dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Lipowa

Wołczkowo,zachodniopomorskie

520 000 zł4 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 4000 mkw ,zlokalizowana w Wołczkowie w trzeciej linii zabudowy od głównej ulicy Lipowej .nie objęta miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł57 m² 9 583,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykłej nieruchomości. Ulica Hallera to jedna z głównych arterii Wrocławia. Mieszkanie znajduje się miedzy skrzyżowaniem z ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Maćkowy

Gdańsk,pomorskie

375 100 zł43 m² 8 792,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Promocje do końca tygodnia - na mieszkania oraz miejsca postojowe - Rabaty >50.000 PLN Pomagamy w uzyskaniu finansowania dotyczącego kredytu 2%: 1. Bezpłatne spotkanie z doradcą kredytowym ws.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

899 000 zł135 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

*Zobacz tą nieruchomość online* Przedmiotem sprzedaży jest praktycznie nowy dom z 2020 roku o nowoczesnej bryle i pomysłowym designie. Nieruchomość posadowiona jest na 300M2 działce, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesionowa

Kraków,małopolskie

911 000 zł62 m² 14 813 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do Sprzedaży Gotowy Apartament na Woli Justowskiej - zakup bez pcc (sprzedaje firma) Inwestycja o wysokim standardzie przy ulicy Rogalskiego w okolicach ulicy Jesionowej. Apartament usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Instalatorów

Warszawa,mazowieckie

496 000 zł34 m² 14 520 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Opis lokalizacji: raków kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 28 do100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Podkowa Leśna,mazowieckie

820 000 zł77 m² 10 597 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:898 m²

Klimatyczny, parterowy dom wolnostojący, położony na działce o pow. 898 m2 , 950 m od stacji wkd. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sapowice

Sapowice,wielkopolskie

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:502 m²

Wyobraź sobie las, jezioro, piaszczystą plażę, malownicze zachody słońca, dryfujące żaglówki jako Twoje miejsce do życia A to wszystko zaledwie 25 minut od Poznania! Osiedle nad Jeziorem to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

221 935 zł16 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

535 000 zł60 m² 8 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania przestawiamy własnościowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 wraz z przestronną piwnicą. Mieszkanie prezentuje się w bardzo dobrym stanie, wyposażone w gotową łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olszewskiego

Jaworzno,śląskie

455 000 zł69 m² 6 556,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie w samym Centrum Jaworzna Informacje o mieszkaniu: oferujemy Państwu idealnie zlokalizowane mieszkanie, znajdujące się na parterze w bloku w Centrum Jaworzna, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Guty

Guty,mazowieckie

85 000 zł1 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

. jeśli szukasz spokojnego miejsca na dom,. jeśli chcesz zainwestować w ziemię. TO: do sprzedania jest działka budowlana we wsi Guty, w pobliżu Serocka (powiat legionowski). W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

465 000 zł65 m² 7 148,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Przedstawiamy nowoczesne, przestronne i wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z Loggią w bloku z 2015r przy ul. Hallera Mieszkanie o powierzchni: 65,05 m2 położone na II-piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Niepruszewo,wielkopolskie

349 997 zł876 m² 399,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Niepruszewie w okolic ulicy Wiśniowej. Nieruchomość zlokalizowana na końcu ślepej bocznej ulicy w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Gdynia,pomorskie

550 637 zł47 m² 11 755,70 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament inwestycyjny na 3 piętrze 2 pokoje 46,84 m2 Cena netto 447 679 zł netto Cena brutto 550 637 zł brutto Można odliczyć 23 % Vat! Prezentowany apartament inwestycyjny zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Książenice

Książenice,mazowieckie

850 000 zł154 m² 5 519,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Chciałabym zaprezentować na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony na dużej działce - 800m2 w sercu miejscowości Książenice. W skład nieruchomości wchodzą: parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynowa

Białystok,podlaskie

529 000 zł63 m² 8 357,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Polecamy do zakupu wygodne, rozkładowe mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze w bloku z cegły. Budynek posadowiony w cichym, spokojnym miejscu na osiedlu Przydworcowe, przy ul. Młynowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rechniewskiego

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł66 m² 10 543 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Trójstronne mieszkanie 66,3m2 przy ul. Rechniewskiego 9b na Gocławiu podstawowe informacje: + Rozkładowe do remontu mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem. + ekspozycja lokalu: wschód - południe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokołowska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł41 m² 21 926,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament na Woli, tylko 150 m od stacji Metra Młynów Na sprzedaż świetnie zlokalizowany, przytulny - 2 - pokojowy apartament na Woli, ul. Sokołowska, o powierzchni 41 m2. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Józefińska

Kraków,małopolskie

756 000 zł62 m² 12 096 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Profit Home prezentuje na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 62,50 m2 + antresola 10m2, zlokalizowany przy ul. Józefińskiej w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

