dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

Rynek pierwotny

390 309 zł37,99 m² 10 273,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł158 m² 3 797,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 889 m²

Na sprzedaż - nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym! Powierzchnia domu: 158 m Powierzchnia działki: 1889 m Dodatkowe budynki: stodoła - 192 m Budynek gospodarczy - 110.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Tuczno

Tuczno,kujawsko-pomorskie

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 248 m²

Dom jednorodzinny dwupoziomowy z dużą działką - Tuczno k. Inowrocławia Na sprzedaż wolnostojący, dwupoziomowy dom jednorodzinny o powierzchni 110 m , położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł69,20 m² 8 092,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3-pokojowe mieszkanie na parterze, idealne dla rodziny 2+2 Kołobrzeg, osiedle Ogrody. Funkcjonalny i komfortowy układ pomieszczeń, trzy niezależne pokoje w tym pokój dzienny z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 109 m² 71,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piła okolice - Skrzatusz Przedmiotem oferty jest niezabudowana budowlana działka gruntu o pow. 1109m2 Działka płaska, w kształcie prostokąta. Media: prąd w drodze Dojazd drogą gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł100 m² 5 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 878 m²

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym przedwojennym do generalnego remontu lub rozbiórki .Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł69,35 m² 10 382,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie inwestycyjne - podzielone na 3 kawalerki / gotowiec inwestycyjny Lokal w pięknej i zadbanej kamienicy. Wynajęte na długi termin - kupujesz i od razu zarabiasz!.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł200 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 000 m²

Siedlisko z ogromnym potencjałem - idealne pod stadninę koni lub agroturystykę Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym - dom wolnostojący z gospodarstwem.

Szczegóły ogłoszenia

203 280 zł484 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Z nieukrywaną radością mam możliwość zaproponowania pięknie położonych działek nad morzem. Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania! Co przy obecnych zawirowaniach związanych.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł31,40 m² 9 522,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,4m2 położone na IV piętrze przy ul. Lawendowej osiedle Zielone Wzgórza. Przemyślany układ dwóch pokoi zapewnia komfort codziennego życia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 380 m² 94,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowe działki położone w sercu Liniewskich Gór, na terenie gminy Liniewo w województwie pomorskim. To miejsce idealne dla osób poszukujących spokoju, kontaktu z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

2 059 200 zł4 576 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 4576m2 na Felinie, blisko ul. Franczaka "lalka". Bardzo obiecujący rejon dla developerów pozyskujących grynty inwestycyjne. Przeznaczenie w mpzp : tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Choszczno,zachodniopomorskie

745 000 zł249 m² 2 991,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest przestronny lokal użytkowy o powierzchni 249 m , położony na parterze zadbanej kamienicy z 1950 roku, zlokalizowanej w widocznym i dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł2 210 m² 126,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o dużej działce z pięknym ogrodem? To ogłoszenie może Cię zainteresować! ***na sprzedaż*** Działka budowlana w górsku, ulica Prosta, gmina Zławieś Wielka. Powierzchnia 2210.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł163,62 m² 9 161,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania 5-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu Gawra w Ursusie. Usytuowane na 3 i 4 piętrze budynku, bez windy. Powierzchnia mieszkania wynosi 163,62 m.2 i figuruje.

Szczegóły ogłoszenia

62 000 zł277 m² 223,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Perfekt Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę inwestycyjną w mieście Zalewo gm. Zalewo powiat Iławski , woj. Warmińsko-Mazurskie Nieruchomość: - działka ma powierzchnię 277 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł124,82 m² 6 168,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy ul. Jagiellońska, szczecin (centrum) Lokalizacja: ul. Jagiellońska , Szczecin ścisłe centrum miasta Kamienica z 1905-1906 roku, proj.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł90 m² 10 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom gotowy do zamieszkania - Nowoczesne rozwiązania i potencjał - opcja zamiany na mieszkanie we wrocławiu! Kotowice | Działka 1200 m | Pompa ciepła | Fotowoltaika | Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł45,80 m² 14 606,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Lokalizacja: ul. Legnicka / Prądnik Biały Mam przyjemność zaprez entować Państwu mieszkanie przeznaczone na sprzedaż, położone w kameralnej zabudowie przy ul. Legnickiej. Mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 247 zł37,99 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta zarezerwowana Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji Krzyki klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł38 m² 8 947 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania lokal o pow. 38m2 usytuowany na parterze kamienicy przy ul. Długosza w Nowym Sączu w sąsiedztwie dworca pks. Lokal w trakcie zmiany sposobu użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł897 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w okolicy ul. Krokusów o powierzchni 897 mkw. Idealna cisza, las Wymiary działki 23m na 39m. Działka wymaga wystąpienia o warunki zabudowy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52,50 m² 11 409,52 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta łączy komfort, bezpieczeństwo i świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

