dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zientary-Malewskiej

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

599 000 zł58 m² 10 397,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy ofertę wykończonego w wysokim standardzie i gotowego do wprowadzenia mieszkania na osiedlu "leśna Oaza" w Olsztynie! Kupujący nie płaci podatku pcc! Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sielec

Sosnowiec,śląskie

394 317 zł54 m² 7 264,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

U nas kupujący nie płaci pcc i prowizji W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Wybrzeża

Lębork,pomorskie

264 413 zł33 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

O% - oraz podatku pcc! nowa inwestycja już W sprzedaży! Inwestycja garnizon to 60 lokalowy apartamentowiec, z nowoczesnymi mieszkaniami o metrażu od 30,39 m 2 do 71,65 m 2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Beskidzka

Rybarzowice,śląskie

609 000 zł219 m² 2 781 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 363 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży dom położony na działce o powierzchni 3363mkw. Nieruchomość znajduje się w Rybarzowicach, gmina Buczkowice przy ul. Beskidzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł48 m² 7 037,58 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuje Państwu trzypokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie położone na dziesiątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Mokre. Całkowitą powierzchnię mieszkania stanowi: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sobieszów

Jelenia Góra,dolnośląskie

465 000 zł67 m² 6 940,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

M4/2 Biuro Nieruchomości Optima oferuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie w budynku 6 lokalowym w Sobieszowie. Mieszkanie o powierzchni 67m2 położone jest na parterze. Układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Knyszyńska

Białystok,podlaskie

569 995 zł56 m² 10 200,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Marzysz o chwili wytchnienia we własnym, cichym, słonecznym, przestronnym i przytulnym mieszkaniu? W ofercie biura In-Home posiadamy ofertę, która może spełnić Twoje marzenia. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

270 000 zł33 m² 8 236,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferujemy słoneczne mieszkanie -kawalerka powstała z adaptacji poddasza w Centrum miasta blisko Galerii Turzyn. Mieszkanie zostaje oddane do użytku nowego nabywcy w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

619 900 zł48 m² 12 914,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na Jagodnie we Wrocławiu! Lokalizacja: drabika 47, wrocław Powierzchnia: 47,9 m2 Układ pomieszczeń: 2 pokoje Dodatkowe udogodnienia: balkon, gdzie można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Żwaków

Tychy,śląskie

411 897 zł50 m² 8 221,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartamentowiec W otoczeniu zieleni I terenów rekreacyjnych, jedyna taka inwestycja W tychach Z nami kupujący nie płaci pcc i prowizji! Zakończenie budowy IV kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasielska

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł37 m² 14 220,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprzedamy atrakcyjne mieszkanie w sercu Ochoty. Mieszkanie o powierzchni 37,2m z księgą wieczystą. Składa się z dwóch pokoi, przedpokoju z zabudowaną szafą przesuwną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Niepołomice,małopolskie

895 000 zł76 m² 11 853 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Ta oferta tylko u nas! Apartament w Niepołomicach z widokiem na las! 75 m2, trzy sypialnie, salon z aneksem kuchennym, wykończony i urządzony, użytkowany 2 lata. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Sadków

Sadków,dolnośląskie

339 000 zł10 300 m² 32,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Blisko lasu, staw z rybami na działce, wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny! Do sprzedania pięknie położna działka ze stawem o powierzchni 1,03ha, z wydzieloną częścią na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł48 m² 11 215,90 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Trzy pokoje na wrocławskim Manhattanie! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47,7 m2 usytuowane na czwartym piętrze dwunastopiętrowego budynku mieszkalnego z 1973 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

666 000 zł49 m² 13 591,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie: 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Lawendowe Wzgórze.Mieszkanie jest jasne, umeblowane, posiada kompletnie wyposażony aneks kuchenny. Składa się z: - 3pokoi -kuchni -łazienki Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Potępska