525 717 zł54 m² 9 748 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Przestronne 3 pokoje z balkonem. 3-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 53,34 m2 znajduje się na 3 piętrze 4-piętrowego budynku z windą. Nieruchomość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł38 m² 10 237 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji na Osiedlu Stefana Batorego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Kupno,podkarpackie

170 000 zł1 400 m² 121,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową znajdującą się w powiecie kolbuszowskim, obręb kupno. Na działce znajdują się fundamenty pod projekt domu w malinówkach 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rudna Mała,podkarpackie

719 000 zł125 m² 5 770,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości nowa inwestycja domów w zabudowie szeregowej w Rudnej Małej. Osiedle znakomicie skomunikowane z centrum Rzeszowa -12 min, oraz z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbka

Gdańsk,pomorskie

345 000 zł35 m² 9 885,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferta dostępna tylko W meerhouse nieruchomości Mam Państwu do zaoferowania atrakcyjne mieszkanie, gotowe do zamieszkania, o powierzchni 34,90 m2, położone w dzielnicy Zakoniczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

222 000 zł36 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni 36m2 składajace się z dwóch pokoi, jasnej kuchni,łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cieszyńska

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł65 m² 11 121,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Księz e Wielkie / ulica Cieszyńska / Parter / 3 pokoje Mieszkanie dwustronne / Rok budowy 2017 Park Wschodni / Rzeka / Zielona okolica / Niski czynsz / Miejsce postojowe* Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

990 000 zł372 m² 2 662,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:696 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu - piętrowego bliźniaka z podpiwniczeniem na całej powierzchni, położonego na bydgoskim Miedzyniu. Nieruchomość gruntowa jest zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Roków

Roków,małopolskie

399 000 zł66 m² 6 082,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne apartamenty w Rokowie kilka kilometrów od Wadowic. Nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Mamy do zaoferowania państwu mieszkanie w stanie deweloperskim, w bardzo przystępnej cenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Droga Dębińska

Poznań,wielkopolskie

990 000 zł67 m² 14 782,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż apartament 67 m2, 3 pokoje, vilda Park Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu 3-pokojowego zlokalizowanego na poznańskiej Wildzie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rynek

Lubań,dolnośląskie

636 000 zł45 m² 13 993,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lubań Rynek I lokal handlowo-usługowy I pow. 45,45m2 centrum I duża witryna I Na sprzedaż lokal w ścisłym centrum Lubania o pow. 45,45m2. Lokal składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pychowicka

Kraków,małopolskie

899 000 zł70 m² 12 792 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szukasz wygodnego i wyjątkowego mieszkania? Do tego w dogodnej lokalizacji tuż przy terenach zielonych ale jednocześnie z dostępem do komunikacji miejskiej? Właśnie je znalazłeś! To co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Leszno,wielkopolskie

539 525 zł80 m² 6 726,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartamenty w nowo wybudowanym budynku z windą i garażami podziemnymi położone w centrum Leszna - ul. Sobieskiego. W czterokondygnacyjnym budynku z garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Oleńki

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł953 m² 1 028,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Warszawie, zlokalizowana w dzielnicy Białołęka na osiedlu domów jednorodzinnych przy ul. Oleńki. Jest także możliwość uzyskania pozwolenia na trzy lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł49 m² 16 306,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna mieszkania na kredyt : Krótko: metro Racławicka / 2 pokoje 49 m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pilchowo

Pilchowo,zachodniopomorskie

1 149 000 zł198 m² 5 803,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Oferuje państwu na sprzedaż dom w Pilchowie. Stan deweloperski do własnej aranżacji. Pow. domu to 227 m2 na co składa się powierzchnia mieszkalna 197 m2 i garaż 35 m2. Umieszczony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

777 000 zł45 m² 17 266,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania ładne, w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu na Mokotowie. Mieszkanie ma 45m2 + taras 36m2. Powierzchnia obejmuje: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Musuły

Musuły,mazowieckie

1 195 000 zł210 m² 5 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 695 m²

Przestronny Nowy Dom na Dużej Działce W lesie. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący, w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 200m2, usytuowany na przestronnej, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Romualda

Kielce,świętokrzyskie

569 000 zł44 m² 12 879,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament - wysoki standard wykończony pod klucz w nowej inwestycji u zbiegu ulic Romualda i Leszczyńskiej. To świetna propozycja dla osób ceniących swój czas oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł44 m² 11 590,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w centrum Wrocławia. Mieszkanie dwustronne, słoneczna ekspozycja pokoju 18m z balkonem, sypialnia 12 m, przedpokój 6 m oddzielna kuchnia 5,50 m, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

399 000 zł28 m² 14 118,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat Prezentowany lokal (j-0-2) o powierzchni 28,26 m2 - pokój z aneksem kuchennym oraz łazienka. Parter. Lokal.