dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 287 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Dom, ul. Kołobrzeska

Siemyśl,zachodniopomorskie

499 000 zł134 m² 3 723,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:665 m²

Dom z potencjałem | Stan surowy zamknięty | Siemyśl 15 min od Kołobrzegu Szukasz własnego miejsca, ale masz dość: sztywnych układów pomieszczeń drogich remontów w starych budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzemienna

Brynów-Zgrzebnioka Katowice

656 850 zł43,79 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, tarasu i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Krzemienna

Brynów-Zgrzebnioka Katowice

2 151 000 zł107,55 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek, wc, tarasu i balkonu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzemienna

Brynów-Zgrzebnioka Katowice

809 540 zł47,62 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł42,40 m² 16 745,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Możliwość wysłania wirtualnej wizyty. Na sprzedaż mieszkanie na Ursynowie, 7 minut pieszo od stacji metra Ursynów. Do lokalu przynależy loggia 6 m oraz piwnica. Atrakcyjna część Ursynowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł147,32 m² 6 781,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Gotowy! Jedyny w takiej cenie Biuro sprzedaży dewelopera oferuje nowy 6-pokojowy dom typu bliźniak o powierzchni 147,32 m2 z 1-stanowiskowym garażem, miejscem postojowym zewnętrznym na.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł53 m² 10 283,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 53 m , położone na II piętrze budynku z windą przy ul. Brukselskiej Osiedle Europejskie. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł3 405 m² 86,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości myhouse.Expert oferuje do sprzedania działkę o wielkości 3405 m2 w miejscowości Janczewo. Wszystkie media bezpośrednio w drodze przy działce, woda, prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

956 850 zł63,79 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Mieszkanie, znajdujące się w inwestycji Łepkowskiego 11, składa się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz dwóch balkonów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

947 200 zł64 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 125 561 zł70,79 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Mieszkanie, znajdujące się w inwestycji Łepkowskiego 11, składa się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszamy na prezentację mieszkania na Osiedlu Staszica Mieszkanie o powierzchni 60m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 956 zł68,99 m² 8 899,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4- pok dwupoziomowe mieszkanie położone w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Antresola do własnej aranżacji. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 000 zł34,33 m² 11 185,55 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 956 zł68,99 m² 8 899,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł99,80 m² 9 519,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:184 m²

Dom składa się z: parteru salonu z jadalnią oraz wyjściem na taras - 24,3 m . otwartej kuchni na salon - 6,3 m . toalety - 1,8 m . komunikacji - 3,6 m . pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł1 800 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka położona na pograniczu Zamku Kiszewskiego i Starej Kiszewy, przy rozwijającym się osiedlu. Nieruchomość na sprzedaż składa się z dwóch działek (1251 m2 i 512.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Sudecka 94

Powstańców Śląskich Wrocław

837 562 zł32,18 m² 26 027,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i łazienki. Lokal znajduje się w budynku Sudecka 96.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sudecka 94

Powstańców Śląskich Wrocław

1 762 307 zł79,39 m² 22 198,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sudecka 94

Powstańców Śląskich Wrocław

2 008 116 zł82,98 m² 24 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch łazienek i tarasu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

836 000 zł75,95 m² 11 007,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Propozycja tylko dla bardzo wymagającego Klienta, poszukującego wyjątkowego, przestronnego i komfortowego mieszkania położonego w sąsiedztwie ścisłego Centrum Białegostoku w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł63,90 m² 10 641,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

To mieszkanie jest dla Ciebie, jeśli szukasz miejsca, gdzie po pracy naprawdę odpoczniesz, a jedynym Twoim zmartwieniem będzie wybór kawy jaką wypijesz na balkonie, lub obserwowanie jak Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł71,77 m² 10 436,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyremontowane, nowoczesne, gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie - zapraszamy na pierwszy dzień otwarty w sobotę, 16 maja. * 71,77 m | drugie piętro w 3-piętrowym apartamentowcu * 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

670 000 zł96 m² 6 979,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Na hasło zagara do końca kwietnia minus 10 000zl Oferujemy nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej czterosegmentowej idealne rozwiązanie dla osób, które szukają komfortu domu z ogrodem, przy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł30,07 m² 13 269,04 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Apartament hotelowy 30,07 m z pełną obsługą | 250 m od plaży | Kołobrzeg, ul. Kościuszki Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy apartament hotelowy na rynku wtórnym, położony w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