Koty,śląskie

370 000 zł180 m² 2 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 251 m²

Bez prowizji - całość kosztów obsługi biura ponosi właściciel! oferta na wyłączność! Gor ąco zapraszam do zapoznania się z ofert ą sprzedaży domu, położonego w Kotach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł53 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 3 pokoje na sprzedaż Żoliborz, sady Żoliborskie, ul. Stanisława Tołwińskiego przy Metro Marymont. Do remontu 3 pokoje, oddzielna kuchnia, balkon, 3 minuty do Metra Marymont. Urocze mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 797 000 zł229 m² 7 850,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:994 m²

Wspaniały dwupoziomowy dom położony w Kiełpinie (w gminie Łomianki) z uroczym tarasem skierowanym na piękny ogród. Nieruchomość z ceglanego budynku usytuowana jest na malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł48 m² 11 618,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przedstawiam mieszkanie do sprzedaży znajdujące się w dzielnicy Ursus, w części Niedźwiadek. Ten 4. piętrowy budynek charakteryzuje się świetnym usytuowaniem wewnątrz skweru, oferując tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jakuba

Sobótka,dolnośląskie

910 000 zł160 m² 5 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:543 m²

Bezpośrednio od dewelopera gotowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, wybudowane na kameralnym osiedlu składających się z 4 bliźniaków przy ul. Św. Jakuba zaledwie 300m od szlaku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Konopnickiej

Choszczno,zachodniopomorskie

695 000 zł154 m² 4 512,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:582 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący z garażem. Wybudowany w 2000 r. Działka 582 m2 zagospodarowana, ogrodzona. Dom znajduje się w spokojnej okolicy blisko centrum miasta i dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Krępa Kaszubska

Krępa Kaszubska,pomorskie

165 550 zł3 311 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Działka położona w centrum Krępy Kaszubskiej o powierzchni 3317m 2 , z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Żarnowska,pomorskie

515 000 zł250 m² 2 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z dużym potencjałem inwestycyjnym w miejscowości Żarnowska (zaledwie 6,4 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bławatna

Warkały,warmińsko-mazurskie

730 000 zł120 m² 6 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 079 m²

Oferuję na sprzedaż przepięknie położony dom w miejscowości Warkały. Dom usytuowany jest na działce nr 81/35 i przylega do niego niezabudowana działka 81/34, która stanowi przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka,małopolskie

295 000 zł47 m² 6 276,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe na Osiedlu Beskidzkim w Suchej Beskidzkiej 47m2. Mieszkanie zlokalizowane na 4 pietrze, sklada sie z dwoch pokoi, przedpokoju, kuchni, lazienki, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł95 m² 8 632 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Opiekun oferty: tel. Przytulne mieszkanie o powierzchni 95 m2 z przynależną piwnicą położone jest na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żołnierska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

329 000 zł39 m² 8 479 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum Nieruchomości Lendom oferuje na sprzedaż stylowe dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze przy ulicy Żołnierskiej 11 a. Lokal mieszkalny mieści się w zadbanym, docieplonym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

390 000 zł58 m² 6 701 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Centrum na Placu Teatralnym. Mieści się na siódmym piętrze w wysokim bloku. Powierzchnia mieszkania to 58,20m2. Składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł50 m² 13 428 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg198-rz zalety mieszkania: - balkon 11m2 - przestronny salon - korytarz z miejscem na szafę - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - realizacja już IV kwartał 2023 - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

188 000 zł53 m² 3 561,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Proponujemy Państwu w świetnej cenie mieszkanie M-3 typu szwedzkiego o powierzchni 49,34 m2 z balkonem. Lokalizacja to nowa część osiedla 1000-lecia. Mieszkanie na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nowęcin

Nowęcin,pomorskie

1 299 900 zł109 m² 11 924,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Duży dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Nowęcinie o powierzchni użytkowej 109,01 m 2 , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dominowo

Dominowo,wielkopolskie

399 000 zł59 m² 6 720,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Dominanta Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu funkcjonalny lokal mieszkalny usytuowany w malowniczej miejscowości Dominowo. Lokalizacja Mieszkanie położone w "nowej".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Pruszków,mazowieckie

690 000 zł61 m² 11 311,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2