dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

399 000 zł76 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Oferta dotyczy pięknego mieszkania z balkonem o powierzchni 76 m2. Mieszkanie jest idealne dla dużej rodziny. Tuż obok znajduje się szkoła podstawowa, przedszkola, markety - pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Wasilków,podlaskie

254 000 zł42 m² 6 105,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 oddzielne pokoje - cegła - wasilków - ok. 10 minut od Centrum Białegostoku - blisko Zalewu w Wasilkowie oferta aktualna! Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kluczborska

Wrocław,dolnośląskie

567 000 zł59 m² 9 665,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Polecam duże, 2 pokojowe mieszkanie, w Śródmieściu, przy parku E. Stein, w zadbanej kamienicy z windą! Mieszkanie jest wysokie, jasne i ciche. Lokalizacja: - wrocław -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Na Grobli

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł22 m² 17 658 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka typu studio, wyposażona, gotowa do zamieszkania. Lokalizacja: - w ścisłym centrum miasta, przy spokojnej i cichej ulicy Na Grobli, - blisko Odry, w otoczeniu zieleni, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułańska

Wrocław,dolnośląskie

878 995 zł77 m² 11 430,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oltaszyn Premium 77m2lux 3 pokoje! Polecamy na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na urokliwym, spokojnym osiedlu na Ołtaszynie (wrocław-Krzyki) przy ul. Ułańskiej. Poziom: 1 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

2 160 466 zł140 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

518 787 zł38 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Warszawa,mazowieckie

250 000 zł133 m² 1 882,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Розмовляю українською, говорю по-русски Do sprzedania gotowe studio depilacji z wyjątkowym potencjałem! Koszt Wynajmu wynosi 5500 plus czynsz 2300. odstąpienia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Police

Police,zachodniopomorskie

1 490 000 zł800 m² 1 862,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:999 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż nieruchomość zabudowana w Policach, położona blisko Starego Miasta. Budynek o dwóch kondygnacjach mieszkalnych i nieużytkowym poddaszu jest usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Kowary,dolnośląskie

265 000 zł52 m² 5 096,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie własnościowe o powierzchni całkowitej 52m.kw. ( 49m powierzchnia mieszkania + 3m piwnicy). Mieszkanie usytuowane na parterze, z wybudowanym na potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zalesie Dolne

Piaseczno,mazowieckie

1 750 000 zł200 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Kupujacy nie płaci prowizji zdjęcia Z zakończonej I sprzedanej inwestycji - podobny projekt! Inwestycja na pograniczy Zalesia Dolnego (zalesinek ), dom w Przebiśniegach 2 G o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kosewo

Kosewo,mazowieckie

118 465 zł1 247 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren o luźnej zabudowie, w pobliżu fortu objętego ochroną konserwatora zabytków.Podzielony na 8 działek z udziałem w drodze wewnętrznej i wydaną decyzją o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Żelechów

Żelechów,mazowieckie

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana położona w malowniczych terenach Działka rolna. Typ własności: odrębna własność. Działka budowlana w malowniczej miejscowości Żelechów w gminie Żabia Wola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

617 134 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ołbin

Wrocław,dolnośląskie

588 700 zł45 m² 13 199,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! Wyjątkowa inwestycja w centrum miasta. Nowoczesne apartamenty, funkcjonalny układ i wysoki standard. Ośmiokondygnacyjny, nowoczesny budynek, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

4 185 600 zł210 m² 19 931 zł/m²

 

Piętro:26/26

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Apartament znajduje się na ostatnim 26 piętrze Zakup bez pcc i bez dodatkowych kosztów- nie współpracuje z pośrednikami. Odbiór kluczy po wpłacie 100% **apartament posiada panoramiczne okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ulanowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł93 m² 11 250,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Serdecznie polecam na sprzedaż przepiękne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,33m2 (po podłodze 120m2) usytuowane na 3 piętrze w trzy piętrowej, przepięknej willi miejskiej, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

618 034 zł75 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Chcesz zamieszkać z dala od zgiełku w nowym, ładnym i kameralnym budynku! To ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie 75,37m2 w Stylowym i Kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Zbrojarzy

Kraków,małopolskie

970 000 zł135 m² 7 185,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

10 minutowa dzielnica - wielofunkcyjność przy inwestycji okazja na rynku krakowskich nieruchomości - możliwość podziału na 4 osobne lokale najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Tczew,pomorskie