549 999 zł25,42 m² 21 636,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta prywatna - pośrednikom dziękujemy. Na sprzedaż nowoczesny apartament położony przy ul. Bursztynowej w Międzyzdrojach, na terenie prestiżowego kompleksu Bel Mare Resort. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł56,90 m² 13 356,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

4 pokoje, osobna jasna kuchnia, balkon I piwnica! lokalizacja: os. Złotego Wieku (dzielnica Mistrzejowice) charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł37 m² 5 945,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję bez pośredników na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,12 m w bloku na 4 piętrze. W skład lokalu wchodzą 2 pokoje , kuchnia, przedpokój, łazienka oraz wc. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł44 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania tbs zlokalizowanego w Zgierzu na ogrodzonym osiedlu przy ulicy Parzęczewskiej. Nieruchomość znajduje się w bloku z 2004.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę w Gniewinie przy ul. Słonecznej. Cena zawiera również udział 1/20 w drodze wewnętrznej umożliwiający dojazd do nieruchomości. Działka objęta jest mpzp. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł64,89 m² 5 624,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości położonej w Śródmieściu przy ul. Łokietka w przedwojennej kamienicy trzypiętrowej z 1900 roku, którą możesz urządzić po swojemu.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł73,40 m² 11 158,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

! nowa niższa cena! Jedyna taka lokalizacja w Gorzowie Wlkp. - nieruchomość ponownie dostępna w sprzedaży! tylko U nas! W wyjątkowej ofercie sprzedaży zachwycające mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł120 m² 7 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Marzysz o własnym przytulnym domu wolnostojącym, który zaspokoi wszystkie Twoje oczekiwania? Mam dla Ciebie idealną propozycję! Przedstawiam jednorodzinny funkcjonalny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł79,04 m² 4 997,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:341 m²

Na sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność o powierzchni 79,04 m , położony w miejscowości Żelkowów Kolonia szybki dojazd do Siedlec oraz autostrady A2.

Szczegóły ogłoszenia

657 000 zł84,72 m² 7 754,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 5-pokojowe, o powierzchni 84,72 m , zlokalizowane w Siedlcach przy ul. Mieszka I 10 lokalizacja Mieszkanie położone jest w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

929 446 zł47,18 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament 2-pokojowy z widokiem na Spodek | Strefa Kultury | Atal Olimpijska Przedstawiam do sprzedaży nowy, komfortowy, nowoczesny i w pełni wyposażony apartament. Na powierzchni 47,18.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł10,31 m² 14 451,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Gorzkowie, gmina Bochnia. Działka widokowa o powierzchni 10,31 ar znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł31,42 m² 17 345,64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja. Nowoczesna Kawalerka z Tarasem - Nowa Manufaktura, ul. Kościuszki we Wrocławiu. Na sprzedaż stylowa, przestronna kawalerka o powierzchni 31,42 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł54,10 m² 9 963,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,1 m , położone w jednej z najbardziej urokliwych zielonych części Wrocławia, na Księże Małe, ul. Chorzowska To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł66,05 m² 10 219,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

To mieszkanie najlepiej wygląda na żywo, przestrzeń, wysokość i klimat ponad stuletniej kamienicy, położonej przy spokojnej ulicy, blisko Placu Grunwaldzkiego, zaledwie 3 minuty spacerem od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł60,82 m² 11 509,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w jednej z najbardziej klimatycznych części Wrocław, na zielonym i kameralnym Sępolnie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł39,40 m² 8 096,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 39,40 m z "dobrą energią" ul. Kilińskiego, lubin Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, oszczędność i doskonałą lokalizację? Biuro nd Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 274 m² 124,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Idealna Działka pod Twój Wymarzony Dom Grzymalin! Szukasz miejsca, które łączy spokój wsi z błyskawicznym dojazdem do miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł72,90 m² 7 393,69 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie Z dobrą energią ul. Leszczynowa, lubin Szukasz miejsca, które od progu wita ciepłem i elegancją? Prezentujemy gotowe do zamieszkania, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł38,24 m² 7 452,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Słoneczna Kawalerka z Włoskim Stylem Legnica, osiedle Bielany Szukasz gotowego do wprowadzenia, przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy? A może planujesz inwestycję pod wynajem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł74 m² 1 148,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa okazja Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem w Jadwisinie! Szukasz nieruchomości z potencjałem, która oferuje przestrzeń domu w cenie małego auta? Biuro nd Nieruchomości ma.

Szczegóły ogłoszenia

161 900 zł1 619 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w pięknej i cichej miejscowości Jodłowice. Działka posiada powierzchnię 1619m2. Działka znajduje się w pięknej, spokojnej i urokliwej okolicy.