dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bacieczki

Białystok,podlaskie

2 000 000 zł450 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Polecamy atrakcyjny dom piętrowy, podpiwniczony o powierzchni użytkowej 450m2 położony na osiedlu Bacieczki. Wnętrze do zamieszkania. Na parterze znajduje się salon z kominkiem i kuchną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dobiegały

Adamów-Wieś,mazowieckie

1 100 000 zł15 900 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni blisko 16 000 m2 zlokalizowana w miejscowości Adamów - Wieś, 5 minut od trasy S8. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

1 050 273 zł56 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne 3 - pokojowe wykończone mieszkanie. Inwestycja zlokalizowana w bardzo dobrze rozwiniętej i dobrze skomunikowanej części Krakowa jaką jest Zabłocie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Centrum - dostępne od zaraz. Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone na 8 piętrze wieżowcu w samym centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 38 m.kw zostało powiększone dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Korbielów,śląskie

800 000 zł84 m² 9 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:978 m²

Rozglądacie się się za domkiem w górach? Kochacie sport, a wspinanie się na szczyt traktujecie jako najprzyjemniejsze zmęczenie jakie istnieje? To ta oferta jest dla Was. Komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grzegórzki

Kraków,małopolskie

2 859 090 zł147 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! Powrót do sprzedaży! Ostatnie mieszkanie w gotowym budynku. Przepiękny, widokowy, słoneczny apartament czteropokojowy z imponującym balkonem okalającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Droga Męczenników Majdanka

Lublin,lubelskie

430 000 zł65 m² 7 419 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę rozkładowego mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w doskonale skomunikowanej dzielnicy, przy ul. Męczenników Majdanka. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

446 800 zł51 m² 8 699,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

D51 > piętro I > 51,36 M2 > zachód-południe > balkon 10,02 M2 > 446 832 zł > 2 pokoje Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Rzut mieszkania z parametrami w kolekcji zdjęć. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Żwaków

Tychy,śląskie

440 439 zł55 m² 8 047,49 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartamentowiec W otoczeniu zieleni I terenów rekreacyjnych, jedyna taka inwestycja W tychach Z nami kupujący nie płaci pcc i prowizji! Zakończenie budowy III kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Neptuna

Straszyn,pomorskie

789 000 zł95 m² 8 305,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Segment 20 min od Gdańska blisko jeziora Do sprzedania dom szeregowy o powierzchni 95 m2, położony na Osiedlu Modrym w miejscowości Straszyn, graniczącej z Gdańskiem. Dom jest częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

350 000 zł35 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Gdańsk przeróbka Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie znajdującą się w jednej z najbardziej pożądanej dzielnicy Gdańska - Przeróbka. Nieruchomość znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Solidarności

Kielce,świętokrzyskie

439 400 zł54 m² 8 099,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzielnica Kielczanka nowoczesne osiedle powstające przy Alej Solidarności oraz ul. Górnej składające się z 5 budynków 10 piętrowych, budowane etapami Oferujemy do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwierzyniecka

Białystok,podlaskie

246 997 zł30 m² 8 233,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39m2 na sprzedaż w Białymstoku, w centrum miasta na osiedlu Piaski. Lokal mieści się na 4 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

950 000 zł85 m² 11 176,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie na trzecim piętrze w kamienicy w Gdańsku, dzielnicy Wrzeszcz. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni (jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

523 251 zł58 m² 8 944,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w Zalasewie. Nowe, wykończone przez developera. Brak pcc i prowizji. Możliwa rezerwacja teraz - zakup w kredycie 2% Zadzwoń - zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obywatelska

Łódź,łódzkie

289 000 zł53 m² 5 423,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,29 m znajdujące się na parterze 3-piętrowego bloku na łódzkim Nowym Rokiciu. Opis mieszkania: mieszkanie do generalnego remontu. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

750 000 zł130 m² 5 769 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowy segment 4 lokalowy o powierzchni ok.130 i ok. 106m2 na działce o pow. ok. 230 m2 i ok. 170m2 Parter : -wiatrołap - salon z aneksem kuchennym -wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

475 000 zł67 m² 7 110,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez podatku pcc! Bez prowizji! nowa inwestycja! Możliwość wydzielenia 4 pokoi! Kameralna, niska zabudowa nowoczesnych budynków w ustronnym miejscu, a jednocześnie blisko nowej szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rochaliki

Rochaliki,mazowieckie

166 425 zł951 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukasz ciszy i czystego powietrza ta działka jest dla Ciebie! Oferujemy Państwu działkę budowlaną położoną zaledwie 3 km od Kampinoskiego Parku Narodowego, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