279 000 zł37 m² 7 558,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Bezpośrednio, pośrednikom ślicznie dziękuje :) Ładne bardzo ustawne mieszkanie 2 pokojowe na granicy osiedli Bajkowe i Suchostrzygi przy ul Jagiellońskiej. Bardzo korzystna lokalizacja blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

319 000 zł54 m² 5 907,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie. Lokal o powierzchni 54m2 na pierwszym piętrze składający się z: przedpokoju łazienki z prysznicem i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

335 000 zł42 m² 7 957,24 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

English version below |r| Property prezentuje mieszkanie na sprzedaż do remontu mieszczące się w Krakowie Na os. Na Wzgórzach w dzielnicy Nowa Huta. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł37 m² 12 432,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany w Warszawie (wola) przy ulicy Anielewicza 47a. Powierzchnia 37 m użytkowych. Rozkład mieszkania: - salon - Sypialnia z wyjściem na loggie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bergiela

Gdańsk,pomorskie

389 000 zł32 m² 12 156,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Dzień dobry, na sprzedaż niezwykle klimatyczna kawalerka znajdująca się w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice. Na powierzchnię 32 m2 składa się pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł27 m² 14 407,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka | Psie Pole-Litewska | wysoki standard! Polecam na sprzedaż mieszkanie wykończone, po prawdziwym, generalnym remoncie przy ulicy Litewskiej we Wrocławiu. Remont przeprowadzony z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białołęcka

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł42 m² 13 309,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Podstawowe informacje Wygodne, rozkładowe mieszkanie dla 2-3 osobowej rodziny lub singla na zadbanym, przytulnym osiedlu Białołęki. Do zaadoptowania poddasze wielkości mieszkania. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

110 000 zł15 m² 7 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność. Piękny lokal usługowy w świetnej lokalizacji. Idealnie nadaje się pod fryzjera, kosmetyczke, ale nie wyklucza innych opcji. Obecnie do 15 maja jest tam fryzjer. Działająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Plac gen. Józefa Hallera

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł39 m² 14 740,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Opiekun oferty tel. Oferta Wyłącznie W Biurze sdp Nieruchomości. Przestronne mieszkanie z jasną kuchnią przy Placu Hallera. Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

726 310 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

494 900 zł61 m² 8 113,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie w bardzo zadbanym bloku (elewacja zewętrzna-docieplenie oraz zadbana klatka schodowa). Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, co oznacza, że nie ma pokoi przechodnich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:564 m²

Dom z garażem zlokalizowany na osiedlu wygoda/sienkiewicza, blisko centrum miasta. Dom posiada 2 piętra, poddasze i piwnicę oraz garaż na dwa miejsca. Powierzchnia domu wynosi ok. 200 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podskarbińska

Warszawa,mazowieckie

1 082 875 zł87 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Czteropokojowe mieszkanie na piątym piętrze w budynku (6 pięter) mieszkalnym w Warszawie - Praga Południe. Wykończenie: stan deweloperski. Przyległości: balkon 6,77m2, miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bojanowskiego

Leszno,wielkopolskie

409 000 zł83 m² 4 928,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:333 m²

Nowa niższa cena Nowy budynek jednorodzinny z dwoma lokalami mieszkalnymi w zabudowie szeregowej - każdy o pow.82,99 m2 na działce o pow. ok. 167 m2 w Lesznie - dzielnica Zatorze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Mędłów,dolnośląskie

799 990 zł107 m² 7 476,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dom szeregowy o łącznej pow. użytkowej ok. 108,2 m2. Znajdziesz tu zamykany garaż, ogródek oraz wykończone wnętrze wraz z klimatyzacją. Umebluj i Zamieszkaj 5 km do Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Cisowa

Cisownica,śląskie

95 000 zł1 601 m² 59,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Świetna oferta dla osób, które marzą o przestronnej działce na terenach górskich, w pięknej okolicy! Działka jednorodzinna (mn). Typ własności: odrębna własność. Na sprzedaż parcela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Skorochód-Majewskiego

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł26 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Do sprzedania umeblowana kawalerka zlokalizowana w dogodnym punkcie Ochoty. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze i ma 26m2 powierzchni. Mieszkanie składa się z: przestronnej kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Łódź,łódzkie

289 000 zł43 m² 6 691,36 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferujemy Państwu dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie z imponującym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, a jednoczenie jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolno

Smolno,pomorskie

529 000 zł164 m² 3 225,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbrojarzy

Kraków,małopolskie

289 000 zł38 m² 7 506,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

10 minutowa dzielnica - wielofunkcyjność przy inwestycji najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.