowania nieruchomość przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną, położona w cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł45,10 m² 15 255 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje/ 45 m2/ po remoncie/grzegórzki/ ul. Narzymskiego Blisko uczelni. Super oferta inwestycyjna! Agencja nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 45 m2 w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

722 925 zł3 213 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! jachcice Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dębowiec | Czarże | działka budowlana | 1000 m2 | spokój, natura i szybki dojazd | droga asfaltowa! Na sprzedaż działki (5 szt.) w miejscowości Dębowiec k. Chełmna z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

912 608 zł60,04 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura blisko 100 inwestycji na terenie krakowa I okolic (0%) kupujący zwolniony jest Z podatku pcc (2%) / nowoczesne osiedle gotowe W III kwartale 2026 roku! / - biuro nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł37 m² 12 378 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje/37m2/wysoki parter/słoneczna/skawina. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w bloku przy ulicy Słonecznej w Skawinie. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Łańcut,podkarpackie

550 000 zł93 m² 5 913,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 377 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży ciekawej nieruchomości - dużej działki o powierzchni 63,77ar. Na działce znajduje się dom do generalnego remontu lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł98,86 m² 10 621,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:182 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położny w inwestycji Osiedle Księżnej Dąbrówki, dewelopera Nickel Development w prężnie rozwijającej się Dąbrówce, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł142 m² 25,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:407 m²

Cena: 370 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia domu: 142 m Powierzchnia działki: 4 ary Liczba pokoi: 5 Garaż w bryle budynku Na sprzedaż dom położony w Nowym Wiśniczu, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł66,51 m² 5 472,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części miejscowości Borne Sulinowo przy Alei Niepodległości 18. Lokal o powierzchni 66,51.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł2 000 m² 146,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Malownicza działka widokowa W uwielbianej przez kuracjuszy wysowej-zdrój (możliwość podziału działki na dwie mniejsze oraz sprzedaży jednej działki w celach zarobkowych) Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 500 m² 59,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka dla wymagających zapewnia prywatność i piękny widok Prezentowana nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną o numerze 1737/5, o powierzchni 0,1500 ha, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

2 176 475 zł124,37 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nową prestiżową inwestycję w Krakowie, w dzielnicy Wola Justowska. Jest to oferta, która może zainteresować osoby stawiające na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

58 590 zł945 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o urokliwej działce blisko jeziora? Twoją pasją jest wędkarstwo, grzybobranie lub wędrówki po lesie? W naszej ofercie mamy wyjątkową nieruchomość, które spełnią wszystkie Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł50 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż jasne, dwustronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50,09 m . Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze zadbanego, ocieplonego bloku z cegły (lata 60.).

Szczegóły ogłoszenia

708 400 zł5 060 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Olszynka to jedna z najbardziej specyficznych i jednocześnie perspektywicznych dzielnic Gdańska. Położona zaledwie kilka minut od Śródmieścia, zachowuje wiejski, przestrzenny charakter,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł6 461 m² 74,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz dużej działki w urokliwym miejscu z dostępem do jeziora ta oferta jest dla Ciebie! ***tylko W naszym biurze wyjątkowa oferta W sercu natury*** Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł971 m² 978,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:7 379 m²

Nieruchomość z ogromnym potencjałem! Działka o pow. 73 ar. z halami produkcyjnymi! Aleksandrów Czwarty 615 , gm. Aleksandrów Położenie i okolica: aleksandrów - prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł220 m² 3 431,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom Marzeń w Charłupi Małej - Blisko Sieradza! Odkryj wyjątkowy dom, który łączy nowoczesność z funkcjonalnością! Położony zaledwie 4 km od Sieradza, do którego dojazd zajmuje tylko 7.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł156,90 m² 5 602,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom z potencjałem, 4-stanowiskowym garażem i panelami solarnymi! Kokoszkowy k. Starogardu Gdańskiego - 2 niezależne poziomy, duża działka, mpzp! Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł54,10 m² 7 578,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Oferta tylko w naszym biurze Lokalizacja nieruchomości jest niewątpliwym atutem. Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem - na osiedlu Przylesie. Położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł13 861 m² 64,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotowe działki tworzą zwartą posesję zlokalizowaną przy ul. Jeździeckiej w Bydgoszczy, w rejonie osiedla Rynkowo usytuowany przy czynnej linii kolejowej naprzeciw dawnej stacji kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł50,80 m² 5 314,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m2 położone na parterze w zadbanym, czteropiętrowym bloku przy ulicy Tysiąclecia w Dąbrowie Górniczej. Lokal charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 796 m² 153,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu 2 działki budowlane o łącznej powierzchni 18 arów w Palikówce gmina Krasne. Nieruchomość położona w spokojnej okolicy, oddalona zaledwie 8 km w linii prostej.