dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł49 m² 5 682,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania na osiedlu Fordon w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze niskiego bloku z 1989 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Kania Góra

Kania Góra,łódzkie

195 000 zł50 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Oferujemy do sprzedaży dom letniskowy o powierzchni niespełna 50 m 2 , ulokowany na ładnie zagospodarowanej i zadbanej działce budowlanej o powierzchni ponad 1000 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Koło

Koło,wielkopolskie

52 500 zł1 250 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działki budowlane 5 km do miasta Koło! Powierzchnia działki -od 1250-1350 m2. Na działki wydana decyzja o warunkach zabudowy. Działki o regularnym kształcie uzbrojone w energię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rumia,pomorskie

320 000 zł44 m² 7 356,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2 pokoje | słoneczne | dobrze skomunikowane | do własnej aranżacji | lokalizacja: nieruchomość położona jest w centrum Rumi. Charakteryzuje się świetną komunikacją z Trójmiastem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolińska

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł60 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60m2. Lokal usytuowany jest na osiedlu Gocławek na Pradze Południe, przy ulicy Witolińskiej 8. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 15 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł60 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferuję Państwu świetnie wykończone 3-pokojowe mieszkanie z loggią i oddzielną toaletą. Budynek jest zlokalizowany na Gocławiu, w budynku z Wielkiej Płyty z 1974 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Ogrodowa

Łódź,łódzkie

251 400 zł26 m² 2 992,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż od dewelopera, bez prowizji Możliwość kontaktu telefonicznego w godzinach 8:00 20:00 oraz umówienia się na spotkanie w tygodniu 9:00 17:30 lub w sobotę 9:00 13:30 Dla Inwestora:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

216 000 zł57 m² 3 802,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 56,8m2 usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Raków. Mieszkanie: w skład, którego wchodzą: -duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Częstochowa,śląskie

269 999 zł53 m² 5 094,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 53m2 usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Północ. W skład mieszkania wchodzą: -przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

315 000 zł55 m² 5 748,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 54,80 m2 wraz z balkonem o powierzchni 4,20 m2 oraz przynależną piwnicą o powierzchni 4,5 m2 na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kozanów

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł36 m² 9 394 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Opiekun oferty: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 36m2. Położone na cichym, zielonym osiedlu na Kozanowie. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na zielonym Kozanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kaniów

Kaniów,śląskie

380 000 zł120 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z oferta sprzedaży domu po częściowym remoncie W kaniowie Budynek wybudowany metodą tradycyjną murowaną z cegły. Usytuowany na około 10 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wójcice

Wójcice,dolnośląskie

95 000 zł900 m² 105,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Wójcicach, o powierzchni 900 m2, pod dom jednorodzinny dwuspadowy, posiada warunki zabudowy., wydane warunki na przyłącze energetyczne oraz wodociągowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Technologów

Zielona Góra,lubuskie

319 000 zł63 m² 5 055,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*Umowa Przedwstępna* Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego,trzypokojowego mieszkania z balkonem, w budynku na Osiedlu Zastalowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

513 314 zł110 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe 4-pokojowe mieszkanie w Rzeszowie - przy ul. Św. Walentego. Nowe mieszkanie na sprzedaż na piętrze niskiego budynku w zabudowie szeregowej. - niezależne wejście (mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podleśna

Warszawa,mazowieckie

467 000 zł41 m² 11 502 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Bielanach, przy ul. Podleśnej, w pobliżu metra Słodowiec, obok rezerwat przyrody Lasek Bielański, uczelnia awf. Uregulowane grunty, możliwość posiłkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jawornicka

Poznań,wielkopolskie

445 000 zł56 m² 7 946,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe w świetnej lokalizacji przy ul. Jawornickiej 7 w Poznaniu. Przy budynku piękne tereny zielone z ławkami, wybieg dla psów, ogrodzone boisko sportowe. Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

793 800 zł47 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone bezpośrednio przy Parku Lotników. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł48 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w samym centrum miasta, przy ulicy Jedności Narodowej 61. Lokalizacja: lokalizacja tego mieszkania jest niezwykle atrakcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Choszczno

Choszczno,zachodniopomorskie

379 000 zł48 m² 7 863,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży przestronnego, ciepłego, słonecznego trzypokojowego mieszkania z loggią, po kapitalnym remoncie o powierzchni 48,20 m 2 zlokalizowanego w centrum Choszczna. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