2 449 000 zł66,60 m² 36 567,16 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Apartament 67 m | 3 pokoje | Pl. Konstytucji 6 Cena: 2 450 000 zł Kamienica z 1953 r. Wyjątkowy apartament, w pełni wyremontowany i urządzony w bardzo wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

138 780 zł771 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sadowie, działka z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego. Powierzchnia działki 771m2, wymiary od drogi szerokość 45,5m, w głąb 17,5m. Jest możliwość powiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł64,42 m² 13 179,14 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

NA sprzedaż / 3 pokoje z możliwością 4 / 64,5 m / gocław / ul. Meissnera / dla rodziny / 3 pokoje z możliwością 4 - funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż na Gocławiu przy ul. Meissnera,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 518 m² 144,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o przeznaczeniu pod budowę domu jednorodzinnego (wz) na zagospodarowanym osiedlu w Strzelcach Górnych pod Bydgoszczą. Kształt regularnego prostokąta o wymiarach: szerokość ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 131 zł99,66 m² 13 738,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nasza inwestycja to 24 luksusowe Apartamenty w nowoczesnej architekturze zaledwie 150 m od morza zlokalizowane w urokliwej miejscowości wypoczynkowej Rewal. Apartamenty wybudowane.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł2 127 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest działka nr 160/30 o powierzchni 2127 m2 położona nad jeziorem Szkotowskim, w miejscowości Szkotowo w województwie warmińsko-mazurskim. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł3 131 m² 718,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne z mpzp (budownictwo wielorodzinne) w atrakcyjnej lokalizacji Poznań Świerczewo na sprzedaż. Wgn Poznań Grunwaldzka oferuje na sprzedaż niezwykle atrakcyjne działki.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł69,30 m² 8 946,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,40 mkw na trzecim piętrze w bloku przy ul. Spółdzielców. Niezwykle słoneczny pokój dzienny ma aż 2 balkony - od strony południowej i zachodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł150 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:631 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 150 m , położony w spokojnej i zielonej miejscowości Zabłudów, na działce o powierzchni 630 m .

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 144 m² 568,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż bardzo ładną działkę budowlaną w Sierosławiu o powierzchni 1144 m2. Działka zadrzewiona porośnięta iglakami, w kształcie kwadratu. Zabudowana budynkiem gosp.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł63,02 m² 5 537,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Piękne i klimatyczne mieszkanie z antresolą - więcej niż standard! Kowary Na sprzedaż oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 63,02 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł1 640 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa według obowiązującego mpzp o powierzchni 1860 m2 w miejscowości Bartoszówka. Media w granicy działki. Do stacji pkp około 1000 metrów, podróżować można.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł80 m² 8 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:99 m²

Emmerson poleca: nową inwestycję deweloperską na południowych obrzeżach Krakowa we Wrząsowicach, 1,5 km od granicy Krakowa. Inwestycje realizuje deweloper z 20-letnim doświadczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł104 m² 10 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 900 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość w malowniczym miasteczku Nasielsk, położonym w powiecie nowodworskim w województwie mazowieckim. Dla osób szukających dużej działki.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł44 m² 15 659,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Blisko plaży Stogi, 20 minut do Wrzeszcza, 15 minut do Centrum Kontakt:   Zostały 2 ostatnie mieszkania na inwestycji! Druga opcja to większa kawalerka wykończona pod klucz z 80.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł1 760 m² 88,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Lubomyśl o pow. 1760 m2 w cenie 156 tys zł. Nieruchomość jest w kształcie prostokąta. Do niej prowadzi droga.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł50 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49.9 m2 na 3, ostatnim piętrze w kamienicy przy ul. Bydgoskiej. Mieszkanie na poddaszu z odsłoniętymi belkami, świetny klimat mieszkania, w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu mieszkanie z 2 balkonami o powierzchni 63,75 m2 położone na 3 piętrze w budynku wielomieszkaniowym/bloku w rejonie os. Kopernika. Na jego powierzchnię składają.