dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

345 000 zł62 m² 5 564,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania znajdującego się w Toruniu przy ulicy Słowackiego 23a, o powierzchni 62 m2. Niski blok z 1955 roku - ogrzewanie oraz woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chodzież

Chodzież,wielkopolskie

459 000 zł55 m² 8 282,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 55,42 m 2 w Chodzieży. II piętro/balkon/piwnica Mieszkanie w pełni urządzone, do wprowadzenia, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, al. Tysiąclecia Państwa Polskiego

Puławy,lubelskie

179 000 zł22 m² 7 973,27 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaproponować na sprzedaż kawalerkę (studio) o powierzchni 22,45 m2 przygotowaną na najem krótkoterminowy znajdującą się w Puławach (azoty). -> Wyposażone! Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Puławy,lubelskie

165 000 zł22 m² 7 674,42 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaproponować na sprzedaż kawalerkę (studio) o powierzchni 21,45m3 przygotowaną na najem krótkoterminowy znajdującą się w Puławach (azoty). -> Wyposażone! Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sobieszyn

Sobieszyn,lubelskie

290 000 zł52 m² 5 542,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w Sobieszynie, gminie Ułęż. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w dwukondygnacyjnym budynku wielorodzinnym z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Puchalskiego

Białystok,podlaskie

590 000 zł77 m² 7 620,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Polecamy nieruchomość położoną na osiedlu Bagnówka przy ulicy Puchalskiego. Na sprzedaż segment mieszkalny w zabudowie szeregowej o powierzchni 77,4m2. Lokal w stanie deweloperskim do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gosławice

Opole,opolskie

550 000 zł154 m² 3 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:244 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości -połowy bliźniaka o powierzchni użytkowej około 154m. Budynek w stanie surowym zamkniętym, z częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

169 000 zł45 m² 3 755,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta sprzedaży mieszkania typu M-3 o powierzchni 45 m2. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze, w bloku przy ul. Wyszyńskiego. Składa się ono z dwóch dużych pokoi, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Szerokie

Lublin,lubelskie

280 000 zł1 400 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną M6 o powierzchni 1396m2. Dojazd drogą asfaltową. Działka płaska, w kształcie zbliżona do prostokąta. Łatwy dostęp do mediów: gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Medweckiego

Kraków,małopolskie

590 000 zł40 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Krakowie w dzielnicy Czyżyny na osiedlu Avia. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży pokój z wyjściem na balkon - mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wojska Polskiego

Pobierowo,zachodniopomorskie

1 200 000 zł6 000 m² 200 zł/m²

 

 

 

Toruń,kujawsko-pomorskie

496 000 zł73 m² 6 794,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mam przyjemność przedstawić bardzo ładne mieszkanie składające się z 4 rozkładowych pokoi (22m/18m/10m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu (loggia). Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamoyskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

290 000 zł47 m² 6 144,07 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu unikalną okazję do nabycia uroczego mieszkania, które po kapitalnym remoncie stanie się wymarzonym miejscem do zamieszkania. Lokal o powierzchni 47,20 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łęczycka

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł49 m² 10 816,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mieszkanie w Centrum Wrocławia, osiedle Szczepin - okolice ul Łęczyckiej Mieszkanie na 5 piętrze o powierzchni ok 49 mkw składa się z: - 2 pokoje - osobna kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Głogów Małopolski,podkarpackie

389 000 zł63 m² 6 205,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Marzysz o spokoju, bez hałasujących za ścianą sąsiadów? Mamy rozwiązanie idealne. Biuro sprzedaży White House Deweloper prezentuje 3 pokojowe mieszkanie z tarasem i dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

519 000 zł48 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja. W sprzedaży posiadamy wiele kombinacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korcza

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

310 000 zł54 m² 5 782,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty mieszkanie 3-pokojowe położone na czwartym piętrze niskiego bloku na Osiedlu Górczyn. Mieszkanie rozkładowe, o powierzchni 53,61 mkw., na którą składają się trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zakarczmie

Kraków,małopolskie

2 400 000 zł340 m² 7 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Pośrednictwo poleca do sprzedaży dom zlokalizowany przy ul Zakarczmie Dom o łącznej powierzchni ok 340 mkw posadowiony na 8 arowej działce wybudowany z cegły i pustaka max w 1994.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Maćkowy

Gdańsk,pomorskie

380 800 zł43 m² 8 918,03 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Promocje do końca tygodnia - na mieszkania oraz miejsca postojowe - Rabaty >50.000 PLN Pomagamy w uzyskaniu finansowania dotyczącego kredytu 2%: 1. Bezpłatne spotkanie z doradcą kredytowym ws.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Łódź,łódzkie