1 395 000 zł150 m² 9 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:461 m²

Wolnostojący dom na sprzedaż Dom wolnostojący wybudowany z 1995 roku o łącznej powierzchni 280 m2, w tym powierzchni mieszkalnej ok 150 m2. Trzykondygnacyjny, częściowo podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Antoniuk Fabryczny

Białystok,podlaskie

890 000 zł76 m² 11 732,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Pragnę zaprezentować Państwu stylowe mieszkanie o powierzchni 75,86 m2 znajdujące się w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej na osiedlu Wysoki Stoczek w Białymstoku. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Klimontowska

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł183 m² 7 377,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Atrakcyjny segment środkowy gotowy do zamieszkania w Wawrze. Osiedle wybudowane w latach 2007-2008 przy ulicy Klimontowskiej. Media miejskie( woda , kanalizacja) Dom ogrzewany gazem. Okolica cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Międzylesie

Szczytniki,wielkopolskie

870 000 zł117 m² 7 406,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:281 m²

Polecam uwadze piękny dom w zabudowie bliźniaczej w Szczytnikach, w cichej okolicy. Dom o powierzchni użytkowej 117,5 m2 plus garaż 16,24 m2 z 2015 r. Dom znajduje się przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Białystok,podlaskie

459 000 zł47 m² 9 828,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przytulne dwa pokoje w nowszym budownictwie nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na osiedlu Zielone Wzgórza, przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wola Batorska

Wola Batorska,małopolskie

790 000 zł100 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 943 m²

Do sprzedania duży dom wraz budynkiem gospodarczym. Możliwa zabudowa mieszkaniowa na całej działce Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wojcieszyce

Wojcieszyce,dolnośląskie

139 000 zł1 001 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania działki budowlane w Wojcieszycach. Działki o regularnych kształtach, objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Ispina

Ispina,małopolskie

26 000 zł3 600 m² 7,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną znajdującą się w Ispini. Działka w kształcie prostokąta ma powierzchnię około 36 arów. Jej wymiary, to ok. 15 metrów szerokości oraz 225.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kozienice

Kozienice,mazowieckie

690 000 zł405 m² 1 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: kozienice J. Kochanowskiego 49 Nieruchomość gruntowa zabudowana. Nieruchomość składa się z działki o numerze ewidencyjnym 3226 z obrębu 0004 Kozienice o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

230 000 zł49 m² 4 693,88 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne mieszkanie w idealnej lokalizacji na Osiedlu Rąbin. Mieszkanie położone na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

420 000 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania na wysokim parterze ciche 2 pokoje. Wygodny podjazd dla osób na wózku lub dla matek z dziećmi. Okna z pokoi i balkon usytuowane od strony ogrodu .Kuchnia w aneksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

451 000 zł55 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe miejsce postojowe W cenie zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Łódź,łódzkie

319 963 zł54 m² 5 965 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie na 1 piętrze, bezpośrednio przy Centrum (ul. Drewnowska, osiedle Koziny) w pobliżu Manufaktury, a zarazem na otoczonym zielenią osiedlu. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł61 m² 10 311,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nie szukasz gotowych rozwiązań? Wolisz własne aranżacje? Marzysz aby urządzić swoje mieszkanie według swojego gustu? Idealnie! Zabierz swoje pomysły i spraw, by stały się rzeczywistością! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

580 964 zł48 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie z loggią w bezpośrednim sąsiedztwie zieleni o projektowanej powierzchni całkowitej ok. 47,62m2. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vespucciego

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł53 m² 11 746,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

English below Na sprzedaż piękne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,78 m 2 na osiedlu Olimpia Port! Mieszkanie z tarasem o powierzchni 9,43 m 2 położone jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

514 339 zł54 m² 9 524,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Promocja na wybrane mieszkania. Mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Sosnowa

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

429 000 zł86 m² 4 967 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nieruchomość na sprzedaż, janków Przygodzki, ul. Kalinowa - Osiedle Kalinowe. - nowe osiedle, - niskie koszty utrzymania, - wnętrze do własnej aranżacji, - pełne media. Oferuję na sprzedaż jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Majakowskiego

Poznań,wielkopolskie

1 699 000 zł249 m² 6 823,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:981 m²

Oferta na wyłączność. + oferta zarezerwowana + Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy dom we wspaniałej lokalizacji w dzielnicy Kobyle Pole, przy ul. Majakowskiego w Poznaniu,.