655 700 zł61 m² 10 745,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Klucze w biurze! Oferta tylko w Poter Nieruchomości! Mam Państwu do zaoferowania przestronne, w pełni umeblowane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 61 m2 na 2 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Banino

Banino,pomorskie

399 900 zł1 200 m² 333 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szukasz swojego miejsca na Ziemi, warto zapoznać się z tym miejscem być może to jest ostatnia propozycja jaką rozpatrujesz: - na sprzedaż działka o pow. 1200 m2 z bezpośrednim widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Lębork,pomorskie

489 900 zł65 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

O% - oraz podatku pcc! nowa inwestycja już W sprzedaży! Inwestycja garnizon to 60 lokalowy apartamentowiec, z nowoczesnymi mieszkaniami o metrażu od 30,39 m 2 do 71,65 m 2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kubali

Wrocław,dolnośląskie

397 100 zł36 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,10 m2 ulokowane na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł27 m² 6 671,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu kawalerki znajdującej się przy ulicy Bocianowo w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze w zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dąbrowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

495 280 zł60 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: mieszkanie deweloperskie w dwupiętrowym budynku wielorodzinnym w kameralnej, nowoczesnej inwestycji znajdującej się na osiedlu Glinki niedaleko Puszczy Bydgoskiej. Termin oddania do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Częstochowa

Częstochowa,śląskie

38 000 zł19 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedania boks garażowy, murowany z pustaków , kryty papą, o powierzchni 19 m2. Garaż zlokalizowany jest w centrum Częstochowy, okolice ul. Dunikowskiego/ Sobieskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerwone Maki

Kraków,małopolskie

579 000 zł37 m² 15 649 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i balkonem w dzielnicy Dębniki na osiedlu Ruczaj w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł40 m² 10 939,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Jagodnie. W pobliżu parków i terenów rekreacyjnych, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tomaszew

Tomaszew,mazowieckie

125 000 zł16 420 m² 7,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz wyjątkowej działki w otulinie lasu? Mamy dla Ciebie coś specjalnego. Działki dla osób poszukujących ciszy i spokoju! Działki rolno-budowlane we wsi Tomaszew w okolicy Żyrardowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 389 zł66 m² 8 315,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 65,60m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Z garderobą i ogromnym tarasem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sasankowa

Nieporęt,mazowieckie

1 049 000 zł134 m² 7 828,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 081 m²

Dom z dużą zagospodarowaną działką w spokojnej i zielonej okolicy. - przepiękna działka - przestronny budynek - kominek - media miejskie - świetna okolica - bliski dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrówki

Gdańsk,pomorskie

739 000 zł69 m² 10 648,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Atuty: - genialna lokalizacja - świetnie skomunikowane z Gdańskiem - wiele terenów zielonych, wypoczynkowych - bardzo niski czynsz - wyposażone, gotowe do zamieszkania - słoneczne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bronowicka

Szczecin,zachodniopomorskie

325 000 zł37 m² 8 887,07 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 36,57m2, zlokalizowana na 3 piętrze w nowoczesnym budynku z 2022r. Reda City na Gumieńcach. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

506 169 zł62 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b2m23 - mieszkanie usytuowane na 1-wszym piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kingi

Rzeszów,podkarpackie

620 000 zł63 m² 9 841,27 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atuty: 3 pokoje 63m2 bezpieczny zakup przestrony układ jasne wnętrza zadaszony balkon spokojna okolica komórka lokatorska szybki dojazd do centrum miejsce postojowe w garażu podziemnym umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

892 491 zł74 m² 12 012 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

M40C 892 491 zł 12 012 zł / m2 Parametry mieszkania w prezentacji zdjęciowej >termin oddania: 2023-06-30 >komórka lokatorska: tak >m. p. w garażu podziemnym: tak >cena brutto m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zakopane,małopolskie

697 000 zł58 m² 12 017,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Obudź się z widokiem na Giewont! Union House przedstawia ofertę na sprzedaż, 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, do generalnego remontu, położone przy ulicy Łukaszówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł66 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie w pięknej przedwojennej kamienicy z zaadaptowanym strychem - dodatkowe 47 m2! We speak English, call for more details! podstawowe informacje Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bratucice

Bratucice,małopolskie

88 000 zł820 m² 107 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bratucice (gmina Rzezawa) - na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8,2 ar, położona w całości w terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Teren płaski, suchy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł39 m² 2 948,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż fajną kawalerkę na Podgórzu. Idealne mieszkanie pod inwestycję wynajmu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

260 000 zł48 m² 5 426,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szukasz mieszkania po remoncie? To oferta idealna dla Ciebie! Nieruchomość o powierzchni 47,91m2 usytuowana na drugim piętrze w niskim bloku. W jej skład wchodzi : salon, sypialnia, kuchnia.