420 000 zł61 m² 6 885,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Opis Zamieszkaj w jasnym i wyremontowanym mieszkaniu tuż przy Manufakturze! Największym atutem proponowanej nieruchomości niewątpliwie jest bliskość do centrum handlowego Manufaktura oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Gębczyce,dolnośląskie

144 999 zł1 643 m² 88,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1643m w Gębczycach, blisko stawy! Prowizja 0%! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1643 m zlokalizowana w miejscowości Gębczyce w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Puchalskiego

Białystok,podlaskie

590 000 zł77 m² 7 620,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Tulipanowa

Wrocław,dolnośląskie

2 983 200 zł2 486 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wrocław krzyki / wojszyce / działka budowlana Przedstawiam działkę budowlaną o pow. 2 486 mkw położoną na osiedlu Wojszyce - Wrocław Krzyki, ul. Tulipanowa. Aktualny miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stefana Batorego

Gdańsk,pomorskie

1 300 000 zł119 m² 10 952 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Miło mi zaproponować Państwu nieruchomość wyjątkową. Dedykowaną koneserom, którzy szukają w mieszkaniu czegoś więcej: artyzmu, nietuzinkowej architektury, wysokich sufitów, dębowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dożynkowa

Lublin,lubelskie

320 000 zł32 m² 9 937,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Posiadamy w sprzedaży atrakcyjne, zadbane mieszkanie położone na osiedlu Bazylianówka, na lubelskiej Ponikwodzie (w okolicach ul. Dożynkowej). Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

468 674 zł53 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

>M26 >nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,66 m2 >zlokalizowane na IV piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy w skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

263 000 zł37 m² 7 108 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37 mkw. w Tarnowie, znajdujące się w bloku w okolicy ul.Mościckiego/Krasińskiego. W skład mieszkania wchodzi: duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poświętne

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł68 m² 8 698,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Українською інформація за телефоном або whatsapp Pomożemy uzyskać bezpieczny kredyt 2 % Bez pcc 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

337 900 zł63 m² 5 367,75 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rodzinne 3 pokoje, przestronny układ! Zagórze | Sosnowiec ul. Gwiezdna zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lublin,lubelskie

399 000 zł49 m² 8 203,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Rozkładowe, widne i przestronne położone przy ul Zana. Niskie budownictwo w bardzo dobrej okolicy lsm, sąsiedztwo Politechniki. Mieszkanie do odświeżenia lub remontu. Znajduje na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ikara

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł50 m² 6 329,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania, położonego na osiedlu Błonie, przy ulicy Ikara. Oferta obejmuje lokal mieszkalny i przynależną piwnicę (9,40 m2). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Na Mierzei

Mielno,zachodniopomorskie

1 817 000 zł79 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowy do zamieszkania trzypokojowy apartament w inwestycji Sea & Lake w Mielnie Lokal o powierzchni 79 m2 - duży salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie i łazienka. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł46 m² 8 638,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Dzień dobry, przedstawiam Państwu nową ofertę sprzedaży nieruchomości. Na sprzedaż wystawiam mieszkanie do remontu we Wrocławiu. Spółdzielczo-własnościowe bez kw(z możliwością założenia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazowej Woli

Lublin,lubelskie

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu przytulne 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Czechów przy ul. Żelazowej Woli. Nieruchomość ma 60m2 i składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 083 484 zł68 m² 15 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3 -pok. mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

699 000 zł135 m² 5 177,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:192 m²

Nowe osiedle "margareth" W świetnej lokalizacji! bez pcc l bez prowizji wysoki standard deweloperski wszystkie media - woda, prąd, kanalizajca, gaz, światłowód, drogi Z kostki brukowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Trybuny Ludów

Kraków,małopolskie

854 430 zł75 m² 11 424,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera - bez podatku pcc i bez prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaprezentować bardzo ciekawe mieszkanie w kameralnej inwestycji na Krakowskim Podgórzu. Budynek składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

110 500 zł39 m² 2 804,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Borne sulinowo - tu się oddycha 1 piętro - mieszkanie do własnego wykończenia Bezczynszowe mieszkanie W stanie do wykończenia według własnej aranżacji położone na I piętrze, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Łańcut,podkarpackie

364 900 zł57 m² 6 393,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia przestronne 3 pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 57,7 m2 z pięknym widokiem na zieloną okolicę, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Maćkowy

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł121 m² 9 945,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Atuty: - garaż w bryle budynku, - system alarmowy Satel, - kamery, - w niedalekiej przyszłości światłowód, - dwa balkony, taras, - 4 sypialnie, - szybkie wydanie, - możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czechowicka

Warszawa,mazowieckie

568 000 zł44 m² 12 994,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Opiekun oferty tel. Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,71 m2 z balkonem. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania, dostępne od ręki. Generalny remont wykonany w 2019.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij